ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 20:31

Leviathan2 wrote:
Noor wrote:daj molim te, Metilda, pa neće valjda neki psiholog i nekakva psihijatrica učiti jednog levijatana.
ne budi smiješna :roll
pa  sunce moje, nisam vidio tvoj upis, ne znam koji kurc se ubacujes u raspru izmedju mene i meti
ja metildu ne smatram losom osobom al tebe smatram i zamolio bih te da me se okanes,
rekoh jedared, maliciozna si a s takovim osobama se ne zelim mirisat
a tebe ću pitati za dopuštenje da se obratim nekome, jel? haha, pa tebi nisam uputila ni slova, ili imaš priviđenja?
nisi vidio..ok, drugi puta onda s namjerom preskoči...to bar nije teško
ja tebe (u čitanju) ne preskačem, jer često potvrđuješ da glupost i lovačke priče nemaju granica, pa se zabavljam
aj ti samo nastavi :popcorn

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Leviathan2 31/5/2017, 20:36

metilda wrote:
Leviathan2 wrote:
Noor wrote:daj molim te, Metilda, pa neće valjda neki psiholog i nekakva psihijatrica učiti jednog levijatana.
ne budi smiješna :roll
pa  sunce moje, nisam vidio tvoj upis, ne znam koji kurc se ubacujes u raspru izmedju mene i meti
ja metildu ne smatram losom osobom al tebe smatram i zamolio bih te da me se okanes,
rekoh jedared, maliciozna si a s takovim osobama se ne zelim mirisat

svi smo mi različitog temperamenta.. ja sam u početku imala nesporazum s noor ali smo to lijepo riješile i  mogu dat ruku u vatru da nije maliciozna.. primjer malicioznosti je  piskalo.. tako da...
vec vise puta je uletila sa cisto zlobnim podjebavanjima,
sto ona ima s drugima ne zanima me ali sam je ocjenio kao malicioznu i takova jest, to ne moze poreci nitko
s takvima ne zelim imat posla i u realnom zivotu ih izbjegavam koliko god je moguce

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 20:36

metilda wrote:
Leviathan2 wrote:
Noor wrote:daj molim te, Metilda, pa neće valjda neki psiholog i nekakva psihijatrica učiti jednog levijatana.
ne budi smiješna :roll
pa  sunce moje, nisam vidio tvoj upis, ne znam koji kurc se ubacujes u raspru izmedju mene i meti
ja metildu ne smatram losom osobom al tebe smatram i zamolio bih te da me se okanes,
rekoh jedared, maliciozna si a s takovim osobama se ne zelim mirisat

svi smo mi različitog temperamenta.. ja sam u početku imala nesporazum s noor ali smo to lijepo riješile i  mogu dat ruku u vatru da nije maliciozna.. primjer malicioznosti je  piskalo.. tako da...
ljudi koriste mnoge riječi bez da razumiju njihova značenja
tebi hvala, jer nisi jedna od tih :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Leviathan2 31/5/2017, 20:41

metilda wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
lijevi, sto je lijevi
i sto je desni
stvarno si vrisnula
il je nejebica il previse bavljenja politikom il oboje
Mislis da vadjajna koja se 7 puta porodila ima vise neku seksualnu privlacnost??? No ..svakako i bavljenje necim sto je previse za mozag toga nivoa razvoja...overburning
svetac, ako se ona 7 puta porodila onda joj ja odajem svo postovanje kao zeni i majci i zamolio bih te da taj dio ne diras,  sto se tice njenog razmisljanja to je drugi par carapa, nisu svi u stanju vidjet preko zida s kojim su okruzeni
zanimljiv komentar..JER SAM TO UPRAVO I JA IZRAZIO KOJI DAN UNATREG,a onaj supak zlonamjerni Reg,rekao da se rugam,pa je tuka oplela za kompliment po meni i pocela vrijedjati..zato se sada rugam toj vadjajni,..ebi ga..nije mi krivo ako za uvredu popusim uvredu,bed je za kompliment popusiti uvredu..

a ono je bio kompliment? oprosti, komplimenti ti ne zvuče iskreno, uvrede itekako jesu
nejebica je podjebavanje s moje strane i ja se izvinjavam ovako javno,  al za ov s politikom se ne izvinjavam,
i stvarno imas moj respekt kao zena i majka
shodno tomu imas moje obecanje da ti necu uputit ni jedno slovo podjebavanja na osobnoj osnovi, ako te opalim s politickom nekom budalestinom to je samo opozicija tvojim politickim stavovima

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 20:46

Noor wrote:
metilda wrote:
Leviathan2 wrote:
Noor wrote:daj molim te, Metilda, pa neće valjda neki psiholog i nekakva psihijatrica učiti jednog levijatana.
ne budi smiješna :roll
pa  sunce moje, nisam vidio tvoj upis, ne znam koji kurc se ubacujes u raspru izmedju mene i meti
ja metildu ne smatram losom osobom al tebe smatram i zamolio bih te da me se okanes,
rekoh jedared, maliciozna si a s takovim osobama se ne zelim mirisat

svi smo mi različitog temperamenta.. ja sam u početku imala nesporazum s noor ali smo to lijepo riješile i  mogu dat ruku u vatru da nije maliciozna.. primjer malicioznosti je  piskalo.. tako da...
ljudi koriste mnoge riječi bez da razumiju njihova značenja
tebi hvala, jer nisi jedna od tih :x

:x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 20:49

Leviathan2 wrote:
metilda wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Mislis da vadjajna koja se 7 puta porodila ima vise neku seksualnu privlacnost??? No ..svakako i bavljenje necim sto je previse za mozag toga nivoa razvoja...overburning
svetac, ako se ona 7 puta porodila onda joj ja odajem svo postovanje kao zeni i majci i zamolio bih te da taj dio ne diras,  sto se tice njenog razmisljanja to je drugi par carapa, nisu svi u stanju vidjet preko zida s kojim su okruzeni
zanimljiv komentar..JER SAM TO UPRAVO I JA IZRAZIO KOJI DAN UNATREG,a onaj supak zlonamjerni Reg,rekao da se rugam,pa je tuka oplela za kompliment po meni i pocela vrijedjati..zato se sada rugam toj vadjajni,..ebi ga..nije mi krivo ako za uvredu popusim uvredu,bed je za kompliment popusiti uvredu..

a ono je bio kompliment? oprosti, komplimenti ti ne zvuče iskreno, uvrede itekako jesu
nejebica je podjebavanje s moje strane i ja se izvinjavam ovako javno,  al za ov s politikom se ne izvinjavam,
i stvarno imas moj respekt kao zena i majka
shodno tomu imas moje obecanje da ti necu uputit ni jedno slovo podjebavanja na osobnoj osnovi, ako te opalim s politickom nekom budalestinom to je samo opozicija tvojim politickim stavovima

ev, danas sam imala težak dan, čekala sam neke vijesti pa sam bila prgava, srećom su dobre.. dečki, i ti levi i pis.. ispričavam se zbog naziva kojima sam vas nazivala... neću više, ali ću naravno pisati o politici ono što ja mislim... budite mi pozdravljeni i mir s vama  :) odoh ja za večeras
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by aben 31/5/2017, 20:51

ma kakove vijesti, 
priznoj da si covalica i gotovo:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by debotoijusto 31/5/2017, 20:57

bomboni veceras ispadaju iz usta , za moj ukus malo pateticno no dobro
ovako je franjo zamisljao hrvatsku pomirbu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Leviathan2 31/5/2017, 21:04

debotoijusto wrote:bomboni veceras ispadaju iz usta , za moj ukus malo pateticno no dobro
ovako je franjo zamisljao hrvatsku pomirbu
a nabijemtenakurac cinicna :D

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by bora-corba 31/5/2017, 21:29

slidingdoorsoperator wrote:
bora-corba wrote:
aben wrote:Nije na sve, samo na lažne.
ne postoje lažni, to je urbani mit, nikada niko nije prijavio ni jednog.

Što naravno nije istina.
Osim toga, da zaista nitko nije nikada prijavio niti jednog, to opet nije dokaz kako ne postoje lažni.
Pa prijavi ih anonimno medijima, a tamo će se uvijek naći dovoljno onih koji će raširiti priču. Uvijek se nađe načina kada se nešto hoće ostvariti, a ovako ispada da samo pričaš u prazno bez ikakvih dokaza, jer se doslovce svatko može pozvati na rekla-kazala
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by debotoijusto 31/5/2017, 21:30

Leviathan2 wrote:
debotoijusto wrote:bomboni veceras ispadaju iz usta , za moj ukus malo pateticno no dobro
ovako je franjo zamisljao hrvatsku pomirbu
a nabijemtenakurac cinicna :D

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Https__vk_com_science_gif
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 21:34

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 21:34

bora-corba wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
bora-corba wrote:
aben wrote:Nije na sve, samo na lažne.
ne postoje lažni, to je urbani mit, nikada niko nije prijavio ni jednog.

Što naravno nije istina.
Osim toga, da zaista nitko nije nikada prijavio niti jednog, to opet nije dokaz kako ne postoje lažni.
Pa prijavi ih anonimno medijima, a tamo će se uvijek naći dovoljno onih koji će raširiti priču. Uvijek se nađe načina kada se nešto hoće ostvariti, a ovako ispada da samo pričaš u prazno bez ikakvih dokaza, jer se doslovce svatko može pozvati na rekla-kazala

I sa ovim citiranjem mojih riječi si htio ispasti pametan ili što?
Dakle, ja nisam rekao da znam i jednog lažnog branitelja pa koga da onda prijavim medijima?
Jedna je priča što lažni branitelji naravno postoje i to nije nikakva tajna, a posve druga da meni osobno nije poznat ni jedan takav pa ni jednog takvog ne mogu nikome prijaviti uključujući tu i medije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by aben 31/5/2017, 21:37

a, bi li ga prijovi, da ga znoš?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by bora-corba 31/5/2017, 21:37

slidingdoorsoperator wrote:
bora-corba wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
bora-corba wrote:
aben wrote:Nije na sve, samo na lažne.
ne postoje lažni, to je urbani mit, nikada niko nije prijavio ni jednog.

Što naravno nije istina.
Osim toga, da zaista nitko nije nikada prijavio niti jednog, to opet nije dokaz kako ne postoje lažni.
Pa prijavi ih anonimno medijima, a tamo će se uvijek naći dovoljno onih koji će raširiti priču. Uvijek se nađe načina kada se nešto hoće ostvariti, a ovako ispada da samo pričaš u prazno bez ikakvih dokaza, jer se doslovce svatko može pozvati na rekla-kazala

I sa ovim citiranjem mojih riječi si htio ispasti pametan ili što?
Dakle, ja nisam rekao da znam i jednog lažnog branitelja pa koga da onda prijavim medijima?
Jedna je priča što lažni branitelji naravno postoje i to nije nikakva tajna, a posve druga da meni osobno nije poznat ni jedan takav pa ni jednog takvog ne mogu nikome prijaviti uključujući tu i medije.

Aha, za druge vredi "prijavi ako znaš inače sereš ili nije istina" a za tebe vredi, "kradu to je opšta istina, ali to nije priča u prazno jer ja ne mora ništa da prijavljujem".
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by aben 31/5/2017, 21:39

slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:a, bi li ga prijovi, da ga znoš?

Možda bi, a možda i ne bi. Ovisi o okolnostima.
naravski da ovisi o okolnostima, al, onako sterilno gljedajući, 

jesi li prokazivoč?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 21:40

bora-corba wrote:Aha, za druge vredi "prijavi ako znaš inače sereš ili nije istina" a za tebe vredi, "kradu to je opšta istina, ali to nije priča u prazno jer ja ne mora ništa da prijavljujem".

Pa koga da prijavim? Ne znam ni jednog takvog.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by bora-corba 31/5/2017, 21:41

slidingdoorsoperator wrote:
bora-corba wrote:Aha, za druge vredi "prijavi ako znaš inače sereš ili nije istina" a za tebe vredi, "kradu to je opšta istina, ali to nije priča u prazno jer ja ne mora ništa da prijavljujem".

Pa koga da prijavim? Ne znam ni jednog takvog.
Onda ih nema, svi su pravi od krvi i mesa, ni jedan nije veštački od plastike.
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 21:41

aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:a, bi li ga prijovi, da ga znoš?

Možda bi, a možda i ne bi. Ovisi o okolnostima.
naravski da ovisi o okolnostima, al, onako sterilno gljedajući, 

jesi li prokazivoč?

Načelno ne. No, ovisi o okolnostima. Nisu to lake stvari, ali čovjek ponekad nema izbora nego učiniti ono što smatra ispravnim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 21:43

bora-corba wrote:Onda ih nema, svi su pravi od krvi i mesa, ni jedan nije veštački od plastike.

Statistički je nemoguće da u tolikoj masi nema ni jedan jedini lažni. Uostalom, kruži puno priča o takvima, makar se to može uklopiti u ono što se zove metodom nadlagivanja. No, to ne znači da baš ništa od tog pretjerivanja nije istina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by bora-corba 31/5/2017, 21:46

slidingdoorsoperator wrote:
bora-corba wrote:Onda ih nema, svi su pravi od krvi i mesa, ni jedan nije veštački od plastike.

Statistički je nemoguće da u tolikoj masi nema ni jedan jedini lažni. Uostalom, kruži puno priča o takvima, makar se to može uklopiti u ono što se zove metodom nadlagivanja. No, to ne znači da baš ništa od tog pretjerivanja nije istina.
Statistički. To mu dođe kao računar zajebo ili neko je kliknuo krivo dugme pa neko ni kriv ni dužan dobio penziju.
Istina je da nema takvih, Ko zna neka prijavi inače priča u prazno.
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 6 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum