ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 7 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by bora-corba 31/5/2017, 21:46

slidingdoorsoperator wrote:
bora-corba wrote:Onda ih nema, svi su pravi od krvi i mesa, ni jedan nije veštački od plastike.

Statistički je nemoguće da u tolikoj masi nema ni jedan jedini lažni. Uostalom, kruži puno priča o takvima, makar se to može uklopiti u ono što se zove metodom nadlagivanja. No, to ne znači da baš ništa od tog pretjerivanja nije istina.
Statistički. To mu dođe kao računar zajebo ili neko je kliknuo krivo dugme pa neko ni kriv ni dužan dobio penziju.
Istina je da nema takvih, Ko zna neka prijavi inače priča u prazno.

bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 7 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by aben 31/5/2017, 21:49

slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:a, bi li ga prijovi, da ga znoš?

Možda bi, a možda i ne bi. Ovisi o okolnostima.
naravski da ovisi o okolnostima, al, onako sterilno gljedajući, 

jesi li prokazivoč?

Načelno ne. No, ovisi o okolnostima. Nisu to lake stvari, ali čovjek ponekad nema izbora nego učiniti ono što smatra ispravnim.
ne postoji etička konstrukcija koja bi mogla opravdati stav "ako znoš- prijovi". po hrvatskon zakonu, mi smo dužni pod prijetnjon oduzimanja slobode kretanja (samo kretanja, ostale slobode su nan ionako oduzeli) biti doušnici, čime smo samo još jedun korok bliže majčici rusiji i komunističkon idealu društva.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 7 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 21:51

bora-corba wrote:Statistički. To mu dođe kao računar zajebo ili neko je kliknuo krivo dugme pa neko ni kriv ni dužan dobio penziju.
Istina je da nema takvih, Ko zna neka prijavi inače priča u prazno.

Ne, to znači da je statistički nemoguće kako u tolikoj masi nema lažnih. Ili ako baš hoćeš, krajnje nevjerojatno, posebno ako se uzmu u obzir običaji velike lakoće stjecanja nezasluženih privilegija na ovim prostorima.
Ja sam već rekao da ne znam ni njednog takvog, a tko zna, dužan je donijeti neke odluke.
No, ja ih ne bi prvo prozivao za moralno neprihvatljivo ponašanje, a zatim ih odbijao prijaviti. To je kontradiktorno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 7 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 21:55

aben wrote:ne postoji etička konstrukcija koja bi mogla opravdati stav "ako znoš- prijovi".

Naravno da postoji. Ukoliko ti je ponašanje stjecanja nezasluženih privilegija pomoću lažnog identiteta branitelja krajnje neprihvatljivo, onda ti ne preostaje ništa drugo nego prijaviti svaki takav slučaj koji ti je poznat, ukoliko se ne želiš naći u kontradikciji prema vlastitom svjetonazoru.
Ukoliko to ovisi od slučaja do slučaja, tada i odlučuješ od slučaja do slučaja hoćeš li i koga prijaviti.
Ukoliko ti je to posve prihvatljivo, onda je i logično kako nećeš prijaviti nikoga.
Time su sve mogućnosti iscrpljene.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 7 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by bora-corba 31/5/2017, 21:55

aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:a, bi li ga prijovi, da ga znoš?

Možda bi, a možda i ne bi. Ovisi o okolnostima.
naravski da ovisi o okolnostima, al, onako sterilno gljedajući, 

jesi li prokazivoč?

Načelno ne. No, ovisi o okolnostima. Nisu to lake stvari, ali čovjek ponekad nema izbora nego učiniti ono što smatra ispravnim.
ne postoji etička konstrukcija koja bi mogla opravdati stav "ako znoš- prijovi". po hrvatskon zakonu, mi smo dužni pod prijetnjon oduzimanja slobode kretanja (samo kretanja, ostale slobode su nan ionako oduzeli) biti doušnici, čime smo samo još jedun korok bliže majčici rusiji i komunističkon idealu društva.

ko ove prijavljuje? Etičnost ili konkurencija?
Voli sve što vole mladi: Šezdesetogodišnji uzgajivač marihuane
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 7 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by bora-corba 31/5/2017, 21:59

slidingdoorsoperator wrote:
bora-corba wrote:Statistički. To mu dođe kao računar zajebo ili neko je kliknuo krivo dugme pa neko ni kriv ni dužan dobio penziju.
Istina je da nema takvih, Ko zna neka prijavi inače priča u prazno.

Ne, to znači da je statistički nemoguće kako u tolikoj masi nema lažnih. Ili ako baš hoćeš, krajnje nevjerojatno, posebno ako se uzmu u obzir običaji velike lakoće stjecanja nezasluženih privilegija na ovim prostorima.
Ja sam već rekao da ne znam ni njednog takvog, a tko zna, dužan je donijeti neke odluke.
No, ja ih ne bi prvo prozivao za moralno neprihvatljivo ponašanje, a zatim ih odbijao prijaviti. To je kontradiktorno.

Kažeš statistički je moguće da ih ima. Da li je moguće da statistički nema niko u njihovom krugu da ih prijavi?
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 7 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 22:03

bora-corba wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
bora-corba wrote:Statistički. To mu dođe kao računar zajebo ili neko je kliknuo krivo dugme pa neko ni kriv ni dužan dobio penziju.
Istina je da nema takvih, Ko zna neka prijavi inače priča u prazno.

Ne, to znači da je statistički nemoguće kako u tolikoj masi nema lažnih. Ili ako baš hoćeš, krajnje nevjerojatno, posebno ako se uzmu u obzir običaji velike lakoće stjecanja nezasluženih privilegija na ovim prostorima.
Ja sam već rekao da ne znam ni njednog takvog, a tko zna, dužan je donijeti neke odluke.
No, ja ih ne bi prvo prozivao za moralno neprihvatljivo ponašanje, a zatim ih odbijao prijaviti. To je kontradiktorno.

Kažeš statistički je moguće da ih ima. Da li je moguće da statistički nema niko u njihovom krugu da ih prijavi?
Kurca on zna...Nekad je tupave klinke impresionirao hrpetinom besmislenih tekstova,nazalost sad ostale stare koke,koje ga ne zarezuju.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 7 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 22:03

bora-corba wrote:Kažeš statistički je moguće da ih ima. Da li je moguće da statistički nema niko u njihovom krugu da ih prijavi?

Teorijski jest. Makar je krajnje nevjerojatno, i zapravo praktički nemoguće s obzirom na prirodu tog posla. Nitko ne može ratovati sam. Neko ga mora regrutirati, upisati u evidenciju itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 7 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 22:04

pismejker wrote:Nekad je tupave klinke impresionirao ... sad ostale stare koke,koje ga ne zarezuju.. :cleanteeth

Čestitam, upravo si sjajno opisao svoj ljubavni život. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 7 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 22:05

slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:Nekad je tupave klinke impresionirao ... sad ostale stare koke,koje ga ne zarezuju.. :cleanteeth

Čestitam, upravo si sjajno opisao svoj ljubavni život. :D
cuj..svi krecemo od mladih cura,pa zavrsavamo na vremesnim curama..razlika jest,sto ti na tom putu samo samaras jezikom,nis kurcem.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 7 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 22:06

Šejkeru,ti ako ne ubacujes ukradene tekstove,i ne lajes,u sustini si vrlo tupast za vodjenje dijaloga,da ne spominjem masovnih simultanih spika..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 7 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 22:08

pismejker wrote:Šejkeru,ti ako ne ubacujes ukradene tekstove,i ne lajes,u sustini si vrlo tupast za vodjenje dijaloga,da ne spominjem masovnih simultanih spika..

Reče prvi idiot ovoga foruma. :)
Idi radi svoj posao, čisti jezikom septičke jame i ne petljaj se u stvari za koje si preglup da ih razumiješ. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 7 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 22:09

pismejker wrote:Šejkeru,ti ako ne ubacujes ukradene tekstove

Čuj budale, ubacujem ukradene tekstove. :)
Kakti student poput tebe bi morao znati da se to inače zove citiranje, ali ti si toliko glup da čak niti to ne znaš. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 7 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 22:09

slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:Šejkeru,ti ako ne ubacujes ukradene tekstove,i ne lajes,u sustini si vrlo tupast za vodjenje dijaloga,da ne spominjem masovnih simultanih spika..

Reče prvi idiot ovoga foruma. :)
Idi radi svoj posao, čisti jezikom septičke jame i ne petljaj se u stvari za koje si preglup da ih razumiješ. :)
no,tutlek koji za sebe tvrdi da je pametan,i ratuje sa svim ljudima koji imaju nes u glavi i nes u indexu konkretno,tvrdi za nerkog da je idiot??
sejkeru,pogledaj se u špigl..neces vise nikad vidjeti veceg idjota..
Opet Lajes??? :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 7 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 22:12

slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:Šejkeru,ti ako ne ubacujes ukradene tekstove

Čuj budale, ubacujem ukradene tekstove. :)
Kakti student poput tebe bi morao znati da se to inače zove citiranje, ali ti si toliko glup da čak niti to ne znaš. :)
Šejkeru,da nisi tako povrsan i tupast,znao bi da je za citiranje potrebno dobiti dozvolu,ili u najmanju ruku,pristojno ubaciti link koji upucuje na stranicu autora..
No ti si toliko nepismen,tutlek,glup je malo reci...da bi znao tu cinjenicu...ZATO kazem ukrao..ali ni to ne mos razumiti...Balkancu je sve "citiranje"... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 7 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 22:14

pismejker wrote:no,tutlek koji za sebe tvrdi da je pametan,i ratuje sa svim ljudima koji imaju nes u glavi i nes u indexu konkretno,tvrdi za nerkog da je idiot??
sejkeru,pogledaj se u špigl..neces vise nikad vidjeti veceg idjota..

A kad sam ja za sebe tvrdio da sam pametan? :)
No, jasno je da idiot pout tebe nije u stanju shvatiti kako se takve ocjene prepuštaju drugima inače ukazuju na malo ozbiljnije psihičke poremećaje, poput tebe kada za sebe tvrdiš da si pravi muškarac, a zapravo si maloumno poremećeno govono. :)
Od tebe niti u teoriji ne kože postojati veći idiot. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 7 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 22:15

pismejker wrote:Šejkeru,da nisi tako povrsan i tupast,znao bi da je za citiranje potrebno dobiti dozvolu,ili u najmanju ruku,pristojno ubaciti link koji upucuje na stranicu autora..

Pa kada stavljam citate uvijek navodim izvore. :)
A kada iznosim svoja mišljenja, onda to nije potrebno. :)
I ti kaza da ja kradem tuđe tekstove?
Pa dokaži to onda ili priznaj da si toliki kreten pa to nisu u stanju. :)
Makar svi ovdje znaju da si baš toliki kreten, ako ne i veći. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 7 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 22:16

slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:no,tutlek koji za sebe tvrdi da je pametan,i ratuje sa svim ljudima koji imaju nes u glavi i nes u indexu konkretno,tvrdi za nerkog da je idiot??
sejkeru,pogledaj se u špigl..neces vise nikad vidjeti veceg idjota..

A kad sam ja za sebe tvrdio da sam pametan? :)
No, jasno je da idiot pout tebe nije u stanju shvatiti kako se takve ocjene prepuštaju drugima inače ukazuju na malo ozbiljnije psihičke poremećaje, poput tebe kada za sebe tvrdiš da si pravi muškarac, a zapravo si maloumno poremećeno govono. :)
Od tebe niti u teoriji ne kože postojati veći idiot. :)

Jos bi da tvrdis??..
evo ti dokaz...SVIMA pametujes,sve davis tUDJIM mozgovstinama,ne svojim,tvoje su one fraze samoljubivosti..etc,itd...voli bi ti reci da si pametan,ali bi se svi slatko nasmijali,i poljuljali tvoje 2samopouzdanje"..
Jel vidis da Levi,atsila,svi koji imaju nesto u glavi,za razliku od tebe,uopce ne zele sa tobom razgovarati niti voditi debatu,jer si samo naporan kao proljev,a nimalo poticajan..
Ima veceg idjota..Dakako..onaj koji tebe napravi.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 7 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 22:18

slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:Šejkeru,da nisi tako povrsan i tupast,znao bi da je za citiranje potrebno dobiti dozvolu,ili u najmanju ruku,pristojno ubaciti link koji upucuje na stranicu autora..

Pa kada stavljam citate uvijek navodim izvore. :)
A kada iznosim svoja mišljenja, onda to nije potrebno. :)
I ti kaza da ja kradem tuđe tekstove?
Pa dokaži to onda ili priznaj da si toliki kreten pa to nisu u stanju. :)
Makar svi ovdje znaju da si baš toliki kreten, ako ne i veći. :)
Nis ti ne navodis..samo davis ljude,izvrces rijeci i smisao i onda kao ispadas....pametan?? :cleanteeth
O jebo ti kreten onu septicku iz koje ispuza ti lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 7 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 22:20

pismejker wrote:Nis ti ne navodis..samo davis ljude,izvrces rijeci i smisao i onda kao ispadas....pametan?? :cleanteeth

A kako poremećana maloumna svinja poput tebe može ocijeniti što je pametno a što nije. :)
Za to bi morao imati i bar malo pameti, ali za kretena poput tebe je pamet samo mislena imenica. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 7 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 22:21

pismejker wrote:evo ti dokaz...SVIMA pametujes,sve davis tUDJIM mozgovstinama

Pa rekao sam ti već, dokaži da nije riječ o mojim umovanjima ili začepi svoju prljavu, podmuklu i glupavu krmeću gubicu. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 7 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum