ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 16:58

Leviathan2 wrote:
metilda wrote:
Leviathan2 wrote:i
sunce moje neurozno, najdi negdje da ja tvrdim da sam branitelj, znaci nisam ni branio tvoju drzavu, drzava je zlo  i to svaka drzava a ne samo tvoja
vidim da idemo se vrijedjat, necu te vrijedjat, nije u redu s moje strane,
niti sam isao branit hrvatsku niti me zanimalo ucestvovat u milosevic tudman projektu
kao sto napisah , isao sam iz osobnih pobuda i niti sam od te tvoje drzave trazio ista niti cu trazit ista, tek toliko da se razumijemo, nit joj dam ista osim onog sto mi otme,
sto se tebe tice, moje misljenje je da si ogranicena i da nisi u stanju izaci iz vec uprogramirane sheme ponasanja neke ideologije, takvi kao ti su u svakom sistemu bili najveci zagovaraci nekih ideologija, nacizam komunizam hadezeizam i slicno, sve pod nekim laznjak izgovorima brige o svom narodu i svojoj domovini

moj dobar prijatelj damir nije bio na prvoj liniji bojista, al bio je 3 godine u uniformi jepokusao samoubistvo, kao domobrana ga nitko nije jebao 2%,firma u kojoj je radio je propala, zena ostala bez posla, 4 djece na brizi, covjek se uredno objesio i zajebe ga radoznali susjed koji mu je gledao u tom momentu u stagalj,  registriran mu ptsp ali ne ratni i ima opet kurac od penzije, sad ima 58 godina i na bausteli je u mojoj firmi , potegao i zenu i djecu koja su vec velika i svi rade, ne misli se vratit u hrvatsku ni mrtav
mozes ti tretirati branitelje kao svete krave, boli me kurac , to je tvoj poroblem
tradicija se mora nastavit jel, od 45 smo imali partizane i djecu a sadimamo branitelje i djecu,  i dokad tako
de ne seri zivota ti,
uzmite si hrvatsku ako je vec niste uzeli al ostavite ljude na miru i ne serite
a ionako ste samo dezurna potrckarala hadezea i ostalih neznanih  pljackasa ovog naroda

nećeš me vrijeđati a onda navalio.. moja sintagma da si plemenska gnjida nastala je nakon brojnih tvojih uvreda koje si i ne samo sada ispisao na moj račun

iz čega sam pogrešno zaključila da si bio branitelj:

levijatan wrote:ja osobno sam bio na ratistu kraci period ukupno nekih 6 mjeseci, medjutim kako sam tamo bio iz svojih interesa to ne smatram vrijednim ni spominjanja te isto tako uz neke prijateljske veze moje ucesce je pobrisano iz registara

no to dakle znači da si po ratištu skupljao i prodavao staro željezo.. ispričavam se braniteljima

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 16:59

Eva_ wrote:Kad je i Metilda u disbalansu, niš čudno:)

našla se dva krpelja u balansu - eva i gnječ
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Leviathan2 31/5/2017, 17:50

metilda wrote:
Leviathan2 wrote:
metilda wrote:
Leviathan2 wrote:i
sunce moje neurozno, najdi negdje da ja tvrdim da sam branitelj, znaci nisam ni branio tvoju drzavu, drzava je zlo  i to svaka drzava a ne samo tvoja
vidim da idemo se vrijedjat, necu te vrijedjat, nije u redu s moje strane,
niti sam isao branit hrvatsku niti me zanimalo ucestvovat u milosevic tudman projektu
kao sto napisah , isao sam iz osobnih pobuda i niti sam od te tvoje drzave trazio ista niti cu trazit ista, tek toliko da se razumijemo, nit joj dam ista osim onog sto mi otme,
sto se tebe tice, moje misljenje je da si ogranicena i da nisi u stanju izaci iz vec uprogramirane sheme ponasanja neke ideologije, takvi kao ti su u svakom sistemu bili najveci zagovaraci nekih ideologija, nacizam komunizam hadezeizam i slicno, sve pod nekim laznjak izgovorima brige o svom narodu i svojoj domovini

moj dobar prijatelj damir nije bio na prvoj liniji bojista, al bio je 3 godine u uniformi jepokusao samoubistvo, kao domobrana ga nitko nije jebao 2%,firma u kojoj je radio je propala, zena ostala bez posla, 4 djece na brizi, covjek se uredno objesio i zajebe ga radoznali susjed koji mu je gledao u tom momentu u stagalj,  registriran mu ptsp ali ne ratni i ima opet kurac od penzije, sad ima 58 godina i na bausteli je u mojoj firmi , potegao i zenu i djecu koja su vec velika i svi rade, ne misli se vratit u hrvatsku ni mrtav
mozes ti tretirati branitelje kao svete krave, boli me kurac , to je tvoj poroblem
tradicija se mora nastavit jel, od 45 smo imali partizane i djecu a sadimamo branitelje i djecu,  i dokad tako
de ne seri zivota ti,
uzmite si hrvatsku ako je vec niste uzeli al ostavite ljude na miru i ne serite
a ionako ste samo dezurna potrckarala hadezea i ostalih neznanih  pljackasa ovog naroda

nećeš me vrijeđati a onda navalio.. moja sintagma da si plemenska gnjida nastala je nakon brojnih tvojih uvreda koje si i ne samo sada ispisao na moj račun

iz čega sam pogrešno zaključila da si bio branitelj:

levijatan wrote:ja osobno sam bio na ratistu kraci period ukupno nekih 6 mjeseci, medjutim kako sam tamo bio iz svojih interesa to ne smatram vrijednim ni spominjanja te isto tako uz neke prijateljske veze moje ucesce je pobrisano iz registara

no to dakle znači da si po ratištu skupljao i prodavao staro željezo.. ispričavam se braniteljima
ne seri je izraz da ne lupas budalestine
plemenska gnjida je plemenska gnjida, jebote pa mi u plemenu sretni da smo gnjide i da nemamo takove medju nama kao sto si ti
a opet si fulala, na ratistu nema starog zeljeza,  osim ako ne mislis na neki unisteni oklop al i to je vec unaprijed bilo rezervirano za povlastene
i kao sto rekog, ne zelim se trpat u grupaciju koju zoves braniteljima, na stranu sto hrpu njih postujem kao validne ljude i borce
no, ja ne zelim u te ladice, ucesnik nora, ucesnik dr i slicno
neka hvala, 
i moram ti reci al molim te nemoj se uvrijedit, glupa si ko kalemljenje jabuka na tresnje, poradi malo na sebi,
to bi bio vise prijateljski savjet, i nemojte razjebavat tu lijepu zemlju koju ste naslijedili s vasim ideoloskim preseravanjima i idiotizmima, uhvatite se posla i  samo malo dobre volje
jer dok budete slijedili te sheme hrvatovanja nikad kruva od toga, uvijek budete bjeda ako ne materijalno onda mentalno

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 18:01

levijatan wrote:i moram ti reci al molim te nemoj se uvrijedit, glupa si ko kalemljenje jabuka na tresnje, poradi malo na sebi, 

kad mi levati kao ti, gnječ, eva ili netko drugi od lijevih kaže da sam glupa meni je to kompliment
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 18:22

Plenković u subotnjem Večernjaku jasno kaže da vrh HDZ-a nema ništa protiv da HSS, HNS ili IDS budu partneri u budućoj vladi. 
Vrh HDZ-a očito nema ništa protiv. Problem je što članstvo im nešto protiv


Problem je Vlada u kojoj će možda sjediti Ivan Vrdoljak. Njegova stranka bez šlepanja sa HDZ-om i SDP-om ne može preći izborni prag ni u najljepšem snu. To je čovjek koji ima fini akademsko-salonski rječnik o onima koji su suparnici Anke partizanke. Sve su to crnokošuljaši, profašisti i klerofašisti
Treba o njemu samo zapitati Radimira Čačića. On ga od nekuda pozna. 
Koalicija HDZ-a i HNS-a (ili SDP-a) je direktna i gruba suspenzija volje HDZ-ovih glasača, a time i dugoročno kraj ovog HDZ-a. 


IDS? Miletić? Čovjek koji odobrava zabranu Thompsonu da nastupa u pulskoj Areni nakon što su se svi srpski pjevači izredali u Istri. Za nagradu bi trebao dobiti dovršenje Istarskog ipsilona i ministarske fotelje. 


Jest da u Hrvatskoj postoji Veliko Trgovišće. Ali ono nije toliko poznato kao rodno mjesto dr. Franje Tuđmana koliko je poznato kao pojam svojstven prvenstveno HDZ-u, ali i drugim našim strankama kad je vlast u pitanju.


Opet Hemingway: “Mogu nas ponižavati, ali nas ne mogu poniziti.“


Zvonimir Hodak
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by aben 31/5/2017, 18:37

Ča se ne more kalemiti čišnja na jabuku?

Jo sun misli provati čišnju na amulu, je to more?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Leviathan2 31/5/2017, 19:08

metilda wrote:
levijatan wrote:i moram ti reci al molim te nemoj se uvrijedit, glupa si ko kalemljenje jabuka na tresnje, poradi malo na sebi, 

kad mi levati kao ti, gnječ, eva ili netko drugi od lijevih kaže da sam glupa meni je to kompliment
lijevi, sto je lijevi
i sto je desni
stvarno si vrisnula
il je nejebica il previse bavljenja politikom il oboje

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Leviathan2 31/5/2017, 19:11

aben wrote:Ča se ne more kalemiti čišnja na jabuku?

Jo sun misli provati čišnju na amulu, je to more?
more, ne znam kako je to uopce uspjelo al imam jednu granu jabuke ukalemljenu na tresnji i radja, i zamisli kak je glupo kad kazes idem na tresnju ubrat koju jabuku :D

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 19:47

Noor wrote:daj molim te, Metilda, pa neće valjda neki psiholog i nekakva psihijatrica učiti jednog levijatana.
ne budi smiješna :roll

e.. imala si pravo..  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 20:00

Kakogod,ne vjerujem da je ikome krivo sto RH postoji..Problem je sto postoje oni koji joj isisavaju zivot,potkradajuci je na ovaj ili ona j nacin,bili politicari,oportunisti svih sorti,paraziti i koristoljubci..e da..Uhljebe da ne pominjem..
Jos je gore,sto je RH prelijepa zemlja(ne drzava)Zemlja,pravi mali Raj,Bogomdan..
No,vidimo da pijavice,vec pobrojane i nadalje rade na njenom rastočivanju i unistavanju..To nisu komjunisti,desnicari,ovi ili oni,nego samo oni koji se domognu vlasti,pa u sto kracem periodu hoce da osiguraju svoje prokleto potomstvo do 7. koljena...takvima nek i sjeme bude prokleto,a i svako naredno koljeno... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by debotoijusto 31/5/2017, 20:13

IAKO je jučerašnji dan bio pun zanimljivih i relevantnih događaja, HRT je prve minute svoje središnje informativne emisije posvetio najnebitnijoj temi koja postoji - mogućoj promjeni datuma obilježavanja Dana državnosti.

Iako smo u samoj završnici kampanje za drugi krug lokalnih izbora, a u isto vrijeme najveću hrvatsku privatnu kompaniju trese nezapamćena financijska kriza, za HRT-ov Dnevnik udarna je vijest bila obilježavanje Dana Hrvatskog sabora i laprdanje saborskih zastupnika (i Vladimira Šeksa) o tome treba li promijeniti dan obilježavanja Dana državnosti.

Još jednom se pokazalo da Informativni program HRT-a služi isključivo opsluživanju vladajuće garniture. Naime, jučer su prvih nekoliko minuta Dnevnika koje bi trebale biti rezervirane za najvažnije vijesti koje se najviše tiču javnosti, posvetili obilježavanju Dana hrvatskog sabora, dakle svečanosti na kojoj političari piju pjenušac i u mikrofone HRT-a govore štogod da im padne napamet (bez ikakvih "suvišnih" pitanja, naravno), pa tako i o potpuno izmišljenoj "temi" moguće promjene datuma obilježavanja Dana državnosti. Jučerašnji Dnevnik su, inače, uredile Mirjana Posavec i Anja Konosić.

Prenose tako vrijedni HRT-ovci "mudre misli" Vladimira Šeksa i Milijana Vase Brkića o tome kad bi trebalo obilježavati koji praznik, kao da je to nešto što zanima bilo koga osim njih samih. 

TV - kalendar je dobio jos jednu bitnu vijest
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 20:17

Leviathan2 wrote:
metilda wrote:
levijatan wrote:i moram ti reci al molim te nemoj se uvrijedit, glupa si ko kalemljenje jabuka na tresnje, poradi malo na sebi, 

kad mi levati kao ti, gnječ, eva ili netko drugi od lijevih kaže da sam glupa meni je to kompliment
lijevi, sto je lijevi
i sto je desni
stvarno si vrisnula
il je nejebica il previse bavljenja politikom il oboje
Mislis da vadjajna koja se 7 puta porodila ima vise neku seksualnu privlacnost??? No ..svakako i bavljenje necim sto je previse za mozag toga nivoa razvoja...overburning
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Leviathan2 31/5/2017, 20:19

Noor wrote:daj molim te, Metilda, pa neće valjda neki psiholog i nekakva psihijatrica učiti jednog levijatana.
ne budi smiješna :roll
pa  sunce moje, nisam vidio tvoj upis, ne znam koji kurc se ubacujes u raspru izmedju mene i meti
ja metildu ne smatram losom osobom al tebe smatram i zamolio bih te da me se okanes,
rekoh jedared, maliciozna si a s takovim osobama se ne zelim mirisat

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Leviathan2 31/5/2017, 20:21

pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
metilda wrote:
levijatan wrote:i moram ti reci al molim te nemoj se uvrijedit, glupa si ko kalemljenje jabuka na tresnje, poradi malo na sebi, 

kad mi levati kao ti, gnječ, eva ili netko drugi od lijevih kaže da sam glupa meni je to kompliment
lijevi, sto je lijevi
i sto je desni
stvarno si vrisnula
il je nejebica il previse bavljenja politikom il oboje
Mislis da vadjajna koja se 7 puta porodila ima vise neku seksualnu privlacnost??? No ..svakako i bavljenje necim sto je previse za mozag toga nivoa razvoja...overburning
svetac, ako se ona 7 puta porodila onda joj ja odajem svo postovanje kao zeni i majci i zamolio bih te da taj dio ne diras,  sto se tice njenog razmisljanja to je drugi par carapa, nisu svi u stanju vidjet preko zida s kojim su okruzeni

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 20:22

pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
metilda wrote:
levijatan wrote:i moram ti reci al molim te nemoj se uvrijedit, glupa si ko kalemljenje jabuka na tresnje, poradi malo na sebi, 

kad mi levati kao ti, gnječ, eva ili netko drugi od lijevih kaže da sam glupa meni je to kompliment
lijevi, sto je lijevi
i sto je desni
stvarno si vrisnula
il je nejebica il previse bavljenja politikom il oboje
Mislis da vadjajna koja se 7 puta porodila ima vise neku seksualnu privlacnost??? No ..svakako i bavljenje necim sto je previse za mozag toga nivoa razvoja...overburning

sad si ne samo pedofilska gnjida nego i muška šovinistička svinja.. vjerojatno si to mislio i o svojoj majci.. a sad idi kicu na pp pa me tužakaj što ti spominjem majku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 20:26

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
metilda wrote:
levijatan wrote:i moram ti reci al molim te nemoj se uvrijedit, glupa si ko kalemljenje jabuka na tresnje, poradi malo na sebi, 

kad mi levati kao ti, gnječ, eva ili netko drugi od lijevih kaže da sam glupa meni je to kompliment
lijevi, sto je lijevi
i sto je desni
stvarno si vrisnula
il je nejebica il previse bavljenja politikom il oboje
Mislis da vadjajna koja se 7 puta porodila ima vise neku seksualnu privlacnost??? No ..svakako i bavljenje necim sto je previse za mozag toga nivoa razvoja...overburning
svetac, ako se ona 7 puta porodila onda joj ja odajem svo postovanje kao zeni i majci i zamolio bih te da taj dio ne diras,  sto se tice njenog razmisljanja to je drugi par carapa, nisu svi u stanju vidjet preko zida s kojim su okruzeni
zanimljiv komentar..JER SAM TO UPRAVO I JA IZRAZIO KOJI DAN UNATREG,a onaj supak zlonamjerni Reg,rekao da se rugam,pa je tuka oplela za kompliment po meni i pocela vrijedjati..zato se sada rugam toj vadjajni,..ebi ga..nije mi krivo ako za uvredu popusim uvredu,bed je za kompliment popusiti uvredu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 20:27

Leviathan2 wrote:
Noor wrote:daj molim te, Metilda, pa neće valjda neki psiholog i nekakva psihijatrica učiti jednog levijatana.
ne budi smiješna :roll
pa  sunce moje, nisam vidio tvoj upis, ne znam koji kurc se ubacujes u raspru izmedju mene i meti
ja metildu ne smatram losom osobom al tebe smatram i zamolio bih te da me se okanes,
rekoh jedared, maliciozna si a s takovim osobama se ne zelim mirisat

svi smo mi različitog temperamenta.. ja sam u početku imala nesporazum s noor ali smo to lijepo riješile i  mogu dat ruku u vatru da nije maliciozna.. primjer malicioznosti je  piskalo.. tako da...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 20:28

metilda wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
metilda wrote:
levijatan wrote:i moram ti reci al molim te nemoj se uvrijedit, glupa si ko kalemljenje jabuka na tresnje, poradi malo na sebi, 

kad mi levati kao ti, gnječ, eva ili netko drugi od lijevih kaže da sam glupa meni je to kompliment
lijevi, sto je lijevi
i sto je desni
stvarno si vrisnula
il je nejebica il previse bavljenja politikom il oboje
Mislis da vadjajna koja se 7 puta porodila ima vise neku seksualnu privlacnost??? No ..svakako i bavljenje necim sto je previse za mozag toga nivoa razvoja...overburning

sad si ne samo pedofilska gnjida nego i muška šovinistička svinja.. vjerojatno si to mislio i o svojoj majci.. a sad idi kicu na pp pa me tužakaj što ti spominjem majku
e ovo priznajem da jesam..OINK..!! OINKK..!!! Mislio sam na tebe,tocno..moja majka je pristojno rodila dvoje djece..kao i uostalom sve majke koje misle radjati i posvetiti se KVALITETI,odgoju,i poticanju inteligencije..
Zasto bih isao Kicu..mi to vako..ti meni ja tebi... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 20:29

pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
metilda wrote:

kad mi levati kao ti, gnječ, eva ili netko drugi od lijevih kaže da sam glupa meni je to kompliment
lijevi, sto je lijevi
i sto je desni
stvarno si vrisnula
il je nejebica il previse bavljenja politikom il oboje
Mislis da vadjajna koja se 7 puta porodila ima vise neku seksualnu privlacnost??? No ..svakako i bavljenje necim sto je previse za mozag toga nivoa razvoja...overburning
svetac, ako se ona 7 puta porodila onda joj ja odajem svo postovanje kao zeni i majci i zamolio bih te da taj dio ne diras,  sto se tice njenog razmisljanja to je drugi par carapa, nisu svi u stanju vidjet preko zida s kojim su okruzeni
zanimljiv komentar..JER SAM TO UPRAVO I JA IZRAZIO KOJI DAN UNATREG,a onaj supak zlonamjerni Reg,rekao da se rugam,pa je tuka oplela za kompliment po meni i pocela vrijedjati..zato se sada rugam toj vadjajni,..ebi ga..nije mi krivo ako za uvredu popusim uvredu,bed je za kompliment popusiti uvredu..

a ono je bio kompliment? oprosti, komplimenti ti ne zvuče iskreno, uvrede itekako jesu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 20:31

metilda wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
lijevi, sto je lijevi
i sto je desni
stvarno si vrisnula
il je nejebica il previse bavljenja politikom il oboje
Mislis da vadjajna koja se 7 puta porodila ima vise neku seksualnu privlacnost??? No ..svakako i bavljenje necim sto je previse za mozag toga nivoa razvoja...overburning
svetac, ako se ona 7 puta porodila onda joj ja odajem svo postovanje kao zeni i majci i zamolio bih te da taj dio ne diras,  sto se tice njenog razmisljanja to je drugi par carapa, nisu svi u stanju vidjet preko zida s kojim su okruzeni
zanimljiv komentar..JER SAM TO UPRAVO I JA IZRAZIO KOJI DAN UNATREG,a onaj supak zlonamjerni Reg,rekao da se rugam,pa je tuka oplela za kompliment po meni i pocela vrijedjati..zato se sada rugam toj vadjajni,..ebi ga..nije mi krivo ako za uvredu popusim uvredu,bed je za kompliment popusiti uvredu..

a ono je bio kompliment? oprosti, komplimenti ti ne zvuče iskreno, uvrede itekako jesu
ehhh,sad..bez obzira sto sam sovinisticka svinja,doista se klanjam majkama koje su rodile puno djece,to znaci da s uobiteljske zene posvecene djeci i muzu,
klanjam se i tebi,i kako i tada rekoh,no ebi ga..dobro,tu prestajem i sa komplimentima i uvredama..nema smisla se svaditi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 31/5/2017, 20:31

Leviathan2 wrote:
Noor wrote:daj molim te, Metilda, pa neće valjda neki psiholog i nekakva psihijatrica učiti jednog levijatana.
ne budi smiješna :roll
pa  sunce moje, nisam vidio tvoj upis, ne znam koji kurc se ubacujes u raspru izmedju mene i meti
ja metildu ne smatram losom osobom al tebe smatram i zamolio bih te da me se okanes,
rekoh jedared, maliciozna si a s takovim osobama se ne zelim mirisat
a tebe ću pitati za dopuštenje da se obratim nekome, jel? haha, pa tebi nisam uputila ni slova, ili imaš priviđenja?
nisi vidio..ok, drugi puta onda s namjerom preskoči...to bar nije teško
ja tebe (u čitanju) ne preskačem, jer često potvrđuješ da glupost i lovačke priče nemaju granica, pa se zabavljam
aj ti samo nastavi :popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 5 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum