ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odlaze zauvijek

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

 Odlaze zauvijek - Page 7 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Guest Fri 17 Feb - 11:43

RayMabus wrote:Država je nebitan pojam a evo i zašto ; imaš izbore pa nece da dignu guzicu u glasaju za neku kontra opciju pa onda poslije kukaju cetri godine pa kako ovo pa kako ono ....a neizađe na izbore ...pa nemogu to više slušat DAJ ODHEBI MOLIM TE.
pa zajebano i glasovati, misliš da vanka odlaze glasači HDZa (ili SDP)a? jesu kurac, doduše iman frenda HDZovca koji je otišao vanka, već sam pričao njegovu priču.. ali oni su iznimka.. odlaze protivnici režima , a zato HDZu i sa jedne strane odgovara iseljavanje, jer iseljava se ekipa koja nebi glasovala za njih .

Sa druge strane im je loše jer će propasti država a time i njihovo parazitiranje, ali jebe se njih,, oni kradu kao da ne postoji sutra, daj odmah sada sve, a sutra ćemo se snać :D

Guest
Guest


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 7 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Guest Fri 17 Feb - 11:43

doduše sa druge strane RH nije loša , jer ovdje je bolja klima nego u Irskoj budimo realni, i mirnije je, i doma si, i jeftinija je .. samo trebaš imati €€€€€, i to je to

i kada imaš €€€€, trebaš znat zajebat državu i podmazati prave ljude i onda je ovo solidna zemlja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 7 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus Fri 17 Feb - 11:45

Pinochet wrote:
RayMabus wrote:Država je nebitan pojam a evo i zašto ; imaš izbore pa nece da dignu guzicu u glasaju za neku kontra opciju pa onda poslije kukaju cetri godine pa kako ovo pa kako ono ....a neizađe na izbore ...pa nemogu to više slušat DAJ ODHEBI MOLIM TE.
pa zajebano i glasovati, misliš da vanka odlaze glasači HDZa (ili SDP)a? jesu kurac, doduše iman frenda HDZovca koji je otišao vanka, već sam pričao njegovu priču.. ali oni su iznimka.. odlaze protivnici režima , a zato HDZu i sa jedne strane odgovara iseljavanje, jer iseljava se ekipa koja nebi glasovala za njih .

Sa druge strane im je loše jer će propasti država a time i njihovo parazitiranje, ali jebe se njih,, oni kradu kao da ne postoji sutra, daj odmah sada sve, a sutra ćemo se snać :D
Pa ok demokracija , šta cu ja tu ....tako je vecina odlucila i poštujmo to ....kakvo kukanje a neizađu na izbore jednom u četri godine ...AJ PAJDO ODHEBI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175638
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 7 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by provocator Fri 17 Feb - 11:45

RayMabus wrote:Hebeš državu.

lol!
Ovo je curac od ovce a ne samostalna, suuverena i neovisna država.

_________________
 Odlaze zauvijek - Page 7 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 7 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus Fri 17 Feb - 11:49

provocator wrote:
RayMabus wrote:Hebeš državu.

lol!
Ovo je curac od ovce a ne samostalna, suuverena i neovisna država.
Pa takva ti je cijela planeta .....il misliš da netko ovo odavno nije porobio perfidnim metodama ...religije i novca ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175638
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 7 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by L'âme Fri 17 Feb - 11:50

Pametno, longi.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 7 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus Fri 17 Feb - 11:52

No interesantno ja imam poznanika koji ne da je izašao iz tijela i putovao svemirom nego je i izašao iz svemira ....jel znaš šta mu je bila prva prepreka u ozonu ( omotac oko Zemlje ) ?

Nasro mu se neki sveti Ilija il tako nešto pa mu nije dao proč ....ovaj ga odhebao i otišao dalje u svemir.

Jel znaš ti šta je taj sveti Ilija il bilo kakvi svetac il nešto tu ?

HOLOGRAM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175638
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 7 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Trinity Fri 17 Feb - 11:53

RayMabus wrote:
provocator wrote:
RayMabus wrote:Hebeš državu.

lol!
Ovo je curac od ovce a ne samostalna, suuverena i neovisna država.
Pa takva ti je cijela planeta .....il misliš da netko ovo odavno nije porobio perfidnim metodama ...religije i novca ?
Sve to otkantat' i gledat' svoja posla.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 7 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus Fri 17 Feb - 11:54

RayMabus wrote:No interesantno ja imam poznanika koji ne da je izašao iz tijela i putovao svemirom nego je i izašao iz svemira ....jel znaš šta mu je bila prva prepreka u ozonu ( omotac oko Zemlje ) ?

Nasro mu se neki sveti Ilija il tako nešto pa mu nije dao proč ....ovaj ga odhebao i otišao dalje u svemir.

Jel znaš ti šta je taj sveti Ilija il bilo kakvi svetac il nešto tu ?

HOLOGRAM.
 Odlaze zauvijek - Page 7 20-by-20-sectioned-grid-clipart-etc-SVRWIs-clipart


 Odlaze zauvijek - Page 7 Morpheus-Red-or-Blue-Pill-the-matrix-1957140-440-500
RayMabus
RayMabus

Posts : 175638
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 7 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus Fri 17 Feb - 11:56

Planet Zemlja ti je zamotan u hologram , mrežu ...mreža je napravljena tako da kad osoba na ovoj planeti umre i želi je napustit da mreža pronalazi njegova religijska uvjerenja il slabu točku i to projecira ispred i onda ta osoba ( ustvari hologram) ga nagovara il ubada u osjecaj krivnje da se vrati nazad i da nesmije dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175638
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 7 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by provocator Fri 17 Feb - 11:59

RayMabus wrote:Planet Zemlja ti je zamotan u hologram , mrežu ...mreža je napravljena tako da kad osoba na ovoj planeti umre i želi je napustit da mreža pronalazi njegova religijska uvjerenja il slabu točku i to projecira ispred i onda ta osoba ( ustvari hologram) ga nagovara il ubada u osjecaj krivnje da se vrati nazad i da nesmije dalje.
Je...Baš sam ti to štel reći.

_________________
 Odlaze zauvijek - Page 7 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 7 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus Fri 17 Feb - 12:03

RayMabus wrote:Planet Zemlja ti je zamotan u hologram , mrežu ...mreža je napravljena tako da kad osoba na ovoj planeti umre i želi je napustit da mreža pronalazi njegova religijska uvjerenja il slabu točku i to projecira ispred i onda ta osoba ( ustvari hologram) ga nagovara il ubada u osjecaj krivnje da se vrati nazad i da nesmije dalje.
Ovo vam inace objašnjava zbog cega se netko svojski trudi da vam vec tisucama godina preko religije još dok ste inkarnirani ovdje pere mozak ...ono ici ceš u Pakao budi dobar .....DE NAPUŠI SE KURZA ....JA SAM PAKAO OSOBNO.


 Odlaze zauvijek - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcT-kxgxTKky9tckLCw6ax0uF6w8etijrHHu9X2QmBvEoJP4jAvC

I GUBI MI SE S ...OCIJU ...DA TE VIŠE NEVIDIM JER CU TE LOVAT PO SVEMIRU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175638
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 7 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus Fri 17 Feb - 12:22

I još jedna stvar ...uskoro cete na Mars ....zašto mislite da elite to forsiraju ...elite su križanci vanzemaljske ljudske genetike i ove ljudske obicne ....nikakvi reptili nego isto ljudska genetika samo s druge planete .....oni nekontroliraju mrežu nego cisti vanzemaljci ....ako umru na Marsu mreže nema.....mreže ima samo na Zemlji ( to je tehnologija a na Mjesecu je odašiljac ) .....u biti i te elite žele POBJECI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175638
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 7 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus Fri 17 Feb - 12:28

Zato vam sad i slijedi finalni obracun ....poceli ste i fizicki napuštat planet ...znaci da ste u stanju umrijeti van ove planete ...duša izlazi iz tijela ....ako umrete van planete ocito ste umrli van mreže ......pobjegli ste im a da niste to ni znali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175638
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 7 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus Fri 17 Feb - 12:34

Prije nekoliko tisuca godina ...u doba Sumerana ....oni su vas porobili al ne onako kako vi zamišljate u filmovima ....na Mjesecu vam je odašiljac koji odašiljava mrežu ( hologram ) preko cijele planete ( ozona ) i kad umrete preko religijskih uvjerenja , dragih osoba , osjecaja krivnje ili bilo cega taj vaš hologram tj program vam automatski nalazi slabu tocku uvjerava vas da nemožete dalje i da se morate inkarnirat opet na Zemlju ....to je naravno glupost ...nitko pa ni Bog ti nema pravo odlucivati gdje ceš se inkarnirati ...slobodna volja.

 Odlaze zauvijek - Page 7 Mjesec-i-Zemlja-mladi-no-sto-se-mislilo_VIDIClanakNaslovna


U slucaju da za vrijeme života fizicki izađete iz orbite i umrete van toga ....vi više nenailazite na mrežu jer ste umrli van nje.

PRIPREMITE SE NA RAT.

NECE VAM TO DOPUSTITI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175638
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 7 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus Fri 17 Feb - 12:42

I još jedna stvar jako bitna ....barem vecini vas jer ste još vezani uz Zemlju ....taj odašiljac je napravljen davno kad na Zemlji nije bilo toliko ljudi , rijec je o programu ....broj ljudi je porastao i program svako malo ima bug ......teško ga je održavati s obzirom na toliki broj korisnika ( umrlih duša ),

SPREMAJU VAM DEPOPULACIJU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175638
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 7 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus Fri 17 Feb - 12:56

A ako i nevjerujete u ovo nema veze ...onda se zapitajte zašto eliti smeta KIna i jaka Rusija ....jbga svemirski program .....neovisna ekipa koja može sama otic na Mars i razviti tu tehnologiju .....nemogu im to dopustiti .....Amerika i Evropa ....tu vam je ta elita ....Kina i Rusija su posebne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175638
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 7 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus Fri 17 Feb - 12:59

A Kennedy je malo previše gurao nos gdje nesmije pa su ga roknili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175638
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 7 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Guest Fri 17 Feb - 18:37

RayMabus wrote:I još jedna stvar ...uskoro cete na Mars ....zašto mislite da elite to forsiraju ...elite su križanci vanzemaljske ljudske genetike i ove ljudske obicne ....nikakvi reptili nego isto ljudska genetika samo s druge planete .....oni nekontroliraju mrežu nego cisti vanzemaljci ....ako umru na Marsu mreže nema.....mreže ima samo na Zemlji ( to je tehnologija a na Mjesecu je odašiljac ) .....u biti i te elite žele POBJECI.
ja se vec prijavio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 7 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by mutava baštarda Fri 17 Feb - 18:53

Triny wrote:

maštarda wrote:možda je ovo prva generacija da hrvati ne očekuju bolje sutra za svoju dicu. mene su moji odgojili da ostanem ovdje do kraja, a ja ću svoje da biže odavde..
Zanimljivo...
Nas su naši odgajali da idemo što dalje. 
Po onom nitko nije prorok u svom selu.
jebi ga... kod mene je "selo moje malo"
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 7 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by n_razbojnik Fri 17 Feb - 18:55

Pinochet wrote:doduše sa druge strane RH nije loša , jer ovdje je bolja klima nego u Irskoj budimo realni, i mirnije je, i doma si, i jeftinija je .. samo trebaš imati €€€€€, i to je to

i kada imaš €€€€, trebaš znat zajebat državu i podmazati prave ljude i onda je ovo solidna zemlja
Ovo jednostavno ne stoji za Rijeku, niti jedna stavka osim € king

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-14

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 7 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum