ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odlaze zauvijek

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

 Odlaze zauvijek - Page 6 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Guest 17/2/2017, 11:57

Noor wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:pismejker, jesi onda svetac ili nisi? :)
confused 

ček, jel to znači da ne znaš ili da nisi? :D
Bem ti misha ljubopitljivog..Ne znam zasto te sve vise i vise volim... :trept ...Ma jel bitno jel jesam ili nisam..Bitno da lijepo divanimo,i da nam je ugodno..jel?? :kamin

Guest
Guest


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 6 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus 17/2/2017, 11:58

Ako si samac auto ti u Dalmaciji treba jedino kad je kiša i kad treba nešto prebacit a kako je dole uglavnom suncano onda ti vecinu godine to netreba a relacije su sve 20 km vamo tamo .....onda prika živi 100 metara od mene , od malih nogu je u tome , stalno nalazi neka polovna auta za dobre pare a nema baš svoj parking a uglavnom ima po dva auta .....žena vozi karavana a on neku karampanu .....ubiti ta karmapana dva kljuca pa kad mi zatreba lako riješimo da on ide karavanom a ja s ovim .....nije greda uopce.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 6 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Guest 17/2/2017, 12:04

RayMabus wrote:Ako si samac auto ti u Dalmaciji treba jedino kad je kiša i kad treba nešto prebacit a kako je dole uglavnom suncano onda ti vecinu godine to netreba a relacije su sve 20 km vamo tamo .....onda prika živi 100 metara od mene , od malih nogu je u tome , stalno nalazi neka polovna auta za dobre pare a nema baš svoj parking a uglavnom ima po dva auta .....žena vozi karavana a on neku karampanu .....ubiti ta karmapana dva kljuca pa kad mi zatreba lako riješimo da on ide karavanom a ja s ovim .....nije greda uopce.
evo,meni u lokalu uopce ne treba auto..alu uopce..imam straseban i gracki bus,koji te dovezu najbrze gdje zelis,a glavobolje sa parkiranjem nemas..
ustalom ovdje je drugacija kultura kod ljudi.Nije sramota,kao doli se voziti javnim prijevozom,za u prosjeku 50 Ojrova,vozaj se u lokalu ako hoces dan i noc.,..dok,recimo gorima sprzis za to isto u mjesec dana,ovisno o snazi auta,od 150-250 ojrova.Auto koristim samo medjugradsko i to iznad 100 km..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 6 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus 17/2/2017, 12:05

Uostalom može se i busom , evo meni u ovih deset godina dva puta se nešto desilo tj moja lijenost pa zakasnio registirat pa ono u zadnji cas al desilo se da dva puta po par dana nisam ima registrirano auto pa onda lijepo na bus par dana i onda to sredija iduci tjedan ....tako da nije mi problem ni busom ako se može ....uglavnom kad imaš motor vec si 3/4 prijevoza na godišnjoj razini sredio za doc na posao ( i drugo ) u Dalmaciji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 6 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus 17/2/2017, 12:08

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Ako si samac auto ti u Dalmaciji treba jedino kad je kiša i kad treba nešto prebacit a kako je dole uglavnom suncano onda ti vecinu godine to netreba a relacije su sve 20 km vamo tamo .....onda prika živi 100 metara od mene , od malih nogu je u tome , stalno nalazi neka polovna auta za dobre pare a nema baš svoj parking a uglavnom ima po dva auta .....žena vozi karavana a on neku karampanu .....ubiti ta karmapana dva kljuca pa kad mi zatreba lako riješimo da on ide karavanom a ja s ovim .....nije greda uopce.
evo,meni u lokalu uopce ne treba auto..alu uopce..imam straseban i gracki bus,koji te dovezu najbrze gdje zelis,a glavobolje sa parkiranjem nemas..
ustalom ovdje je drugacija kultura kod ljudi.Nije sramota,kao doli se voziti javnim prijevozom,za u prosjeku 50 Ojrova,vozaj se u lokalu ako hoces dan i noc.,..dok,recimo gorima sprzis za to isto u mjesec dana,ovisno o snazi auta,od 150-250 ojrova.Auto koristim samo medjugradsko i to iznad 100 km..
Pa ja sam u Italiji biciklom dolazija i odlazija na posao ...oko 2-3 kilometra udaljenost ....dođi ujutro u podne nazad , pojedi nešto , sat i po vrimena pauza , otuširaj se malo , sjedni na biciklo opet radi , cetri ure il više zavisi jel ljeto , pilana ono , teški fizicki posao , sjedi na bajs i opet doma ...dvi godine tako , niks problema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 6 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Guest 17/2/2017, 12:08

eto,imam bus u surburbanu svakih 15 minuta,50 metara od kuće,staje na iducoj,od koje do stanice strasebana imam niti 40 metara..mogu dalje i busom direktno do fakulteta,a mogu i strasebanom do glavnog,pa dalje opet busom..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 6 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Guest 17/2/2017, 12:10

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:Ako si samac auto ti u Dalmaciji treba jedino kad je kiša i kad treba nešto prebacit a kako je dole uglavnom suncano onda ti vecinu godine to netreba a relacije su sve 20 km vamo tamo .....onda prika živi 100 metara od mene , od malih nogu je u tome , stalno nalazi neka polovna auta za dobre pare a nema baš svoj parking a uglavnom ima po dva auta .....žena vozi karavana a on neku karampanu .....ubiti ta karmapana dva kljuca pa kad mi zatreba lako riješimo da on ide karavanom a ja s ovim .....nije greda uopce.
evo,meni u lokalu uopce ne treba auto..alu uopce..imam straseban i gracki bus,koji te dovezu najbrze gdje zelis,a glavobolje sa parkiranjem nemas..
ustalom ovdje je drugacija kultura kod ljudi.Nije sramota,kao doli se voziti javnim prijevozom,za u prosjeku 50 Ojrova,vozaj se u lokalu ako hoces dan i noc.,..dok,recimo gorima sprzis za to isto u mjesec dana,ovisno o snazi auta,od 150-250 ojrova.Auto koristim samo medjugradsko i to iznad 100 km..
Pa ja sam u Italiji biciklom dolazija i odlazija na posao ...oko 2-3 kilometra udaljenost ....dođi ujutro u podne nazad , pojedi nešto , sat i po vrimena pauza , otuširaj se malo , sjedni na biciklo opet radi , cetri ure il više zavisi jel ljeto , pilana ono , teški fizicki posao , sjedi na bajs i opet doma ...dvi godine tako , niks problema.
jasna stvar..usput malo kondiciju dotjeras..ovdje svabi isto jako pohode biciklima..no uljenili su se nes,ili je to za starije,da imaju one bicikle na elekrricni pogon..
no po meni,to je bedasto..ali i nije sasvim...ugl.za 1600 navise kupis takav,obicni bajkovi od 200 ojrova navise..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 6 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus 17/2/2017, 12:11

RayMabus wrote:
Pa ja sam u Italiji biciklom dolazija i odlazija na posao ...oko 2-3 kilometra udaljenost ....dođi ujutro u podne nazad , pojedi nešto , sat i po vrimena pauza , otuširaj se malo , sjedni na biciklo opet radi , cetri ure il više zavisi jel ljeto , pilana ono , teški fizicki posao , sjedi na bajs i opet doma ...dvi godine tako , niks problema.
A zimi bi mi bila najaca baza ...snijeg do kolina a ja biciklom kroz to ....onda cetri ure teški fizicki rad i najormalnije opet 3 kilometra bajsom , pa odmori i pojedi nešto sat i po i onda nazad ( u biti sat vrimena jer pol ure izgubiš na vožnji ) , pa radi opet cetri ure i više pa opet kroz snijeg do koljena i kišu ....niks problema ....koji specijalci .....ja prepliva kaštelanski zaljev ....ono pičkin dim te stvari.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 6 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus 17/2/2017, 12:15

Specijalci su goli kuraz za mene ....sad kad sam puka prije deset dana pricaju mi ova dvojica šta su došli na smjenu da su oni gurali neku željeznu policu i da je bila prazna i da ih njih dvojica nisu mogla sama pomaknit s mjesta ....a ja je sam odgura dva metra dalje ....onda da sam uzeja nešto iz skladiša i to jednom rukom ko da je od papira zaitija preko cijelog prostora ...da je to bilo nešto ono ....to je bilo kao za kraj ....samo uzeo i jednom rukom ko da ima pol kila a ne 15 kila bacio na drugi kraj.

Strava coice ....dobro je to prošlo .....moglo je to i gore kakvi sam kad mi pukne film.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 6 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Guest 17/2/2017, 12:21

bez auta ne mogu zamislit život, možda kada sam bia u njemačkoj turistički, sve povezano u-bahnom , aj netreba auto, ali ovdje.. 0 bodova
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 6 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Guest 17/2/2017, 12:26

RayMabus wrote:
pismejker wrote:Koji motor imas?
Nemam sad ništa , imam C4 pa necu placat dvi registracije za sebe jednoga , ta nisam blesav.

 Odlaze zauvijek - Page 6 Citroen-c4-06g-dijelovi-slika-6046723

Ima otac Kozu za u polje ako te baš zanima , kupio novu za sebe al ja ti na nju nisam sija dva puta u životu , al to ti je i onako ispod 50 kubika tj za to ti i netriba A kategorija.
C4 je dobro auto
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 6 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus 17/2/2017, 12:29

RayMabus wrote:Specijalci su goli kuraz za mene ....sad kad sam puka prije deset dana pricaju mi ova dvojica šta su došli na smjenu da su oni gurali neku željeznu policu i da je bila prazna i da ih njih dvojica nisu mogla sama pomaknit s mjesta ....a ja je sam odgura dva metra dalje ....onda da sam uzeja nešto iz skladiša i to jednom rukom ko da je od papira zaitija preko cijelog prostora ...da je to bilo nešto ono ....to je bilo kao za kraj ....samo uzeo i jednom rukom ko da ima pol kila a ne 15 kila bacio na drugi kraj.

Strava coice ....dobro je to prošlo .....moglo je to i gore kakvi sam kad mi pukne film.
Zato sam uvijek bježao od sukoba i ljudi koji se prave pametni ....znam kakvi sam ako me isprovciraš ....bit ce shranje.

 Odlaze zauvijek - Page 6 Maxresdefault
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 6 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by provocator 17/2/2017, 12:35

Dakle dok je bilo Tita vraćali su se... Ovi danas ne kažu do viđenja... Nego ZBOGOM!

_________________
 Odlaze zauvijek - Page 6 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 6 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Trinity 17/2/2017, 12:36

kic wrote:ugl, ljudi su dugo ocekivali da im drzava pomogne u svemu, i na tezi nacin su ucili da drzava ugl uzima, a ne daje, drzavu su izjednacili s hrvatstvom i odlucili deinstalirati program hrvatstva iz sistema i vec njihova djeca a ne unuci ce bit: Irci, Njemci, Austrijanci..

Uglavnom je tako i zato tolika razočaranost i plač.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 6 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Guest 17/2/2017, 12:37

Triny wrote:
kic wrote:ugl, ljudi su dugo ocekivali da im drzava pomogne u svemu, i na tezi nacin su ucili da drzava ugl uzima, a ne daje, drzavu su izjednacili s hrvatstvom i odlucili deinstalirati program hrvatstva iz sistema i vec njihova djeca a ne unuci ce bit: Irci, Njemci, Austrijanci..

Uglavnom je tako i zato tolika razočaranost i plač.

ovo je zajeb što većina niti forumaša ne može niti dan danas shvatiti. 

Država Hrvatska je najveći neprijatelj Hrvatima i država Hrvatska ubija i iseljava Hrvate(i ostale).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 6 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus 17/2/2017, 12:39

Hebeš državu.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 6 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Guest 17/2/2017, 12:41

jasambrend wrote:
desecration_smile wrote:
mislis da na zapadu nije borba? s osmijehom te je*u ko i svugdje..

gdje god da odes, ljudi su isti ljudi, i nebo je isto nebo..

Doduše borba je odlična stvar, ali ovo kod nas je isključivo parazitiranje po domacinu na izdisaju...
a to si dobro reka, u RH nema borbe. .

imaš jedan sloj parazita, i drugi sloj ekipu koje ti paraziti sišu.. nema tu nikakve borbe.. borba je dobra stvar, jer omogućuje evoluciju, preživljavanje najboljih , nakon borbe - iduća generacija (od ljudi do tvrtki do država do firmi) je bolja i bolja, a kod nas parazit siše domaćina, dok domaćin ne krepa a onda će krepat i parazit, a većina domaćina niti nije svjesna da ih sišu paraziti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 6 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus 17/2/2017, 12:41

Država je nebitan pojam a evo i zašto ; imaš izbore pa nece da dignu guzicu u glasaju za neku kontra opciju pa onda poslije kukaju cetri godine pa kako ovo pa kako ono ....a neizađe na izbore ...pa nemogu to više slušat DAJ ODHEBI MOLIM TE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 6 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Trinity 17/2/2017, 12:41


maštarda wrote:možda je ovo prva generacija da hrvati ne očekuju bolje sutra za svoju dicu. mene su moji odgojili da ostanem ovdje do kraja, a ja ću svoje da biže odavde..
Zanimljivo...
Nas su naši odgajali da idemo što dalje. 
Po onom nitko nije prorok u svom selu.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 6 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus 17/2/2017, 12:42

Ja nikad nisam kukako na državu nego na društvo ...jeste li tako posijali ( glasali ) ?

Jeste ....E PA ETO VAM.

U CEMEN JE PROBLEM ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 6 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Guest 17/2/2017, 12:43

RayMabus wrote:Država je nebitan pojam a evo i zašto ; imaš izbore pa nece da dignu guzicu u glasaju za neku kontra opciju pa onda poslije kukaju cetri godine pa kako ovo pa kako ono ....a neizađe na izbore ...pa nemogu to više slušat DAJ ODHEBI MOLIM TE.
pa zajebano i glasovati, misliš da vanka odlaze glasači HDZa (ili SDP)a? jesu kurac, doduše iman frenda HDZovca koji je otišao vanka, već sam pričao njegovu priču.. ali oni su iznimka.. odlaze protivnici režima , a zato HDZu i sa jedne strane odgovara iseljavanje, jer iseljava se ekipa koja nebi glasovala za njih .

Sa druge strane im je loše jer će propasti država a time i njihovo parazitiranje, ali jebe se njih,, oni kradu kao da ne postoji sutra, daj odmah sada sve, a sutra ćemo se snać :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 6 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum