ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odlaze zauvijek

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

 Odlaze zauvijek - Page 3 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by aben Fri 17 Feb - 9:10

nekoliko valova iseljavanja isušilo je ov prostor od poduzetnih ljudi, tito je pobio inteligentnije, država će držati bogate podalje...još je vode i dobro.

aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 3 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Kermit Fri 17 Feb - 9:12

Zaboravlja se da je ovdje Crkva odigrala ključnu ulogu držeći lopovima lojtre, ona je ovdje suodgovorna jer je poticala, pomagala i podržavala nered, kriminal, korupciju, zatupljavanje te degradaciju u svakom smislu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 3 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by n_razbojnik Fri 17 Feb - 9:12

desecration_smile wrote:
rijesili smo se sore? odlicno :^^ ajmo sad marcusa ubacit u taj let
đe je marcus?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 3 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by n_razbojnik Fri 17 Feb - 9:13

asilovski wrote:Zaboravlja se da je ovdje Crkva odigrala ključnu ulogu držeći lopovima lojtre, ona je ovdje suodgovorna jer je poticala, pomagala i podržavala nered, kriminal, korupciju, zatupljavanje te degradaciju u svakom smislu
ovo je predaleko od istine...čuj Crkva...tamo se ljudi najgoremu uče...

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 3 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by vuksadinare Fri 17 Feb - 9:15

asilovski wrote:Zaboravlja se da je ovdje Crkva odigrala ključnu ulogu držeći lopovima lojtre, ona je ovdje suodgovorna jer je poticala, pomagala i podržavala nered, kriminal, korupciju, zatupljavanje te degradaciju u svakom smislu
....crkva ne gleda od koga dobija lovu..oni nisu proizvodna grana..oni se financiraju od donacija...nije to samo kod nas..pa financijeri katolicke crkve sto se tice donacija recimo u italiji,americi su upravo mafijasi...koji tim donekle zele oprat savjest....tako je i slucaj kod nas..kad ti dođe recimo covjek u zupni ured...i donese cek npr..sa pola milijuna kuna...jbg..ne pitas ga tko je ni ko je...to ej an dragovoljnoj bazi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 3 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by n_razbojnik Fri 17 Feb - 9:17

aben wrote:nekoliko valova iseljavanja isušilo je ov prostor od poduzetnih ljudi, tito je pobio inteligentnije, država će držati bogate podalje...još je vode i dobro.
upravo to...na ovom prostoru je intelektualna elita stradavala zadnjih 100 godina, i to ono udarnički, hoćeš u ratu hoćeš u miru...zauzvrat dobili smo paradigmu nove elite "use nase i podase" koja se vremenom stvarala i istisnula i ono malo potentnog stanovništva koje je preživjelo

negativna selekcija na djelu, da svakako

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 3 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by vuksadinare Fri 17 Feb - 9:20

n_razbojnik wrote:
aben wrote:nekoliko valova iseljavanja isušilo je ov prostor od poduzetnih ljudi, tito je pobio inteligentnije, država će držati bogate podalje...još je vode i dobro.
upravo to...na ovom prostoru je intelektualna elita stradavala zadnjih 100 godina, i to ono udarnički, hoćeš u ratu hoćeš u miru...zauzvrat dobili smo paradigmu nove elite "use nase i podase" koja se vremenom stvarala i istisnula i ono malo potentnog stanovništva koje je preživjelo

negativna selekcija na djelu, da svakako
sve je manje perja pa je sve manje i onog 'u se na se i po da se'...a 'gladnih' usta mnogo...zato i takve makljaze u strankama na lokalnim nivoima...nitko s evise ne zadovolja sa nekom sitnijom uredskom foteljom..gdje ti place vise ne garantiraju lagodniji zivot ko nekad..svi sad pikiraju na najvise i bolja placena mjesta..i kako rekoh malo mjesta a puno 'gladnih' usta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 3 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus Fri 17 Feb - 9:23

Iseljavanje je samo 50% problema Hr , puno veci po mom mišljenju bit ce krah nataliteta jer tu nema niti rasprave buduci da .....jednostavno nema toga o čemu bi raspravljao jer se nije rodilo ....jbga ja imam par stanova , situiran sam samo tako al ženske počele glumit a ja od glave do pete cisti patrijah i samo se blokirao i deset godina nejebica i nepada mi na pamet imat išta s ženama ....oceš matrijahalnu imperiju ? Eto ti je , mogao sam imat dvoje troje djece a sad cu i cete imat kuraz.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173557
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 3 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by kic Fri 17 Feb - 9:27


i kome ostavljas stanove nihilisto?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 3 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by BB-8 Fri 17 Feb - 9:28

nosi ih sa sobom u grob...

_________________
 Odlaze zauvijek - Page 3 Attach13  Odlaze zauvijek - Page 3 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 3 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus Fri 17 Feb - 9:28

Iskreno ja želim da se ovo raspadne šta prije , da se sve iseli da krahira natalitet itd itd itd ....ovo vam je matrijahalna imperija a ja u takvom društvu nemam šta radit i želim mu SMRT.

Tako da to iseljavanje i krah nataliteta i to sve gdje vodi ide meni na mlin .....ja vam sigurno necu napravit dijete il više njih ako znam da time hranim sistem koji se zove matrijahalna imperija i da ce mi djeca odrastati u istom .....NEMA ŠAMSE ....ZABORAVI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173557
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 3 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by kic Fri 17 Feb - 9:31


o jebiga, uvijek ista prica, nisu sve zene emancipirane.. stvar je u tebi ne nekom sistemu, uvijek je u nama stvar..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 3 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus Fri 17 Feb - 9:32

desecration_smile wrote:
i kome ostavljas stanove nihilisto?
To pitanje je toliko glupavo pošto ga postavljaš nekome tko ti se prestavio kao dio Asthar komande ....hmmm kome ....a šta ja znam ....možda prodam na kraju ....možda ostavim nekome da ima .....nevidim uopce bitnost tog pitanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173557
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 3 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus Fri 17 Feb - 9:36

desecration_smile wrote:
o jebiga, uvijek ista prica, nisu sve zene emancipirane.. stvar je u tebi ne nekom sistemu, uvijek je u nama stvar..
Naravno da je stvar u meni : neželim plesati kako svijet oce.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173557
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 3 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by n_razbojnik Fri 17 Feb - 9:37

desecration_smile wrote:
o jebiga, uvijek ista prica, nisu sve zene emancipirane.. stvar je u tebi ne nekom sistemu, uvijek je u nama stvar..
ove neemancipirane su zauzete jbg

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 3 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus Fri 17 Feb - 9:39

n_razbojnik wrote:
desecration_smile wrote:
o jebiga, uvijek ista prica, nisu sve zene emancipirane.. stvar je u tebi ne nekom sistemu, uvijek je u nama stvar..
ove neemancipirane su zauzete jbg
Vjeruj mi da ti je to glupa rasprava jer bila ona emanicipirana ili ne ako dođe do rastave djeca uvijek idu njoj a meni alimentacija ....tako da mi baš i neigra jel emanicpirana ili ne .....zakon je na njihovoj strani bila ista emanicpirana ili ne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173557
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 3 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Guest Fri 17 Feb - 9:40

RayMabus wrote:
desecration_smile wrote:
o jebiga, uvijek ista prica, nisu sve zene emancipirane.. stvar je u tebi ne nekom sistemu, uvijek je u nama stvar..
Naravno da je stvar u meni : neželim plesati kako svijet oce.

ako ne možeš promijeniti svijet prema sebi, mijenjaj sebe prema svijetu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 3 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus Fri 17 Feb - 9:42

Noor wrote:
RayMabus wrote:
desecration_smile wrote:
o jebiga, uvijek ista prica, nisu sve zene emancipirane.. stvar je u tebi ne nekom sistemu, uvijek je u nama stvar..
Naravno da je stvar u meni : neželim plesati kako svijet oce.

ako ne možeš promijeniti svijet prema sebi, mijenjaj sebe prema svijetu
A kad je to drvo ( obicni ljudi ) moglo skovati dijamant ( Asthar komandu ) ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 173557
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 3 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus Fri 17 Feb - 9:53

Noor wrote:
RayMabus wrote:
Naravno da je stvar u meni : neželim plesati kako svijet oce.

ako ne možeš promijeniti svijet prema sebi, mijenjaj sebe prema svijetu
Smiješna si , ovaj svijet je Matrix .....egzistencijalni problemi su ti nametnuti od strane elita .....oceš da se ja tome prilagođavam ?

You are very funny.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173557
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 3 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Guest Fri 17 Feb - 9:56

RayMabus wrote:
Noor wrote:
RayMabus wrote:
Naravno da je stvar u meni : neželim plesati kako svijet oce.

ako ne možeš promijeniti svijet prema sebi, mijenjaj sebe prema svijetu
Smiješna si , ovaj svijet je Matrix .....egzistencijalni problemi su ti nametnuti od strane elita .....oceš da se ja tome prilagođavam ?

You are very funny.
ma nisi lud, neka je tebi dobro i ovako
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 3 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by RayMabus Fri 17 Feb - 10:00

Ma da nisam lud , samo sam prije 10 dana razvalio sve živo oko sebe ..eto šteta 5800 kn ( navodno je bila 8500 al se ispotavilo da je ipak manje )...sve platijo ...dobro nisam krivicnu popušijo , direktor se založio za mene ...u ponedjeljak me vozi u psihijatra ...Dodiga ....hr sabornik , šef KBC Split .....spušio otkaz i još se mogu tuc nogom u guzicu ...platio štetu i uzeo razbijeno dakle opet nešto ce se iskoristit i otkaz dobio i izvukao se bez krivicne i samo prekršajna za remecenje javnog reda i mira ...to ka nešto 700 kn ....jok nisam ja lud ...ti si. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 173557
2014-04-11


Back to top Go down

 Odlaze zauvijek - Page 3 Empty Re: Odlaze zauvijek

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum