Odlaze zauvijek

ex-iskon :: ViP :: Čardak

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Odlaze zauvijek

Post by crvenkasti on Fri 17 Feb - 10:06

@epikur37 wrote:[size=14]mALO nas je. Čitamo kako Hrvati gotovo svake noći odlaze za poslom – autobusima za Njemačku, avionima za Irsku... Tuga je to. A znate što je najžalosnije? Ljudi koji danas odlaze ne vjeruju u povratak natrag u svoju zemlju. Više su vjerovali u povratak Hrvati koji su išli vani za poslom u doba socijalističke Jugoslavije. To je činjenica koje se sadašnja Hrvatska i cijela njena vlast mogu samo stidjeti.

Emigracija za vrijeme Jugoslavije je vjerovala da će se vratiti

Tada smo imali san. San o neovisnoj državi koji je održavao hrvatski duh tisuću godina. Državi koja će biti naša, onakva kakvu smo željeli i u kojoj ćemo napokon imati slobodu, pravdu i blagastanje.

Sad, kad se san ostvario i kad smo vidjeli da je ispalo sranje, sad nemamo ništa. Tisuću godina smo sanjali o sranju. Ničem se više ne nadamo, ništa ne očekujemo, ništa ne želimo.
crvenkasti

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by Noor on Fri 17 Feb - 10:08

@RayMabus wrote:Ma da nisam lud , samo sam prije 10 dana razvalio sve živo oko sebe ..eto šteta 5800 kn ( navodno je bila 8500 al se ispotavilo da je ipak manje )...sve platijo ...dobro nisam krivicnu popušijo , direktor se založio za mene ...u ponedjeljak me vozi u psihijatra ...Dodiga ....hr sabornik , šef KBC Split .....spušio otkaz i još se mogu tuc nogom u guzicu ...platio štetu i uzeo razbijeno dakle opet nešto ce se iskoristit i otkaz dobio i izvukao se bez krivicne i samo prekršajna za remecenje javnog reda i mira ...to ka nešto 700 kn ....jok nisam ja lud ...ti si. lol!
:D
Noor

Female
2016-02-02

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Post by n_razbojnik on Fri 17 Feb - 10:18

zašto u psihijatra longi? da nisi lud?

Male
2014-04-15

Back to top Go down

Post by pismejker on Fri 17 Feb - 10:41

@RayMabus wrote:Ma da nisam lud , samo sam prije 10 dana razvalio sve živo oko sebe ..eto šteta 5800 kn ( navodno je bila 8500 al se ispotavilo da je ipak manje )...sve platijo ...dobro nisam krivicnu popušijo , direktor se založio za mene ...u ponedjeljak me vozi u psihijatra ...Dodiga ....hr sabornik , šef KBC Split .....spušio otkaz i još se mogu tuc nogom u guzicu ...platio štetu i uzeo razbijeno dakle opet nešto ce se iskoristit i otkaz dobio i izvukao se bez krivicne i samo prekršajna za remecenje javnog reda i mira ...to ka nešto 700 kn ....jok nisam ja lud ...ti si. lol!
Longi Legenda... king :20 ... No nis o tome,koja te je idijotcina tako isprovocirala? :sherlock

2016-12-16

Back to top Go down

Post by pismejker on Fri 17 Feb - 11:09

@RayMabus wrote:
@pismejker wrote:
Longi Legenda... king :20 ... No nis o tome,koja te je idijotcina tako isprovocirala? :sherlock
Jedna kojoj sam stalno radio usluge , muško je a cim jedan put nije po njegovome digao nosinu ...pa mi pukao film , skupilo mi se sve , osobni problemi , svak te prca a sad i ovaj prema kojemu si bio maksimalno fer ....pa lijepo pukao ...meni otkaz a tebi opomena pred otkaz a ima ženu i dvoje djece i podstanar je ....pa lijepo osjedi sad od nerviranja na poslu jer je tebi sad teže nego meni jer ti si ostao al imaš opomenu pred otkaz i jedna mala greška i letiš na ulicu a mene boli kuraz.
E tako to bude Longi..
Kad sam krenuo na predavanja,grupe u prosjeku 30 ljudi,svi odmah poceli traziti brojeve,telefona,mailove,profile ovo i ono..Koji Qrc??
Cura sjedi do mene,istegla vrat,da prepise moje ime i sve ostale podatke..Ejjjj..!!!! Koji ti QRC??
Pa eto,imam puno prijatelja,pa da budemo u kontaktu..kaze..Koji QRC?? Koji prijatelji?Čovjek moze imati jednog pravog prijatelja,a i to ti utjera noz u ledja,ako ni radi ceg drugog,a ono da pojebe neku bićez...Uglavnom da ne duljim,sve se svodi na interes neki potencijalni..Tak osi i ti popusio..dobro,i ja u vise navrata.
neka krscanka iz Sirije ,se isto prikeljila,sladunjavo..oke,ako mogu pomoci pomoci cu,ali ovo je bilo gore od onih na standovima kako se nudje...Predavanje zavrsilo,a ona kao zvakaca guma,pravo za petu se prikeljila,skoro imao beda sa Rujkom.. Suspect

2016-12-16

Back to top Go down

Post by maggie13 on Fri 17 Feb - 11:12

Drama queen :D
maggie13

2014-04-12

Back to top Go down

Post by maggie13 on Fri 17 Feb - 11:14

@crvenkasti wrote:
@epikur37 wrote:[size=14]mALO nas je. Čitamo kako Hrvati gotovo svake noći odlaze za poslom – autobusima za Njemačku, avionima za Irsku... Tuga je to. A znate što je najžalosnije? Ljudi koji danas odlaze ne vjeruju u povratak natrag u svoju zemlju. Više su vjerovali u povratak Hrvati koji su išli vani za poslom u doba socijalističke Jugoslavije. To je činjenica koje se sadašnja Hrvatska i cijela njena vlast mogu samo stidjeti.

Emigracija za vrijeme Jugoslavije je vjerovala da će se vratiti

Tada smo imali san. San o neovisnoj državi koji je održavao hrvatski duh tisuću godina. Državi koja će biti naša, onakva kakvu smo željeli i u kojoj ćemo napokon imati slobodu, pravdu i blagastanje.

Sad, kad se san ostvario i kad smo vidjeli da je ispalo sranje, sad nemamo ništa. Tisuću godina smo sanjali o sranju. Ničem se više ne nadamo, ništa ne očekujemo, ništa ne želimo.
nakon opstipacije je svaka probava dobra :-o
Ti kao da si od jucer :D
maggie13

2014-04-12

Back to top Go down

Post by pismejker on Fri 17 Feb - 11:15

@RayMabus wrote:Svetac ja nisam popušio on je ....podstanar , dvoje djece .....i opomena pred otkaz .....jedna mala greška i leti na ulicu ....pa ceš se naucit poštovanju a sad lijepo osjedi od nerviranja na tom poslu dok neprobiješ na živce.
Znam,znam,no to me je podsjetilo na par slucajeva dolje dok sam pokusavao nesto napraviti i osigurati zivljenje..cisti mulj od mentaliteta..cinis mu dobro,a on tebi noz u ledja..
A cuj,sad bude morao lizati guzicu gazdi do beskraja..

2016-12-16

Back to top Go down

Post by pismejker on Fri 17 Feb - 11:19

@RayMabus wrote:
@pismejker wrote:
@RayMabus wrote:Svetac ja nisam popušio on je ....podstanar , dvoje djece .....i opomena pred otkaz .....jedna mala greška i leti na ulicu ....pa ceš se naucit poštovanju a sad lijepo osjedi od nerviranja na tom poslu dok neprobiješ na živce.
Znam,znam,no to me je podsjetilo na par slucajeva dolje dok sam pokusavao nesto napraviti i osigurati zivljenje..cisti mulj od mentaliteta..cinis mu dobro,a on tebi noz u ledja..
Da a meni direktor vec ponudio posao u konkurentskoj firmi ( INA ) zna direkora ono poznaju se , povezani su , rekoh bolje ne nemam sad živaca ....vidiš .....dobro se zapitaj tko je stvarno tu popušio i tko ce izgorit.
E bas mi je drago cuti da vec imas opciju...

2016-12-16

Back to top Go down

Post by pismejker on Fri 17 Feb - 11:24

@RayMabus wrote:
@pismejker wrote:
@RayMabus wrote:
@pismejker wrote:
Da a meni direktor vec ponudio posao u konkurentskoj firmi ( INA ) zna direkora ono poznaju se , povezani su , rekoh bolje ne nemam sad živaca ....vidiš .....dobro se zapitaj tko je stvarno tu popušio i tko ce izgorit.
E bas mi je drago cuti da vec imas opciju...
Da al nemam živaca sad za taj posao , kontakt s ljudima ovo ono a živci tanki nakon 10 godina toga , ocu neki gdje nema kontakta s ljudima ...jednostavno neželim opet to nego promjenu neku.
ze tebe bi bilo idealno IT podrucje..Ti,kompjuteri i nitko vise... king

2016-12-16

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top

ex-iskon :: ViP :: Čardak