ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' - Page 4 Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by catabbath 16/2/2023, 10:04

veber wrote:pernar se kao "čovjek" dokazao na jedrilici.
trebalo bi onu skiperice kontaktirati čisto kao svjedokinju asocijalnog lika.

Hm ako se dobro sjećam to je bila neka starija pohotna teta koja ga je pijana htjela nategnuti ali nije dobila i onda su krenuli problemi...

catabbath

Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' - Page 4 Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by prckov 16/2/2023, 10:21

catabbath wrote:
veber wrote:pernar se kao "čovjek" dokazao na jedrilici.
trebalo bi onu skiperice kontaktirati čisto kao svjedokinju asocijalnog lika.

Hm ako se dobro sjećam to je bila neka starija pohotna teta koja ga je pijana htjela nategnuti ali nije dobila i onda su krenuli problemi...

pernare svi smo uz tebe, ne daj se pijanim tetama  king

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' - Page 4 Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by AssadNaPodmornici 16/2/2023, 10:47

catabbath wrote:
veber wrote:pernar se kao "čovjek" dokazao na jedrilici.
trebalo bi onu skiperice kontaktirati čisto kao svjedokinju asocijalnog lika.

Hm ako se dobro sjećam to je bila neka starija pohotna teta koja ga je pijana htjela nategnuti ali nije dobila i onda su krenuli problemi...
to je njegova verzija priče.
lik pernar se hvalio po telegramu, kako "crnci nemaju discipline" da voze jedrilice i jahte općenito, da to zahtjeva skill, vještine, koje samo bijelci mogu savladati. doslovno je pisao takve stvari.

i onda ta teta je i prije nego što su se posvađali govorila, da lik(Pernar) nije koncetriran da ne sluša, da ne prati, da non stop čačka po mobitelu.

i tako je as popušio to znanje,  imao je priliku naučiti neku vještinu, od koje je mogao ljeti uzimati 130-150€ dnevno, plus obilaziti restorane/sve ti plaćeno, napojnice dobijati.

ja sam dosta gostiju obučio, znam kada sam imao jedan američki par prije godinu ipo dana, na jedrilici, da li su mi 500€ manče jer sam ga dobro istrenira. jedrenje, sidrenje, maneviranje, bila je već jesen, cijeli tjedan je bilo olujno vrijeme, pa sam mu pokazao kako čitati vremensku prognozu, tražiti sigurne luke i sidrišta itd..

i tako sam isto prije par godina imao jedne norvežane, isto norveški par, isto mi dali taku napojnicu, da sam ih vrhunski pripremio.

vidija sam pernara tada na karibima se slika na katamaranu kod jednog skipera kojeg znam , to jest dobro ga poznajem :D momka fascinira taj posa, a nema koncetracije i discipine da savlada tu vještinu. ne znam ja bih što i drugima, preporučio bih prvo da voze glisere jedno ljeto , pa ako prežive to, onda da idu na veće brodove, naravno moraš naći praksu , a ovaj as je imao sreće ova ga htjela trenirati , a ono bia zakurac. nije to za njega

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20933
2018-06-14


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' - Page 4 Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by AssadNaPodmornici 16/2/2023, 10:52

što se tiče pernara lik je malo lud, ali ove budale ga nisu trebale provocirati, dok je malo lajao na fejsu , sve je bilo uredu.
a debili odmah idu njemu pisati kaznene prijave jer je napisao par statusa na fejsbooku/telegramu, zamisli i te korumpirane možemo!/HDZ hobotnice.

naravno njega je to još više raspizidilo, pa je on njima pisao kaznene prijave, pa išao u ambasadu, pa mu ovi još žešće prijete, pa ovaj luđak kaže da će zbog toga ići u zambiju kao svjedok.


a inače u nekim stvarima barem ovdje je pernar u pravu. to nije posvajanje. evo opet debil Kenwood Kenon govori da su ta djeca RH državljani, oni nisu.
oni ne mogu biti. oni nisu legalno usvojeni. kongo ne dozvoljava legalno usvajanje. oni ne mogu biti RH državljani nikako. i ti suci koji su im dali državljanstvo su navodno umreženi sa ovima iz možemo!(normalno) su napravili kazneno djelo, i tu im je ovaj luđak Pernar napisao prijavu.

zapravo da su ga ignorirali, sve bi bilo lakše i ovim debilima iz možemo! i HDZu a Pernar se ne bi vrtio po naslovnicama novina, lik je uskrsnuo iz mrtvih

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20933
2018-06-14


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' - Page 4 Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by AssadNaPodmornici 16/2/2023, 11:01

--lik je jedino koncetriran na politiku, nije ovo posao za njega. inače ovo je ona komentirala još dok su bili u dobrim odnosima
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------
"Ivan je izrazito ovisan o svojem mobitelu i to je problem. Čini se da ima pažnju na nivou zlatne ribice i ako ostane bez obveze 60 sekundi, mora provjeriti mobitel. Vrlo je inteligentan, ali krajnje neusredotočen", navodi Lexi na svojem blogu i dodaje da u tim trenucima Pernar zaboravlja na sve što mu je rekla prije nego što je posegnuo za mobitelom.

"Neki dan sam ga povela na ronjenje, divno iskustvo u oceanu. Njegov jedini interes bio je da ga snime kako to radi da bi to objavio na društvenim mrežama. U roku od 10 minuta od gašenja kamere njemu je dosadno i odlazi sjesti na plažu", opisuje Lexi i dodaje da Pernaru doslovno mora oteti mobitel poput učiteljice u školi ako ga treba koncentriranog na nešto.


Stvarnost života na jedrilici usred oceana nije pogodna za njegov cilj da živi 200 godina. Isto tako - ne sluša. Ponekad sam krajnje ogorčena na njega, postajem poput majke tinejdžera kojemu treba stalno prigovarati", navodi Lexi i dodaje dva primjera.

"Ivan me gleda kako vadim novi filter goriva, punim ga dizelom, ja mu ga dam i zamolim da ga pridrži. Stajao je pored motora. U roku od pet sekundi zaboravlja što sam mu rekla i filter pun goriva stavlja na radnu površinu, a dizel se razlijeva posvuda po pultu na kojem pripremamo hranu i ide niz pukotine u hladnjak. On našu hranu pokriva dizelom!" navodi Lexi i dodaje da je miris dizela i dalje prisutan u hladnjaku iako ga je dvaput temeljito oprala.

U drugoj situaciji su pustili gumenjak kako bi stigli na kopno. Pernar je trebao držati gumenjak dok Lexi ne provjeri je li motor ispravan, Pernar joj odgovara "Da, u redu" i 10 sekundi kasnije - pušta uže.

"Ispustio je vezu jer je morao provjeriti mobitel u džepu! Priuštila sam mu najbolje jedrenje koje je ikad mogao dobiti, a on kao propali student, drugi najgori učenik kojeg sam ikad imala. Ponavljala sam mu uvijek iznova kao što se uči retardirano dijete, a on još uvijek ne može vezati običan čvor", piše Lexi.

"Ovaj klinac će me dotući. Čak iako vas gleda dok mu govorite, još uvijek postoji šansa od samo 50 posto da njegov mozak zaista sluša. Samo 50 posto je šansa da će njegov raspon pažnje trajati dovoljno dugo da se usredotoči na zadatak koji je dobio i dovrši ga, a da ga ne za*ebe", zaključila je na svojem blogu, koji možete i vi pročitati na ovoj poveznici.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20933
2018-06-14


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' - Page 4 Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by AssadNaPodmornici 16/2/2023, 11:08

jbt kada si na jahti i kada se radi posao, nema čačkanja mobitela. jer tu je svaka sekunda bitna i svaki potez je bitan, inače lako dolazi od ogromnih šteta. ne možeš ti ako ti netko kaže "drži konop/cimu" , onako uhvatit se za džep i provjeriti mobitel, (prvo kada trčiš po brodu mobitel mora biti daleko od tebe jer nagledao sam se situacija gdje ljudima ispada mobitel u more ) , jer čim pustiš konop u krivom trenu, nastaju problemi, moguće i ogromne štete.

inače ovo ne može naučiti čvor je fenomen, trebi su realno potrebna 3 čvora, pa čak i sa dva možeš obavljati posao.

a onda kada si na autopilotu sa jedrilicom/katamaranom koji ide 6čvorova/h , onda možeš eventualno gledati mobitel, naravno i gledati u more svakih 10-20sekundi da u daljini nema neke prepreke.
ili ako si diga jedra i jedriš na laganoj brzini, i neki je lagan vjetar.. onda možeš malo čačkati po mobitelu , uz klasično praćenje situacije okolo. u ove prve dvije situacije ideš dosta sporo, sve je pregledno, i nema ti se šta dogoditi. iako bi zna jednog ludog skipera koji na ove uvjete , otišao luđak spavati. ovo nesmiš napraviti. čak ako si i na otvorenom , i ispred tebe nema nikoga 30km a ideš sporo, nesmiješ otić spavati, jer može ti se pokvariti autopilot i lagano te usmjeriti recimo totalno na otok :D svi smo mu se smijali pa je as sam skužio da je to debilno.

ako voziš motornjak i juriš preko 20čv/h onda nema gledanja na mobitel,

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20933
2018-06-14


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' - Page 4 Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by Gast 16/2/2023, 11:27

pernar je budala bez kakvih je nemoguće potamanit mutantne rasiste na vlasti
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' - Page 4 Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by veber 16/2/2023, 13:51

AssadNaPodmornici wrote:jbt kada si na jahti i kada se radi posao, nema čačkanja mobitela. jer tu je svaka sekunda bitna i svaki potez je bitan, inače lako dolazi od ogromnih šteta. ne možeš ti ako ti netko kaže "drži konop/cimu" , onako uhvatit se za džep i provjeriti mobitel, (prvo kada trčiš po brodu mobitel mora biti daleko od tebe jer nagledao sam se situacija gdje ljudima ispada mobitel u more ) , jer čim pustiš konop u krivom trenu, nastaju problemi, moguće i ogromne štete.

inače ovo ne može naučiti čvor je fenomen, trebi su realno potrebna 3 čvora, pa čak i sa dva možeš obavljati posao.

a onda kada si na autopilotu sa jedrilicom/katamaranom koji ide 6čvorova/h , onda možeš eventualno gledati mobitel, naravno i gledati u more svakih 10-20sekundi da u daljini nema neke prepreke.
ili ako si diga jedra i jedriš na laganoj brzini, i neki je lagan vjetar.. onda možeš malo čačkati po mobitelu , uz klasično praćenje situacije okolo.   u ove prve dvije situacije ideš dosta sporo, sve je pregledno, i nema ti se šta dogoditi. iako bi zna jednog ludog skipera koji na ove uvjete , otišao luđak spavati. ovo nesmiš napraviti. čak ako si i na otvorenom , i ispred tebe nema nikoga 30km a ideš sporo, nesmiješ otić spavati, jer može ti se pokvariti autopilot i lagano te usmjeriti recimo totalno na otok :D svi smo mu se smijali pa je as sam skužio da je to debilno.

ako voziš motornjak i juriš preko 20čv/h onda nema gledanja na mobitel,
lik je teža kretenčina.
skipat je jednako kao i vozit auto.
nemaš kaj gledati u mob
ili odfurat pičku u potpalublje i uhvati te apneja.


autopilot ti služi samo kao korekcija na jednomotorcima i da ti olakša život.
takve treba zatući. nisu bitni ovi, bitno je da je lik političar i neodgovoran.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' - Page 4 Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by Gast 16/2/2023, 14:20

veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:jbt kada si na jahti i kada se radi posao, nema čačkanja mobitela. jer tu je svaka sekunda bitna i svaki potez je bitan, inače lako dolazi od ogromnih šteta. ne možeš ti ako ti netko kaže "drži konop/cimu" , onako uhvatit se za džep i provjeriti mobitel, (prvo kada trčiš po brodu mobitel mora biti daleko od tebe jer nagledao sam se situacija gdje ljudima ispada mobitel u more ) , jer čim pustiš konop u krivom trenu, nastaju problemi, moguće i ogromne štete.

inače ovo ne može naučiti čvor je fenomen, trebi su realno potrebna 3 čvora, pa čak i sa dva možeš obavljati posao.

a onda kada si na autopilotu sa jedrilicom/katamaranom koji ide 6čvorova/h , onda možeš eventualno gledati mobitel, naravno i gledati u more svakih 10-20sekundi da u daljini nema neke prepreke.
ili ako si diga jedra i jedriš na laganoj brzini, i neki je lagan vjetar.. onda možeš malo čačkati po mobitelu , uz klasično praćenje situacije okolo.   u ove prve dvije situacije ideš dosta sporo, sve je pregledno, i nema ti se šta dogoditi. iako bi zna jednog ludog skipera koji na ove uvjete , otišao luđak spavati. ovo nesmiš napraviti. čak ako si i na otvorenom , i ispred tebe nema nikoga 30km a ideš sporo, nesmiješ otić spavati, jer može ti se pokvariti autopilot i lagano te usmjeriti recimo totalno na otok :D svi smo mu se smijali pa je as sam skužio da je to debilno.

ako voziš motornjak i juriš preko 20čv/h onda nema gledanja na mobitel,
lik je teža kretenčina.
skipat je jednako kao i vozit auto.
nemaš kaj gledati u mob
ili odfurat pičku u potpalublje i uhvati te apneja.


autopilot ti služi samo kao korekcija na jednomotorcima i da ti olakša život.
takve treba zatući. nisu bitni ovi, bitno je da je lik političar i neodgovoran.

to bi se tako moglo gledat da danas nije skoro ratno stanje
evropski mutanti su bez ikakve osnove plaćali enorme cijene energentnim klanovima koji su okotili patologiju islamizma i putina koji sad imaju novce

druga patologija je davanje tehnologije kiniBESPLATNO

te dvije agende su korijeni i nositelji zla današnjice

tu mutantnu gamad ,,,koja je među nama nije moguće eliminirat bez kamikaza kakav je pernar

jes da je pernar putinovac ,,, al je protiv hrvatoslavskih mutanata ,,, to triba iskoristit
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' - Page 4 Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum