ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani

Go down

Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani Empty Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani

Post by RayMabus 17/2/2023, 21:07

Gauthier Luyela, ravnatelj zadužen za zaštitu djece u kongoanskom Ministarstvu za obitelj i djecu, izjavio je novinarima AFP-a da stranci ne mogu legalno posvajati djecu iz DR Kongo još od 2017. godine, kada je donesen novi zakon o obiteljskom pravu. Sve dok se ne osnuje nova državna agencija koja će nadzirati posvojenja iz inozemstva u skladu sa zakonom, nikakva međunarodna posvojenja nisu moguća.


Po prvi put se javili iz DR Konga: ‘Hrvatski parovi nisu mogli legalno posvojiti djecu!‘
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani Empty Re: Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani

Post by dijagram 17/2/2023, 21:23

Crncuga laze, ne treba ga slusati.
Namjerno zajebava plenkovica, adeze i ostalu pionirsku debilnu populaciju.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


kic and vili40 like this post

Back to top Go down

Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani Empty Re: Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani

Post by dijagram 17/2/2023, 22:16

Sad ce zairski majmun ovom izjavom srusiti cijelu koncepciju nase borbe za nasih 12 hrvata u zambiji.

Cuj, ne moze se legalno, pa onda kako drugo nego ilegalno.

Jebeni cinker.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


kic likes this post

Back to top Go down

Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani Empty Re: Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani

Post by vuksadinare 17/2/2023, 22:25

reko ja sve ce njih pernar sjebat zato nevidjena hajka na njega jer je u pravu..citava 'obrana' zadriglih leftarda wokovaca plenkija radmana mozemovaca..cinker druker..a argumenti gospodo ili drugovi?..nikad ih niste ni imali jer ste u krijumcatenje upetljani do ibera..kad se ne moze drpat lova iz eu fondova okrenuli ste se drpanju iz afrike..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani Empty Re: Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani

Post by kic 17/2/2023, 22:25


zambija jebe malu hdzrvatsku i ne vadi

neka neka
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani Empty Re: Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani

Post by vuksadinare 17/2/2023, 22:39

sto kaze sanja modric?..sad kad joj pernar krv isisa..tuzbom..a obrane nema..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani Empty Re: Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani

Post by vuksadinare 17/2/2023, 22:51

za mul(c)e znamo..oni su u zambiji i prijeti im minimum 20-godisnja teska robija u rudnicima konga ili zambije..ali glavno pitanje je sad tko je glavni mula ili mule organizatori trgovine djecom ovdje...nekako predmjevam da ce brzo netko progovoriti od zambijaca da spasi guzicu ili si olaksa situaciju..tipujem na noah ili onog miletovog druga iz hladnog piva...drugo..nakon utrke da se na sve nacine izvuku mul (c)i zambijci..kladim se da sad slijedi utrka da ih se usutka na sve nacine..ne bi me zacudilo da ih se nadje ispikane ili 'nestanu' u vidu krokodilskih ralja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani Empty Re: Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani

Post by T. 17/2/2023, 23:13

ne treba se držati zakona k'o pijan plota...
hrvat je mio, ma koje boje bio...

_________________
Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani Unname11
T.
T.

Posts : 17113
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani Empty Re: Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani

Post by vuksadinare 17/2/2023, 23:22

AP:Alo,alo je'l na liniji MOZEMO?

SB:'Nije'

AP:'Kako nije?Jesi ti to SB?

SB:'Ja vas ne poznajem'

AP:'Je's ti normalna?Jucer sam s tobom i senfom razradjivao strategiju kako oslobodit nase zambijce?'

SB:'Tko ste vi?Koji senf?Kakvi zambijci?Jeste vi lud covjece.Ja vas ne poznam.'

AP:'A znaci tako.Ne poznas me.Na mene sve da svalis.Cijes li me?

SB:...tu..tu..linija prekinuta..tu..tu

vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani Empty Re: Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani

Post by vuksadinare 17/2/2023, 23:36

sto kaze kreso beljak..tko mora na lijecenje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani Empty Re: Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani

Post by vuksadinare 17/2/2023, 23:38

velimir bujanec:'e sad cu vam se i ja napiti krvi' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani Empty Re: Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani

Post by T. 17/2/2023, 23:41

velja nevolja... B-)

_________________
Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani Unname11
T.
T.

Posts : 17113
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani Empty Re: Plenkovic : Majmunčići iz Konga su nedvojbeno hrvatski državljani

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum