ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' Empty Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by vuksadinare 12/2/2023, 22:10

https://www.dnevno.hr/vijesti/thank-you-very-much-pernar-pokazao-kako-je-zapaprio-hrvatima-u-zambiji-sutra-idem-u-ambasadu-bencicka-me-strasno-iritira-2096255/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by vuksadinare 12/2/2023, 22:12

bogami pernar ce im zapapriti da bu sve smrdjelo od zambije i prema zambiji..a radmanko grlic ce biti nemocan..kak je krenulo pernar je odlucio ove u zambiji poslat na dozivotnu robiju :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by vuksadinare 12/2/2023, 22:15

....kekinica se umirit ne moze i ona najavila 'rat do istrebljenja' ili do 'istrage vase ili nase' desnici tj DP-u,Suverenistima,Bujancu,Pernaru i jos nekim drugima..Kekin:'Salju u smrt nevine u zambijskom zatvoru.Ovo je mrznja i zlocin.Tako ce im se i vratiti.'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by vuksadinare 12/2/2023, 22:17

...drugarice prijete krvlju i mrtvima...ludilo ljevicara i bol za krijumcarima palim drugovima sve veca..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by catabbath 12/2/2023, 22:19

Navijam za ludog Pernara. Kokice

_________________
Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12390
2015-08-22


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by AssadNaPodmornici 12/2/2023, 22:23

kokice u ruke i podrška luđaku. možda mu dam i glas na izborima. što luđe to bolje

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by AssadNaPodmornici 12/2/2023, 22:27

https://www.facebook.com/pernar1

evo pa guštajte

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by Guest 12/2/2023, 22:33

AssadNaPodmornici wrote:https://www.facebook.com/pernar1

evo pa guštajte
Šteta...
Traži mi registraciju ili prijavu pa ga ne mogu poslušat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by veber 12/2/2023, 22:41

AssadNaPodmornici wrote:kokice u ruke i podrška luđaku. možda mu dam i glas na izborima. što luđe to bolje
onda si idiot u rangu vuka i slične ekipe.

zanemarimo idiote, koji se zovu mule, ako su stvarno radili transfer.

ovdje gnojite o tim debilčekima.

a, nikog ne brine da imaju dokumente s hrvatske strane. što je potvrđeno.

i opet sve to nebitno.

zemlja u kojoj je opljačkano oko bilijun (1000 milijardi) što u novcu, što u nekretninama. brine o par idiota?

o čemu vi drobite po nalogu partije?

kaj je najgore, kretenčina od vuka drobi bez sendviča.
dno dna.

gdje su milijarde pokrane?


a, ako podržavaš pernara, ubij se. 
isti si.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by RayMabus 12/2/2023, 22:45

veber wrote:

a, nikog ne brine da imaju dokumente s hrvatske strane. što je potvrđeno.
Kako mogu imat hrvatske papire kad naše socijalne službe nikad nisu čule za tu djecu ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175371
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by RayMabus 12/2/2023, 22:46

Ako kome nije jasno kako ova zločinačka krijumčarska organizirana mreža djecom radi ide ponovno objašnjenje :

Upis u matičnu knjigu rođenih za dijete stranog državljanstva ne vodi se preko djeteta nego posvojitelja a koji mora donijeti potvrdu od ministarstva obiteji da u slučaju tog i tog djeteta koje želi upisati u matičnu knjigu rođenih nisu narušena dječja prava.


Potpuno su nebitni ti dokumenti iz Konga i ti sudovi po Hrvatskoj jer oni tj taj dokument uopće nije taj po kojem upisuješ tj dobivaš pravo upisa djece stanog državljanstva a koje netko želi posvojiti u matičnu knjigu rođenih u RH.




Gospodo draga riječ je o kriminalnoj organizaciji a u koju su uvućeni i ljudi iz Uprave ( matična knjiga rođenih ).

Molim policiju da odradi svoj dio posla.

Hvala.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175371
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by RayMabus 12/2/2023, 22:47

by RayMabus Thu 9 Feb - 7:53

Kako se to radi ?

Oni kupe tu potvrdu dole kod tih šta trguju s tom dicom a povezani su organima vlasti dole i oni im izdaju taj papir da ta država odobrava posvajanje tog diteta.

Onda dođu u Hrvatsku pa kod javnog bilježnika to prevedu i samo odu kod tog sudskog tumača da on kaže da piše to šta piše na tom papiru a to je da ta država daje dozvolu za usvajanje tog dijeteta.

Onda odu u upravu di imaju svoga i s tim papirom upišu dijete u matičnu knjigu rođenih i nakon toga izvade na račun toga hrvatsko državljanstvo za istog i s tim idu po to dite doli i dovedu ga u Hrvatsku kao već gotovo hrvatskog državljanina.

Stvar je u tome šta se u matičnu knjigu rođenih ne upisuje po zahtjevu djeteta niti njegovo centra za socijalnu skrb a šta oni rade kako bi prevarili državu i izvukli hrvatske dokumente za istog NEGO se upisuje po zahtjevu posvojitelja i njegov centra za socijalnu skrb dakle u Hrvatskoj koji onda utvrđuje da to i to dijete da mu nisu prekšena dječja prava.

I tek s tim dokumentom možeš upisati to i to dijete u matičnu knjigu rođenih i na temelju toga izvadit i za istog hrvatsko državljanstvo.



Ovo je sine kriminal vrhunski.


I još ministar pravosuđa ovo javno brani jer zna da je upletena i uprava u ovo plus bit će i neki tajkun koji ima veze u HDZ.


SAD ĆETE NAJEBAT SVI SKUPA.


--

https://www.ex-iskon-pleme.com/t54029p80-tko-si-da-si-kralj-si#2102553
RayMabus
RayMabus

Posts : 175371
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by RayMabus 12/2/2023, 22:49

Član 200, obiteljski zakon

https://www.zakon.hr/z/88/Obiteljski-zakon


Člank 200 i člank 201


Članak 213

Di ti je ta potvrda ?

Daj mi da je vidim.

Donesi mi potvrdu od centra za skrb da je to u interesu dijeteta šta si ga upisao u matičnu knjigu rođenih u Hrvatskoj.

Članak 201 - Posvojitelj u svom prebivalištu se obraća centru za socijalnu skrb

Članak 2013 _ Posvojitelj je taj preko kojeg se dijete upisuje u matičnu knjigu rođenih i posvojitelj je taj koji u svom centru za socijalnu skrb mora donijeti izvadak od te institucije da nisu prekršena prava tog i tog dijeteta.

Nema toga dokumenta a ti tvrdiš da su ta djeca hrvatski državljani.

SAD ĆETE NA SUD.


Donesi mi i ti svi ostali potvrdu iz članka 2013 stavka 1 a dodatna stavka ( 3 ) od centra za socijalnu skrb da je upis u matičnu knjigu rođenih u Hrvatskoj u interesu djeteta.

Izvoli mi to donit i ti i svi ostali majmunčići.

ODMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175371
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by veber 12/2/2023, 23:03

RayMabus wrote:
veber wrote:

a, nikog ne brine da imaju dokumente s hrvatske strane. što je potvrđeno.
Kako mogu imat hrvatske papire kad naše socijalne službe nikad nisu čule za tu djecu ?
daj se odi drogirat opet i zemi zlatni šut.
koliko me got bolio kurac za sve to ipak nekaj pročitam.

koristiš google i dobiješ Božinovića

zdrogirani, odi GF lovit Spoka ili Luka ili Darta

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by RayMabus 12/2/2023, 23:06

Božinović laže da zaštite svoje u upravi.

Nikakvi sudovi u Hrvatskoj to ne mogu napravit nego samo centar za socijalnu skrb iz mjesta prebivališta posvojitelja.

Ići će oni svi na sudi i to pred evropskom unijom.

JA TI TO GARANTIRAM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175371
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by veber 12/2/2023, 23:11

dugoročno konzumiranje opijatima, pogotovo horsom stvara teške bolesnike.
sve vas treba poslati zlatnim šutom na susret s tim vašim halucinacijama.

longi, jebeno si zamoran.
nama iza ekrana. kako je obitelji, ne želim razmišljati o tome.

probaj u svojoj boleštini držati se jedne teme, a ne zasrati cijeli forum.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by RayMabus 12/2/2023, 23:13

veber wrote:dugoročno konzumiranje opijatima, pogotovo horsom stvara teške bolesnike.
sve vas treba poslati zlatnim šutom na susret s tim vašim halucinacijama.

longi, jebeno si zamoran.
nama iza ekrana. kako je obitelji, ne želim razmišljati o tome.

probaj u svojoj boleštini držati se jedne teme, a ne zasrati cijeli forum.
PUŠI KURAC JEBEN TI MAJKU MILU

STAVIJA SAN TI ZAKONE

TOČNO SVE STAVKE

MENE NEĆE NITKO PRAVIT BUDALON

JEL TI JASNO ?

NAJEBAT ĆETE SVI
RayMabus
RayMabus

Posts : 175371
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by RayMabus 12/2/2023, 23:33

Ministarstvo o posvojenju: Parovi se nisu obratili ni Ministarstvu niti Centrima za socijalnu skrb


Posvojenje djece iz Konga zbog čega je u prosincu u Zambiji zadržano osmero državljana Republike Hrvatske komentirala je danas Marija Barilić, ravnateljica Uprave za obitelj i socijalnu politiku pri Ministarstvu rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike. 
- Ako naši potencijalni posvojitelji, odnosno osobe iz Republike Hrvatske žele posvojiti dijete iz trećih država, mi im kažemo ako nam se obrate, da trebaju imati mišljenje o podobnosti o posvojenju nadležnog centra za socijalnu skrb i tek nakon toga bi se trebali obratiti trećim državama. Također skrećemo pažnju da moraju biti oprezni i da je važno komunicirati s tijelima koja su baš nadležna za postupak posvojenja u trećim državama, izjavila je Barilić.

Govoreći o razlikama u međudržavnom posvojenju kazala je da u slučaju trećih država ni Ministarstvo niti Centar za socijalnu skrb ne sudjeluju u postupku posvojenja, a kada je riječ o postupku u skladu s Haškom konvencijom, onda je Ministarstvo središnje tijelo što se tiče postupanja.

Istaknula je da sva četiri para koja su zadržana u Zambiji nisu se obratili Ministarstvu rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike niti Centrima za socijalnu skrb. Nema niti informacije o djeci koja su trebala biti posvojena. Nije željela detaljnije komentirati dok se, kako kaže, ne utvrde sve činjenice.


Dobronić o posvajanju djece iz Konga

O slučaju posvajanja djece iz Demokratske Republike Kongo, zbog čega je u Zambiji već gotovo mjesec dana pritvoreno osam hrvatskih državljana, oglasio se i predsjednik Vrhovnog suda Radovan Dobronić. No on je u medije izašao s netočnom izjavom da je ta država potpisnik Haške konvencije o zaštiti djece te da su naši sudovi pogriješili kada su priznali odluku suda iz Konga o posvajanju bez odobrenja Ministarstva socijalne skrbi. No, Dobronić je, što je poslije i priznao, pobrkao dva Konga, Republiku i Demokratsku Republiku koja nije potpisnik Konvencije, a što znači i potpuno drugačiji postupak u kojem sudovi nisu nadležni za posvajanje djece.

Božinović o djeci koja su trebala biti posvojena

Potpredsjednik vlade i ministar unutarnjih poslova Davor Božinović izjavio je 30. prosinca da su djeca iz Konga, koju su u Zambiji posvojila četiri hrvatska para naknadno uhićena zbog sumnje u trgovanje ljudima, imala hrvatske dokumente. Dodao je da nekoliko hrvatskih resora surađuje i razmjenjuje informacije koje koordinira Ministarstvo vanjskih i europskih poslova (MVEP) koje je zaduženo za brigu o hrvatskim državljanima izvan RH.


https://vijesti.hrt.hr/hrvatska/posvojenje-10539027


Last edited by RayMabus on 12/2/2023, 23:35; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175371
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by RayMabus 12/2/2023, 23:35

RayMabus wrote:Član 200, obiteljski zakon

https://www.zakon.hr/z/88/Obiteljski-zakon


Člank 200 i člank 201


Članak 213

Di ti je ta potvrda ?

Daj mi da je vidim.

Donesi mi potvrdu od centra za skrb da je to u interesu dijeteta šta si ga upisao u matičnu knjigu rođenih u Hrvatskoj.

Članak 201 - Posvojitelj u svom prebivalištu se obraća centru za socijalnu skrb

Članak 2013 _ Posvojitelj je taj preko kojeg se dijete upisuje u matičnu knjigu rođenih i posvojitelj je taj koji u svom centru za socijalnu skrb mora donijeti izvadak od te institucije da nisu prekršena prava tog i tog dijeteta.


Nema toga dokumenta a ti tvrdiš da su ta djeca hrvatski državljani.

SAD ĆETE NA SUD.


Donesi mi i ti svi ostali potvrdu iz članka 2013 stavka 1 a dodatna stavka ( 3 ) od centra za socijalnu skrb da je upis u matičnu knjigu rođenih u Hrvatskoj u interesu djeteta.

Izvoli mi to donit i ti i svi ostali majmunčići.

ODMA.
Posvojenje djece iz Konga zbog čega je u prosincu u Zambiji zadržano osmero državljana Republike Hrvatske komentirala je danas Marija Barilić, ravnateljica Uprave za obitelj i socijalnu politiku pri Ministarstvu rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike. 

Istaknula je da sva četiri para koja su zadržana u Zambiji nisu se obratili Ministarstvu rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike niti Centrima za socijalnu skrb. Nema niti informacije o djeci koja su trebala biti posvojena. Nije željela detaljnije komentirati dok se, kako kaže, ne utvrde sve činjenice.


https://vijesti.hrt.hr/hrvatska/posvojenje-10539027
RayMabus
RayMabus

Posts : 175371
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by RayMabus 13/2/2023, 00:01

Kako ti možeš upisati dijete stranog državljanstva kojeg želiš posvojiti u matičnu knjigu rođenih a preko čega onda vadiš i sve ostale dokumente poput samog državljanstva RH ako ti kao posvojitelj koji upisuje to dijete nisi donio dokument od svog centra za socijalnu skrb di je tvoje prebivalište u RH potvrdu da tom i tom dijetetu nisu narušena njegova prava ?


Centar za socijalnu skrb nikad čulo za tu djecu.


JEL VAMA JASNO ŠTA SE DEŠAVA ?

Božinovic, Malenica i Radman štite nekog iz uprave i ove sudce s ovih sudova koji nikakve veze nemaju a nit je taj dokument treće države da ONA dopušta da se netko dijete posvoji relavantan i bitan za upis u matičnu knjigu rođenih jer nije dijete to koje sebe upisuje niti ta država nego posvojitelj koji je državljanin RH i ima prebivalište ovdje i mora on tj on je podnosioc zahtjeva da posvaja dijete a od svog centra za socijalnu skrb donosi tu potvrdu da tom i tom dijetetu kojeg on želi posvojiti nisu narušena dječja prava.

ONI NIKAD ČULI ZA TU DJECU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175371
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.' Empty Re: Pernar najavio rat Bencickoj i Mozemo:'Bencicka me posebno iritira.Idem u veleposlanstvo Konga.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum