ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uređivanje podforuma Religija

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Ovaj podforum:

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Vote_lcap38%Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Vote_rcap 38% 
[ 6 ]
Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Vote_lcap6%Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Vote_lcap56%Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Vote_rcap 56% 
[ 9 ]
 
Total Votes : 16
 
 

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by immortal 30/4/2014, 17:06

ZBOG KVALITETE RADA TRENUTNO IMATE RASULO

immortal

Posts : 23153
2014-04-16


Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Guest 30/4/2014, 17:47

Sefirot wrote:49. Ja sam u tajnoj četverostrukoj riječi, huljenje protiv svih ljudskih bogova.
50. Prokunite ih! Prokunite ih! Prokunite ih!
51. Svojom Sokolovom glavom kljujem Isusove oči dok on visi na križu.
52. Udaram krilima lice Muhamedovo i osljepljujem ga.
53. Svojim kandžama trgam meso Indijca i Budiste, Mongola i Dina.
54. Bahlasti! Ompehda! Pljujem na vaše odvratne vjere.
Tako duboko, sadržajno i smisleno...not.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by kingkong 30/4/2014, 18:41

Vegvísir wrote:Ajmo ovako; nikakva segregacija ne dolazi u obzir.
Podforum religija nije ni katolički, ni ateistički, ni islamski, ni telemitski, ni pravoslavni, ni tralalalistički... već je otvoren ravnopravno za sve forumaše.

Sva pravila vrijede u svim smjerovima. Ako se sankcionira vrijeđanje katolilka, sankcionira se jednako kao i vrijeđanje bilo koga drugog.

Meni svejedno je li nekoga na osobnoj razini vrijeđa kršćanstvo ili okultizam. Čitam svete knjige i jednih i drugih i jednako ih poštujem. 

Ne mora se nikome sviđati vjera ili praksa onoga drugog, ali barem nekakav minimum poštovanja treba biti.
Nešto moramo raskrstiti a to je: okultizam nije religija već pojava, a newage je i filozofija i pojava koja se sastoji od više praksi, vjerovanja, duhovnih pravaca...a to dvoje je direktno suprotstavljeno kršćanstvu i religiji općenito. I dok mi je newage neprihvatljiv...okultizam je zlo jer direktno razara duhovno tkivo čovjeka i vjernika. I za to postoje mnoštvo dokaza i argumenata. Samo toliko. Uz napomenu...moja malenkost neće "piliti" po tome jer sam isključivo okrenut k svome i poštovanju tuđih svetinja.

_________________
Uređivanje podforuma Religija - Page 4 4t8uj38

*****joj da mi je oldijev mozak barem na tjedan dana - da se odmorim i naspavam kao čovjek*****
kingkong
kingkong

Male
Posts : 423
2014-04-14


Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Sefirot 30/4/2014, 19:33

jesi, jesi.... isključivo okrenut ka poštovanju tuđih svetinja....lažovčina kakvog nema...

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by kic 30/4/2014, 19:36

meni nije jasna jedna stvar, vi koji pišete da ste za posebnu protekciju Katoličanstva na ovom pdfu, istovremeno glasate za opciju bez moderatora, neh?

mogu napraviti pdf Mistiku ako vam toliko smeta Okultno, ali gdje ćemo onda s Ateistima? mislim meni je to neizvedivo, vi napustite forum nitko vas ne drži, ja sam za slobodu govora svima i Vegvisir se potrudila da sami odlučite što želite, ali izgleda da ne znate više što želite, posebne protekcije nema ni za kog.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by kic 30/4/2014, 20:19

ili evo vidim da vam je Brando mod na net.hr, pa ako želite možete njega dobiti i tako će vam sve biti isto, ja mu dajem slobodne ruke, a?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by obojani_dani 30/4/2014, 20:36

von_Starhemberg wrote:
Sefirot wrote:49. Ja sam u tajnoj četverostrukoj riječi, huljenje protiv svih ljudskih bogova.
50. Prokunite ih! Prokunite ih! Prokunite ih!
51. Svojom Sokolovom glavom kljujem Isusove oči dok on visi na križu.
52. Udaram krilima lice Muhamedovo i osljepljujem ga.
53. Svojim kandžama trgam meso Indijca i Budiste, Mongola i Dina.
54. Bahlasti! Ompehda! Pljujem na vaše odvratne vjere.
Tako duboko, sadržajno i smisleno...not.


 

- od 50. do 54.  manifest     

- pjesnički izričaj nadahnjuje

 :^0
obojani_dani
obojani_dani

Posts : 140
2014-04-17


Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by genitalni_herpes 30/4/2014, 21:31

osobito nadahnjuje one koji ne znaju to protumačit pa eto jednostavno pročitaju...i eto ti onda ekstremista...čak  oni koji znaju što se želi reći malo pretjeruju, javi se mržnja. Moglo se i drukčije reć...da...saoo eto, čovjke u datom trenutku nije bio baš rječit...  :D
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Michael1 1/5/2014, 10:43

kic wrote:meni nije jasna jedna stvar, vi koji pišete da ste za posebnu protekciju Katoličanstva na ovom pdfu, istovremeno glasate za opciju bez moderatora, neh?

mogu napraviti pdf Mistiku ako vam toliko smeta Okultno, ali gdje ćemo onda s Ateistima? mislim meni je to neizvedivo, vi napustite forum nitko vas ne drži, ja sam za slobodu govora svima i Vegvisir se potrudila da sami odlučite što želite, ali izgleda da ne znate više što želite, posebne protekcije nema ni za kog.

Zasto protekciju?
Bilo bi posteno, ako bi diskutantima "sefirot" i "Oldie" dali do znanja, da nije dozvoljena diskriminacija na religioznoj bazi. To je sve.
Opravdana kritika relogije je i pozeljna i dobrodosla, ali ne diskriminacija, blasfemija i uvrede. To nije nigdje dozvoljeno Osim na hrvatskim forumima.

Sloboda govora se ne sastoji u uvredama i mrznji prema krscanstvu posebno prema RKC, bar bi ti to trebalo biti jasno. Ako ta vrsta slobode, koju ja jednostavno identificiram kao sijanje mrznje i netolerancije prema krscanstvu, onda ces ubrzo imati uniforman forum okultista, satanista i ateista, mrzitelja krscanstva i mizantropa po sluzbi.

Pa ako si misljenja da ce ti forum funkcionirati na toj bazi, onda samo izvoli. Meni zacjelo nece nedostajati.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by kic 1/5/2014, 13:41

pa vidim da nitko nije glasao za opciju br. 2.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Sefirot 1/5/2014, 14:15

genitalni_herpes wrote:osobito nadahnjuje one koji ne znaju to protumačit pa eto jednostavno pročitaju...i eto ti onda ekstremista...čak  oni koji znaju što se želi reći malo pretjeruju, javi se mržnja. Moglo se i drukčije reć...da...saoo eto, čovjke u datom trenutku nije bio baš rječit...  :D
jedini koji je shvatio.... respekt.

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Sefirot 1/5/2014, 14:22

Michael1 wrote:
kic wrote:meni nije jasna jedna stvar, vi koji pišete da ste za posebnu protekciju Katoličanstva na ovom pdfu, istovremeno glasate za opciju bez moderatora, neh?

mogu napraviti pdf Mistiku ako vam toliko smeta Okultno, ali gdje ćemo onda s Ateistima? mislim meni je to neizvedivo, vi napustite forum nitko vas ne drži, ja sam za slobodu govora svima i Vegvisir se potrudila da sami odlučite što želite, ali izgleda da ne znate više što želite, posebne protekcije nema ni za kog.

Zasto protekciju?
Bilo bi posteno, ako bi diskutantima "sefirot" i "Oldie" dali do znanja, da nije dozvoljena diskriminacija na religioznoj bazi. To je sve.
Opravdana kritika relogije je i pozeljna i dobrodosla, ali ne diskriminacija, blasfemija i uvrede. To nije nigdje dozvoljeno Osim na hrvatskim forumima.

Sloboda govora se ne sastoji u uvredama i mrznji prema krscanstvu posebno prema RKC, bar bi ti to trebalo biti jasno. Ako ta vrsta slobode, koju ja jednostavno identificiram kao sijanje mrznje i netolerancije prema krscanstvu, onda ces ubrzo imati uniforman forum okultista, satanista i ateista, mrzitelja krscanstva i mizantropa po sluzbi.

Pa ako si misljenja da ce ti forum funkcionirati na toj bazi, onda samo izvoli. Meni zacjelo nece nedostajati.

Onda krenimo prvo od ovog jadnika Mihaela koji je na iskonu zaradio 3 (slovima: tri) TRAJNA bana... wtf?

Naravno, isti govori kako je kritika prihvatljiva ali kritika koju on misli da je ispravna, a takva kritika je glađenje perom po dupetu, a ne kritika. Ali naravno ako se radi o kritici bilo čega što nije kršćansko onda se treba što jače udariti, i naravno kako je to već kod kršćana uvaženo, što više se koristiti "svetim lažima" koje bi se trebale prihvatiti kao istinu samo zato što je nekakav hohštaper i bezkralježnjak Michael aka tritrajnabanaAganor odlučio. WTF? Takva spodoba ne može nikome odlučivati išta. Može pokušati ali samo veće budale (koje do sada baš i nisam uvidio da postoje) mogu prihvatiti.

Ono za što se on zalaže je sloboda na papiru ali zapravo klerofašistički teror gdje ostali imaju prava koliko i zlatna ribica u premalom akvariju.

To su nepobitne činjenice u koje su se uvjerili SVI na iskon forumu odavno.

I ne, ovo nisu bile uvrede jer da je onda bi uvreda bila i da se profesoru kaže da je profesor.

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Sefirot 1/5/2014, 14:23

Ako je netko mod, tada se NIKAKO ne bi trebao voditi vjerskim idejama te čak odvojiti i svoje osobno mišljenje i vjerovanje od administriranja.

Brando je dobar mod, ali nije najbolji i imao je više kikseva koliko god to forumaši i on sam ne žele priznati.

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by obojani_dani 1/5/2014, 16:40

genitalni_herpes wrote:osobito nadahnjuje one koji ne znaju to protumačit pa eto jednostavno pročitaju...i eto ti onda ekstremista...čak  oni koji znaju što se želi reći malo pretjeruju, javi se mržnja. Moglo se i drukčije reć...da...saoo eto, čovjke u datom trenutku nije bio baš rječit...  :D


 :D  .... kaj nije manifest ?

i nije valjda doslovno kljucka, hračka i maše ručicama - valjda je pjesnički izričaj  :roll 

... i na ovom PDF-u svi su tako brutalno ozbiljni da me stra više napisat ijedno slovo ....   :offt
obojani_dani
obojani_dani

Posts : 140
2014-04-17


Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Trinity 1/5/2014, 17:00

Sefirot wrote:
Michael1 wrote:
kic wrote:mortal, tek ako opcija 1. pobijedi možete o imenima, mislim možeš i ovak o imenima, ali sad samo birate režim kakav želite, kako sam ja shvatio.

Oprosti, administratore, ali ovaj forum bez moderiranja,  na kojem pisu Sefirot i Oldie,  nece vise biti za posjetu, jer cak i kod moderiranih foruma ti ljudi nisu za toleranciju. Nemoj biti toliko naivan. Ovaj Forum treba moderatora i taj mora biti religiozan covjek. Sve ostalo je latentni progon krscana.

Reče katoliban koji je na iskonu dobio tri trajna bana što je samo po sebi smješno da su tri trajna  :D  to je kao da tri puta umre i tri puta uskrsne  :D  to ni Isus nije napravio.... zapravo naravno da nije... kad je crko, crko je.
definitivno treba moderatora
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Guest 1/5/2014, 19:02

Sefirot wrote: to ni Isus nije napravio.... zapravo naravno da nije... kad je crko, crko je.
Ovakva retorika više odgovara nekom La Veyevom sljedbeniku nego gnostiku...čak i neognostiku. Čemu takav rječnik?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by immortal 1/5/2014, 20:31

kic wrote:
mogu napraviti pdf Mistiku ako vam toliko smeta Okultno, ali gdje ćemo onda s Ateistima? mislim meni je to neizvedivo, vi napustite forum nitko vas ne drži, ja sam za slobodu govora svima i Vegvisir se potrudila da sami odlučite što želite, ali izgleda da ne znate više što želite, posebne protekcije nema ni za kog.
okultnima napravi okultno
mistiku napravi onima kojimju trebaju
religiju ostavi vjernicima

a ovo što pišeš da posebne protekcije nema ni za kog izaziva bljuvanje
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by immortal 1/5/2014, 20:36

kic wrote:ili evo vidim da vam je Brando mod na net.hr, pa ako želite možete njega dobiti i tako će vam sve biti isto, ja mu dajem slobodne ruke, a?

ne primjetih da je itko tu spomenuo Branda za moda pa čemu ga onda ti samovoljno naturivaš
zar ne vidiš koji ti ljudi pišu i zar ne vidiš koga se predlagalo???
tebi ne treba puno do bahatosti
i još sam govoriš ljudima da idu
nemaš ni 15 ljudi koji komuniciraju
tako nećeš dobiti kvalitetan forum nego sprdačinu
mnogi će se doći posprdati


Last edited by mortal-joint on 1/5/2014, 22:03; edited 1 time in total
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by immortal 1/5/2014, 20:40

kic wrote:
posebne protekcije nema ni za kog.
ova izjava je najviše upućena kršćanima
pazi
s ovom izjavom u prevedenom značenju kao da kažeš - "na pdf-u religija kršćanin i trol imaju ista prava!!!!" "Ni jedan od njih ne smije imati protekciju"

Samim uvažavanjem trolova već si napravio ustupak tj protekciju
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Guest 1/5/2014, 21:06

Religiozan sam u kvantitetu,da vjeruujem u Boga i to je to.,..za sam da svi imaju šamsu pisati,no nikako ne odobravam opženito vjernike nazivati klerofašistima ovima ili onima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Bran_Do 2/5/2014, 12:10

mortal-joint wrote:religiju ostavi vjernicima

Religija ne može biti tema rezervirana samo za vjernike, jer se istom bave i oni koji to nisu, proučavajući ju s drugih stajališta kao što su sociološko, psihološko, antropološko, itd.
Nadalje, mistika i druge stvari često su vrlo usko povezane s religijom.
Također, religija kao masovni društveni fenomen, nerijetko manifestiran kao institucija, utječe i na živote onih koji nisu vjernici, a koji stoga posljedično imaju pravo na raspravu o istoj, te na dovođenje u pitanje njenih osnovnih polazišta.

Stoga sam apsolutno PROTIV ovoga što predlažeš, tim više što je bit i smisao postojanja foruma pluralizam mišljenja i različiti stavovi, te različite svjetonazorske pozadine onih koji pišu.
Bran_Do
Bran_Do

Posts : 807
2014-04-17


Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 4 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum