ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uređivanje podforuma Religija

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Ovaj podforum:

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Vote_lcap38%Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Vote_rcap 38% 
[ 6 ]
Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Vote_lcap6%Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Vote_lcap56%Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Vote_rcap 56% 
[ 9 ]
 
Total Votes : 16
 
 

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Sefirot Fri 2 May - 12:04

Stršljenovog gnjezda sam se osobno sa vlastite dvije ruke rješio zimus... i stršljeni koliko god opasni bili su životinje. Ljudi su daleko gori, pogotovo ako su fundamentalni, fanatični vjernici, a takve treba obrazovati jer jedino obrazovanje može njihovu glupost i vjerske nebuloze isprati.

znanje je bilo oduvijek najveći neprijatelj slijepom vjerovanju...

Sefirot

Posts : 1898
2014-04-29


Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Michael1 Fri 2 May - 12:05

Bran_Do wrote:
mortal-joint wrote:od silne pameti uspio si shvatiti ono čega nema
"baš nigdje nisam navela kako bi religija trebala biti rezervirana samo za vjernike"
ali da bi vjernici tj kršćani trebali imati glavnu riječ jesam i to i dalje mislim
Tebi i osatalima, bar kako ste do sada pokazali na net-hr, forum religija izgleda služi kako bi se svi ostali grupno iživljavali na vjernicima

zar ne pomisliš kako bi forum religija trebalo bar jednim dobrim djelom služiti religioznim osobama da se tamo nađu, druže, izmjene mišljenje bez upadica kojekakvih nevjernih sa svojim ispadima koji ne trebaju niti jednom vjerniku a služe za vlastito hranjenje zlobom i omalovažavanjem tj zadovoljavanja potreba đavolskog u sebi

Po mojem mišljenju, za međusobno druženje ljudi istog svjetonazora postoje specijalizirani forumi i stranice. Osim toga, ne vidim razloga zašto se vjernici isto tako ne bi družili i na "neutralnim" stranicama, dapače, postoji vrlo lak način - jednostavno ignorirati one koje smatraš zlobnima i čije pisanje držiš zlonamjernim.

Što se tiče insinuacija o tome da smo na net.hr-u dopuštali "grupno iživljavanje nad vjernicima", nemam apsolutno blage veze o čemu govoriš.
Pravila pisanja su jasna i njih se držimo ne gledajući ičiju pozadinu ili svjetonazor. A kritika i neslaganje s kršćanstvom su legitimno pravo svakoga, sve dok ne krši ta ista pravila foruma koja su neutralna. Baš kao što je tvoje legitimno pravo kritizirati ateizam, te druge religije.

Naravno, ti si od jucer i nemas pojma koju je politiku vodio net.hr Forum. Mene su poradi verbalnih ispada banirali po volji, iako su to bile iskljucivo reakcije na teske uvrede, a one koji su meine vrijedjali se nije diralo. Vidljivo za sve i svi su to znali.
Ja sam ignorante i trollove nazivao tim imenima i nisam se bojao braniti svoj identitet, a ono koji su me banirali cinili su to samo zato, jer sam ja obarao njihovu doktrinu egalitarizma i relativizma. Ja sam covjek principa i ne trpim da me neuki poucavaju.

Satanisti, okultisti i otvoreni neprijatelji krscanstva su provocirali, maltretirali i vrijedjali krscane, coporativno i sa dopustenjem administracije, odnosno moderacije foruma, posebno mene, jer sam im se suprostavljao adekvatnim i ne-adekvatnim sredstvima, slijedeci njihove principe za diskusiju.

. A kada su samo slucajno napravili izlet na ovaj jad od foruma, ostavili su svoj trag, koji sam upravo zorno prikazao. A ti ni to ne vidis, jer nisi objektivan niti posten covjek. Takvih kao tebe se treba paziti, jer ti si jedna vrsta vuka u ovcjem ruhu. Tebe kao moderatora ne poznam sa net.hr foruma, ali znam, da ti ili  ne razumjes od svega toga niti "J", ili si lazov, jer politika svih hrvatskih sekularnih foruma je po defaultu antikrscanska, jer to je politika lijevih opcija u EU-, koja se svesrdno provodi u djelo, nedozvoljenim sredstvima, represijama svih vrsta, razumje se.

Cemu pises gluposti? Tebe za moderatora, ne hvala!

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Michael1 Fri 2 May - 12:09

Sefirot wrote:Stršljenovog gnjezda sam se osobno sa vlastite dvije ruke rješio zimus... i stršljeni koliko god opasni bili su životinje. Ljudi su daleko gori, pogotovo ako su fundamentalni, fanatični vjernici, a takve treba obrazovati jer jedino obrazovanje može njihovu glupost i vjerske nebuloze isprati.

znanje je bilo oduvijek najveći neprijatelj slijepom vjerovanju...

Za tebe vrijedi ona Nietzscheova floskula: "Nitko nije toliko lud, kako nebi nasao jos jednog ludjeg od sebe, koji ce mu vjerovati."
Tko tebi vjeruje? Samo jos veci ludjak od tebe!

Ppogledaj sto si napravio od foruma samo za jedan dan?
A svoju neukost tesko mozes sakriti, jer se vidi iz aviona.
Tesko onima, koje ti branis, a blago svima onima, koje ti napadas.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Michael1 Fri 2 May - 12:12

Sefirot wrote:
mortal-joint wrote:većina vjernika doći će na forum religije u miru razmjeniti mišljenje ili raditi ne nekim započetim temama
nije u redu da jedan nevjernik odmah nekažnjeno upadima vrijeđanjem omalovažavanjem i slično remeti mir i rad jednog vjernika
ne dolazi svatko na forum s namjerom žućne rasprave, a na religiji najčešće uvijek jedni te isti izazivaju takve situacije
a kad nekoga treba banirati, ne malo puta baniraju vjernike

Ako vjernik želi vjerski forum.... takvih na netu ima. Ako se radi o općem, otvorenom forumu, onda je druga stvar.

Još na iskonu sam predložio da se postavi pravilo zabranjivanja misionarenja, da'wa i sl. te da će se napetosti smanjiti za 65 do 70% jer, činjenica je, da je misionarenje i sl. zločin.

Ako bi se ova tvoja zelja o misioniranju provela u djelo, ti bi bio prva zrtva toga pravila. Ti si najmilitantniji misionar okultizma, satanizma,  a time i ateizma.

Nista nas ne cudi. Komunisticke dekretalije.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Bran_Do Fri 2 May - 12:18

Michael1 wrote:Ja sam ignorante i trollove nazivao tim imenima i nisam se bojao braniti svoj identitet, a ono koji su me banirali cinili su to samo zato, jer sam ja obarao njihovu doktrinu egalitarizma i relativizma. Ja sam covjek principa i ne trpim da me neuki poucavaju.

Teško je vjerovati da si toliki pokvarenjak da ćeš svjesno napisati ovakvu laž i zamjenu teza. 

Jer pratio sam tvoje pisanje u to vrijeme, nisi se libio konstantno vrijeđati i omalovažavati svakoga tko bi ti uputio važeći protuargument, a naročito si se obarao na one koji bi se potrudili riječ po riječ analizirati tvoje lažne argumente i bigotizam, koje si nevješto skrivao koristeći (često i krivo) raznorazne latinizme i pokušavajući prikriti nedostatak objektivnosti raznoraznim akrobacijama vokabulara, želeći to prikazati nečim "učenim" i "pismenim" - inače, jeftina fora koju nikad nisi mogao prodati pismenim i načitanim ljudima koji znaju objektivno raspravljati.

Što se tiče tobožnjeg "obaranja doktrine egalitarizma i relativizma", nisi obarao apsolutno ništa osim što si bio bigot koji vrijeđa i lijepi etikete kako bi omalovažio tuđe argumente - naime, kad bi sugovornik pokušao raspravu dovesti na neutralnu i objektivnu platformu, napadao si njega lijepeći mu svjetonazorske etikete (vršeći tako diskriminaciju prema svjetonazorskoj osnovi), te pišući kvazi-šaljive i omalovažavajuće ad hominem komentare o istom.

Drugim riječima, tvoj prethodni post je šupalj i lažan kao i tvoje znanje i principi na koje se, tobože, pozivaš. Mogu samo reći da bi te trebalo biti sram. A nije te sram, jer srama nemaš.
Bran_Do
Bran_Do

Posts : 807
2014-04-17


Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Sefirot Fri 2 May - 12:22

Aganore, daj napokon prihvati odgovornost za vlastita djela a ne lažno optuživati druge i izvlačiti se na nevidljive (ne)prijatelje jer ja još imam spremljene dokaze zbog čega si dobio sva tri trajna bana tako da me ne povlači za jezik jer kao i do sad nećeš dobro proči sa svojim lažima.

Nadalje, da bi netko bio misionar, onda bi nametao svoju ideologiju što ja ne radim (ili argumentiraj ako si sposoban).

A vidi se da ti ni obrazovanje nije jača strana kao ni logika ni činjenično stanje, ni racio, ni razum pošto ko budalaš mješaš okultno, sotonizam i još ateizam... to samo budale mogu zbog nerazumjevanja... tako da svakim tekstom potvrđuješ stvarno što si....

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Sefirot Fri 2 May - 12:24

Bran_Do wrote:
Michael1 wrote:Ja sam ignorante i trollove nazivao tim imenima i nisam se bojao braniti svoj identitet, a ono koji su me banirali cinili su to samo zato, jer sam ja obarao njihovu doktrinu egalitarizma i relativizma. Ja sam covjek principa i ne trpim da me neuki poucavaju.

Teško je vjerovati da si toliki pokvarenjak da ćeš svjesno napisati ovakvu laž i zamjenu teza. 

Jer pratio sam tvoje pisanje u to vrijeme, nisi se libio konstantno vrijeđati i omalovažavati svakoga tko bi ti uputio važeći protuargument, a naročito si se obarao na one koji bi se potrudili riječ po riječ analizirati tvoje lažne argumente i bigotizam, koje si nevješto skrivao koristeći (često i krivo) raznorazne latinizme i pokušavajući prikriti nedostatak objektivnosti raznoraznim akrobacijama vokabulara, želeći to prikazati nečim "učenim" i "pismenim" - inače, jeftina fora koju nikad nisi mogao prodati pismenim i načitanim ljudima koji znaju objektivno raspravljati.

Što se tiče tobožnjeg "obaranja doktrine egalitarizma i relativizma", nisi obarao apsolutno ništa osim što si bio bigot koji vrijeđa i lijepi etikete kako bi omalovažio tuđe argumente - naime, kad bi sugovornik pokušao raspravu dovesti na neutralnu i objektivnu platformu, napadao si njega lijepeći mu svjetonazorske etikete (vršeći tako diskriminaciju prema svjetonazorskoj osnovi), te pišući kvazi-šaljive i omalovažavajuće ad hominem komentare o istom.

Drugim riječima, tvoj prethodni post je šupalj i lažan kao i tvoje znanje i principi na koje se, tobože, pozivaš. Mogu samo reći da bi te trebalo biti sram. A nije te sram, jer srama nemaš.

 :20  :20  :20
Za ovo imaš pivu od mene...

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Michael1 Fri 2 May - 12:49

Bran_Do wrote:
Michael1 wrote:Ja sam ignorante i trollove nazivao tim imenima i nisam se bojao braniti svoj identitet, a ono koji su me banirali cinili su to samo zato, jer sam ja obarao njihovu doktrinu egalitarizma i relativizma. Ja sam covjek principa i ne trpim da me neuki poucavaju.

Teško je vjerovati da si toliki pokvarenjak da ćeš svjesno napisati ovakvu laž i zamjenu teza. 

Jer pratio sam tvoje pisanje u to vrijeme, nisi se libio konstantno vrijeđati i omalovažavati svakoga tko bi ti uputio važeći protuargument, a naročito si se obarao na one koji bi se potrudili riječ po riječ analizirati tvoje lažne argumente i bigotizam, koje si nevješto skrivao koristeći (često i krivo) raznorazne latinizme i pokušavajući prikriti nedostatak objektivnosti raznoraznim akrobacijama vokabulara, želeći to prikazati nečim "učenim" i "pismenim" - inače, jeftina fora koju nikad nisi mogao prodati pismenim i načitanim ljudima koji znaju objektivno raspravljati.

Što se tiče tobožnjeg "obaranja doktrine egalitarizma i relativizma", nisi obarao apsolutno ništa osim što si bio bigot koji vrijeđa i lijepi etikete kako bi omalovažio tuđe argumente - naime, kad bi sugovornik pokušao raspravu dovesti na neutralnu i objektivnu platformu, napadao si njega lijepeći mu svjetonazorske etikete (vršeći tako diskriminaciju prema svjetonazorskoj osnovi), te pišući kvazi-šaljive i omalovažavajuće ad hominem komentare o istom.

Drugim riječima, tvoj prethodni post je šupalj i lažan kao i tvoje znanje i principi na koje se, tobože, pozivaš. Mogu samo reći da bi te trebalo biti sram. A nije te sram, jer srama nemaš.

Kako sam tvom pajdasu "sefirotu" jednom nspisao to vrijedi i za tebe.
Nietzsche je jednom prilikom rekao:
"Nitko nije toliko lud, da nebi nasao jos jednog ludjeg od sebe, koji bi mu vjerovao."
Tko komu vjeruje: ti ovom nemoralnom i glupom okultisti, ili okultist tebi,  nepismenom i jadnom trollu.

Svi znaju na koji sam ja nacin pokupio banove i svi znaju da se radilo o nepravdi, jer da bi se pravda ispunila, onda bi se trebalo dati banove i onim akterima,  koji su sa mnom izmjenjivali uvrede. Nije se dogodilo.

Pokvarena covjeka je tesko dovesti u red, a ti si pokvaren do daske!.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Sefirot Fri 2 May - 12:58

Aganore, opet se služiš lažima?

Pogledajmo dio žalbi na Iskonovom forumu:


sa iskon foruma - žalbe na Aganora wrote:
Žalba je i više nego osnovana jer ne samo da ne radi konkretno svoj posao nego čak i
štiti
agresore na forumu koji ne samo da krše pravila foruma nego i Ustav RH te ljudska
prava. Koliko
sam imao prilike vidjeti nisam jedini koji se žalio na njegovo ponašanje i
nesposobnost.
Kad ga se pitalo za kontakt njegovih nadređenih..... nema nikakvih odgovora kao ni
sankcioniranje
onih koji vrijeđaju iako se za njih zna i vidi da su problematični (i na koje su
mnogi
reagirali, ali admini naravno ne osim Boleyn).



Ovaj (dole navedeni) primjer nije jedini na kojeg admin nije reagirao, a i ovaj
primjer se više
puta naveo i molilo se da se određenog sankcionira.

----------
podforum: Religija
nick: lamarija

Poštovani Maksimus!

Prijavila sam Aganora i tražila sankcije jer me je vrijeđao,lagao o meni i komentirao
moju
osobnost(čak je to radio na temi za pritužbe)

Njegov se komentar odnosio na moj post sa teme"Otuđenje":

Nastavio je na istu temu vrijeđanje,čak i nakon vašeg upozorenja,na"Temi za
pritužbe"

Koliko znam nikoga na ovom forumu nisam uvrijedila(uključujući i Aganora),ako nađete
da jesam
tražim ban za sebe.U prepucavanja nakon toga se nisam uključivala,još čekam vašu
reakciju.Tražim da Aganora sankcionirate ili da se izjasnite da dotični sa svojim
ponašanjem
prema meni nije povrijedio pravila foruma.

Srdačan pozdrav!
-------------

Čak se i forumaš andromeda zapitao:

http://forum.net.hr/forums/p/171354/6566513.aspx?PageIndex=75

Jesi li ti Maximuse Decimuse Miridije uopće pročitao naše pritužbe na aganora?

Tražim sad od tebe kao od administratora ovog foruma da se SLUŽBENO izjasniš da li je
normalno
na ovom forumu osobi koja se srušila kad je išla iz bolnice jer je primala
kemoterapiju reć da
se pijana i drogirana rušila po cesti?

Ako je , pa da i mi ostali možemo u ophođenju s drugima koristit aganorov način
komuniciranja!

Pitam ponovo tebe i sve druge adninistratore na ovom forumu što je cilj ovih
posljednjih opomena
aganoru? Dozvoljavate mu da provocira a onda je on" žrtva " i onda se
ostalima prijeti baniranjem
a on je i dalje žrtva??

Sad gore prijetiš baniranjem sefirotu koji zapravo radi vaš - administratorski
posao!! Kad sam
se prijavljivao na net.hr forum prvo sam pročitao pravila, ne zato što sam
nepristojan i
neupućen već je to nešto što treba biti normalno. pročitati pravila o kućnom redu
kad
nekom dođeš u goste... Svaki forumaš mogao bi se služiti jezikom sa"kultnih"
ali ja prvi ne
idem na kultne upravo zbog toga što želim kulturnu komunikaciju!!

Ja se sad zaista evo javno počinjem pitati jel aganor kakva vaša ubačena krtica koja
je
dobila zadatak da ovdje provocira i hebe ljude u zadra mozak jer se njemu tolerira
stvarno sve??

Nadam se da ću dobiti odgovor na ova pitanja.

------------------------------------

Da li je MaximusDecimusMiridije odgovorio na navedeno i/ili dao službenu izjavu?
Naravno da ne.




-Što je admin MaximusDecimusMiridije napravio? Prvo je ostavio određeno vrijeme ne
reagirajući
nimalo da bi tek nakon nekog vremena dokazni materijal......izbrisao.


forumaša koji je inače problematičan i zadobio je zbog u potpunosti istih stavova
banove na
mnogim drugim forumima ovdje se od strane admina Maximusa, da oprostite na izrazu,
gladi perom po
guzici. Štoviše, isti admin, MaximusDecimusMiridije, opominje mene za skupljanje
dokaznog
materijala (iako da nije bilo potrebno onda bi se forumaši pobunili protiv takve teme
što nisu
nego su čak i navodili uvrede od određene persone) protiv određene persone pošto kad
se
molilo i molilo da se određenog sankcionira, adminu se čak nije ni tražilo, a na
uvrede i
razne stavove forumaša admin je ostao hladan. Tema s dokazima je bila zaključana i na
nju se
nije nimalo obračala pozornost, a kamo li na izjave člana o kojem se radi. Čemu onda
admin
MaximusDecimusMiridije služi?

Tema sa dokaznim materijalom (koja je zaključana): ban 4 life 2 troll
http://forum.net.hr/forums/t/224884.aspx

Štoviše, moram reći da je čak i moderatorica, koja ima daleko više znanja što se
događa na podforumu, sama tražila ban za određenu osobu, naravno, i preko toga se
prešlo.
Nije se prešlo jedino kad je ta, određena osoba napala admina Boleyn, tada je taj
forumaš bio
sankcioniran.

ovo su primjeri izjava koji su samo kap u moru što inače radi na forumu......

Sa podf. Religija:



aganor se obraca big_cheese:

Logicno bi bilo ovo sto ti ja preferiram, jer ti i logika ste na ratnoj nozi. Ljudski
razum, kad
samo procitam tu vrstu nebulozne argumentacije, onda mi odmah postaje jasno, s kim
imam posla. Da li
je ovaj tvoj ljudski razum stvorio svemir? Odgovori mi samo na ovo pitanje, pa cemo
onda vidjeti sto
nam je dalje ciniti!

aganor se obraca sefirotu: Iluminirani gospodine "framazonu", na koji nivo ti
zelis spustiti ovu
diskusiju?

aganor se obraca patriotu: Vrlo interesantno je vidjeti , da ne primjecujes raskorak
u argumentaciji
"gospodina" ilimuniranog framazona, koji sve pokusava svesti na Toru, koja
ovdje nije niti trazena
niti zastupljena.

aganor se obraca adapaevolvedu: Zato je krscanstvo racionalna religija i vjera u Boga
kreatora
univerzuma, a ateizam iracionalno bjezanje pred stvarnoscu.

aganor se obraca sefirotu: Dakle, ti nemas nikakvih argumenata, ali ipak zelis
ostaviti dojam
serioznog diskutanta, sto se ne poklapa sa stvarnoscu. Molio bih, da se koristis
argumentiranijim
upisima, jer ova vrsta diskusije koju ti prakticiras je ispod nivoa
"vasarske" konverzacije.

aganor se obraca popeto87 i vrijedja na nacionalnoj osnovi: Tvoji upisi postaju sve
savrseniji u
besmislu! Ako se na osnovi jednog teksta otkrije jedan grad, onda to nije vise
mitologija, nego
povijesna stvarnost! Ti kao da si iz Bosne, pa nikako da shvatis ono sto je bitno!

Ako si Bosanac, to je tvoja stvar, ako si bosanski Hrvat, i to je tvoja stvar, a
nemoj pokusavati
svojim neukusnim upisima urusavati nivo diskusije, jer ako sam ti napisao "kao da
bi bio Bosanac",
bilo je jednostavno iz razloga, jer si se tako u jednom Threadu deklarirao. O kakvoj
uvredi je tu
rijec? O uvredi da ste masovno napustili Boga i drzavu? Da ste sve u Bosni
upropastili i
dezavuirali. Da ste svojim nekonsekventnim ponasanjem skoro unistili i krscanstvo i
prisilili Hrvate
na bijeg iz Bosne i Hercegovine svojom bjezanijom? Ono sto nisu Hercegovci branili,
je sve
izgubljeno!

To sto ste napravili su uvrede zdravog ljudskog razuma. Zasto se ne vracate u svoje
krajeve i zasto
ne stojite na braniku svojih domova i drzave? Zasto ste prepustili Muslimanima i
Srbima svoju
zemlju, kuce i otisli glavom bez obzira u svijet, koji vas niti zeli niti tolerira.

aganor se obraca sicamber3 kada ga je upozorio da ne vrijedja na nacionalnoj osnovi:
Za tebe je
dakle uvreda, ako te netko upozori na to, da pises bez argumentacije i bez logike! E
vidis, to nije
uvreda! A sto su bosanski Hrvati napravili svom narodu u BiH- to nikom ne ide u
glavu! Hrvati su
tamo dolje postali "olos", kojeg nitko vise ne respektira, jer se nisu znali
suprostaviti vlastitom
unistenju! I zamolio bih te, da ne razvodnjavas ovu diskusiju svojim nepotrebnim
upadicama iz
privatnog zivota, jer to nikog ne zanima! Pisi na temu. Kritiziraj moje tekstove! OK?



aganor1uvrede na temelju nacionalnosti : Kako ono kazu Bosanci: "duga kosa,
kratka pamet"! Sto
mislis, da li ovi Bosanci imaju pravo? U opcem je to tesko prosuditi, ali ovdje bi
mogli imati
pravo! Inteligencija! Tko kaze da su Bosanci ili Bosanke..........................,
taj nije lud,
ili nije pametan, e sad vise neznam sto je
ispravno,,,,,,,,,,,,,,,,.................,,,,,,,,,,,,,,,,ocjeni
sama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aganor se obraca la_the_darkmanu: Pa ako nisi u stanju odgovoriti na ova pitanja, s
pravom se pitam,
odkuda ti tolika smjelost, da potezes po blatu teizam, odnosno Judeo-Krscanstvo?To ne
granici samo
sa iracionalnoscu, nego je cista iracionalnost. To je znanstvena iluzija i ludilo,
koje ne staje ni
pred Bogom niti pred racionalnoscu. Cisti bankrot ljudskog duha!

aganor se obraca antrax051: Da li si ti stvarno lud, ili se samo takvim pravis?

aganor se obraca iluzija_:Tvoj upis je tolika stramputica, da ti uopce ne upada u
vidokrug tvoja
zabluda, kojom obmanjujes ljude, kada se pozivas na demokraciju i toleranciju, koju
sama postavljas
kao uzorak ispravnog agiranja, zanemarujuci cijelu dosadasnju povijest.Religija je
odgojila covjeka,
jer je covjek "homo religiosus". Stvorila je razlicite kulture, moral i
etiku, sto ateizam nije bio
u stanju. Prosvjetitelji moderne su zasnovali svoju doktrinu na "principima
francuske revolucije",
bratstvo, jednakost i sloboda, sto su obicne farse u odnosu na ono sto su cinili
njihovi "jakobinski
akteri zla". Iako su zeljeli unistiti krscanstvo, ni oni se nisu uspjeli odvojiti
ode religije,
postuliravsi "vrhovno bice", jednu obicnu farsu zla.

Tvoji ateisticki komunisti su presli sve granice zdravog razuma, u nakani da ostvare
te maksime i
maksime ateistickog Marksizma, pa su "per dekret" jednostavno ukinuli
religiju, kao opijum za narod
i time se ugusili u krvi nevinih zrtava klasnog i rasnog genocida, kada su pobili
vise od 100
milijuna nevinih zrtava. Ovo su najbolje preporuke tvoga relativistickog nazora na
svijet, gdje se
kao individua egzaltiras netolerantno i nehumano, jer si u manjini, te svoj manjinski
svjetonazor
zelis naturiti ogromnoj vecini religioznih ljudi. Sve vec i viudjeno i dozivljeno i
pregazeno, kao
ogava perverzija ljudskog duha.Zivot je besmislen, smrt besmislenija, pa na koncu
ostaje samo jedno
veliko -NISTA! Ateisticko nsta, koje sve moze i svemu je uzrok.

Zato je tvoj izlet u virtualni prostor bio ne samo obicni promasaj, nego i u
filozofsko-logicnom
smislu pravi gaf nedosljednosti i inkoherencije.

aganor se obraca damir108 ( pogresno misleci da je ateista), opet politizira: Ako
uzmemo u obzir, da
se ti koristis jednom potpuno neosnovanom Dawkinsovom militantnom kritikom
judeo-krscanstva, onda
nije ni cudo, zasto su ateisticke nebuloze postale odvratni i ogavni nonsens
danasnjice. Kada biste
imali moc, koju su nekada imali komunisti ili Jakobinci, opet biste tamanili i
zabranjivali sve sto
ne odgovara vasem skurilnom i uskotracnom svjetonazoru. Govoriti i pisati nesto
slicno ovom sto ti
pises moze iskljucivo voditi u trivijalnost i totalitarizam relativisticke
"kulture smrti" i
jednoumlja, a sustavi koji su pokusali unistiti judeo-krscanstvo i vjeru u Boga su
bili zlocinacki
sustavi, dapace najzlocinackiji ikada instalirani politicki sustavi na nasem planetu.
Ovo je samo
uvid u stanje stvari, samo malo o onom o cemu ti zelis pisati, a u stvari nisi za to
niti
kvalificiran, niti nacitan! Prepisivanjem militantnih stavova od fundamentalistickih
i agresivnih
apologeta ateizma, kao Dawkins vise je nego perverzno, jer je neljudski i protivi se
toleranciji i
ljudskim pravima na slobodu ispovijedanja religije!

aganor se obraca iluzija_:A kako bi bilo, da ja i tebe kao i onog ispraznog covjeka
malog kalibra
(sefirota) pocnem ignorirati, jer ovako ne zelim voditi diskusiju sa onima koji su
rezistentni na
ucenje, i ne nude nista argumentativno osim vlastitih misljenja ili paradnih laziju
sa interneta!?

aganor se obraca lucius40: Ima tu militantni "papagaja", kojima nije stalo do
ozbiljne i razumne
diskusije, nego iskljucivo do diskriminacije i omalovazavanja. Ima i takvih, kojima
je stalo da
vlastitu religiju licitiraju dodvoravanjem ateistickom ispraznom sljamu, te time
postaju gori od
njih samih.

aganor se obraca sefirotu: A ti si covjek malog kalibra, koji kao deist predstavlja
najopasnije
deterministicko oruzje na svijetu, jer ideje ubijaju, a ne atomske bombe i oruzje.
Sve to ostaje
mirno i bezazleno, ako ga ne pokrene neka zlocinacka ideja ili namjera. Ako to sve
primjenis na
sebe, ni onda nisi dospio do polovice atributa kojima bi te se moglo deklarirati, kao
ispraznog
netolerantnog pseudo-humanistu, za kojega se ti ne samo drzis, nego i stvarno
jesi!Determinirani
mali kalibar, malog pseudo-humaniste za kojega bi cak i lobotomija bila kao obicna
vakcina.

Kada je sefirot rekao da ce pozvati zeeva radi prevoda, objasnjenja kako na Bibliju
gledaju zidovi,
dobio je od aganora ovaj odgovor:' Antisemitsko i anti-krscansko blebetalo, o cemu ti
tu pises?'

aganor se obraca samson-zd, koji je citirao Mateja 7,6: "Ne dajte svetinje psima!
Niti svoga biserja
bacajte pred svinje da ga ne pogaze nogama pa se okrenu i rastrgaju vas." Slazem
se u potpunosti s
tvojim upisom, jer ovaj verz iz Matejeva Evandjelja nam stvarno karakterizira ovu
ispraznu
"malokalibarsku deisticku pusku", koja je ne samo ljigava i lazna, nego to
isto radi iz uzitka.

aganor se obraca RobinUd-u: I ti stvarno smatras da si ovim upisom pogodio pravo u
glavu,
krscansztvo naravno, ali si se prevario, jer si upravo sebe nokautirao svojom
perverznom i
psihopatoloskom akcijom, jer nisi u stanju razluciti dobro od zla, pa si ogrezao u
zlu i amoralu,
budi mi ovo dopusteno napisati.

Ovakvim tvrdnjama ti u stvari sijes mrznju na forumu, jer mislis da te tvoja
anonimnost stiti od
progona. Ti si obicni kukavica, koji nije vrijedan paznje niti satisfakcije, jer
zastupas zlo. Ali
ti se ipak mora odgovoriti, kako nebi kojim slucajem dosao na pomisao, da si u
pravu.

Ne postoje nikakve deklaracije, koje bi krscanstvo deklarirale kao stetno, nego
postoje medicinske,
psiholoske i psihijatrijske norme, koje tebi atestiraju najtezu psihopatologiju.

Ti si nesto daleko vece od obicnog zla. Ti si perverzno, inklarnirano zlo, jer
opravdavati zlo je
vece od samoga zla.

aganor se obraca sicamber3: Pa da li si ti normalan, ako to jos pitas? Ako Bog jest,
onda je
nijekanje Boga, bjezanje od stvarnosti i odgovornosti pred autoritetom. Manjak
cvrstoce u osobnosti
i disocijacija iste, bipolarnost pogleda! To bi onda bila najteza patopsihologija!



aganor se obraca lamarija: Ne postoje druge opcije ljubavi osim onih koje je Isus
Krist
propovijedao. Ti ih izgleda ne samo ne poznajes, nego ih cak i ponizavas i
prervertiras. Ja nemam
namjeru ovdje na forumu tolerirati zlo, a ako ti to zelis i toleriras, onda imas
probleme, jer nisi
prava krscanka. Ti se nastojis dodvoriti ovim bijednim figuirama, koje blate sve sto
je BOG, i
mislis da vrsis volju Bozju! Ti si na stramputici! Isus Krist nam je zapovjedio, da
ljubimo Boga,
bliznjega svoga i nase neprijatelje, i ja to cinim, ali ja ne toleriram zlo koje oni
zele plasirati
kao dobro, nego im zelim ukazati na zablude i devijacije u zivotu, jer nije vazno
kojim se putem ide
u propast. Oni su svi neispravni.

Tvoja vjera nije moja i tvoja je ljubav iskljucivo samo tvoja! Hvala ti na ljubavi,
ali takvu ja ne
trebam, jer si ti puna hipokrizije, jer ni Bog ne voli zlo!

Dakle, da li uvidjas svoju zabludu? Ti si obicni gubitnik i uzurpator krscanstva, ako
"zavijas" sa
coporom vukova!

Ovi ovdje ne posjeduju empatiju prema tebe, nego te zele iskljucivo zavarati svojim
licemjerstvom,
jer niti su za pluralnost misljenja, niti za ljubav, niti za bratstvo, niti za
slobodu, niti za
jednakost, nego se zele predstaviti kao elita bezboznika, kojima je abortus salonski
cin (60
milijuna godisnje-sic!), eutanazija pocast, a time onda i kultura smrti, kao pravac
na unistavanju
covjecanstva. Oni nam kazu da je zemlja prenapucena i da se stanovnisto zemlje moramo
decimirati,
kako bismo mogli prezivjeti.

Ako se stavljas na njihovu stranu, onda je Krist daleko od tebe i od njih! Mi
nemozemo u istom dahu
reci, da volimo i zlo i onoga koji ga cini. Zlo se mora uvjek osuditi, a oni koji ga
prave kazniti,
a ne nagradjivati. A ova elita iluminiranih ateistickih, odnosno framazonskih
utilitarista ima svoj
plan i rjesenje za sve: globalizacija svega, pa i religije. Svi moraju postati
jednaki, ali samo u
religijskom smislu. Po onom orvelovskom, ipak su svinje u toj farmi najjednakije. Sve
vec vidjeno i
probano, sa ogromnim posljedicama.

Dakle, samo naprijed, brani i ti ovu bagru, koja ima iskljucivo jedan podsmjeh za
tebe i tvoj stav,
jer te prezire.

aganor se obraca iluzija_: Ako vjerujes u Boga, a on postoji, onda si ti potpuno
normalna osoba, jer
ne nijeces ono sto jest! A ateisti nijecu Boga, pa je to iz tog aspekta teska
psihopatologija. Ako
Bog jest, onda su ateisti paranoidni shizofrenicari, dakle teska psihopatologija. Ti
si gora i od
najobicnijeg ignoranta, koji iako sve zna i vidi, ipak to isto nijece.



aganor se obraca antrax051 (koji je rekao da je ateizam prirodno stanje ljudskog
uma): Posebno, kad
ga covjek nema! Da li si mozda na to mislio, ali ti se podkrala mala greskica!?



aganor se obraca gepard2: ovako se bojim da ces dobiti zulj na mozgu, od silnog
razmisljanja!
Ukoliko se ne radi o obicnoj iluziji, kada je pitanje o ateistickom razumu.



aganor se obraca sefirotu: Ti si obicni satanist! Projiciras svoje zlo na druge. Jos
nisam vidio, da
si pokusao oboriti iti jedan od mojih argumenata. Samo kleveces, psujes, trujes i
omalovazavas onoga
koga nisi u stanju argumentativno niti okrznut. Onaj, koji za sebe tvrdi da nije
satanist, a nosi u
signaturi amblem "Ordo Templi Orientis", on ili je ludjak, ili perfidna
osoba. Znas li ti uopce sto
je O.T.O.?

aganor se obraca RobinUd-u: Ako postavis jednu temu, kojoj nisi dorastao i koju nisi
u stanju
adekvatno braniti, onda si najobicnija budala, jer svojim neukusnim povladjivanjem
zlu, pravis se
kaznjivim pred Bogom.



aganor1 se obraca andromeda55:Nezabranjujem nikome da ima svoje misljenje, kao sto
biste vi zeljeli
drugima zabraniti, po onim starim uhodanim ateisticko-komunistickim principima, ali
dozvolit ces mi,
da obaram vase isprazne argumente i obicna laprdanja.



aganor1 se obraca andromeda55:Pa dobro, ako nisi ateist, cemu onda tolika frka, ako
ja obaram
pseudo-argumente ateistickih Hochstaplera.



aganor1 se obraca ne vjernicima: ne postoji nikakva obaveza, da od slucajnih jurista
i jos
slucajnijih politicara, sasvim slucajno kreirane zakone slijedis i obnasas. Onda ti
sasvim slucajno
mozes ubijati, krasti, varati i maltretirati, ili ipak ne? Kako stoji sa moralom? Da
li je i moral
slucajni produkt slucajno egzistirajucih zakonodavaca, koji ga tebi iskljucivo zele
naturiti, jer za
tebe kao evolucionistickog ateistu moral nije nista drugo, nego obisna izmisljotina
judeo-krscanstva?Ne satanizira se sve sto je kontra RKC- nego se sljedbenici Satana
sami
sataniziraju, jer rade protiv RKC. To je vrlo jednostavno razumjeti, ako samo
zelimo!

aganor1 se obraca damir108:Da li si mozda bolestan? Oprosti da te to pitam, jer u mom
gornjem upisu
nema nikakve uvrede, buduci da se Satanizam bez Judeo-krscanstva ne moze shvatiti.

aganor1 se obraca sefirotu: na sefirotov komentar o OTO( -Naravno, loš pokušaj jer da
bi osoba
uopće mogla pristupiti mora biti punoljetna.... To znam osobno pošto sam par puta
posjetio
hram), aganor odgovara ovako: Znas li ti, da se ovom tvrdnjom stavljas van civilnog
zakona, jer je
seks sa djecom zlocin! Ako nastavis tako, imat ces posla sa policojom, sudm i
zakonima, budi
uvjeren, da cu te prdati sudu, ako se ne distanciras od ove tvrdnje! To bi mogao
dokazati i pred
sudom, ako me budes i dalje ljutio a moderatori ne budu urgirali, jer sa mnom neces
imati lagan put,
neovisno gdje si, jer cu te kao djecji-porno delikt prijaviti i ukloniti iz civilnog
drustva!Da da,
ti stitis ovoga zlocinca, a i to bi mogao opravdavati pred sudom, ako se ubrzo ne
povuces, jer ovo
ce ti biti zadnja opomena! Ti si trazio dokaze i ja sam ti ih dao. A glede djecje
seksualne
zlouporabe, opet pokusavas umanjiti njihovu krivicu, iako su osudjivani mnogi od
njih. Djecu oni
uvode u ritual bez da su clanovi, a Crowley je ih prisiljavao na seks i smatrao je da
bi to morali
svi prakticirati, neovisno s kim, kada i gdje. Lupetalo, ako ne prestanes braniti ovo
satanisticko
zlo, onda cemo se sresti na sudu, a dotle mi ostani pozdravljen, samo pazi da ne
padnes u nesvjest
kada me vidis! Samo se ti koprcaj "sefirot" u kaljuzi vlastitog nemorala i
lazi, ali ti nece puno
pomoci, jer ako se ne distanciras od pedofilije, biti ces sa mnom pred sudom, i to
ubrzo! Takvima
nije mjesto medju mladezi a posebno ne na jednom religioznom forumu!



aganor1 se obraca sicamber3:Znas sto, tvoja mentalna hladnoca smrzava i slova na
ekranu, pa nije
potrebno da to non-stop naglasavas!

aganor1 se obraca damir108: Za tebe kao polupismenog je uvreda ako ti netko citira
nesto iz
primarne, a ne sekundarne literature ili interneta. Masovna silovanja, pa gdje to
stoji, ali
silovanja, to je dovljno! Ili je tvoj mozak postao iluzija tvoje polu-sazvakane i
polu-probavljene
budisticke doktrine? Nema smisla diskutirati s jednim analfabetom!



aganor1 se obraca sicamber3:A ti idi u iluzorni svijet demona i nepostojecih bogova,
nistavila,
egoizma i nihilizma! Zavodi one glupe, neuke ili lude, a pusti mene na miru, jer niti
jedan od gore
navedenih atributa ne poznajem!


aganor1 se obraca sefirot: Tebi nije mjesto na forumu, gdje mozda pise i hrvatska
mladez, jer
braniti Crowley-a, nije kavalirski delikt, nego perverzna, nemoralna radnja.

aganor1 se obraca iluzija_:Za tebe ja imam jednu posebnu terapiju, koju cu ti
aplicirati u zadnjem
aktu predstave, od koje se neces tako lagano osloboditi. Ti si bankrot ljudskog duha!
Svaka druga
atribucija gubi na znacenju, ili potpuno zakazuje, kada si ti u pitanju!

aganor1 se obraca patriotu: A ti ovdje u simbiozi sa ateiustickim adeptima sramotis i
religiju i
znanost, jer nisi upucen niti u jedno niti drugo.

aganor1 se obraca andromeda55: Kad covjek cita ovo sto si napisao, onda stekne dojam
, da se tu moze
iskljucivo raditi o jednom potpuno ispranom komunistickom mozgu, u eri zla, kada ti o
Crowleyu niti
si moga nesto saznati niti citati.

Cemu onda pravis oviliki jad i bijedu od sebe?


aganor1 se obraca patriotu:

Medjutim, ovo je diskusija o evoluciji i kreaciji, pa ako nemas nista posebnog za
reci, onda se
izgubi iz vidokruga, jer stvaras intelektualni propuh najnize klase.

Osim toga bih zelio stvarno znati, koga si ti branio! KRAJINU?
Hahahahahaha,,,,,,,,,,,,,,,,,,,...........

aganor1 se obraca patriotu: Kada bi kojim slucajem po ovom opisu i agirao, onda bi to
bilo i vise
nego posteno, jer si rekao polu-istinu. Cijela istina bi bila, da si u simbiozi sa
ateistickim
agitatorima u pohodu na krscanstvo, ucinio toliko zla, jer zavijas s vukovima i kad
nije potrebno.
Urazumi se konacno i ne dijeli nikome nikakve savjete, jer tvoje se najmanje treba.
Medice, cura te
ipsum! A tko bi i za tebe mogao garantirati ovdje u virtualnom prostoru? Imas li
odgovor?

Uvidi jednom, da se sa zlom ne prave vicevi, diletantu!

aganor se obraca iluziji: Glede znanja o religijama si obicni "islamski
pejgamber" ateisticke
konotacije, sto je u mjesavini ili simbiozi potpuno i cjelovito, ne samo opasno nego
i pogubno za
sve, jer tvoja nekriticnost odaje simptomatiku nekontrolirane i "uprostacene"
osobe, koja bjezi pred
samom sobom i tjera pred sobom sve ostale kao taoce.

I evo na kraju gdje nakon svega govori da ne vrijedja.

aganor se obraca sicamber3: Koga sam ja uvrijedio? Daj mi molim te primjer te uvrede!
Ako napisem
istinu, neovisno o komu je rijec, vi svi to smatrate uvredom. Istina boli, to je
istina!

--------------------------------

Osim svega navedenog, vidim da su se i mnogi drugi žalili na rad admina
MaximusDecimusMiridije
koji čak nisu na podforumu 'Religija'.

Forumašica Harmony navodi:
"dva puta sam banirana od dotichnoga, (desnichari niti hrvatski niti srpski nisu
opomenuti bar ,ali
mene se gleda kao bosnjakinju desnicharku,tj.turkinju,talibanku-valjda samo ta dva
naroda imaju
pravo na ovomu forumu desnichariti) po sedam dana , tako da svasta mislim ...ponekad
i naglas o
istome"


Štoviše, čak je došlo i do brisanja određenih postova koji kompromitiraju admina
MaximusDecimusMiridije što su naravno "određeni" pobrisali....

Prilažem slike koje su napravljene prije brisanja navedenog teksta sa teme na kojoj
tražim
kontakt nadreženih http://forum.net.hr/forums/p/231745/6566681.aspx#6566681.....

http://forum.net.hr/cfs-filesystemfile.ashx/__key/CommunityServer.Discussions...

http://forum.net.hr/cfs-filesystemfile.ashx/__key/CommunityServer.Discussions...

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Michael1 Fri 2 May - 15:06

Okultisto, dok nisi dosao ti i tvoji konsorti kao Oldie, brando i speare, ovdje se diskutiralo u miru i razumijevanju.
Zelite li i ovaj Forum pretvoriti u vas ideoloski poligon i razracunavanja!

Ja cu kao i do sada uvjek odgovarati na vese nebuloze i lazi, pa makar one bile i coporativno organizirane i prakticirane, jer ja takve psihopate stavljam tamo gje im je i mjesto.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by immortal Fri 2 May - 15:43

Sefirot wrote:
mortal-joint wrote:većina vjernika doći će na forum religije u miru razmjeniti mišljenje ili raditi ne nekim započetim temama
nije u redu da jedan nevjernik odmah nekažnjeno upadima vrijeđanjem omalovažavanjem i slično remeti mir i rad jednog vjernika
ne dolazi svatko na forum s namjerom žućne rasprave, a na religiji najčešće uvijek jedni te isti izazivaju takve situacije
a kad nekoga treba banirati, ne malo puta baniraju vjernike

Ako vjernik želi vjerski forum.... takvih na netu ima. Ako se radi o općem, otvorenom forumu, onda je druga stvar.

Još na iskonu sam predložio da se postavi pravilo zabranjivanja misionarenja, da'wa i sl. te da će se napetosti smanjiti za 65 do 70% jer, činjenica je, da je misionarenje i sl. zločin.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by immortal Fri 2 May - 15:45

Sefirot wrote:
mortal-joint wrote:većina vjernika doći će na forum religije u miru razmjeniti mišljenje ili raditi ne nekim započetim temama
nije u redu da jedan nevjernik odmah nekažnjeno upadima vrijeđanjem omalovažavanjem i slično remeti mir i rad jednog vjernika
ne dolazi svatko na forum s namjerom žućne rasprave, a na religiji najčešće uvijek jedni te isti izazivaju takve situacije
a kad nekoga treba banirati, ne malo puta baniraju vjernike

Ako vjernik želi vjerski forum.... takvih na netu ima. Ako se radi o općem, otvorenom forumu, onda je druga stvar.

Još na iskonu sam predložio da se postavi pravilo zabranjivanja misionarenja, da'wa i sl. te da će se napetosti smanjiti za 65 do 70% jer, činjenica je, da je misionarenje i sl. zločin.

a tko ti je rekao da je ovaj forum namjenjen nevjernicima???
ti imaš neka specijalna saznanja
otkud ih crpiš?
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by immortal Fri 2 May - 15:49

Sefirot wrote:Još na iskonu sam predložio da se postavi pravilo zabranjivanja misionarenja, da'wa i sl. te da će se napetosti smanjiti za 65 do 70% jer, činjenica je, da je misionarenje i sl. zločin.

šta iskon ima s tim zabranama???
Bogu se obrati!
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by genitalni_herpes Fri 2 May - 16:52

mortal-joint wrote:
Sefirot wrote:Još na iskonu sam predložio da se postavi pravilo zabranjivanja misionarenja, da'wa i sl. te da će se napetosti smanjiti za 65 do 70% jer, činjenica je, da je misionarenje i sl. zločin.

šta iskon ima s tim zabranama???
Bogu se obrati!
nisam vidio da netko misionari...pogotovo da netko prisilno tjera nekoga da čita "misionarenje"...ljudi sami odluče, mislim da je nemoguće misionariti na internetu osim ako bi bilo u stilu nekog popup-a. Da bi se nešto nametnuolo nekome moraju mediji složno djelovati. A što se tiče da je misionarenje zločin, vjerujem da je kažnjivo u nekim državama, al stvarno ne znam...
Čini mi se da svatko tko je nešto pisao na forumu religija ili na vijestima (kad se počnu prepucavat ideologije) u neku ruku pokušava pridobiti "člana"...kao da svi nešto tupe jedni drugima, naravno misionarenje mi bilo u "vjerskom" polju i nisam siguran da je moguće na forumu. Možda nekim potpisima nije loša ideja.....
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by genitalni_herpes Fri 2 May - 16:54

mortal-joint wrote:
Sefirot wrote:
mortal-joint wrote:većina vjernika doći će na forum religije u miru razmjeniti mišljenje ili raditi ne nekim započetim temama
nije u redu da jedan nevjernik odmah nekažnjeno upadima vrijeđanjem omalovažavanjem i slično remeti mir i rad jednog vjernika
ne dolazi svatko na forum s namjerom žućne rasprave, a na religiji najčešće uvijek jedni te isti izazivaju takve situacije
a kad nekoga treba banirati, ne malo puta baniraju vjernike

Ako vjernik želi vjerski forum.... takvih na netu ima. Ako se radi o općem, otvorenom forumu, onda je druga stvar.

Još na iskonu sam predložio da se postavi pravilo zabranjivanja misionarenja, da'wa i sl. te da će se napetosti smanjiti za 65 do 70% jer, činjenica je, da je misionarenje i sl. zločin.

a tko ti je rekao da je ovaj forum namjenjen nevjernicima???
ti imaš neka specijalna saznanja
otkud ih crpiš?
nije namjenjen nevjernicima, nije namjenjen vjernicima...to bi bile krajnosti...ovaj forum je nešto između pa su i pravila takva, npr. sve se smije osim vrijeđati.
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by immortal Fri 2 May - 16:54

misionarenje je zločin po sotonističkim pogledima

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by immortal Fri 2 May - 16:58

genitalni_herpes wrote:
mortal-joint wrote:
Sefirot wrote:
mortal-joint wrote:većina vjernika doći će na forum religije u miru razmjeniti mišljenje ili raditi ne nekim započetim temama
nije u redu da jedan nevjernik odmah nekažnjeno upadima vrijeđanjem omalovažavanjem i slično remeti mir i rad jednog vjernika
ne dolazi svatko na forum s namjerom žućne rasprave, a na religiji najčešće uvijek jedni te isti izazivaju takve situacije
a kad nekoga treba banirati, ne malo puta baniraju vjernike

Ako vjernik želi vjerski forum.... takvih na netu ima. Ako se radi o općem, otvorenom forumu, onda je druga stvar.

Još na iskonu sam predložio da se postavi pravilo zabranjivanja misionarenja, da'wa i sl. te da će se napetosti smanjiti za 65 do 70% jer, činjenica je, da je misionarenje i sl. zločin.

a tko ti je rekao da je ovaj forum namjenjen nevjernicima???
ti imaš neka specijalna saznanja
otkud ih crpiš?
nije namjenjen nevjernicima, nije namjenjen vjernicima...to bi bile krajnosti...ovaj forum je nešto između pa su i pravila takva, npr. sve se smije osim vrijeđati.
je
ali tko će pričati o toj religiji
oni koji nikada nisu čuli za nju
oni koji ne žele čuti za nju
oni koji ju ne žele prihvatiti
oni koji mrze svaki trag sljedbenika Isusa Krista
religija je najprije za vjernike a zatim i za ostale, ali ne na način kako oni to žele sprovesti

čudim se da do sada nisi primjetio oštrije stavove prema vjernicima nego prema provokatorima na net.hr-u od strane admina nevjernika


Last edited by mortal-joint on Fri 2 May - 17:00; edited 1 time in total

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by genitalni_herpes Fri 2 May - 16:59

mortal-joint wrote:misionarenje je zločin po sotonističkim pogledima
ma nije sefi sotonjara...pitaj ga, on valjda zna što je. Pagan, neopagan, gnostik, ne znam ja....eto i svećenik je...i još misli da su sotonisti budale..
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by genitalni_herpes Fri 2 May - 17:00

mortal-joint wrote:
genitalni_herpes wrote:
mortal-joint wrote:
Sefirot wrote:
mortal-joint wrote:većina vjernika doći će na forum religije u miru razmjeniti mišljenje ili raditi ne nekim započetim temama
nije u redu da jedan nevjernik odmah nekažnjeno upadima vrijeđanjem omalovažavanjem i slično remeti mir i rad jednog vjernika
ne dolazi svatko na forum s namjerom žućne rasprave, a na religiji najčešće uvijek jedni te isti izazivaju takve situacije
a kad nekoga treba banirati, ne malo puta baniraju vjernike

Ako vjernik želi vjerski forum.... takvih na netu ima. Ako se radi o općem, otvorenom forumu, onda je druga stvar.

Još na iskonu sam predložio da se postavi pravilo zabranjivanja misionarenja, da'wa i sl. te da će se napetosti smanjiti za 65 do 70% jer, činjenica je, da je misionarenje i sl. zločin.

a tko ti je rekao da je ovaj forum namjenjen nevjernicima???
ti imaš neka specijalna saznanja
otkud ih crpiš?
nije namjenjen nevjernicima, nije namjenjen vjernicima...to bi bile krajnosti...ovaj forum je nešto između pa su i pravila takva, npr. sve se smije osim vrijeđati.
je
ali tko će pričati o toj religiji
oni koji nikada nisu čuli za nju
oni koji ne žele čuti za nju
oni koji ju ne žele prihvatiti
oni koji mrze svaki trag sljedbenika Isusa Krista
religija je najprije za vjernike a zatim i za ostale, ali ne na način kako oni to žele sprovesti
oni gledaju drukčije na religiju...ima ljudi koji su ateisti, a gledaju na crkvu samo pljuvački itd.
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Michael1 Sat 3 May - 5:33

genitalni_herpes wrote:
mortal-joint wrote:misionarenje je zločin po sotonističkim pogledima
ma nije sefi sotonjara...pitaj ga, on valjda zna što je. Pagan, neopagan, gnostik, ne znam ja....eto i svećenik je...i još misli da su sotonisti budale..

Sve sto si nabrojao pripada  SATANIZAMU. afro

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Michael1 Sat 3 May - 5:35

genitalni_herpes wrote:
mortal-joint wrote:
Sefirot wrote:
mortal-joint wrote:većina vjernika doći će na forum religije u miru razmjeniti mišljenje ili raditi ne nekim započetim temama
nije u redu da jedan nevjernik odmah nekažnjeno upadima vrijeđanjem omalovažavanjem i slično remeti mir i rad jednog vjernika
ne dolazi svatko na forum s namjerom žućne rasprave, a na religiji najčešće uvijek jedni te isti izazivaju takve situacije
a kad nekoga treba banirati, ne malo puta baniraju vjernike

Ako vjernik želi vjerski forum.... takvih na netu ima. Ako se radi o općem, otvorenom forumu, onda je druga stvar.

Još na iskonu sam predložio da se postavi pravilo zabranjivanja misionarenja, da'wa i sl. te da će se napetosti smanjiti za 65 do 70% jer, činjenica je, da je misionarenje i sl. zločin.

a tko ti je rekao da je ovaj forum namjenjen nevjernicima???
ti imaš neka specijalna saznanja
otkud ih crpiš?
nije namjenjen nevjernicima, nije namjenjen vjernicima...to bi bile krajnosti...ovaj forum je nešto između pa su i pravila takva, npr. sve se smije osim vrijeđati.

Svi koji prate ovaj Forum,  mogu se uvjeriti da je vrijedjanje na ovom forumu zapocelo,  prilivom okultista, satanista i ateista sa net.hr.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Uređivanje podforuma Religija - Page 6 Empty Re: Uređivanje podforuma Religija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum