ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

teme na podforumu Religija

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

teme na podforumu Religija Empty teme na podforumu Religija

Post by Sefirot Mon 25 Aug - 10:34

Nije me bilo neko vrijeme jer sam uzeo GO sa što manje tehničkih elemenata  :) 

čim sam otvorio ponovo forum, gledam i razmatram i ono što mi je palo u oko su teme. 95+ tema na podforumu RELIGIJA je kršćanstvo... wtf? Ispada kao da je ovaj podforum kao i na net.hr-u zapravo poligon za kristijanizaciju. Kao da nema kršćanskih foruma na internetu.

Zastupljenost tema o drugim religijama, vjerskim i filozofskim sustavima je bačen na minimum minimuma, kao da se pokušava stvoriti (kao i od Hrvatske same) kršćanska Đamahirija, Hrvatistan.

Da li je jednaka zastupljenost drugih samo mrtvo slovo na papiru?

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

teme na podforumu Religija No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

teme na podforumu Religija Empty Re: teme na podforumu Religija

Post by Guest Mon 25 Aug - 11:33

Bilo je tema i o drugim religijama i praksama, međutim, s različitim zanimanjem za iste... 

Ali nekako i ne čudi da je najveći broj tema usko vezan uz kršćanstvo, s obzirom da je to najzastupljenija religija kod nas i kao takva ima najvećeg odjeka u društvu.

Ali rasprava o svim religijama i praksama je itekako dobrodošla pa ako imaš ideja za teme, otvaraj, piši... 

Usput, ti treba još Chumbleyja?  :evilgrin Osim ona dva, pribavih još 5 pdfića
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teme na podforumu Religija Empty Re: teme na podforumu Religija

Post by kic Mon 25 Aug - 11:49

čak je i banner kršćanski, kako mačka krsti haskija, u ime oca, i sina, i duha svetog makni tu šapu s mene friško sam polizala dlaku svu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

teme na podforumu Religija Empty Re: teme na podforumu Religija

Post by Sefirot Mon 25 Aug - 12:17

Vegvísir wrote:Bilo je tema i o drugim religijama i praksama, međutim, s različitim zanimanjem za iste... 

Ali nekako i ne čudi da je najveći broj tema usko vezan uz kršćanstvo, s obzirom da je to najzastupljenija religija kod nas i kao takva ima najvećeg odjeka u društvu.

Ali rasprava o svim religijama i praksama je itekako dobrodošla pa ako imaš ideja za teme, otvaraj, piši... 

Znam, što zapravo samo govori i potvrđuje što sam rekao te o psihološkom stanju i profilu korisnika ne samo ovog foruma, ali ne samo i virtualnog svijeta....
Upravo čitam kako zatucani biskup Ivas sa Karaidiotem iz HDZa radi piz*arije po Šibeniku.... a o tome sam govorio i govorim zadnjih desetak godina...
O tempora, o mores!

Vegvísir wrote:Usput, ti treba još Chumbleyja? :evilgrin Osim ona dva, pribavih još 5 pdfića

ti to mene zavađaš? :D :D :x  bio bi ti zahvalan jako :x

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

teme na podforumu Religija No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

teme na podforumu Religija Empty Re: teme na podforumu Religija

Post by Sefirot Mon 25 Aug - 12:18

kic wrote:čak je i banner kršćanski, kako mačka krsti haskija, u ime oca, i sina, i duha svetog makni tu šapu s mene friško sam polizala dlaku svu..

lol :D  :freddie :tu

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

teme na podforumu Religija No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

teme na podforumu Religija Empty Re: teme na podforumu Religija

Post by Guest Mon 25 Aug - 12:52

Sefirot wrote:
Vegvísir wrote:Bilo je tema i o drugim religijama i praksama, međutim, s različitim zanimanjem za iste... 

Ali nekako i ne čudi da je najveći broj tema usko vezan uz kršćanstvo, s obzirom da je to najzastupljenija religija kod nas i kao takva ima najvećeg odjeka u društvu.

Ali rasprava o svim religijama i praksama je itekako dobrodošla pa ako imaš ideja za teme, otvaraj, piši... 

Znam, što zapravo samo govori i potvrđuje što sam rekao te o psihološkom stanju i profilu korisnika ne samo ovog foruma, ali ne samo i virtualnog svijeta....
Upravo čitam kako zatucani biskup Ivas sa Karaidiotem iz HDZa radi piz*arije po Šibeniku.... a o tome sam govorio i govorim zadnjih desetak godina...
O tempora, o mores!

Vegvísir wrote:Usput, ti treba još Chumbleyja? :evilgrin Osim ona dva, pribavih još 5 pdfića

ti to mene zavađaš? :D :D :x  bio bi ti zahvalan jako :x

 
:shy  :^0
Znam da ih nema baš po internetovima pa činim dobra djela dilajući teško nabavljive sabbaticwitchcraftske spise :raspa
Još sam i temu davnih dana otvorila za literaturu pa svi nešto škrti, nitko ne da svoje pdf-ove :_| lol!

Hajd, mejlam ti ih na isti mejl gdje sam poslala i Azoetiu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teme na podforumu Religija Empty Re: teme na podforumu Religija

Post by RayMabus Mon 25 Aug - 13:10

Da se podforum zove religija i duhovnost možda bi tu i tamo bacio oko a ovako mi se neda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175373
2014-04-11


Back to top Go down

teme na podforumu Religija Empty Re: teme na podforumu Religija

Post by Guest Mon 25 Aug - 13:16

Pa čovječe, zar itko ovdje brani da se otvaraju i teme s područja duhovnosti? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teme na podforumu Religija Empty Re: teme na podforumu Religija

Post by RayMabus Mon 25 Aug - 13:26

Ljudi su zatrovani. Da religija išta vrijedi nebi se vodili religijski ratovi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175373
2014-04-11


Back to top Go down

teme na podforumu Religija Empty Re: teme na podforumu Religija

Post by Trinity Mon 25 Aug - 13:47

Što se mene tiče, neka se otvaraju i teme o drugim religijama i duhovnosti. Dapače.
U stvari mi je žao što ima malo ili nimalo pripadnika drugih religija osim kršćanstva.
Valjalo bi čuti druge i drugačije, mada se i mi čisto fino pokoljemo i izvrijeđamo. B-)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

teme na podforumu Religija Empty Re: teme na podforumu Religija

Post by Guest Mon 25 Aug - 14:03

Trinity wrote:Što se mene tiče, neka se otvaraju i teme o drugim religijama i duhovnosti. Dapače.
U stvari mi je žao što ima malo ili nimalo pripadnika drugih religija osim kršćanstva.
Valjalo bi čuti druge i drugačije, mada se i mi čisto fino pokoljemo i izvrijeđamo. B-)


Istina. :usisava

Uvijek se nađe netko tko je veći vjernik, bolji i smatra da je fantastična ideja drugima pokazati da oni to nisu. Zanimljivo je to da se ovdje na forumu zapravo najviše kršćani međusobno svađaju i upiru prstom jedni u druge scratch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teme na podforumu Religija Empty Re: teme na podforumu Religija

Post by Michael1 Mon 25 Aug - 14:28

Vegvísir wrote:
Trinity wrote:Što se mene tiče, neka se otvaraju i teme o drugim religijama i duhovnosti. Dapače.
U stvari mi je žao što ima malo ili nimalo pripadnika drugih religija osim kršćanstva.
Valjalo bi čuti druge i drugačije, mada se i mi čisto fino pokoljemo i izvrijeđamo. B-)


Istina. :usisava

Uvijek se nađe netko tko je veći vjernik, bolji i smatra da je fantastična ideja drugima pokazati da oni to nisu. Zanimljivo je to da se ovdje na forumu zapravo najviše kršćani međusobno svađaju i upiru prstom jedni u druge scratch

Sefirot ima potpuno pravo! Ovo je Forum na kojem bi se trebale diskutirati teme o religijskim problemima, ucenjima i filozozofsko-teoloskim pristupima svijetu i zivotu, a nikojim slucajem poligon za protestantsku misiju i duhovnu onaniju, koja nikom nista ne koristi, nego iskljucivo steti.

Teme koje postavljaju Patriot_1 i Iknar nisu za diskusiju, nego se radi o poligonu mlacenja prazne slame ovih samozvanih misionara i apologeta "pedesenih svakom uhu" i prilagodjenih svim mirakulativnim i "zasoljenim" lazima... Krscanstvo se na ovom forumu treba u diskusiji tretirati istovjetno svim drugim religijama i svjetonazorima, tj. treba se otvoreno kritizirati tamo gdje grijesi i nije u skladu sa doktrinom iz Biblije,  ili honorativno potvrditi tamo, gdje i u praksi i teoriji postize usaglasavanje. 

Meni nije nikad bilo jasno, zasto administracija pravi uvjek iste pogreske na svim hrvatskim forumima, dajuci pojedincima platformu za neukusnu vrstu misioniranja, pseudo-ateistima kao i pseudo-krscanima,  buduci da su ove dvije opcije ovdje najmilitantnije,  umjesto da ih prisili na diskusiju, jer se ovdje radi o jednom forumu za diskusiju, a ne konverzaciju ili misioniranje. 

Zaustavite spam na forumu, a ozivite diskusiju na njemu, jer iskljucivo cemo na toj bazi napredovati u saznanju i dobroti.
Ako jedan te isti pseudo-diskutant otvara jednu temu za drugom, a niti jedna nema blage veze sa diskursivnom  tematikom, onda se tu vrstu spama mora zaustaviti.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

teme na podforumu Religija Empty Re: teme na podforumu Religija

Post by Patriot_1 Tue 26 Aug - 8:45

Vegvísir wrote:
Trinity wrote:Što se mene tiče, neka se otvaraju i teme o drugim religijama i duhovnosti. Dapače.
U stvari mi je žao što ima malo ili nimalo pripadnika drugih religija osim kršćanstva.
Valjalo bi čuti druge i drugačije, mada se i mi čisto fino pokoljemo i izvrijeđamo. B-)


Istina. :usisava

Uvijek se nađe netko tko je veći vjernik, bolji i smatra da je fantastična ideja drugima pokazati da oni to nisu. Zanimljivo je to da se ovdje na forumu zapravo najviše kršćani međusobno svađaju i upiru prstom jedni u druge scratch
I to je dio života,,svađe!
Nađi mi bračni par koji se ne svadi ponekad!Nema toga!Ito grdo,,padne zbilja ružnih riječi,,a onda se izmire,oproste jedno drugom i život ide dalje!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

teme na podforumu Religija Empty Re: teme na podforumu Religija

Post by Patriot_1 Tue 26 Aug - 9:04

Sefirot wrote:Nije me bilo neko vrijeme jer sam uzeo GO sa što manje tehničkih elemenata  :) 

čim sam otvorio ponovo forum, gledam i razmatram i ono što mi je palo u oko su teme. 95+ tema na podforumu RELIGIJA je kršćanstvo... wtf? Ispada kao da je ovaj podforum kao i na net.hr-u zapravo poligon za kristijanizaciju. Kao da nema kršćanskih foruma na internetu.

Zastupljenost tema o drugim religijama, vjerskim i filozofskim sustavima je bačen na minimum minimuma, kao da se pokušava stvoriti (kao i od Hrvatske same) kršćanska Đamahirija, Hrvatistan.

Da li je jednaka zastupljenost drugih samo mrtvo slovo na papiru?
Dragi forumaši,o svemu pišite samo ne o Kršćanstvu!Budući da je kršćanstvo od Boga,,smeta to onima koji slijede sotonu! :P
Čovječe,u zemlji u kojoj su 80% kršćani tebe čudi da na religiji ima nas najviše!Ima par stotina okultista,,zar da se o okultizmu najviše piše u HR?Nama nisu  toliko niti zanimljive teme o drugim religijama,ok,dobro je i o tome čitati ali ima toliko toga za raspravljat o samom kršćanstvu,toliko nepoznanica , tako da zna bit stvarno zanimljivo!Koga toliko zanima Hara Krišna ili Bahai?Pa ni tvoj okultizam ,kad vas ima ,,,preko nekoliko!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

teme na podforumu Religija Empty Re: teme na podforumu Religija

Post by Trinity Tue 26 Aug - 9:12

Patriot_1 wrote:
Vegvísir wrote:
Trinity wrote:Što se mene tiče, neka se otvaraju i teme o drugim religijama i duhovnosti. Dapače.
U stvari mi je žao što ima malo ili nimalo pripadnika drugih religija osim kršćanstva.
Valjalo bi čuti druge i drugačije, mada se i mi čisto fino pokoljemo i izvrijeđamo. B-)


Istina. :usisava

Uvijek se nađe netko tko je veći vjernik, bolji i smatra da je fantastična ideja drugima pokazati da oni to nisu. Zanimljivo je to da se ovdje na forumu zapravo najviše kršćani međusobno svađaju i upiru prstom jedni u druge scratch
I to je dio života,,svađe!
Nađi mi bračni par koji se ne svadi ponekad!Nema toga!Ito grdo,,padne zbilja ružnih riječi,,a onda se izmire,oproste jedno drugom i život ide dalje!
Dobar izgovor zlata vrijedi. Tvoj ni pišljiva boba.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

teme na podforumu Religija Empty Re: teme na podforumu Religija

Post by Patriot_1 Tue 26 Aug - 9:35

Trinity wrote:
Patriot_1 wrote:
Vegvísir wrote:
Trinity wrote:Što se mene tiče, neka se otvaraju i teme o drugim religijama i duhovnosti. Dapače.
U stvari mi je žao što ima malo ili nimalo pripadnika drugih religija osim kršćanstva.
Valjalo bi čuti druge i drugačije, mada se i mi čisto fino pokoljemo i izvrijeđamo. B-)


Istina. :usisava

Uvijek se nađe netko tko je veći vjernik, bolji i smatra da je fantastična ideja drugima pokazati da oni to nisu. Zanimljivo je to da se ovdje na forumu zapravo najviše kršćani međusobno svađaju i upiru prstom jedni u druge scratch
I to je dio života,,svađe!
Nađi mi bračni par koji se ne svadi ponekad!Nema toga!Ito grdo,,padne zbilja ružnih riječi,,a onda se izmire,oproste jedno drugom i život ide dalje!
Dobar izgovor zlata vrijedi. Tvoj ni pišljiva boba.
"Pišljiva babo" ti si počela ko "Iknar",,,što god ja napisao,,evo njega kontra!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

teme na podforumu Religija Empty Re: teme na podforumu Religija

Post by Trinity Tue 26 Aug - 9:40

A šta ja znam...neodoljiv si kad se ljutiš...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

teme na podforumu Religija Empty Re: teme na podforumu Religija

Post by Patriot_1 Tue 26 Aug - 10:46

Trinity wrote:A šta ja znam...neodoljiv si kad se ljutiš...
Nije fer nakog naganjati!
Kad se naljutim to je stvar trenutka,trenutno protiv tebe nemam ništa,bilo i prošlo!Opraštam,imam i što oprostiti.Ti pogotovo,mislim da sam više zasra,,dakle,,škužaj!
https://www.youtube.com/watch?v=Wp2ap7-XBpY
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

teme na podforumu Religija Empty Re: teme na podforumu Religija

Post by aben Tue 26 Aug - 11:19

To je posa moderatora, oni moraju izjedenačit i broj tema na srpskom jeziku i pismu, moglo bi se i na registraciji tražit broj kartice pa redistribuciom platit školovanje forumašima koji nemaju vss, moram biti jednaki, drugovi

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

teme na podforumu Religija Empty Re: teme na podforumu Religija

Post by Guest Tue 26 Aug - 13:45

Sefirot wrote:
Da li je jednaka zastupljenost drugih samo mrtvo slovo na papiru?
Koliko znam, otvaranje tema na forumu nije nikome zabranjeno, dakle...nije mi jasno na što ciljaš...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teme na podforumu Religija Empty Re: teme na podforumu Religija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum