ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč 15/5/2017, 10:11

Zvone, majstore!

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Eva_ 15/5/2017, 13:20

Radnici Zvečeva u štrajku, zaustavili proizvodnju
Pokušaj mirenja radnika požeške tvrtke s upravom nije uspio, a jedan od razloga štrajka je što 70 od 300-tinjak radnika nije dobilo plaću za ožujka

Radnici požeške konditorske tvornice Zvečevo od danas su u štrajku. Kako doznajemo, neki radnici nisu dobili plaću za ožujak, a drugi jesu. Zvečevo je u blokadi, a sredstva koja dolaze na račun tvrtke preusmjeravaju se prema radnicima koji imaju priorotet isplate. U znak solidarnosti s kolegama, u štrajk su danas stupili svi zaposlenici, doznajemo od njihovih sindikalnih predstavnika. Nakon neuspjelog mirenja sindikata i poslodavca, oni su danas ostali u krugu tvornice, ali su obustavili proizvodnju. U sindikatu tvrde kako im je vlasnik tvrtke obećao da će do kraja ovog tjedna izaći pred radnike i objasniti kakva budućnost čeka njih i tvrtku.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/biznis/radnici-zveceva-u-strajku-zaustavili-proizvodnju-1169859
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Eva_ 15/5/2017, 13:21

Eh da Lionello zna u kaj se pretvorila njegova tvornica.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 15/5/2017, 13:29

metilda wrote:
slidingdoorsoperator wrote: Jer nepismenima je nemoguće dokazati da nisu u pravu.


:D

slidingdoorsoperator konačno priznao da je nepismen a ti metilda mu se još i smiješ. krasno!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 15/5/2017, 13:56

Njih dvoje mogu si razmjeniti krunice i sjest na klupici
Mislim, jest da je ovo 21. Vijek ali jebga,
MOLI I PRDI. TO JE LJUDSKA DUŽNOST NAJSVETIJA
Da parafraziram Njegosa

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Eva_ 15/5/2017, 13:58

Đikić: Plagijatori sjede u Saboru, na čelu ministarstva i u Ustavnom sud


Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Ivandjikicpixsellpetarglebov1200


Činjenica da je peticiju "Stop plagiranju u Hrvatskoj" potpisalo 11.410 građana, da u Hrvatskoj imamo jednu od najgorih statistika u smislu da imamo plagijatore u Saboru, na čelu resornog ministarstva i u Ustavnom sudu, da je ono rak rana našeg obrazovnog sustava, te da, među ostalim i zbog toga, imamo strašan odljev mozgova u inozemstvo, važni su razlozi koji nas obavezuju da nešto poduzmemo, poručili su u ponedjeljak ujutro na konferenciji za novinare u hotelu Westin u Zagrebu Ivan Đikić, Vesnica Garašić i Damir Bakić.

Organizatori peticije stoga su prošli tjedan Vladi i Saboru odlučili poslati dopis u kojem se od njih zahtijeva da se u Etički kodeks Sabora, kao i u već postojeći Etički kodeks državnih službenika unesu odredbe prema kojima plagiranje koje su počinili javni dužnosnici, a koje su utvrdila nadležna etička tijela, predstavlja tešku povredu etičnosti. Plagiranje je nespojivo s obnašanjem javne funkcije.

Traže zakon o etičkim standardima u javnom sektoru

Isto tako zahtijevaju da se što prije donese zakon o etičkim standardima u javnom sektoru koji će obuhvatiti sve kategorije ljudi zaposlenih u javnoj upravi, od namještenika do dužnosnika.

Profesor na matematičkom odsjeku PMF-a Damir Bakić, jedan od 20-ak profesora, znanstvenika, učitelja, liječnika i studenata organizatora peticije, rekao je da je plagiranje u znanosti kao antimaterija, da je suprotno ključnoj ideji u znanosti, a to je čestitost.

"To kako se nosimo s plagiranjem suština je poruke koju prenosimo našoj djeci... Načelo etičnosti je iznad svih imuniteta i autonomija", poručio je Bakić.

Đikić: Plagiranje je rak rana obrazovnog sustava


Jadan od naših najpoznatijih znanstvenika, molekularni biolog Ivan Đikić, član jedne od najuglednijih znanstvenih akademija svijeta njemačke Leopoldine, također inicijator peticije, rekao je da plagiranje nije samo rak rana obrazovnog sustava već i šireg društvenog konteksta.

Kazao je da ono nije problem samo u Hrvatskoj, da ono postoji i drugdje u svijetu. No istaknuo je da je ključna razlika između nas i uređenih zemalja to kako se prema njemu odnosimo.

Podsjetio je da su u Njemačkoj čak dvoje visokih dužnosnika podnijeli ostavke nakon što je utvrđeno da su odgovorni za manje ili veće plagijate – ministar obrane Karl-Theodor zu Guttenberg i ministrica obrazovanja Annette Schavan. Učinili su to kako ne bi predstavljali teret za svoju vladu te da pokažu primjerom djeci u svojoj zemlji.

Ponovio je da Hrvatska bilježi zabrinjavajući trend koji pokazuje da se broj djece u osnovnim školama u posljednjih 10 godina smanjio za čak 63.000. Od toga je oko 17% otišlo zbog iseljavanja, a kao jedan od razloga za iseljavanje odgovornom smatra lošu klimu u znanosti i obrazovanju.

Đikić je objasnio kako se u razvijenim demokracijama EU problemu etičnosti i obrazovanju pristupa izuzetno ozbiljno.

Ondje postoje ombdusmani i neovisni etički odbori koji nikome nisu odgovorni. Oni rade tajno, prijave se drže u maksimalnoj tajnosti, ne zna se tko ih je podnio, niti tko je prijavljen kako bi se izbjegli bilo kakvi mogući pritisci na uključene.

Primjeri iz Hrvatske pokazuju da ovdje stvari nikako nisu bajne, da je sustav napravljen tako da se na etička tijela može utjecati.

Politika je ušla u sve grane društva, od vrtića do fakulteta


Primjerice, Sveučilište u Zagrebu uopće nije raspravljalo o plagijatu ministra Pave Barišića, to je potvrdio rnjegov rektor iz tog vremena Aleksa Bjeliš, međutim, ono se u javnosti predstavlja kao argument da plagijata nije bilo. U Splitu je etičko tijelo koje je odlučivalo o tom plagijatu vodila osoba koja je po položaju na fakultetu bila podređena Barišiću. U Hrvatskoj vidimo da je politika ušla u sve grane društva, od vrtića do fakulteta, poručio je Đikić.

Odgovarajući na pitanja novinara što očekuje od inicijative s obzirom na okolnosti, Đikić je rekao kako se nada da će premijer Andrej Plenković u konačnici ipak promijeniti svoju odluku da stane iza osobe koja je ne samo dokazani plagijator već ima za sobom i brojne druge grijehe.

Vesnica Garašić, koja je sedam godina radila u etičkom savjetu Sveučilišta u Zagrebu upozorila je da u našem sustavu postoji nekoliko ključnih problema koji onemogućavaju da se plagiranje pravilno sankcionira. Prije svega ne postoji dovoljno dobrih mehanizama za prepoznavanje plagijata. Drugi problem je što procesi predugo traju, ponekad po tri i više godina dok se vani to uglavnom rješava unutar godine dana. Treći problem je to što nema nikakvih sankcija čak ni kada se plagijat utvrdi. Konačno, različiti fakulteti imaju različite, neujednačene standarde prema kojima tretiraju takve etičke prekršaje. Dodala je da se kod nas ljudi osjećaju vrlo nelagodno kada svoje kolege moraju proglasiti plagijatorima.

I Ustavni sud brani plagijatore


Problem postaje eksponencijalno komplicirana kada je osoba o kojoj se odlučuje visoko pozicionirana u sustavu, vrše se prijateljski pritisci, pozivanja na razgovore uz kavu, ali i neprijateljski. Kada se konačno donese mišljenje, tada kreću institucionalni pristisci pa se ono na kraju uopće ne uzima u obzir. To je sve nedopustivo, poručila je Garašić, predstojnica Zavoda na mineralogiju, petrologiju i mineralne sirovine na Rudarsko geološkom naftnom fakultetu.

Garašić smatra da je odluka Ustavnog suda koji je nedavno svojom presudom odlučio značajno ograničiti ovlasti nacionalnog Odbora za etiku u znanosti i obrazovanju, pogrešna. Istaknula je da je već ionako izuzetno teško očekivati da će netko u sustavu optužiti vlastitog poslodavca jer će prirodno biti zabrinut za vlastito napredovanje, za financiranje svojih znanstvenih projekata i sl. Upozorila je da je zbog toga vrlo važno da postoji etičko tijelo na nacionalnom nivou koje će biti što neovisnije od sustava i politike.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč 15/5/2017, 14:52

Sora wrote:Njih dvoje mogu si razmjeniti krunice i  sjest na klupici
Mislim, jest da je ovo 21. Vijek ali jebga,
MOLI I PRDI. TO JE LJUDSKA DUŽNOST NAJSVETIJA
Da parafraziram Njegosa
@kic
Opet podebljano.

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Eva_ 15/5/2017, 15:12

Vladajući ne žele reći tko je pisao lex Agrokor, a objašnjenje im je prilično neozbiljno. Nisu izradili popis, kažu

Ministarstvo gospodarstva odbilo je odgovoriti na zahtjev Peđe Grbina

SDP-ov zastupnik Peđa Grbin objavio je na Twitteru rješenje koje je dobio od Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta. Ministarstvo odbija njegov zahtjev za pristup informacijama kojim je tražio popis pravnih i financijskih stručnjaka koji su davali mišljenje prilikom izrade tzv. zakona o Agrokoru.
“Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta nije izradilo popis, zapis ili bilo koji drugi oblik dokumenta koji bi sadržavao popis pravinih i financijskih stručnjaka koji su davali mišljenja te nije zatražilo, niti posjeduje, pisani tekst mišljenja istih, u svezi izrade Prijedloga zakona, stoji u objašnjenju Ministarstva.
U rješenju koje je Grbin objavio iz Ministarstva se pozivaju na članak 23. Zakona o pravu na pristup informacijama kojim se pripisuje da će “tijelo javne vlasti rješenjem odbaciti zahtjev ako ne posjeduje informaciju te nema saznanja gdje se ta informacija nalazi”.

Žalit će se Povjerenici za informiranje

Grbin se sada u roku od 15 dana na isto može žaliti Povjerenici za informiranje što će i napraviti kako je potvrdio Telegramu.




http://www.telegram.hr/politika-kriminal/vladajuci-ne-zele-reci-tko-je-pisao-lex-agrokor-a-objasnjenje-im-je-prilicno-neozbiljno-nisu-izradili-popis/
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 15/5/2017, 19:53

Regoč wrote:
Sora wrote:Njih dvoje mogu si razmjeniti krunice i  sjest na klupici
Mislim, jest da je ovo 21. Vijek ali jebga,
MOLI I PRDI. TO JE LJUDSKA DUŽNOST NAJSVETIJA
Da parafraziram Njegosa
@kic
Opet podebljano.

uzalud je opominjati kica.. meni je na denkverbotu uzvratio da ja prigovaranjem kršim svoj vjernički kredo.. on ovdje ima svoje ljubimce kojima sve dopušta pa mi očito moramo to trpjeti ako želimo nastaviti pisati ili otići kao tre... mislim da bi lijevi uživali sami na forumu.. od pojanja titu i partiji bili bi kao u ekstazi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 15/5/2017, 19:56

metilda wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:Njih dvoje mogu si razmjeniti krunice i  sjest na klupici
Mislim, jest da je ovo 21. Vijek ali jebga,
MOLI I PRDI. TO JE LJUDSKA DUŽNOST NAJSVETIJA
Da parafraziram Njegosa
@kic
Opet podebljano.

uzalud je opominjati kica.. meni je na denkverbotu uzvratio da ja prigovaranjem kršim svoj vjernički kredo.. on ovdje ima svoje ljubimce kojima sve dopušta pa mi očito moramo to trpjeti ako želimo nastaviti pisati ili otići kao tre... mislim da bi lijevi uživali sami na forumu.. od pojanja titu i partiji bili bi kao u ekstazi
Mety..valjda se misli na Drugi Obraz..osim toga,na Forumu se ne istjeruje istina i pravda,nego samo Forumaši..akcenat na diskusiju.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 15/5/2017, 19:59

Napokon se slažem s ljevorukim Borisom Vlašićem. Evo ti ga na, kliknut će Ervin. Milijan Brkić se doista malo zaigrao. “Ovo je Hrvatska, o njoj – uz manjine koje imaju zajamčena prava – odlučuju Hrvatice i Hrvati, ovo je naša zemlja, a ne tuđa“, rekao je Milijan. I sručilo se sve što je progresivno, liberalno i istospolno na nesretnog Milijana. 

Hrvati žele odlučivat bez “naših narodnosti“. Naravno, naš je Boro “zaboravio“, onako ljut i razočaran, napisati razlog za ovaj “desničarski ispad“. Milorad Pupovac, popularni Pupi, dao je do znanja ”vascelom puku” da će doći do rekonstrukcije Vlade. Nikog nije izričito spomenuo, ali se dalo iščitati da bi Vojo Stanimirović, Jovan Đakula ili Stazić mogli postati stanovnici Banskih dvora. 

Borisa je naročito pogodila koincidencija što je Brkić tu herezu izrekao baš u vrijeme obljetnice pobjede nad fašizmom. Sve je to doveo neoprezni Brkić u pitanje. Došla je osuda i iz uvijek budnog HHO i Zvonimira Čička. On je jasno i glasno promrsio kroz zube da su manjine europski standard. Ako hrvatska manjina u Srbiji može mirna i zadovoljna birati srpsku liberalno-četničku vladu onda, po principu reciprociteta, to vrijedi i u Lijevoj našoj. 

Vlašić je Brkiću tolerantno i liberalno dao do znanja i ravnanja da je Pupovac rođen u Hrvatskoj, a Brkić nije. Zagorci bi rekli: kaj je je! Brkić je useljenik, imigrant. Kad se već preko veze uselio, onda se od njega očekuje da ”čkomi”, a ne, čim je došao, on odmah u rat. Specijalac, bombe, smrt… umjesto da se bori za mir, bratstvo i jedinstvo. Imao je oko sebe toliko hvalevrijednih primjera. 

Iz BiH su nam srećom stigli i Oliver Frljić i Mile Kekin, Miljenko Jergović i svima nama draga Mijana Mihaela, koja se danas ”urbi et orbi” obratila Hrvatekima. Dakle 13. svibnja Mijana je uz svoju progresivnu facu na Facebooku objavila poruku koja budi nadu: “Dobro jutro, …. danas slavimo dan kad smo pobili nedovoljan broj zločinaca! 

Ali slavimo… ipak su mnogi koljači pali! U prvi mah pomislih da je danas 5. kolovoza, ali odmah sam shvatio da je draga ”progresivka” stigla iz Sarajeva da nam otvori naše krmeljave ognjištarske oči. Očito da nisu svi BiH imigranti zatucani kao Brkić. Oni nisu došli k nama pucat i bacat bombe. Oni bacaju bombone kao što je predstava Vaše nasilje-naše nasilje ili obratno. Oliver nas uči da je hrvatski jezik izmišljen da bi se zavadili narodi i narodnosti. Strategija ili taktika je jednostavna, uspješna i davno isprobana kod hrvatskih gusaka. Piši, režiraj, pljuj bez milosti, a ako već žališ, onda žali k’o naša Mijana jer smo “pobili nedovoljan broj zločinaca“. 

Je li Mijana Mihaela nešto načula o iskopavanju u Gračanima… gdje su strijeljali djevojčice i dječake između 15 i 16 godina. Kako bi rekao Šprajc – domaći izdajnici.

I umjesto da je Milijan Brkić prirodni saveznik i zemljak Frljiću, Kekinu, Jergoviću i šarmantnoj Mijani, on je neprirodni saveznik Željku Glasnoviću koji forsira žurnu isplatu plaća HVO-e. Glasnović se ponaša k’o da RH ima ustavnu obvezu brinuti se za Hrvate u BIH. Da su ti Hrvati pustili one “narode i narodnosti“ da uđu u Dubrovnik i Metković danas bi imali malo drugačiju turističku sezonu. Punu drvenih čaplji. 

Boris je dobronamjeran pa predlaže sirovom Brkiću da pročita Ustav. Možda onaj Tomićev “Ustav RH“ koji osvaja nagrade po trećerazrednim stranim festivalima. To je samo dokaz kako stranci obožavaju kad balkanski urođenici hračkaju po vlastitoj zemlji. Ako je to zaista njihova zemlja…? Na početku ovog pamfletića Vlašić pokazuje ljevičarsko razumijevanje i humanost pa kaže: “ Čovjeku, ustvari, dođe žao te hrvatske desnice…“ Stvarno utješno! 

S obzirom na činjenicu da Vlašićevi puleni već godinama ne mogu dobiti izbore. Ne ide, pa ne ide! Karamarko je bio po Cro-demoskopu na najnižoj ljestvici popularnosti, a dobio je protiv popularne i drage ljevice pet izbora za redom. Plenković nastavlja bez da mu “dođe žao“ hrvatske napredne “kriptokomunističke” ljevice. Na lokalnim izborima bit će suspendirana zabrana pušenja kako bi hrvatska ljevica mogla, po tko zna koji puta, s užitkom opet popušiti. 

Ostaje kao zadnja nada Cro-demoskop. Po zadnjem ispitivanju izgleda da je Anka Taritaš Mrak puno ljepša od Kolinde…

Zvonimir Hodak
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 15/5/2017, 20:00

pismejker wrote:
metilda wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:Njih dvoje mogu si razmjeniti krunice i  sjest na klupici
Mislim, jest da je ovo 21. Vijek ali jebga,
MOLI I PRDI. TO JE LJUDSKA DUŽNOST NAJSVETIJA
Da parafraziram Njegosa
@kic
Opet podebljano.

uzalud je opominjati kica.. meni je na denkverbotu uzvratio da ja prigovaranjem kršim svoj vjernički kredo.. on ovdje ima svoje ljubimce kojima sve dopušta pa mi očito moramo to trpjeti ako želimo nastaviti pisati ili otići kao tre... mislim da bi lijevi uživali sami na forumu.. od pojanja titu i partiji bili bi kao u ekstazi
Mety..valjda se misli na Drugi Obraz..osim toga,na Forumu se ne istjeruje istina i pravda,nego samo Forumaši..akcenat na diskusiju.. :)

bi li ti bio tako dobronamjeran da ja sad napišem nešto protiv židovstva, nešto u onom sorinom stilu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč 15/5/2017, 20:00

pismejker wrote:
metilda wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:Njih dvoje mogu si razmjeniti krunice i  sjest na klupici
Mislim, jest da je ovo 21. Vijek ali jebga,
MOLI I PRDI. TO JE LJUDSKA DUŽNOST NAJSVETIJA
Da parafraziram Njegosa
@kic
Opet podebljano.

uzalud je opominjati kica.. meni je na denkverbotu uzvratio da ja prigovaranjem kršim svoj vjernički kredo.. on ovdje ima svoje ljubimce kojima sve dopušta pa mi očito moramo to trpjeti ako želimo nastaviti pisati ili otići kao tre... mislim da bi lijevi uživali sami na forumu.. od pojanja titu i partiji bili bi kao u ekstazi
Mety..valjda se misli na Drugi Obraz..osim toga,na Forumu se ne istjeruje istina i pravda,nego samo Forumaši..akcenat na diskusiju.. :)
Problem nastane kad je jednima dopušteno vrieđati na osobnoj razini, a druge se opominje zbog downloadanja plakata koji je javno dostupan na internetu i nije zakonom zabranjen.

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč 15/5/2017, 20:02

metilda wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:Njih dvoje mogu si razmjeniti krunice i  sjest na klupici
Mislim, jest da je ovo 21. Vijek ali jebga,
MOLI I PRDI. TO JE LJUDSKA DUŽNOST NAJSVETIJA
Da parafraziram Njegosa
@kic
Opet podebljano.

uzalud je opominjati kica.. meni je na denkverbotu uzvratio da ja prigovaranjem kršim svoj vjernički kredo.. on ovdje ima svoje ljubimce kojima sve dopušta pa mi očito moramo to trpjeti ako želimo nastaviti pisati ili otići kao tre... mislim da bi lijevi uživali sami na forumu.. od pojanja titu i partiji bili bi kao u ekstazi
Jedna za Kica.

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč 15/5/2017, 20:03

Da bude u tonu.

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 15/5/2017, 20:05

Regoč wrote:
pismejker wrote:
metilda wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:Njih dvoje mogu si razmjeniti krunice i  sjest na klupici
Mislim, jest da je ovo 21. Vijek ali jebga,
MOLI I PRDI. TO JE LJUDSKA DUŽNOST NAJSVETIJA
Da parafraziram Njegosa
@kic
Opet podebljano.

uzalud je opominjati kica.. meni je na denkverbotu uzvratio da ja prigovaranjem kršim svoj vjernički kredo.. on ovdje ima svoje ljubimce kojima sve dopušta pa mi očito moramo to trpjeti ako želimo nastaviti pisati ili otići kao tre... mislim da bi lijevi uživali sami na forumu.. od pojanja titu i partiji bili bi kao u ekstazi
Mety..valjda se misli na Drugi Obraz..osim toga,na Forumu se ne istjeruje istina i pravda,nego samo Forumaši..akcenat na diskusiju.. :)
Problem nastane kad je jednima dopušteno vrieđati na osobnoj razini, a druge se opominje zbog downloadanja plakata koji je javno dostupan na internetu i nije zakonom zabranjen.
ajd,ajd..ne budi Prenjezan..sam si svjedok,kako je po meni tamburalo sa svih strana..uredno vratim,dodam jos minimum 70%,+ posebne rijeci,i sve se vremenom smiri..
Nitko me ne dira,nikog ja ne diram..opcenite izjave niti ne registriram.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč 15/5/2017, 20:06

Prisjetimo se tih veličanstvenih danah.

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 15/5/2017, 20:09

samo za Rega..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč 15/5/2017, 20:10

metilda wrote:Na lokalnim izborima bit će suspendirana zabrana pušenja kako bi hrvatska ljevica mogla, po tko zna koji puta, s užitkom opet popušiti.
Po zadnjem ispitivanju izgleda da je Anka Taritaš Mrak puno ljepša od Kolinde.
Vrhunski!

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč 15/5/2017, 20:12

pismejker wrote:
Regoč wrote:
pismejker wrote:
metilda wrote:
Regoč wrote:
@kic
Opet podebljano.

uzalud je opominjati kica.. meni je na denkverbotu uzvratio da ja prigovaranjem kršim svoj vjernički kredo.. on ovdje ima svoje ljubimce kojima sve dopušta pa mi očito moramo to trpjeti ako želimo nastaviti pisati ili otići kao tre... mislim da bi lijevi uživali sami na forumu.. od pojanja titu i partiji bili bi kao u ekstazi
Mety..valjda se misli na Drugi Obraz..osim toga,na Forumu se ne istjeruje istina i pravda,nego samo Forumaši..akcenat na diskusiju.. :)
Problem nastane kad je jednima dopušteno vrieđati na osobnoj razini, a druge se opominje zbog downloadanja plakata koji je javno dostupan na internetu i nije zakonom zabranjen.
ajd,ajd..ne budi Prenjezan..sam si svjedok,kako je po meni tamburalo sa svih strana..uredno vratim,dodam jos minimum 70%,+ posebne rijeci,i sve se vremenom smiri..
Nitko me ne dira,nikog ja ne diram..opcenite izjave niti ne registriram.. :)
Mnim da si dovoljno pratil moje upise glede ovoga da znaš da ne radi se o nježnosti nego pravednosti.

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 15/5/2017, 22:48

Regoč wrote:
pismejker wrote:
Regoč wrote:
pismejker wrote:
metilda wrote:

uzalud je opominjati kica.. meni je na denkverbotu uzvratio da ja prigovaranjem kršim svoj vjernički kredo.. on ovdje ima svoje ljubimce kojima sve dopušta pa mi očito moramo to trpjeti ako želimo nastaviti pisati ili otići kao tre... mislim da bi lijevi uživali sami na forumu.. od pojanja titu i partiji bili bi kao u ekstazi
Mety..valjda se misli na Drugi Obraz..osim toga,na Forumu se ne istjeruje istina i pravda,nego samo Forumaši..akcenat na diskusiju.. :)
Problem nastane kad je jednima dopušteno vrieđati na osobnoj razini, a druge se opominje zbog downloadanja plakata koji je javno dostupan na internetu i nije zakonom zabranjen.
ajd,ajd..ne budi Prenjezan..sam si svjedok,kako je po meni tamburalo sa svih strana..uredno vratim,dodam jos minimum 70%,+ posebne rijeci,i sve se vremenom smiri..
Nitko me ne dira,nikog ja ne diram..opcenite izjave niti ne registriram.. :)
Mnim da si dovoljno pratil moje upise glede ovoga da znaš da ne radi se o nježnosti nego pravednosti.
dobro..jos malo pripratim tvoje upise gledea Debota.. :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 49 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum