ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Eva_ 12/5/2017, 10:20

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 XVpoziv02

Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 12/5/2017, 10:24

Regoč wrote:
Taj bih problem jednostavno riešil: porez plaćaš prema prebivalištu, ali onda se i liečiš prema prebivalištu. Što će reći, kad se iz Švicarske vratiš u Hrvatsku pa odeš popraviti zube, nema ništa preko HZZO-a, sve, do posljednje lipe, plaćaš iz svoga džepa. Isto tako ti je za djecu: školuj ih i lieči tamo gdje plaćaš porez ili plati punu cienu u Hrvatskoj.
Pošteno..sado odi onima u Poreznu i jebi im mater u Naše ime(Pečalbari),jer placamo porez tamo gdje boravimo,i zaradjujemo,a imamo i full socijalno osiguranje,koje pokriva sve ostalo....mogu se samo zahvaliti Bogu sto me u dva navrata spasio time,sto sam se nasao u svabiji,i sto su svabi rjesili moje zdravstvene probleme..jebo bi jeza u VK bolnici da sam bio doli.. affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Eva_ 12/5/2017, 10:28

A neki dan si rekel da si zdrav ko dren?!
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 12/5/2017, 10:34

Eva_ wrote:A neki dan si rekel da si zdrav ko dren?!
Jesam..Ne brkaj zdravlje i puknuto sljepo crijevo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 12/5/2017, 21:44

     Ivan Vrdoljak ne prestaje davati ogromne intervjue. Pozivao je da se sruši Titanik-vlada.
U čemu nije uspjela njegova
Krpelj-stranka.
Od njegove je stranke puno učio Most na principu: budi bahatiji što si bezvezniji.
S tim što je Most bar dobio dosta glasova.
Ipak nije slušao drugi princip krpelja: Što će ti glasovi ako znaš parazitirati.

Tanja Torbarina; Jutarnji list.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč 12/5/2017, 22:34

pismejker wrote:
Regoč wrote:
Taj bih problem jednostavno riešil: porez plaćaš prema prebivalištu, ali onda se i liečiš prema prebivalištu. Što će reći, kad se iz Švicarske vratiš u Hrvatsku pa odeš popraviti zube, nema ništa preko HZZO-a, sve, do posljednje lipe, plaćaš iz svoga džepa. Isto tako ti je za djecu: školuj ih i lieči tamo gdje plaćaš porez ili plati punu cienu u Hrvatskoj.
Pošteno..sado odi onima u Poreznu i jebi im mater u Naše ime(Pečalbari)
I jesam, da znaš. U početku su mi se smijali, ali kad sam rekal da je u tvoje ime, zaniemili su i drhtali od straha.

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 12/5/2017, 23:02

Regoč wrote:
pismejker wrote:
Regoč wrote:
Taj bih problem jednostavno riešil: porez plaćaš prema prebivalištu, ali onda se i liečiš prema prebivalištu. Što će reći, kad se iz Švicarske vratiš u Hrvatsku pa odeš popraviti zube, nema ništa preko HZZO-a, sve, do posljednje lipe, plaćaš iz svoga džepa. Isto tako ti je za djecu: školuj ih i lieči tamo gdje plaćaš porez ili plati punu cienu u Hrvatskoj.
Pošteno..sado odi onima u Poreznu i jebi im mater u Naše ime(Pečalbari)
I jesam, da znaš. U početku su mi se smijali, ali kad sam rekal da je u tvoje ime, zaniemili su i drhtali od straha.
Pa..trebali bi..usvakom slucaju tko tesko zaradi svoje pare,bilo rukama,nogama ili glavom,jebat ce mater onom koji pokusa da ih popali.. :cleanteeth
Kako je Levi rekao..Zmiju pravo u glavu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 13/5/2017, 08:52

     A u Agrokoru su skoro svi menadžeri i uprava podobivali otkaze bez otpremnine. Ante Todorić već ne radi, a sad su mu bez posla ostala djeca i zet. Bez obzira što ih štiti Plenković, kako tvrdi Miro Bulj.
Šteta zbilja što se sad Most mora boriti po županijama. Umjesto da sve kontrolira Miro Bulj. On bi bio odličan ministar financija. Ne samo da bi na sve financijske probleme odgovarao jednostavno. S: A? Nego bi i uštedio na energetici. Ne bi trošio struju na kompjutere. Jer bi i državni budžet računao na prste.

Tanja Torbarina; Jutarnji list.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 14/5/2017, 08:36

     Bez obzira na sve ipak se postavlja pitanje: Koji je vrag Plenkoviću?
Zašto je blefirao da ima sigurnu većinu u parlamentu za obranu ministra Marića. Bolji bi blef bio da je reko da ima manjinu.
Pol Esdepea bi stalo na njegovu stranu samo da se ne raspišu novi izbori dok ih vodi trapavi Bernardić. Ovako su svoje u Sabor dovlačili za uši. Malo je falilo da s Mostom preglasaju Hadeze. Tek bi na izborima skroz sigurno propali.
Milanki Opačić čak se prijetilo izbacivanjem iz Partije ako ne bude uz Most. Što bi tada? Ona je na partijskoj i saborskoj plaći od silaska Slavena na more. Za Bugu i Vugu nikad se više nije čulo. Valjda su radile u realnom sektoru. Zato je samo Milanka u nerealnom opstala.

Tanja Torbarina; Jutarnji list.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 14/5/2017, 11:28


14. Maj 2017. | 09:54




Očaj u Dubrovniku: "Niko nam se ne javlja, ne znamo šta se događa"
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Dubrovnik-3-485x274
 Tražimo 20 do 30 ljudi, možemo ih sutra zaposliti. Nažalost ih nema. To se pitanje povlači već godinama, u ovoj godini je vrhunac. Mi raspisujemo konkurse, tražimo ih preko ličnih kontakata, na sve moguće. Jednostavno se niko ne javlja i ne znamo što se događa – kaže Perić za Dnevnik.hr.
Slaže se da je jedan od velikih problema u Dubrovniku smeštaj za radnu snagu.
– Dubrovnik je svetski turistički centar i ljudi koji se bave iznajmljivanjem jasno je da mnogo bolje mogu da prođu s turistima nego s radnicima, Hrvaticama i Hrvatima, koji su vrlo radan i kreativan narod – kaže Perić, dodajući da će u budućnosti morati da pronađu način da osiguraju smeštaj za kvalitetne radnike.
– Tako ćemo znatno lakše da dođemo do kvalitetnih radnika, nego bilo kakvih. Jer Dubrovnik teži izvrsnosti i moramo da tražimo vrhunske radnike – kaže Perić, koji je siguran da su organizacija i odnos prema gostima bili puno bolji nekad nego danas.
Iz Udruženja ugostitelja već dugo apeliraju na Ministarstvo rada da se povećaju kvote za uvoz strane radne snage, kako bi se bar u hitnoj situaciji rešio ovaj problem.
jura 14.05.2017 - 10:09

Ljude treba pošteno platiti, mladi otisli van i radno sposobni a ostaju polako samo oni koji vode polemiku o bleiburgu, jasenovcu i ostalim povjesnim glupostima i igraju se ustasa, cetnika i partizana.

evo, vas jura odgovorio  preko bg kurira :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 14/5/2017, 12:06

pizzon wrote:

14. Maj 2017. | 09:54




Očaj u Dubrovniku: "Niko nam se ne javlja, ne znamo šta se događa"
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Dubrovnik-3-485x274
 Tražimo 20 do 30 ljudi, možemo ih sutra zaposliti. Nažalost ih nema. To se pitanje povlači već godinama, u ovoj godini je vrhunac. Mi raspisujemo konkurse, tražimo ih preko ličnih kontakata, na sve moguće. Jednostavno se niko ne javlja i ne znamo što se događa – kaže Perić za Dnevnik.hr.
Slaže se da je jedan od velikih problema u Dubrovniku smeštaj za radnu snagu.
– Dubrovnik je svetski turistički centar i ljudi koji se bave iznajmljivanjem jasno je da mnogo bolje mogu da prođu s turistima nego s radnicima, Hrvaticama i Hrvatima, koji su vrlo radan i kreativan narod – kaže Perić, dodajući da će u budućnosti morati da pronađu način da osiguraju smeštaj za kvalitetne radnike.
– Tako ćemo znatno lakše da dođemo do kvalitetnih radnika, nego bilo kakvih. Jer Dubrovnik teži izvrsnosti i moramo da tražimo vrhunske radnike – kaže Perić, koji je siguran da su organizacija i odnos prema gostima bili puno bolji nekad nego danas.
Iz Udruženja ugostitelja već dugo apeliraju na Ministarstvo rada da se povećaju kvote za uvoz strane radne snage, kako bi se bar u hitnoj situaciji rešio ovaj problem.
jura 14.05.2017 - 10:09

Ljude treba pošteno platiti, mladi otisli van i radno sposobni a ostaju polako samo oni koji vode polemiku o bleiburgu, jasenovcu i ostalim povjesnim glupostima i igraju se ustasa, cetnika i partizana.

evo, vas jura odgovorio  preko bg kurira :))

OPASNO SE ŠIRI Perić uzeo i Troubadour

Bivši predsjednik Ceha ugostitelja, Stjepan Perić, nastavlja sa širenjem svojeg poslovnog carstva unutar stare gradske jezgre.

Perić tako, uz Poklisar, koji je brojem stolica jedan od najvećih objekata tog tipa i dva lokala na atraktivnim lokacijama na samom Stradunu preuzima i kultni Troubadour, koji je do sada bio sinonim za obitelj Brešković.

Kako neslužbeno doznajemo, cijena mjesečnog najma je 45 tisuća kuna, a trajanje najma je 15 godina. Također, tijekom dana bi ovaj lokal trebao posluživati hranu, dok bi noćni dio ponude trebao biti baziran na živoj glazbi.

http://dubrovackidnevnik.rtl.hr/vijesti/grad/opasno-se-siri-peric-uzeo-i-trubadur
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 14/5/2017, 12:15

Ugostitelj Perić smije što je običnim "smrtnicima" zabranjeno?!

Jesu li svi pred zakonom isti, pita se naš čitatelj koji je ujedno autor fotografija kojima potkrijepljuje odgovor da - nismo. Isto vozilo, svakim danom u prekršaju krivog parkiranja, ali bez kazne. Istovremeno pauk diže sva vozila oko njega, zbog parkiranja na - nedozvoljenom mjestu.Sve to zapisuje autor fotografija kojega, poput i ostalih smeta nepravda i činjenica da se zakon izigrava prema - registracijskoj oznaci.

Jer, automobil o kojemu je riječ, Audi Q 7, reg.oznaka DU 888 SP pripada - Stjepanu Periću, vlasniku "Poklisara" i predsjedniku Ceha ugostitelja. Čovjek sa takvim "statusom" trebao bi i više poštivati zakon od ostalih, "običnih" smrtnika.
Što, očito, nije slučaj.
Pa ostaje pitanje, čime je to Perić zadužio "Sanitat" da mu stalno gleda "kroz prste" zbog nepropisnog parkiranja?

http://www.dubrovniknet.hr/novost.php?stranicaP=3&id=6780#.WRgtAh7btdg


komentari:

VIDRA01 27.08.09 u 13:55
Ovaj pangea je sto posto neki Perić

GJIVO 27.08.09 u 11:06
pangea--cistih dubrovcana nema odavno (to znaju svi koji su "prikupili" neke godine i rodili se u Gradu)! Svejedno,zalosno je i istinito,da ljudi koji su ovdje rodjeni i zive desetljecima,ne mogu "doc na red" od "ostrih lakata" hercegovackih.To ne znaci da su ljudi iz Grada ni lijeni ni nesposobni,vec da imaju malo obraza (za razliku od vec navedenih)!Ali,to je ona stara:DOSLI DIVLJI I ISTJERALI PITOME!!!

PANGEA 27.08.09 u 10:48
pa tko vam je kriv ČISTI DUBROVČANI (mada ne postoje odavno nego su to potomci kmetova iz primorja ili kupljenih od crne gore konavljana) što ste bili većinom komunisti i jugoslaveni prije i što ste neambiciozni pa dogurate do poštara ili konobara u životu a hercegovci vam smetaju jer su sposobniji od vas lijena bagro, jer su se istakli u stvaranju ove države i najvećim dijelom branili ovaj grad u ratu. zato ih ne volite i niste nikad, uvijek su vam bliži i draži bili srbi iz trebinja i crnogorci pa ste se s njima izmiješali. na vašu štetu primitivci jugoslavije odavno nema zahvaljujući najviše hercegovcima koji su se barem istakli kad je trebalo a vi konobarite i molite hrvate iz hercegovine da vam zapošljavaju djecu ulizice bijedne
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 14/5/2017, 12:18

znači riješili smo enigmu: Očaj u Dubrovniku: "Niko nam se ne javlja, ne znamo šta se događa"

događaju se hercegovci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč 14/5/2017, 17:21

Samo da nisu Mletčići!

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 14/5/2017, 19:47

     Očajni istaknuti član Partije Rajko Ostojić veliku političku nadu vidi u Pernaru. Hvali njegove nastupe i zrelost.
Rajka Ostojića treba razumjeti. Od početka podržava Bernardića. I logično je da se želi približiti Živom zidu. Vrlo skoro prijeti mogućnost da će Bernardića članstvo htjeti deložirati. Stvar će uspjeti od prve ako ga ne zaštiti Živi zid.

Tanja Torbarina; Jutarnji list.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by kic 14/5/2017, 19:49


Pernar kao Milanović 2
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 14/5/2017, 20:02

kic wrote:
Pernar kao Milanović 2

A skoro
Neki mali Milsnovic , nema Pernar takvo dobro obrazovanje
Ali ima hrabrost ..
E da , Milsnovic .. lol!

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 15/5/2017, 08:38

     Druga ideja vezana je za znanost. Doći će do neviđenog napretka čim se osnuje Akademija Ivica Račan. Tu bi se obrazovali mladi ljudi na temelju sve tri njegove misli.
Uz to će se organizirati i istoimena zaklada. Dijeliti zaklade. I proučavati njegova brojna nenapisana djela.
U skladu s ovim očekuje se prijedlog Partije da Sabor donese zakon kojim se u Hrvatskoj zbog važnosti opet proglašava 1972. godina.
Tad je počela Račanova zlatna era. Jer ne govori se bezveze da je prije bilo bolje.
Da je Tuđman živ zasigurno bi pozdravio otvaranje te Akademije. I nostalgično se vratio baš u tu 1972. kad je bio zatvoren.
Kriv je bio jer je pisao. I zato nikada neće imati svoju Akademiju. Za razliku od Račana koji nije pisao i zato je zauvijek ostao nevin. Jer nepismenima je nemoguće dokazati da nisu u pravu.

Tanja Torbarina; Jutarnji list.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 15/5/2017, 09:58

slidingdoorsoperator wrote: Jer nepismenima je nemoguće dokazati da nisu u pravu.


:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 15/5/2017, 10:00

Ako hrvatska manjina u Srbiji može mirno birati srpsku liberalno-četničku vladu, onda to reciprocitetno vrijedi i u Lijevoj našoj


I umjesto da je Milijan Brkić prirodni saveznik i zemljak Frljiću, Kekinu, Jergoviću i šarmantnoj Mijani, on je neprirodni saveznik Željku Glasnoviću koji forsira žurnu isplatu plaća HVO-e. Glasnović se ponaša k'o da RH ima ustavnu obvezu brinuti se za Hrvate u BIH


Ante Glibota mi je poslao tekst koji je, tko zna gdje, objavio lik koji se potpisao kao Ervin Gerić. Iz svake rečenice snažno odzvanja pretenciozni udbaški gen. Nije mu, s obzirom na njegov kvocijent, jasno kako mogu glasovati na predstojećim lokalnim izborima za Milana Bandića. Prije bilo kakve analize nepročešljanih misli našeg Ervina, moram se rezolutno izjasniti. Četrdeset i pet godina čekao sam ovu državu. I sad kad je imamo, kakva bila da bila, glasovat ću uvijek isključivo po svojoj volji. A što našeg Ervina svrbi? Trg Maršala Tita. Slažem se, za tu činjenicu Bandić neće dobiti Večernjakovu ružu. Ali, što je s tri HDZ-ova gradonačelnika prije Bandića? Što je s čitavim nizom HDZ-ovih premijera i na kraju što je sa tim imenom i tim trgom napravio jedini državnik u Lijepoj Našoj – dr. Franjo Tuđman?
 
Pitanje glasovanja je pitanje osobnog kriterija. U Zagrebu glasam za Bandića. Da slučajno živim u Splitu, glasao bih za Keruma. I točka. Po mojoj procjeni su obojica napravili puno dobrih stvari, svaki u svom gradu. Neka mi Ervin i njemu slični nađu ijednog gradonačelnika Zagreba koji je za grad napravio koliko i Bandić. Uostalom, prosječni građani to najbolje znaju i vide i zato su ga i birali pet puta za gradonačelnika, a dosta sam uvjeren i da će šesti put također. Međutim, to što Bandić želi da o budućem imenu sadašnjeg trga na kojem je kazalište odluče svi Zagrepčani na referendumu talentiranom Ervinu s oznaškim genom je dovoljno da se zapita jesam li ja možda “lažni antititoist te prikriveni titoljubac“. Ervin je dokaz kako i osobe s posebnim potrebama mogu, bez obzira na sve, širiti jugo-smrad. Metodama koje smo godinama mogli pratiti u obračunu udbaša s tzv. neprijateljskom emigracijom.
 
Kao i svakog “isljednika“, Ervina žulja što sam ja radio šest godina u Americi. Kaže “islednik“: “Ostalo je čitateljima nepoznato u kojem je to njegovom životnom razdoblju bilo? Prije ili nakon što je završio Pravni fakultet? Na kojem je i kakvom radnom mjestu radio u tvornici? Engleski jezik nije mogao predavati nego samo učiti, a trolovi su došli kasnije. Na kraju, i gdje je locirana ta tvornica? U industrijskoj četvrti kao što je to uobičajeno, ili možda u blizini Yu-ambasade ili konzulata?” Lik je rođeni milicajac-početnik. Sve druga ”interesuje”. Pa evo uzmi hartiju, blajvaz i zapiši: U SAD sam otišao 1972. g. u jeku serije procesa koje su tvoji vodili protiv Tuđmana, Čička, Budiše, Gotovca, Ivičevića, Veselice, Glibote, Tomičića, Bušića ,Parađika i dr. To je bilo vrijeme kad je i moja današnja supruga, koja je tada imala 18 godina, završila u zatvoru zbog Hrvatskog proljeća. I ako vas baš zanima, ona je danas sedma na Bandićevoj listi kako bi dala podršku odličnom gradonačelniku koji je već dosada zadužio Zagreb i Zagrepčane svim predanim radom i ljubavlju za grad. Živio sam u San Francisku, a Yu-ambasada bila je na drugom kraju kontinenta. Radio sam kao radnik u ”Ford motor Company” u Milpitasu, San Jose. I da, već sam bio davno diplomirao, položio pravosudni ispit i umjesto udobnog naslonjača u odvjetničkom uredu otišao u Fordovu tvornicu raditi kao ”šljaker”. Vjerojatno da uvjerim radnike da će komunizam prije ili kasnije pobijediti u čitavom svijetu. Jedan mi je čak i povjerovao, ali mu nije bilo jasno od koga će onda komunisti kupovati žito ako čitav svijet bude komunistički. Dakle, ostavio sam odvjetništvo, Ervinove udbaške pretke, Trg Maršala Tita, buduće gledaoce Žikine dinastije i “zapalio“ ravno u San Francisko. Jesi li zapisao druže Ervine? Na kraju, u dužem i priglupom pamfletu Ervin pokazuje da o meni misli sve najgore. Bez obzira na činjenični “kupus“ te udbaški gen koji je očit, ja o Ervinu mislim dobro. Čak i vrlo dobro. Ali se bojim da smo obojica u krivu. Ervine, mlad si, ali stigneš jednog dana možda postati novi Perković ili Mustač! Onda se više nećeš, k’o pura dreku, čudit tuđim odlukama nego ćeš to lijepo zapisati i proslijediti nadležnima.
 
John Collins je napisao: “Tajna uspjeha u životu poznata je samo onima koji nisu uspjeli”.
 
 

Zvonimir Hodak
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč 15/5/2017, 10:11

Zvone, majstore!

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 48 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum