ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest Sun 30 Apr - 11:05

i nešto dobro...

“Evo nas Vukovare! Dovodimo ti 30.000 mladih snaga. Hoće li to biti dosta da se probije okruženje zla i beznađa? Slušaj mlade, generale Zadro, što ti naoružani nadom dovikuju.”, napisao je pater Ike Mandurić na društvenoj mreži prigodom dolaska na jubilarni 10. susret Hrvatske katoličke mladeži u Vukovaru.
Njegovu objavu donosimo u cijelosti:
Evo nas Vukovare!
Dovodimo ti 30.000 mladih snaga. Hoće li to biti dosta da se probije okruženje zla i beznađa? Slušaj mlade, generale Zadro, što ti naoružani nadom dovikuju.
“Onda se još ni rodili bili nismo.
Ali evo nas u pravi čas!
Jer za ljubav nikad nije kasno.
Tamo gdje očevi naši nisu imali snage,
dolazimo mi.
Hvala ti, i oprosti!
Zakleti Kristu koji nas vodi,
Idemo za njim!
Svo vrijeme je naše, i sva vremena!”
Čuješ li ih Vukovare?





http://narod.hr/kultura/pater-ike-manduric-evo-nas-vukovare-dovodimo-30-000-mladih-snaga

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč Sun 30 Apr - 15:04

metilda wrote:
Regoč wrote:
Plenković je učinil jedino moguće, slažem se s Marcelom i Metkom. Tko hoće biti u vladi, ne smije kalkulirati s podrškom vladi.

Mostovci su politički diletanti što im i ne bi bio toliki grijeh da su htjeli učiti.. ali rušiti vladu (ne jednu nego dvije)  u kojoj sjediš na temelju sdp-ovih i medijskih spinova nije više diletantizam nego glupost.. i Karamarko i Plenković došli su u situaciju da im moraju podnositi račune o svakom potezu a oni su se postavili kao sveci zaboravljajući bisere svojih ministara posebno Orepića.. tog čovjeka ne mogu smisliti.. nadam se da će ovim most nestati sasvim sa političke scene i da će izgubiti izbore u metkoviću.. svaka čast Boži kao čovjeku kojega osobno dobro poznajem, ali nije za političara..
Nastranu mostovi biseri, ali Most jest dobrodošlo osvježenje, protresli su hrvatsku politiku i pokazali da se može biti konzervativan i mimo HDZ-a. Nadam se da će iz Mosta proizići desni pokret koji će konačno srušiti HDZ i nadomjestiti ga nečim nekompromitiranim.

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč Sun 30 Apr - 15:07

debotoijusto wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
debotoijusto wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
debotoijusto wrote:most je za HDZ TV u boji s daljinskim i 99 programa iz 1977g. , bozo hvala ti sto srusio ovu komunisticku vlast koju si sam doveo

Njah. :clown

:D

most je betamax naspram vhs ( hdz ) , jbg. sve to politike iz 70-ih , nema tu kruha

Njah. geek

samo ti njahaj bez autorskih prava  :D HDZ na jesen dobije par mandata manje a most proda pricu
Najesen HDZ dolazi s više mandatah nego sada!

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč Sun 30 Apr - 15:08

Iako mu je najbolje na izbore do kraja lipnja, s obzirom na ustavne rokove, možda već oko
Antunova.

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč Sun 30 Apr - 15:08

metilda wrote:i nešto dobro...

“Evo nas Vukovare! Dovodimo ti 30.000 mladih snaga. Hoće li to biti dosta da se probije okruženje zla i beznađa? Slušaj mlade, generale Zadro, što ti naoružani nadom dovikuju.”, napisao je pater Ike Mandurić na društvenoj mreži prigodom dolaska na jubilarni 10. susret Hrvatske katoličke mladeži u Vukovaru.
Njegovu objavu donosimo u cijelosti:
Evo nas Vukovare!
Dovodimo ti 30.000 mladih snaga. Hoće li to biti dosta da se probije okruženje zla i beznađa? Slušaj mlade, generale Zadro, što ti naoružani nadom dovikuju.
“Onda se još ni rodili bili nismo.
Ali evo nas u pravi čas!
Jer za ljubav nikad nije kasno.
Tamo gdje očevi naši nisu imali snage,
dolazimo mi.
Hvala ti, i oprosti!
Zakleti Kristu koji nas vodi,
Idemo za njim!
Svo vrijeme je naše, i sva vremena!”
Čuješ li ih Vukovare?





http://narod.hr/kultura/pater-ike-manduric-evo-nas-vukovare-dovodimo-30-000-mladih-snaga
Ta je mladež najbolje što ima ova zemlja!

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest Sun 30 Apr - 19:16

Regoč wrote:Iako mu je najbolje na izbore do kraja lipnja, s obzirom na ustavne rokove, možda već oko Antunova.

Moguće. Ali realniji je rok negdje na jesen nakon još jedne rekordne turističke sezone.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest Sun 30 Apr - 21:46

     Druga je varijanta obratiti se Milanu Bandiću. On bi rado vodu iz fontana u Zagrebu usmjerio u Komletince. Do izbora bi do njih išle plastične cijevi. Preko Vinkovaca. A ako izgubi izbore, to se, normalno, obustavlja.
Ne njegovom krivnjom. U slučaju pobjede Anke Mrak Taritaš ili Sandre Švaljek opet su osuđeni na arsen.
Realno gledajući, možda je Bandić ipak bolji od tog otrova.

Tanja Torbarina; Jutarnji list.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč Mon 1 May - 9:08

slidingdoorsoperator wrote:
Regoč wrote:Iako mu je najbolje na izbore do kraja lipnja, s obzirom na ustavne rokove, možda već oko Antunova.

Moguće. Ali realniji je rok negdje na jesen nakon još jedne rekordne turističke sezone.
Da, i meni se to čini vjerojatnijim. Na dan izborah isplaniral bih akciju oslobađanja Sv. Gere i time bih postal apsolutni pobjednik. No, Plenković nije ja.

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč Mon 1 May - 9:09

slidingdoorsoperator wrote:     Druga je varijanta obratiti se Milanu Bandiću. On bi rado vodu iz fontana u Zagrebu usmjerio u Komletince. Do izbora bi do njih išle plastične cijevi. Preko Vinkovaca. A ako izgubi izbore, to se, normalno, obustavlja.
Ne njegovom krivnjom. U slučaju pobjede Anke Mrak Taritaš ili Sandre Švaljek opet su osuđeni na arsen.
Realno gledajući, možda je Bandić ipak bolji od tog otrova.

Tanja Torbarina; Jutarnji list.
Lako je biti oporba. Ako nješto ne valja, napadaš zašto ne valja. Ako valja, napadaš zašto nije prije ili zašto nije nješto drugo.

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora Mon 1 May - 9:33

Regoč wrote:
Sora wrote:I bas me boli vagina kaj ti prijetiš
Meni je MUTILDA glsvna meta , vis kak se raskokodakala
Metki nisi do gležnja, nemoj si umišljati da je ona tebi meta.

Ha gle
Dignem joj tlak ,

Pogledaj joj upise o meni .
Nego, sta se imamo uspoređivati ona i ja .
Ta zena trosi 113 % vise vremena nego ja na ovaj forum.
Ja pisem poeziju i dista sam na poetskim portalima
Ne mogu na sve .
No Mutildu uzmem za lagani doručkic kad se god sjetim
Kuis ? :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč Mon 1 May - 9:35

Sora wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:I bas me boli vagina kaj ti prijetiš
Meni je MUTILDA glsvna meta , vis kak se raskokodakala
Metki nisi do gležnja, nemoj si umišljati da je ona tebi meta.

Ha gle
Dignem joj tlak ,

Pogledaj joj upise o meni .
Nego, sta se imamo uspoređivati ona i ja .
Ta zena trosi 113 % vise vremena nego ja na ovaj forum.
Ja pisem poeziju i dista sam na poetskim portalima
Ne mogu na sve .
No Mutildu uzmem za lagani doručkic kad se god sjetim
Kuis ? :cry
Nimalo, Metka te čalabrcne svakim upisom.

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora Mon 1 May - 9:40

Dakle , go MUTILDA
Go Crkvenjaci
Go pameti na kvasinu
Idemo djecu odgajati
ZA RAT NE ZA MIR , jer za rat treba samo orizje a za mir i posao, i vrtiće i i skole i svasta
Jebimepas ako ne bih mogla vrištati do neba kad citam ove pizdarije o Vukovaru i katolickoj mladeži
POPOVI UZ OVE NASILNIKE U SPLITU , UZ ONE NASILNIKE U CRKVI NA MARKOVOM TRGU, UZ MOLITELJE PROTIV ABORTUSA

I VI BI BILI MORALNI Autoriteti?
elephant

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora Mon 1 May - 9:43

Regoč wrote:
Sora wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:I bas me boli vagina kaj ti prijetiš
Meni je MUTILDA glsvna meta , vis kak se raskokodakala
Metki nisi do gležnja, nemoj si umišljati da je ona tebi meta.

Ha gle
Dignem joj tlak ,

Pogledaj joj upise o meni .
Nego, sta se imamo uspoređivati ona i ja .
Ta zena trosi 113 % vise vremena nego ja na ovaj forum.
Ja pisem poeziju i dista sam na poetskim portalima
Ne mogu na sve .
No Mutildu uzmem za lagani doručkic kad se god sjetim
Kuis ? :cry
Nimalo, Metka te čalabrcne svakim upisom.

Pristran si i ne računam tebe
Uostalom , nikD NE MISLIM NA OSOBNE UVREDE I RAZMJENE MISLJENJA
NASTOJIM DATI UNIVERZALNE PORUKE
JEDNA KATOLIBANKA TO NE MOZE :grin

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora Mon 1 May - 9:44

Hocu reci da mo ne pada na pamet se spustit tako nisko da se uspoređujem s Mutildom

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč Mon 1 May - 9:58

Sora wrote:Dakle , go MUTILDA
Go Crkvenjaci
Go pameti  na kvasinu
Idemo djecu odgajati
ZA RAT NE ZA MIR , jer za rat treba samo orizje a za mir i posao, i vrtiće i i skole i svasta
Jebimepas ako ne bih mogla vrištati do neba kad citam ove pizdarije o Vukovaru i katolickoj mladeži
POPOVI UZ OVE NASILNIKE  U SPLITU , UZ ONE  NASILNIKE U  CRKVI  NA MARKOVOM TRGU, UZ MOLITELJE PROTIV ABORTUSA

I VI BI BILI MORALNI Autoriteti?
elephant
Spremajmo se kao da će sutra izbiti rat. Citat iz "Tito: Crkvenjakove pizdarije".

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest Mon 1 May - 10:56

Sora wrote:
Ja pisem poeziju i dista sam na poetskim portalima

pišeš poeziju o drugu titu i partizanskim ofenzivama?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest Mon 1 May - 11:13

teta Mety.... :evilgrin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by jastreb Mon 1 May - 11:35

metilda wrote:
Sora wrote:
Ja pisem poeziju i dista sam na poetskim portalima

pišeš poeziju o drugu titu i partizanskim ofenzivama?
Mali ispravak. Ofenzive (njih 7) bile su neprijateljske,a ne partizanske.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by jastreb Mon 1 May - 11:36

jastreb wrote:
metilda wrote:
Sora wrote:
Ja pisem poeziju i dista sam na poetskim portalima

pišeš poeziju o drugu titu i partizanskim ofenzivama?
Mali ispravak. Ofenzive (njih 7) bile su neprijateljske,a ne partizanske.
Vis a vis ofanziva,kako rekoh bilo ih je 7. Međutim učenici su u školama redovito govorili da ih je bilo osam,tako da je pisac romana "Osma ofanziva",legendarni Branko Ćopić morao intervenirati govoreći klincima da osma ofanziva nije bila neprijateljska ofanziva.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by veber Mon 1 May - 11:43

al' ga sereš.
koje jebene ofanzive?

da samo malo poznaješ povjest ili da ju želiš proučit nepristrano ne bi srao kao grlica ovdje.
jedina ofanziva je bila upad rusa, nikaj drugo.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by jastreb Mon 1 May - 11:44

veber wrote:al' ga sereš.
koje jebene ofanzive?

da samo malo poznaješ povjest ili da ju želiš proučit nepristrano ne bi srao kao grlica ovdje.
jedina ofanziva je bila upad rusa, nikaj drugo.
Ma ja. A ono na Neretvi i Sutjesci je bilo kaj? Šumski izleti?
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 32 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum