ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 26/3/2017, 08:17

Znaci prica o "mračnim devedesetim"se svodi na jednog novinara Haznadara ?
Dajte najte
Tih godina je smjenjen sve sto se moglo u privredi, skolama, medijima, ustanovama.
Vec sam napisala nekoliko primjera i imena koji su izgubili pisao samo zato sto su Srbi ili muslimani.
To je taj bjedan razlog koji se zove , Gospojo Metilda , diskriminacija i protivan je Ustavu ove zemlje i pravilima civiliziranog svijeta.

Zato Irska napreduje a Hrvatska propada . Jer se nekažnjeno i neopaženo zapravo kroz drustvo provukla ta neka nacionalisticke politika i INSTALIRALA PODOBNE A NE SPOSOBNE.
no, da je tako vidi se i po vama dvoma Speksiru i tebi.
Naprosto ste podobni.
Kakti nacionalno osvješteni.
Kakti drvni Hrvatine koji su trpjeli u komunizmu.
No, vidi se ..koje ste uspješne ideje donjeli i realizirali u tih četvrt stoljeca...

Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 26/3/2017, 08:23

michaellcmacha wrote:
Noor wrote:
Sora wrote:Pa ne prsvi se gluplja nego jesi .
Dobro znas da su dobili otkaze svi SRBI,  MUSLIMANI I OSTALI PARTIJSKI KADROVI
OSOBNO ZNAM MUSLIMANA IZ SKOLE U VUKOMERCU KOJI JE ODLETIO S RAVNATELJSKE FUNKCIJE  MURATA A,OHODZICA I OSTAO NEZAPOSLEN ,
TAKOĐER ZNAM PEDAGOGA PIONIRSKOG DOMA KPJEG JE BACILO NA ULICU
NE SERI S TIM KMECANJEM U VRZI KOMUNISTA
DA JE JUGOSLAVIHA BILA STO PUTA GORA OD OVIH DRZAVICA, BILA BI BOLJA

pa ako su i odletjeli, nek su....red je bio da svojom državom konačno upravljaju hrvati.
trebalo je još bolje proroštati.
upravo tako svi koji su imali volju ostati u hrvatskoj trebali su biti poslani na front i tamo nek dokazuju lojalnost državi, nakon ocjenjivanja ako prežive naravno ili povratak na radno mjesto ili šut karta... onaj ko je šojku ostavio u sustavu makar i ko čistačicu, za njega treba retroaktivno donijeti zakon i jebat mu sve po spisku zbog tog sigurnosnog propusta... zamisli ta gadura da se kočoperi u hrvatskoj a ja da si ne mogu ni jebeni lijek priuštiti, da na jebeni holter po hitnom postupku čekam do 18.01.2018 jer će ga prije mene ta gadura dobiti ili neka slična njoj...ili još bolje neki četnik koji iz srbije svima nama jebe sve po spisku i redovno po potrebi ovdje dolazi i rješava prek reda sa svojom srbadijom tipa svetozar i ekipa...  ma jebo to... u stvari jebeš i mene i moj poso bolje da nisam niš radio... :)))

Dobila sam holter u roku mjesec dana . Od pocetka veljače do pocetka ožujka. Početkom lipnja ultrazvuk .
Pregled kod kRdiloga onda, oko 15. Vi. Nije neka brzina. Ali tebe bas stavilo na čekanje.
Dragi Majkl , pobijte svi , sve koji ne misle isto, kpji nisu dovoljno Hrvati, koji imaju srpske i muslimanske korijene i porijeklo.
Jes da bude krvavo. Ali nema vam druge.
Ubijajanje, kradite i lazite.
Vjernici Hrvati, mozete vi to. :omg

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 26/3/2017, 08:33

speare_shaker wrote:
Sora wrote:A sto ja imam raspravlljati sa popovskim uguznimm muhama ?
Reci mi ?
Nije vama stalo do istine ni najmanje , vama je dobro , odlicno. Super .
Nemam ambicije gubiti vrijeme s klerofasistickom spadalima i klonovima ništavila kpjeg zovete vjera ..
Hocu da samo znate da niste ugušili SLOBODNU MISAO BAS SVIMA

Mlatiš jezikom kao krava repom i to uglavnom u području oko vlastite guzice.
I ako netko ovdje ne ragira na činjenice, to si upravo ti.
Pa ja sam ni sam ne znam koliko puta demantirao notorne gluposti koje piskaraš kao da ti život o tome ovisi pa nisi skoro ni jednu jedinu komentirala, a kada to jesi učinila išao je moj dodatni komentar na koji u pravilu ostaneš bez odgovora.
Kod tebe se sve svodi na diskvalifikacije i uvrede, što osobne što općenite, što sasvim dovoljno govori koliko je ono što pišeš relevantno u tematskim raspravama.
Slobodno ti piši što hoćeš i koliko hoćeš, nitko ti neće oduzeti pravo na vlastito mišljenje, jer to nema niti smisla. Demokracija smo, nismo više totalitarno sustav kakav je bio u Jugoslaviji, a i kako bi uostalom znali kakve filmove furaju preživjele pristalice propale države i njenog totalitarnog uređenja.

Svjesna sam da ponekad pretjeram na osobnim kvalifikacijama.
Ali ostajem kod tog da su klerofašisti dubrad i isto tako nacionalisti.
Tako da sve rasorave koje idu iz tog smjera , tako i citam.
A ono cime se mene casti jest doista OSOBNA UVREDA koja se odnosi na moju pretpostavljenu nacionalnost.
Koja se vas ne tice .
s
Branit cu Jugoslaviju ne zato sto plačem za njom, nego zato sto ste ti i tvoji i tebi slicni nacionalisti svoju vlast i dominaciju utemeljili na lazima o jugoskaviji i komunzmu.
Pa kao sto vidis losi su vam temelji.
Rusi se jadna Hrvatska drzavica jer ste ju gradili na lazima i krađama.
A ja sutjeti ne u o zome.
To nisu filmovi to je nasa stvarnost. :stare1

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 26/3/2017, 08:38

Noor wrote:
Sora wrote:Pa ne prsvi se gluplja nego jesi .
Dobro znas da su dobili otkaze svi SRBI,  MUSLIMANI I OSTALI PARTIJSKI KADROVI
OSOBNO ZNAM MUSLIMANA IZ SKOLE U VUKOMERCU KOJI JE ODLETIO S RAVNATELJSKE FUNKCIJE  MURATA A,OHODZICA I OSTAO NEZAPOSLEN ,
TAKOĐER ZNAM PEDAGOGA PIONIRSKOG DOMA KPJEG JE BACILO NA ULICU
NE SERI S TIM KMECANJEM U VRZI KOMUNISTA
DA JE JUGOSLAVIHA BILA STO PUTA GORA OD OVIH DRZAVICA, BILA BI BOLJA

pa ako su i odletjeli, nek su....red je bio da svojom državom konačno upravljaju hrvati.
trebalo je još bolje proroštati.

Dakle ovaj primitivizam... :cry
Ja bih se sramila da sam ljudsko bice takvo ko ova babuskara
Mislim.. takve krvničke nakane...da imam.
Fuj

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 26/3/2017, 08:47

Ono sto fali nacionalistima i kleronacionalistima jest naprosto toliko puno toga da s njima nije moguc dijalog.
To su : odsutnost bilo kakve kritičke autorefleksije, sklonost neznanju i stereotipima, obrana uskih i partikularnih nacionalnih interesa, rigidnost stavova, uvjrenest u božansku misiju itd.
Gospodo, nije moje da vam sudim. Sto rece vas Papa ..u vrzi homica.
Sudi vam vrijeme .
I to me ustvari žalosti.
Žalosti me da mislite da su Hrvati toliko glupi da puse te vase fraze i lazna r,Ivanja.
Hrvatima je potrebna istina, promjena, revolucija ..da se oslobode od vaseg klerofašizma.
Revolucija bar na FORUMU..HIHI

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 26/3/2017, 09:09

Sora wrote:
Noor wrote:
Sora wrote:Pa ne prsvi se gluplja nego jesi .
Dobro znas da su dobili otkaze svi SRBI,  MUSLIMANI I OSTALI PARTIJSKI KADROVI
OSOBNO ZNAM MUSLIMANA IZ SKOLE U VUKOMERCU KOJI JE ODLETIO S RAVNATELJSKE FUNKCIJE  MURATA A,OHODZICA I OSTAO NEZAPOSLEN ,
TAKOĐER ZNAM PEDAGOGA PIONIRSKOG DOMA KPJEG JE BACILO NA ULICU
NE SERI S TIM KMECANJEM U VRZI KOMUNISTA
DA JE JUGOSLAVIHA BILA STO PUTA GORA OD OVIH DRZAVICA, BILA BI BOLJA

pa ako su i odletjeli, nek su....red je bio da svojom državom konačno upravljaju hrvati.
trebalo je još bolje proroštati.

Dakle ovaj primitivizam... :cry
Ja bih se sramila da sam ljudsko bice  takvo ko ova babuskara  
Mislim.. takve krvničke nakane...da imam.
Fuj
daj se goni u 45-u, nakazo moralna...ne, valjda nam trebate ti i takvi i dalje vedriti i oblačiti, probudi se ...nema vise yuge!
Usput, za tebe sam djevojčica :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by lobo1 26/3/2017, 09:52

Sora wrote:
speare_shaker wrote:
Sora wrote:A sto ja imam raspravlljati sa popovskim uguznimm muhama ?
Reci mi ?
Nije vama stalo do istine ni najmanje , vama je dobro , odlicno. Super .
Nemam ambicije gubiti vrijeme s klerofasistickom spadalima i klonovima ništavila kpjeg zovete vjera ..
Hocu da samo znate da niste ugušili SLOBODNU MISAO BAS SVIMA

Mlatiš jezikom kao krava repom i to uglavnom u području oko vlastite guzice.
I ako netko ovdje ne ragira na činjenice, to si upravo ti.
Pa ja sam ni sam ne znam koliko puta demantirao notorne gluposti koje piskaraš kao da ti život o tome ovisi pa nisi skoro ni jednu jedinu komentirala, a kada to jesi učinila išao je moj dodatni komentar na koji u pravilu ostaneš bez odgovora.
Kod tebe se sve svodi na diskvalifikacije i uvrede, što osobne što općenite, što sasvim dovoljno govori koliko je ono što pišeš relevantno u tematskim raspravama.
Slobodno ti piši što hoćeš i koliko hoćeš, nitko ti neće oduzeti pravo na vlastito mišljenje, jer to nema niti smisla. Demokracija smo, nismo više totalitarno sustav kakav je bio u Jugoslaviji, a i kako bi uostalom znali kakve filmove furaju preživjele pristalice propale države i njenog totalitarnog uređenja.


Branit cu Jugoslaviju  zato sto plačem za njom, nego zato sto ste ti i tvoji i tebi slicni nacionalisti svoju vlast i dominaciju utemeljili na lazima o jugoskaviji i komunzmu.
Pa kao sto vidis losi su vam temelji.
Rusi se jadna Hrvatska drzavica jer ste ju gradili na lazima i krađama.
A ja sutjeti ne u o zome

:stare1
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 2110_g10

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Hos10
Za  Dom  spremni !
lobo1
lobo1

Male
Posts : 701
2014-04-18

Age : 71
Lokacija: : münchen

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 26/3/2017, 10:33

LOBO jadnice
Na kojem si ti oblaku ?
Nena ustasa , pobjegli jos 45.
Pobijeni ili kaznjrni . Pred Narodnim sudovima kaznjrni su kao pomagači OKUPATORU.
a ti LOBO komedijašu objaviš li Pavelićevu uniformu i oaradiras po stanu u njoj?
Hoce to .. I NE POMAZE POTENCIJI , DA ZNAS.
OSIM VIJAGRE NISTA OD USTASKIH REKVIZITA NE POMAZE DA MOZES JEBAT .
ako uopce ima koja takva ..glupača.


_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 26/3/2017, 12:04

Sora wrote:To nisu filmovi to je nasa stvarnost.

Tvoji filmovi i jesu tvoja stvarnost. To je u skladu sa onom Schopenhauerovom: "Svijet je moja predstava."
To se inače zove solipsizam i predstavlja odličan okvir za brkanje realnosti sa svojim percepcijama pa i pravim deluzijama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 26/3/2017, 12:06

Sora wrote:Hrvatima je potrebna istina, promjena, revolucija ..da se oslobode od vaseg klerofašizma.

Ne znam je li Hrvatima potrebna baš revolucija, je li to za Hrvate optimalno riješenje, ali će joj se prije ili kasnije dogoditi. Samo ne onakva kakvu ti priželjkuješ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 26/3/2017, 17:56

Premijer Andrej Plenković je u Dnevniku HRT-a komentirao i kandidaturu Brune Esih. Rekao je da ga je kandidatura iznenadila. Razgovarao sam s njom, moram priznati da nisam stekao dojam da je zainteresirana biti kandidat niti da se bavila komunalnim pitanjima, izgleda da je došlo do evolucije stajališta.
 
Poručio je da HDZ očekuje od cijelog svog članstva da snažno, čvrsto i angažirano podupru sjajne kandidate. Svi koji namjeravaju javno govoriti da žele nekakvu po njima autentičnu verziju HDZ-a i pretendiraju na naše biračko tijelo, varaju se. Od svih naših članica i članova, posebno onih koji su izabrani na visoke dužnosti u HDZ-u, očekujem maksimalnu lojalnost i angažman u kampanji. Oni koji to ne budu radili, snosit će posljedice.
Gostovao je i u Dnevniku Nove TV.
 
“Svi oni koji u svom aktivizmu kane podržavati kandidate koji nisu iz HDZ-a ili se javno za njih zalagati, to ne mogu raditi. HDZ je odgovorna stranka.”, rekao je.
 
Je li moguće isključenje Hasanbegovića iz stranke?

“Ako netko kani na izborima podržavati opcije koje nisu HDZ, sretan mu put, otvorena su mu vrata.”

http://narod.hr/hrvatska/video-plenkovic-hasanbegovicu-hdz-ovim-biracima-glasajte-prgometa
 

gospodina plenkovića vlast je opila prije nego smo očekivali... mislim da će ga lokalni izbori neugodno iznenaditi.. Hasanbegović ima karizmu, Plenković je naslijedio manire lignje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 27/3/2017, 09:22

     Ok, polako izlazi na vidjelo da ponosni Podravka, Kraš, Atlantik, Dukat, Vindija i Frank ne bi bili tako ponosni i jaki da njihove proizvode nije prodavao Konzum. Pa makar im i kasnio s plaćanjem.
Očito nisu baš konkurentni strancima. Inače bi imali drugačije ugovore. I ne bi ih sad strašno lovila panika. Stvarno je lakše poslovati kad sva mržnja bude okrenuta na nekog drugog. Ko zna uopće čiji je Frank, i jel se zna vlasnik Dukata? Ne zna, sreća njihova.

Tanja Torbarina; Jutarnji list.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 27/3/2017, 14:14

Mesić je na samom početku mandata izvjesnom francuskom novinaru ispričao vic o razlici između Miloševića i Tuđmana ("jedan je pod zemljom drugi ne može iz zemlje") čime je sablaznio dotičnoga, a i mnoge druge u međunarodnim političkim krugovima. Prije toga je iznio čitav niz rasističkih (o Srbima i njihovim opancima), proustaških (o dvije hrvatske pobjede, 1941. i 1945) stajališta koja su gurnuta u zaborav.

Josipović će pak ostati upamćen kao najrevniji zagovaratelj podjednake krivnje za rat devedesetih. Izjave o "konglomeratu loših politika" koje su izazvale rat, ili o "nesretnom kontekstu rata koji je teško pogodio grad Dubrovnik"trebale bi biti dovoljne da ga doživotno isključe iz bilo kakve ozbiljne politike. Navedenim je riječima Josipović ne samo diskvalificirao sebe, jer nitko pa ni u međunarodnim političkim krugovima ne cijeni izdajice, nego je takvim tumačenjem nedavne povijesti, komplicirao međunarodni položaj Hrvatske.

Čak i ovako nesustavno i tek djelomično pobrojani, grijesi Mesića i Josipovića su teško usporedivi s priglupim tričarijama kojima se u nedostatku argumenata progoni Kolindu Grabar Kitarović. Na strani Predsjedničinih prethodnika imamo svega: od primitivnog rasizma mesićevskog tipa, preko djela obojice bivših (odavanje državnih tajni za svrhu optuživanja domovine ili neargumentirano prebacivanje odgovornosti za rat na vlastitu zemlju) koja bi se u normalnim državama nazivala izdajom, pa do Josipovićeve, neuvijeno izrečene obrane političkih ubojstava tajne jugoslavenske policije, što je izravno izrugivanje pravdi, demokraciji i konceptu ljudskih prava. Posebna priča su besmislena putovanja i jednog i drugog.
 
Unatoč svemu, obojica navedenih su tijekom čitavog mandata uživali respekt vodećih medija, dok svaki potez aktualne predsjednice izaziva sablažnjavanje "tankoćutnih demokrata". Upravo je nevjerojatno, ali je nažalost istinito, da je najutjecajnijim domaćim glasilima važniji poneki sitni i u najboljoj namjeri počinjeni previd Predsjednice, od svjesnog, sustavnog i po Hrvatsku razarajućeg djelovanja njezinih prethodnika. To jasno svjedoči o ideološkom profilu glavnih ovdašnjih medija koji je uvjetovan mutnim vlasničkim strukturama koje njima upravljaju i koriste ih za svoje, ne hrvatske interese. O čemu je prema tomu riječ u slučaju napada na gđu Grabar Kitarović? Samo o tomu da jugofilna ljevica, a takva je sva u Hrvatskoj, ne prihvaća elementarnu činjenicu da druge političke opcije imaju pravo vladati kad osvoje izbore. Za njih, koji sebe smatraju jedinim tumačima (doduše malo osebujne) demokracije, već to je skandal. A ako im poput Predsjednice jasno presječete pupčanu vezu s "Regionom" i tako uzmete sadašnjost, a uklanjanjem Titove biste im izmaknete i oslonac u prošlosti, tada ste po njihovom mišljenju i fašist. To se (za sada) ne usuđuju glasno izreći.

http://www.hkv.hr/izdvojeno/vai-prilozi/i-lj/kraljevic-egon/26329-e-kraljevic-kolindini-gafovi.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 27/3/2017, 20:43

     Postoji određena sumnja u osvajačke ambicije Rusa jer su dali milijardu eura kredita Todoriću. Zar nije logično da se pobrinu da se to vrati. Interesantno da su banke dobre kad daju lovu, a grozne kad hoće da im se to vrati.
Koliko je poznato, Todorić se dugo pripremao proširiti na Rusiju i Tursku. Tada Hrvati Turke i Ruse nisu žalili. I nit su oni, ovako ko sad Hrvati, strahovali.
Projekt strateškog zauzimanja Rusije i Turske se nije ostvario. Po njemu bi 300 milijuna ljudi kupovalo hrvatsko. Iako se tu proizvede toliko da se mora jesti uvozno.
Al puno bi nam značilo, da se vidi hrvatska dominacija, kad bi Putin i Erdogan nosali okolo vrećice iz Konzuma.

Tanja Torbarina; Jutarnji list.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 28/3/2017, 11:55

     U međuvremenu Nacional javlja da Todorić razgovara s Kinezima. To otvara nove mogućnosti.
Jer glavni kineski pregovarač s Todorićem sudjeluje u pripremi susreta kineskog predsjednika i Trampa.
Pa onda njemu nije problem reći Trampu da primi i Todorića. Pa da Todorić i Tramp sklope sporazum za spas Agrokora.
Doduše Tramp se nešto svađa s Kinezima. Ali mogo bi ih pomirit Todorić. I plus povezati s Rusima.

Tanja Torbarina; Jutarnji list.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 28/3/2017, 21:04

     U ovim trenucima zapravo nitko ne zna što se događa s Agrokorom. A premijeru postavljaju previše pitanja na koje zbilja ne može odgovoriti.
Pod tim teretom odlijepio se od stvarnosti toliko da je na nekom skupu govorio:
Vidim Hrvatsku kao zemlju utemeljenu na našim tradicionalnim vrijednostima, zemlju ponosnih i samopouzdanih ljudi, Hrvatsku koja je obrazovana i moderna, koja radi i sve je više zaposlena i poduzetna, koja je izvrsna i konkurentna, sigurna i brižna, pomirena i tolerantna. Dragi prijatelji, vidim evropsku Hrvatsku s probuđenim optimizmom i nadom.
Stvarno idlična slika Hrvatske. Ali nije precizirao: kad mu se to točno počelo priviđati?

Tanja Torbarina; Jutarnji list.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 29/3/2017, 11:40

     Za politiku je najvažnije veliki problem zasjeniti još većim problemom.
Evo, do nekidan su se svi bavili Inom. Hoće li je od Mađara kupiti država ili neće? Ali ko se više toga sjeća. Danas se svi bave Agrokorom. Sutra će se, nedaj Bože, pojaviti nešto treće.
Jedan dan je predsjednica htjela svu pažnju preusmjeriti na kulturu. Pa je poslije baleta Labuđe jezero došla na pozornicu. I čestitala izvođačima.
Čula je aplauz pa se naklonila publici. Te je, navodno, tako otela predstavu. Što je svakako pretjerano.
Prije svega došla je na pozornicu kad je predstava završila. U jednostavnoj crnoj haljini. Da je htjela oteti svu pažnju, već bi na početku baleta istrčala na pozornicu obučena u labudicu.
Budimo realni, domaćoj bi publici bilo daleko veselije gledati predsjednicu kako pleše u Labuđem jezeru nego Ruse kako nastupaju u Agrokoru.

Tanja Torbarina; Jutarnji list.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 29/3/2017, 19:55

     Kad je čuo predsjednicu, šef Partije, Bernardić, odmah je predložio da joj se dodijele tri ministastva.
Da ne ide po kazalištima. I tako postane jači faktor u Hrvatskoj.
Ili da se predsjednik bez ovlasti bira u Saboru. Prvi prijedlog je odličan. Kad bi ministre imala i predsjednica, Hrvatska bi u stvari imala 2 vlade. Jednu na Pantovčaku, a drugu u Banskim dvorima.
U Partiji se zbog Bernardića sad stalno križaju. Ako Bernardić ovako nastavi lupati, Partija će postati demokršćanska stranka. Računat će da im samo Bog može pomoći.

Tanja Torbarina; Jutarnji list.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 30/3/2017, 09:56

     Bandić se trudi. Bio je izmislio 6 mjesta u Gradskoj skupštini za manjine. Pa da glasaju za njega zbog komunalija. Ko da se nacionalni osjećaj Srba, Roma i Bošnjaka izražava preko vodovoda i kanalizacije.
Na kraju se uvijek okrene fontanama. No prije svečanog puštanja u pogon one na Britanskom trgu neodgovorni građanin je izvršio mokrenje u istu.
Te se u okviru predizborne aktivnosti očekuje blagoslivljanje pisoara. To su ipak mjesta gdje se najotvorenije prikazuju alati za demografsku obnovu.

Tanja Torbarina; Jutarnji list.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 30/3/2017, 11:47

Poštovani čitatelji portala Narod.hr,
 
Prije sat vremena naši su administratori na Facebook-stranici Narod.hr-a dobili obavijest da je Facebook „povukao našu stranicu“ jer „stranica nije u skladu s jednim uvjetom ili više uvjeta upotrebe Facebook stranica“.
 
https://www.facebook.com/narod.hr/?pnref=story

Teme koje ste najviše čitali posljednjih 7 dana su kandidatura Brune Esih te medijske kampanje protiv nje, stavovi i izjave Zlatka Hasanbegovića, objava presude Perkoviću i Mustaču, teme vezane za odgoj djece, Zakon o neradnoj nedjelji, novu knjigu Tihomira Dujmovića…
Molimo vas da nam pomognete dijeliti naše članke na vašim privatnim Facebook-stranicama.
 
Odaberite od večeras nekoliko tekstova s Naroda i podijelite ih sa svojim Facebook-prijateljima. Na dnu svakog članka možete sherati tekst koji želite.
 
Narod.hr svaki dan u prosjeku čita 33 000 čitatelja. Važno nam je da teme koje pratimo, komentari i vijesti dopiru do što više ljudi. Ako je važno i Vama, uključite se i počnite dijeliti naše tekstove.
 
Hvala Vam!
 
Redakcija Narod.hr-a
 
http://narod.hr/hrvatska/facebook-povukao-stranicu-portala-narod-hr-vjerojatno-zbog-laznih-prijava
 
 
Prije toga nismo dobili nikakvu opomenu ili obavijest od Facebooka.
 
Žalili smo se na taj postupak Facebooku te istražujemo o čemu se radi. U međuvremenu naši članci ne dolaze do dijela čitatelja koji ih „otvaraju“ preko društvenih mreža, niti se mogu dijeliti preko Facebooka.
 
To isto tako znači da se smanjuje domet tekstova koje objavljujemo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by michaellcmacha 30/3/2017, 11:51

Sora wrote:LOBO jadnice
Na kojem si ti oblaku ?
Nena ustasa , pobjegli  jos 45.
Pobijeni ili kaznjrni . Pred Narodnim sudovima kaznjrni su kao pomagači OKUPATORU.
a ti LOBO komedijašu objaviš li Pavelićevu uniformu i oaradiras po stanu u njoj?
Hoce to .. I NE POMAZE POTENCIJI , DA ZNAS.
OSIM VIJAGRE NISTA OD USTASKIH REKVIZITA NE POMAZE DA MOZES JEBAT .
ako uopce ima koja takva ..glupača.

neće jezik nego pravo... naravno da ih nema samo se pojave iz nikuda i nigdje kad se pokaže nasušna potreba da se obnove vaši benefiti.... inače tebi ta jebačina stalno na pameti, da moguće ti nemaš neki problem u vezi istog, ili te to pati još iz mladosti...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 17 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum