ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 25/3/2017, 11:31

eto opet argument do jooja.. lol!

Ne do Boga sa sam bilo u njenom bilo u tvojem filmu,s obzirom da me zivo zaboli kikić za situaciju doli..samo neutralno komentiram..naime,nitko dosad nije argumentima popbio ono sto je Sora rekla..
S druge strane ne vidjes toliko neukih tutleka,koji gladno zijevaju i klanjaju se politickoj vrhuski koja im guli kozu sa ledja..ali kao hocete.. :cleanteeth

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 25/3/2017, 12:28

pismejker wrote:nitko dosad nije argumentima popbio ono sto je Sora rekla..

Ja sam to učinio kojih trista milijuna puta ne samo na ovom forumu nego i na onom bivšem.
I znaš što se nakon toga dogodi?
U pravilu ništa. Ne dobijem nikakav, a kamoli iole smislen odgovor. Osobne diskvalifikacije naravno ne računam, jer to i nisu iole smisleni odgovori.
Njen problem nije samo u nakaradnim stavovima koje je samo vrijeme neutralizirao na najbolji mogući način, nego i u tome što ona i nema ambicije bilo što komentirati na iole smislena način.
Ona samo dođe na forum da obavi veliku nuždu i onda pobjegne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 25/3/2017, 13:03

pismejker wrote:eto opet argument do jooja.. lol!

Ne do Boga sa sam bilo u njenom bilo u tvojem filmu,s obzirom da me zivo zaboli kikić za situaciju doli..samo neutralno komentiram..naime,nitko dosad nije argumentima popbio ono sto je Sora rekla..
S druge strane ne vidjes toliko neukih tutleka,koji gladno zijevaju i klanjaju se politickoj vrhuski koja im guli kozu sa ledja..ali kao hocete.. :cleanteeth

ma koji film... Sora tvrdi da je u jugi standard bio bolji i da se bolje živjelo.. tko bi normalan, nakon svih argumenata (uopće ne mislim na ovu temu) na svim temama bivšeg i ovog foruma koji dokazuju suprotno, imao volje Soru ili tebe uvjeravati u suprotno? takav lik bi bio mazohist bez premca...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 25/3/2017, 18:04

metilda wrote:
pismejker wrote:eto opet argument do jooja.. lol!

Ne do Boga sa sam bilo u njenom bilo u tvojem filmu,s obzirom da me zivo zaboli kikić za situaciju doli..samo neutralno komentiram..naime,nitko dosad nije argumentima popbio ono sto je Sora rekla..
S druge strane ne vidjes toliko neukih tutleka,koji gladno zijevaju i klanjaju se politickoj vrhuski koja im guli kozu sa ledja..ali kao hocete.. :cleanteeth

ma koji film... Sora tvrdi da je u jugi standard bio bolji i da se bolje živjelo.. tko bi normalan, nakon svih argumenata (uopće ne mislim na ovu temu) na svim temama bivšeg i ovog foruma koji dokazuju suprotno, imao volje Soru ili tebe uvjeravati u suprotno? takav lik bi bio mazohist bez premca...
dobro zadnje je rekla o postavi politicara u zadnjih 26 godina..i tu ne grijesi..politicari preo ledja naroda su sjebali drzavu i sam narod,a da bi sebe debelo osigurali..

E sad,standard u staroj Jugi..Realno,nije bilo nekog standarda,ako cemo po plateznoj moci i kupovnoj moci..u pravilu je placa bila 200 DM-300DM,i to one bolje..
jedan Amstrad 646 konzolni kompjuter,poput commodorea 64 je koshtao vani 1000 DM-a,da bi ga legalno uvezo,morao si jos jedan kupiti drzavi..
Osnovne zivotne potrepstine,poput brasna secera,ulja,ovoga i onoga,kruha,mlijeka,nije bilo problem dobaviti..E sad,da bi se moglo i meso,sir,slatkisi kupovati,moralo se biti,malo boljeg materijalnog stanja...znam kad je stari kupovao RIZ-ov kolor TV..morao je dici kredu,jerje nes gorzomorno koshtalo,tada je malo tko u biti imao kolorac...Kečap sam obozavao,proizvodili su ga Zlovenci,pakirali u one staklne flase,a gledalo se na to kao na tekuce zlato,tako je i koshtalo..
Ugl..Nije se bas moglo puno toga kupiti,sto vidis u izlogu...Dakle,nekog vidnog standarda nije bilo...mozda samo za komjunisticke aktiviste u vrhu..
S druge strane,situacija sigurnosti je bila na jako visokom nivou,odnosi izmedju ljudi puno topliji i prisniji..kolikogod zaruzio po pitanju placanja racuna,nisi mogao ostzati bez kuće,a hipotekarni krediti su zvucali kao nesto od samog Vraga( sto i nije tako daleko)...
nemas mene u bilo sto uvjeravati..Zivio sam na tim prostorima 80tih i znam kako je bilo..
Ali i da danas nije bitno bolje,iako mos odjedared kupiti komp,bez kredita,i masu zdere,sigurnost pojedinca i drustva kao takvog je dovedena na  sami rub...
E sad,nekom je nesto bolje,generalno tvrditi da je ovo ili ono bolje,je vrlo neuko i idjotski..Sve je u oku pojedinca,i kako se situacija tada i sada prelama preko njegivih ledja..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 25/3/2017, 19:42

pismejker wrote:
metilda wrote:
pismejker wrote:eto opet argument do jooja.. lol!

Ne do Boga sa sam bilo u njenom bilo u tvojem filmu,s obzirom da me zivo zaboli kikić za situaciju doli..samo neutralno komentiram..naime,nitko dosad nije argumentima popbio ono sto je Sora rekla..
S druge strane ne vidjes toliko neukih tutleka,koji gladno zijevaju i klanjaju se politickoj vrhuski koja im guli kozu sa ledja..ali kao hocete.. :cleanteeth

ma koji film... Sora tvrdi da je u jugi standard bio bolji i da se bolje živjelo.. tko bi normalan, nakon svih argumenata (uopće ne mislim na ovu temu) na svim temama bivšeg i ovog foruma koji dokazuju suprotno, imao volje Soru ili tebe uvjeravati u suprotno? takav lik bi bio mazohist bez premca...
dobro zadnje je rekla o postavi politicara u zadnjih 26 godina..i tu ne grijesi..politicari preo ledja naroda su sjebali drzavu i sam narod,a da bi sebe debelo osigurali..

E sad,standard u staroj Jugi..Realno,nije bilo nekog standarda,ako cemo po plateznoj moci i kupovnoj moci..u pravilu je placa bila 200 DM-300DM,i to one bolje..

standard u jugi je bio nikakav, ako se sjetimo vožnje par nepar, redova za kavu, deterdžente i ostale "sitnice" kojih se ne sjećam jer je mama obavljala spizu.. o točkicama iza rata priču mi je ispričala moja baka čija je obitelj preživjela jer joj je jedna partizanka poklanjala svoje točkice (dakle, i među partizanima je bilo dobrih ljudi) 

što se političara tiče misliš da su oni u jugi bili cvijeće?
ili pitanje sigurnosti... valjda ti je poznata sintagma "hrvatska šutnja" bio si siguran ako si šutio.. zato se tek sada otkrivaju jame komunističkih zločina jer su se ljudi oslobodili straha i počeli govoriti, no ne još uvijek dovoljno glasno jer je udba i sada paralelna vlast (pa rekla bih i jača) u čardaku

a to je ono što Sora i ti naprosto zbog svog mentalnog sklopa ne možete vidjeti....


primjer ponašanja jugo-političara što direktno utječe na stanje mentaliteta u državi:

“To je, koliko znam, jedina knjiga koja detaljno progovara o sudbini svih novinara iz Nezavisne Države Hrvatske i, kao što Grbelja piše, nikada nijedna generacija u povijesti svjetskog novinarstva nije doživjela ono što je doživjela ta generacija: da je od 330 novinara gotovo 90 posto ili ubijeno, likvidirano, protjerano ili zabranjeno 1945. godine.”

Knjiga govori i o stradanjima novinara 1971., o čemu nažalost ima vrlo malo materijala. “Ovo nije završna, nego prva knjiga”, rekao je Dujmović. “Volio bih kada bi se po njoj nastavila istraživanja”, nadodao je, naglasivši kako puno toga u nju nije stalo. “1971. odnosno 1972. godine 50 je novinara sudski progonjeno, a 172 ih je završilo na crnim listama koje su trajale, praktički, do devedesetih.”

“Kad uzmete onih 270 iz ’46. i onih 170 iz ’72., jasno je da je preko 500 novinara u samo 25 godina komunističke vlasti bilo protjerano, zatvoreno i likvidirano. Da je ovo Kina, bilo bi previše”, kazao je. “Za jednu malu zemlju takav pogrom novinara i uopće društvene inteligencije, je anticivilizacijski čin par excellence. Svakoj naciji ovog broja treba, po meni, najmanje sto godina, da se od toga oporavi.”

Treći dio knjige je popis novinara koji su ubijeni u Domovinskom ratu. Na tom popisu je 18 novinara, a u samo prva četiri mjeseca rata ubijeno je u Hrvatskoj 14 novinara, o čemu se isto jako malo zna, kao i o tome da je 130 novinara proganjano, šikanirano, maltretirano i uhićeno tijekom rata.

“Ova knjiga otkriva i daje odgovor na pitanje koje sam tisuću puta pitao: Pa kako je moguće da nam mediji ovako izgledaju?”, rekao je Dujmović, zaključivši kako je u Hrvatskoj u Drugom svjetskom ratu ubijeno 40 novinara – dvojicu su ubili ustaše, a 38 su ih ubili hrvatski komunisti nakon 8. svibnja 1945.

U Hrvatskoj je u poraću, nakon 8. svibnja 1945., provjeravano, proganjano, mučeno ili strijeljano više Hrvata negoli zajedno građana u Silama Osovine, dakle u Njemačkoj, Italiji i Japanu. Više je strijeljano članova Vlade NDH, nego što je nakon čuvenog procesa u Nürnbergu osuđeno na smrt i obješeno prvaka Hitlerovog Trećeg Reicha. Više je strijeljano i proganjano novinara negoli zajedno u svim zemljama Sila Osovine, a tako i svećenika.
 
http://narod.hr/kultura/pratite-uzivo-portalu-narod-hr-predstavljanje-nove-knjige-tihomira-dujmovica-hrvatske-novinarske-tragedije-1945-1995
 
http://www.hkv.hr/reportae/ostali-autori/26336-tihomir-dujmovic-moja-knjiga-daje-odgovor-na-pitanje-koje-sam-si-tisucu-puta-postavio-kako-to-da-nam-mediji-ovako-izgledaju.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 25/3/2017, 19:46

Kod promjene vlasti 90. Tih godina je AKO SE NE VARAM OKO 2000 zaposlenih, vecinom novinara dobilo u jednom danu otkaze U tvrtki VJESNIK
Među njima su
novinari, komentatori.. ne mogu se sjetiti drugih imena osimRUDAN VEDRANE TE KRSNIK ..
Halo.
Nabijem tebe i jednostranu istinu kontra komunista
Baviš se antikomunističkom propagandom i nicim drugim.

TAJODER SU NAORAVLJENE CISTKE U TEKEVIZIJI
IZVRSNI TV NOVINARI SU DOBILI NOGU ..IAKO SU U PRIPREMAMA ZA VIŠESTRANAČKE IZBORE SE PONAŠALI PROFESIONALNO I POSTENO RADULIMSVOJ POSAO.
SJECAM SE B. DOPODZE, G.STANTICA ITD

Također su cistke izvršene u mnogim drustvenim odjelima i ustanovama OD PIONIRSKOG DOMA DO ZAVIDA ZA SKOLSTVO.
POKOJNI CIPEK JE NASAO OTKAZ NA RADNOM STOLU , NAKON BRILJANTNE KARIJERE PRISVJETNOG SAVJETNIKA.


Last edited by Sora on 25/3/2017, 19:51; edited 1 time in total

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 25/3/2017, 19:50

Sora wrote:Kod promjene vlasti 90. Tih godina je AKO SE NE VARAM OKO 2000 zaposlenih, vecinom novinara dobilo u jednom danu otkaze
Među njima
Označi novinari, komentatori.. ne mogu se sjetiti drugih imena osimRUDAN VEDRANE TE KRSNIK ..
Halo.
Nabijem tebe i jednostranu istinu kontra komunista
Baviš se antikomunističkom propagandom i nicim drugim.

daj neki link, ja se ne sjećam, tada sam brinula kako će mi djeca preživjeti rat...
a ako se ti ne možeš sjetiti imena tko bi se drugi sjećao.. komunizam mi nije dao ništa lijepoga, ako tebi jest ja tebe ne nabijem nego te žalim jer si indoktrinirana...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 25/3/2017, 19:54

Pa ne prsvi se gluplja nego jesi .
Dobro znas da su dobili otkaze svi SRBI, MUSLIMANI I OSTALI PARTIJSKI KADROVI
OSOBNO ZNAM MUSLIMANA IZ SKOLE U VUKOMERCU KOJI JE ODLETIO S RAVNATELJSKE FUNKCIJE MURATA A,OHODZICA I OSTAO NEZAPOSLEN ,
TAKOĐER ZNAM PEDAGOGA PIONIRSKOG DOMA KPJEG JE BACILO NA ULICU
NE SERI S TIM KMECANJEM U VRZI KOMUNISTA
DA JE JUGOSLAVIHA BILA STO PUTA GORA OD OVIH DRZAVICA, BILA BI BOLJA

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 25/3/2017, 20:01

speare_shaker wrote:
pismejker wrote:nitko dosad nije argumentima popbio ono sto je Sora rekla..

Ja sam to učinio kojih trista milijuna puta ne samo na ovom forumu nego i na onom bivšem.
I znaš što se nakon toga dogodi?
U pravilu ništa. Ne dobijem nikakav, a kamoli iole smislen odgovor. Osobne diskvalifikacije naravno ne računam, jer to i nisu iole smisleni odgovori.
Njen problem nije samo u nakaradnim stavovima koje je samo vrijeme neutralizirao na najbolji mogući način, nego i u tome što ona i nema ambicije bilo što komentirati na iole smislena način.
Ona samo dođe na forum da obavi veliku nuždu i onda pobjegne.

A sto ja imam raspravlljati sa popovskim uguznimm muhama ?
Reci mi ?
Nije vama stalo do istine ni najmanje , vama je dobro , odlicno. Super .
Nemam ambicije gubiti vrijeme s klerofasistickom spadalima i klonovima ništavila kpjeg zovete vjera ..
Hocu da samo znate da niste ugušili SLOBODNU MISAO BAS SVIMA



_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 25/3/2017, 20:03

Sora wrote:Pa ne prsvi se gluplja nego jesi .
Dobro znas da su dobili otkaze svi SRBI,  MUSLIMANI I OSTALI PARTIJSKI KADROVI
OSOBNO ZNAM MUSLIMANA IZ SKOLE U VUKOMERCU KOJI JE ODLETIO S RAVNATELJSKE FUNKCIJE  MURATA A,OHODZICA I OSTAO NEZAPOSLEN ,
TAKOĐER ZNAM PEDAGOGA PIONIRSKOG DOMA KPJEG JE BACILO NA ULICU
NE SERI S TIM KMECANJEM U VRZI KOMUNISTA
DA JE JUGOSLAVIHA BILA STO PUTA GORA OD OVIH DRZAVICA, BILA BI BOLJA

pa ako su i odletjeli, nek su....red je bio da svojom državom konačno upravljaju hrvati.
trebalo je još bolje proroštati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 25/3/2017, 20:05

Sora wrote:Pa ne prsvi se gluplja nego jesi .
Dobro znas da su dobili otkaze svi SRBI,  MUSLIMANI I OSTALI PARTIJSKI KADROVI
OSOBNO ZNAM MUSLIMANA IZ SKOLE U VUKOMERCU KOJI JE ODLETIO S RAVNATELJSKE FUNKCIJE  MURATA A,OHODZICA I OSTAO NEZAPOSLEN ,
TAKOĐER ZNAM PEDAGOGA PIONIRSKOG DOMA KPJEG JE BACILO NA ULICU
NE SERI S TIM KMECANJEM U VRZI KOMUNISTA
DA JE JUGOSLAVIHA BILA STO PUTA GORA OD OVIH DRZAVICA, BILA BI BOLJA

sjećam se "novinara" Nedžada Haznadara koji je u svojim izviješćima s ratišta odavao položaje naših postrojbi.. ne sjećam se da je bio smijenjen, daj link pa me uvjeri..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 25/3/2017, 20:15

metilda wrote:
pismejker wrote:
metilda wrote:
pismejker wrote:eto opet argument do jooja.. lol!

Ne do Boga sa sam bilo u njenom bilo u tvojem filmu,s obzirom da me zivo zaboli kikić za situaciju doli..samo neutralno komentiram..naime,nitko dosad nije argumentima popbio ono sto je Sora rekla..
S druge strane ne vidjes toliko neukih tutleka,koji gladno zijevaju i klanjaju se politickoj vrhuski koja im guli kozu sa ledja..ali kao hocete.. :cleanteeth

ma koji film... Sora tvrdi da je u jugi standard bio bolji i da se bolje živjelo.. tko bi normalan, nakon svih argumenata (uopće ne mislim na ovu temu) na svim temama bivšeg i ovog foruma koji dokazuju suprotno, imao volje Soru ili tebe uvjeravati u suprotno? takav lik bi bio mazohist bez premca...
dobro zadnje je rekla o postavi politicara u zadnjih 26 godina..i tu ne grijesi..politicari preo ledja naroda su sjebali drzavu i sam narod,a da bi sebe debelo osigurali..

E sad,standard u staroj Jugi..Realno,nije bilo nekog standarda,ako cemo po plateznoj moci i kupovnoj moci..u pravilu je placa bila 200 DM-300DM,i to one bolje..

standard u jugi je bio nikakav, ako se sjetimo vožnje par nepar, redova za kavu, deterdžente i ostale "sitnice" kojih se ne sjećam jer je mama obavljala spizu.. o točkicama iza rata priču mi je ispričala moja baka čija je obitelj preživjela jer joj je jedna partizanka poklanjala svoje točkice (dakle, i među partizanima je bilo dobrih ljudi) 

što se političara tiče misliš da su oni u jugi bili cvijeće?
ili pitanje sigurnosti... valjda ti je poznata sintagma "hrvatska šutnja" bio si siguran ako si šutio.. zato se tek sada otkrivaju jame komunističkih zločina jer su se ljudi oslobodili straha i počeli govoriti, no ne još uvijek dovoljno glasno jer je udba i sada paralelna vlast (pa rekla bih i jača) u čardaku

a to je ono što Sora i ti naprosto zbog svog mentalnog sklopa ne možete vidjeti....

Irud te ...da budem pristojan..Nabrojim sve sto nabrojah,ti to odrezes,i onda ubacis isto sto i ja,malo drugacije,i onda ja ne mogu nesto shvatiti..
sto se tice menea,zivio sam u gradicu,gdje se 90te 98% Hrvata izjasnilo kao HRVATI..
I zacudo,nit sam vidio da su bili proganjani,niti su nestajali,niti su njima trpane jame kojekuda.Stovise,nije se branilo niti da idu u crkvu,slucajno imam susjedu Hertzegovku,vjernica,i za vrijeme Juge je isla uredno u crkvui i slavila vjerske praznike,a kad je bio neki praznik ili svetkovina,digla je tadasnju hrvatsku zastavu za jarbol,koji je njen otac ubetonirao pored kutje..
Dakle,vrlo cista nacionalna okolina,gdje nisu kinjili Hrvate,da jesu,culo bi se vec za to...
Sutali,sutali..jeboteIrud,sto imas od ove slobode i "demokracije" i lajanja,da ti usi ogluse,kad si nitko i nista,goli qrc,koji nitko ne zarezuje,a Vlast donosi svakim danom zakone,koji ti pokazuju tko u biti jesi..nivo kmetja i roba..pa sad biraj...
Sto se tice JAMA,kao takvih,ja ne zivim u proslosti,ali da budem fer,koliko je jednih potrpano u njih,otprilike je isti broj i drugih..pozivam se na onu mudru izreku..Istina je uvijek negdje na pola puta..
Sto se tice tvog nemustog i povrsnog profajliranja,odustani,jer se ne sluzis argumentima,nego nategnutim "istinama",koje isto tako moze i druga strana proglasiti svojima..I opet,ponavljam,nit sam tvoj copor,nit sam Sorin..
To sto vi ne zelite cuti i drugacije misljenje,pa nekog proglasavate pijandurom,ovim i onim,jasan je i patetican pokusas jeftine diskreditacije...
Dakle,ubuduce mene izostavi..Šorajte se vi balkanci za svoj racun,ja cu se fino smijuljiti i gushtati... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 25/3/2017, 20:16

metilda wrote:
Sora wrote:Pa ne prsvi se gluplja nego jesi .
Dobro znas da su dobili otkaze svi SRBI,  MUSLIMANI I OSTALI PARTIJSKI KADROVI
OSOBNO ZNAM MUSLIMANA IZ SKOLE U VUKOMERCU KOJI JE ODLETIO S RAVNATELJSKE FUNKCIJE  MURATA A,OHODZICA I OSTAO NEZAPOSLEN ,
TAKOĐER ZNAM PEDAGOGA PIONIRSKOG DOMA KPJEG JE BACILO NA ULICU
NE SERI S TIM KMECANJEM U VRZI KOMUNISTA
DA JE JUGOSLAVIHA BILA STO PUTA GORA OD OVIH DRZAVICA, BILA BI BOLJA

sjećam se "novinara" Nedžada Haznadara koji je u svojim izviješćima s ratišta odavao položaje naših postrojbi.. ne sjećam se da je bio smijenjen, daj link pa me uvjeri..
Koji qrc ste mu davali pristup?to je pravo pitanje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 25/3/2017, 20:17

metilda wrote:sjećam se "novinara" Nedžada Haznadara koji je u svojim izviješćima s ratišta odavao položaje naših postrojbi.. ne sjećam se da je bio smijenjen, daj link pa me uvjeri..

O bilo je toga i više, nije samo Haznadar u pitanju. Ni ja se ne sjećam da je bilo koji novinar smijenjen zbog toga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 25/3/2017, 20:19

pismejker wrote:Koji qrc ste mu davali pristup?to je pravo pitanje..

Bilo je puno ozbiljnijih problema u to doba popriličnog kaosa, a i takvi novinari su se u pravilu pozivali na nesnalaženje ("Nitko mi nije rekao da se to ne smije.") pa sad ti znaj je li on doušnik, šeprtlja ili obična budala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by michaellcmacha 25/3/2017, 20:25

gle ovog debila on živio u mjestu gdje je bilo 98% hrvata... pa koji si ti kurac bio u ona 2%... bokteebo mutava... bolje ti je da šutiš jer ovako samo pokazuješ koliko si glup... u mjestima koja su bila 100% se namjerno doseljavalo po par srpskih obitelji znači i tvoja kako bi špijali smradu jedan smrdljivi...imaš bezbroj takvih kombinacija u svim hrvatskim krajevima... kao pod fol došo lugar iz tri pičke mile mame u hrvatsko selo jer eto hrvata lugara nije bilo, aj marš tamo glupsone... :))) a ti Metilda oprosti ne mogu "provariti" ovog kretena nikako ona mi se za razliku od onog simpatično glupavog pizduna doslovno gadi jer ne mogu smisliti patološke lažljivce makar su bolesni...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 25/3/2017, 20:26

Sora wrote:A sto ja imam raspravlljati sa popovskim uguznimm muhama ?
Reci mi ?
Nije vama stalo do istine ni najmanje , vama je dobro , odlicno. Super .
Nemam ambicije gubiti vrijeme s klerofasistickom spadalima i klonovima ništavila kpjeg zovete vjera ..
Hocu da samo znate da niste ugušili SLOBODNU MISAO BAS SVIMA

Mlatiš jezikom kao krava repom i to uglavnom u području oko vlastite guzice.
I ako netko ovdje ne ragira na činjenice, to si upravo ti.
Pa ja sam ni sam ne znam koliko puta demantirao notorne gluposti koje piskaraš kao da ti život o tome ovisi pa nisi skoro ni jednu jedinu komentirala, a kada to jesi učinila išao je moj dodatni komentar na koji u pravilu ostaneš bez odgovora.
Kod tebe se sve svodi na diskvalifikacije i uvrede, što osobne što općenite, što sasvim dovoljno govori koliko je ono što pišeš relevantno u tematskim raspravama.
Slobodno ti piši što hoćeš i koliko hoćeš, nitko ti neće oduzeti pravo na vlastito mišljenje, jer to nema niti smisla. Demokracija smo, nismo više totalitarno sustav kakav je bio u Jugoslaviji, a i kako bi uostalom znali kakve filmove furaju preživjele pristalice propale države i njenog totalitarnog uređenja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by michaellcmacha 25/3/2017, 20:32

Noor wrote:
Sora wrote:Pa ne prsvi se gluplja nego jesi .
Dobro znas da su dobili otkaze svi SRBI,  MUSLIMANI I OSTALI PARTIJSKI KADROVI
OSOBNO ZNAM MUSLIMANA IZ SKOLE U VUKOMERCU KOJI JE ODLETIO S RAVNATELJSKE FUNKCIJE  MURATA A,OHODZICA I OSTAO NEZAPOSLEN ,
TAKOĐER ZNAM PEDAGOGA PIONIRSKOG DOMA KPJEG JE BACILO NA ULICU
NE SERI S TIM KMECANJEM U VRZI KOMUNISTA
DA JE JUGOSLAVIHA BILA STO PUTA GORA OD OVIH DRZAVICA, BILA BI BOLJA

pa ako su i odletjeli, nek su....red je bio da svojom državom konačno upravljaju hrvati.
trebalo je još bolje proroštati.
upravo tako svi koji su imali volju ostati u hrvatskoj trebali su biti poslani na front i tamo nek dokazuju lojalnost državi, nakon ocjenjivanja ako prežive naravno ili povratak na radno mjesto ili šut karta... onaj ko je šojku ostavio u sustavu makar i ko čistačicu, za njega treba retroaktivno donijeti zakon i jebat mu sve po spisku zbog tog sigurnosnog propusta... zamisli ta gadura da se kočoperi u hrvatskoj a ja da si ne mogu ni jebeni lijek priuštiti, da na jebeni holter po hitnom postupku čekam do 18.01.2018 jer će ga prije mene ta gadura dobiti ili neka slična njoj...ili još bolje neki četnik koji iz srbije svima nama jebe sve po spisku i redovno po potrebi ovdje dolazi i rješava prek reda sa svojom srbadijom tipa svetozar i ekipa...  ma jebo to... u stvari jebeš i mene i moj poso bolje da nisam niš radio... :)))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 25/3/2017, 20:51

speare_shaker wrote:
metilda wrote:sjećam se "novinara" Nedžada Haznadara koji je u svojim izviješćima s ratišta odavao položaje naših postrojbi.. ne sjećam se da je bio smijenjen, daj link pa me uvjeri..

O bilo je toga i više, nije samo Haznadar u pitanju. Ni ja se ne sjećam da je bilo koji novinar smijenjen zbog toga.

ne sjećam se ni ja.. evo, naiđoh googlajući i na ovo spominjanje Haznadara, stavit ću ga pa odoh... sora neka luduje po forumu, bolje ovdje nego u RL... mada nešto sumnjam da je to razlučivo..

EKRAN: Znači, neki su vas ljudi razočarali?
SREĆKO: Da, mnogi nisu onakvi kakvima se prikazuju. Evo, reći ću i to da je tadašnji novinar HTV-a Nedžad Haznadar, za što imam i svjedoke, dok smo Višnja i ja bili blokirani u Borovu naselju, ušao u našu sobu u Vinkovcima i pokrao cijelu moju videoarhivu od koje, koliko čujem, velik dio i danas posjeduje. Toliko o poštenju nekih kolega.


http://www.vecernji.hr/molili-smo-boga-da-dobijemo-metak-u-glavu-825143
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Leviathan2 25/3/2017, 21:02

e svasta

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 26/3/2017, 08:17

Znaci prica o "mračnim devedesetim"se svodi na jednog novinara Haznadara ?
Dajte najte
Tih godina je smjenjen sve sto se moglo u privredi, skolama, medijima, ustanovama.
Vec sam napisala nekoliko primjera i imena koji su izgubili pisao samo zato sto su Srbi ili muslimani.
To je taj bjedan razlog koji se zove , Gospojo Metilda , diskriminacija i protivan je Ustavu ove zemlje i pravilima civiliziranog svijeta.

Zato Irska napreduje a Hrvatska propada . Jer se nekažnjeno i neopaženo zapravo kroz drustvo provukla ta neka nacionalisticke politika i INSTALIRALA PODOBNE A NE SPOSOBNE.
no, da je tako vidi se i po vama dvoma Speksiru i tebi.
Naprosto ste podobni.
Kakti nacionalno osvješteni.
Kakti drvni Hrvatine koji su trpjeli u komunizmu.
No, vidi se ..koje ste uspješne ideje donjeli i realizirali u tih četvrt stoljeca...

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 16 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum