ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Page 20 of 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme Sat 1 Apr - 22:45

Muski Rakovi-vrlo zeznuti..Skorpioni znaju bit bebe za njih..B-)

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky Sat 1 Apr - 22:51

maggie13 wrote:
night sky wrote:
Moxy wrote:Ford je meni tako mlak lik...ko rižini krekeri bez soli...:D



:D.... takvi i jesu rakovim, jako meki.... a on tamo ima i mjesec.
sto, sto? :D
A, Vin Diesel, Tom Cruise, Sly Stallone..? ;>>~



pa jesi gledala rokija? mišići su samo vanjska ambalaža :D.... ostali ne znam tko su.... :D....


Last edited by night sky on Sat 1 Apr - 22:52; edited 1 time in total (Reason for editing : gh)
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky Sat 1 Apr - 22:54

Moxy wrote:
night sky wrote:
Moxy wrote:Ford je meni tako mlak lik...ko rižini krekeri bez soli...:D



:D.... takvi i jesu rakovim, jako meki.... a on tamo ima i mjesec.

Imam ja raka kući i taj je sve samo nije mek....:D :^0 :shy



onda je taj vanserijski :D
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky Sat 1 Apr - 22:58

Ithildin wrote:
kic wrote:
knjiga ima humora, valjda će i to bit..

Eto kako moj um funkcionira. Ne sjecam se humora, samo tjeskobe. I ona scena kad Pris kida nogicu po nogicu otkrivenom zivom pauku. :-(





odmori i razvedri um :)....



http://mythadventures.net/

http://www.douglasadams.com/



night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme Sat 1 Apr - 22:59

night sky wrote:
maggie13 wrote:
night sky wrote:
Moxy wrote:Ford je meni tako mlak lik...ko rižini krekeri bez soli...:D



:D.... takvi i jesu rakovim, jako meki.... a on tamo ima i mjesec.
sto, sto? :D
A, Vin Diesel, Tom Cruise, Sly Stallone..? ;>>~



pa jesi gledala rokija? mišići su samo vanjska ambalaža :D.... ostali ne znam tko su.... :D....
istina, ali izgleda rough ;-)
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by kic Sat 1 Apr - 23:47


nego, kad će IB-M? blockat ćemo te najt :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest Sat 1 Apr - 23:59

maggie13 wrote:Muski Rakovi-vrlo zeznuti..Skorpioni znaju bit bebe za njih..B-)


Moras znati koji gumb upalit a ja to znam....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest Sun 2 Apr - 0:00

night sky wrote:
Moxy wrote:
night sky wrote:
Moxy wrote:Ford je meni tako mlak lik...ko rižini krekeri bez soli...:D



:D.... takvi i jesu rakovim, jako meki.... a on tamo ima i mjesec.

Imam ja raka kući i taj je sve samo nije mek....:D :^0 :shy



onda je taj vanserijski :D

ŠKART,znala sam! :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme Sun 2 Apr - 0:01

Moxy wrote:
maggie13 wrote:Muski Rakovi-vrlo zeznuti..Skorpioni znaju bit bebe za njih..B-)


Moras znati koji gumb upalit a ja to znam....:D
da, treba znat s nama B-)
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest Sun 2 Apr - 0:18

Ček pa ti si žensko ne?

Žene rakove ne poznam....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme Mon 3 Apr - 12:44

Moxy wrote:Ček pa ti si žensko ne?

Žene rakove ne poznam....:D
naravno, zagice :D
Ima slicnosti, ali mi smo bolje ;P
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest Mon 3 Apr - 14:00

Morala bih dobro upoznati ženskog raka da prosudim.... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky Tue 4 Apr - 23:03

kic wrote:
nego, kad će IB-M? blockat ćemo te najt :^^


  nisam zaboravila :).
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky Tue 4 Apr - 23:44

Moxy wrote:
night sky wrote:
Moxy wrote:
night sky wrote:
Moxy wrote:Ford je meni tako mlak lik...ko rižini krekeri bez soli...:D



:D.... takvi i jesu rakovim, jako meki.... a on tamo ima i mjesec.

Imam ja raka kući i taj je sve samo nije mek....:D :^0 :shy



onda je taj vanserijski :D

ŠKART,znala sam! :^0




ma ne, upravo suprotno :).... znači da su one manje poželjne osobine svedene na minimum. a njih svaki znak ima.

pretpostavljam zasluga zemljanog elementa u natalnoj karti, u koji spada i saturn-opozicija jarac čiji stoicizmom, hladnoća zauzda rakove emocionalne eskapade (jedan dan ovako, drugi onako a trećeg se više ni ne sjeća zašto je prvog bilo.... kako već). rakom vlada mjesec i osobe sa naglašenim znakom raka-sunce, mjesec,venera, mars ili sam mjesec jako izražen-kaže se da je mjesečev tip,nap. ako je na asc-u i sl., mogu biti pod istim utjecajem, ako se govori o lošim,nepopularnim osobinama, pa su previše osjetljivi-uvredljivi, plačljivi, samosažaljevanje etc., čime postaju emocionalno nestabilni-nepouzdani etc.. bik za to ima najviše strpljenja, razumijevanja ili jednostavno ne pridonosi veliko zančenje jer u raku pronalazi osobine koje su mu važnije, i potrebne, a bikovi su apetiti ogromni, i moraju se zadovoljiti. stoga i lakše pregrmi njihovu ćudljivost.      
ta dva znaka povezuje aspekt mira i sreće (sekstil). iako različitih elementa, bik-zemlja, rak-voda, jedan drugog stimulira, nadopunjuje. zato se i tako dobro slažu. jedna od najboljih kombinacija u zodijaku.
rak je znak koji najviše polaže do zaštite, potrebno mu je utočište, zaštićeno mjesto gdje će se osjećati sigurno,ali i pružiti je, brižan etc.. stoga i vlada 4k-smbolizira dom, obitelj, majku etc.. pa se račice najčešće vežu uz bika koji je više nego predan u brizi, materijalnoj ponajprije, oko familije jer i same imaju potrebu, više nego drugi, baviti se istim. i u suprotnom funkcionira ali tada je žena ipak dominantnija. rak često samo vjerno slijedi, pasivan, ne odupire se, čak i kad nije dobro po njega osobno, ali za obitelj, da je održi na okupu, pretrpi ono što zdrav razum ne bi nikada.
to bi slikovito izgledalo ovako, zemlji je potrebna voda, čini je plodnom jer bez nje nema života, suho tlo, a voda pak u zemlji nalazi utočište i bez nje nema svrhu, jel, postaje beskorisna. stoga se s lakoćom nalaze, i podržavaju, jedan su drugome potrebni, poštuju iste vrijednosti etc..
ili možda čak i škorpiona-trigon rak, pa je rezerviran i ne drami za svaku sitnicu. čvršći je.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky Tue 4 Apr - 23:55

b.idol, venera trigon jupiter/pluton.... eksplozija strasti, ljubav, čulnost.... predaje se u potpunosti.



night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest Wed 5 Apr - 6:10

Moj rak je flegmatican naoko,smiren i čeka da bikove bure prođu....različiti smo dosta u sporednim osobinama,u onim elementarnim isto mislimo....on nema potrebe da se dokazuje i pokazuje,tiha voda brege dere.....lojalan do boli....

Ono što mene najviše privlači i fascinira je njegova sposobnost zaključivanja,freidenker je....

Sposoban ... što zamisli to i napravi....

Ima on i manu....:D nesposoban za opustit se....tu ga nešto koči....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky Sun 9 Apr - 0:09

da put u svijet mašte otvora neptun, dokazuje i natalna karta ivane brlić mažuranić. smjestivši se egzaktno, na samom suncu, na različite je načine obilježio njen život, ne samo kroz stvaralaštvo, književni rad preko aspekta mjesec-kreativnost i merkur-pisanje u sekstilu, već i perfektne povezanosti nižeg i višeg uma preko merkura i urana u trigonu te istog u kvadratu sa neptunom.
interesantna je bila potraga za asc-om, gdje smjestiti podznak....
djevica mi se učinila najizglednijom jer i.b.m. je cijeli svoj život podredila drugima, ponajprije obitelji, djeci, roditeljima- bespogovorno, kao izraz dužnosti, ušla u brak sa osobom koju nije ni poznavala, i čitav život revno izvršavala nametnute zadaće, što se moralo odraziti, a sigurno i jest, na tragičan kraj jedne beskrajno maštovite književnice, željne istraživanja, druženja, znanja etc.. unatoč odličnom backgroundu-obitelj, obrazovanje etc., brak i djeca odredili su njen životni put.
7k-brak nalazi se u ribama a njihov vladar neptun u potpunosti prekriva sunce-volja,svijest o sebi i na neki je način izolira, odvaja od onog što joj je u mladosti pričinjavalo ogromno zadovoljstvo, njeno pisanje, zagreb za kojim čezne etc.,što je za mjesec u biku koji jako polaže osobnom ugađanju od velike važnosti.
za osobu sa osjetljivim položajem mjeseca spram saturna, sklonost tmurnim mislima i depresiji od koje je i.b.m. patila, dovoljan je i manji traumatičan dogođaj koji će senzibilnu dušu izbaciti iz ravnoteže. njen mjesec je bio upravo takav, konjukcija sa plutonom-dubina osjećaja preplavljuje u potpunosti, i posredno, preko plutona u kvadratu sa saturnom koji taj snažan osjećaj dužnosti,odanost tradiciji i ponajviše obitelji-djeca, stavlja na kušnju ali je se nikada ne odriče. saturn kontrolira emocije a mjesec u biku  vodi bitku između vlastite potrebe da si ugodi, koja su dvojaka poradi sunca u ovnu-iako ego zamalo u potpunosti potisnut poradi neptuna teško podnosi podčiniti se, dok mjesec u biku ima sasvim drugačije želje, i očekivanja okoline. odlomak iz autobigrafije sve govori: "Moja velika želja da kadgod tiskom izađe bilo što iz mojeg pera, bila je već rano potiskivana drugim vrlo jakim čuvstvom: moje me je naime razmišljanje rano dovelo do zaključka da se spisateljstvo ne slaže s dužnostima ženskim. Ova borba među jakom željom za pisanjem i među ovim (ispravnim ili neispravnim) čuvstvom dužnosti, podvezivala je do pred petnaest godina sasvim moj javni spisateljski rad."
rođenje prvog djeteta potaknulo je depresiju s kojom se ostatak života borila. a rodila ih je sedmero. djeca su 5k u jarcu, vladar saturn, sve jasno. djeca koju je s puno ljubavi i pažnje odgojila, brižna majka, s druge su strane bila i njena propast, i bolest jer je saturn u 6k-zdravlje,bolesti. depresija je astrol. naznačena upravo kroz ta tri elementa natalne karte-mjesec-saturn-pluton, u kojima je mjesec ruiniran od saturna i pod snažnim utjecajem plutona, čak i tako jak,postojan mjesec kakav je u biku, može teško ošteti osobu. uz neptun-vlada živcima, na suncu gubi kontakt sa sobom i čini izuzetno osjetljivom ne samo na psihičkom već i fizičkom planu, za što je neopthodna i pomoć liječnika. i.b.m. je tokom godina često boravila u bolnici, upravo iz istog razloga-depresija. 12k simobl. bolnicu, vladar je sunce na neptunu, ponovno potvrđuje razlog boravka u istoj, kvadrat uran sve zajedno za posljedicu ima suicidalne misli kojima je i podlegla.




i.brlić mažuranić

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 I_brli10
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme Sun 9 Apr - 0:54

Nema vode..uopce..osim ako podznak nije voden..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by kic Mon 10 Apr - 0:26


nisam znao da ima autobiografija :glup
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky Tue 11 Apr - 20:45

mislim da bi sve stalo u jednu omanju knjižicu, kratki sažetak do 1916.god.. :)....
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest Mon 17 Apr - 17:12

night sky wrote:
Ithildin wrote:
kic wrote:
knjiga ima humora, valjda će i to bit..

Eto kako moj um funkcionira. Ne sjecam se humora, samo tjeskobe. I ona scena kad Pris kida nogicu po nogicu otkrivenom zivom pauku. :-(





odmori i razvedri um :)....



http://mythadventures.net/

http://www.douglasadams.com/





: ))

Pogodi koji mi je najdraži lik...  :x

http://hitchhikers.wikia.com/wiki/Marvin


---

P.S.

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 17757410
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 20 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum