ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Page 21 of 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next

Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 17/4/2017, 17:12

night sky wrote:
Ithildin wrote:
kic wrote:
knjiga ima humora, valjda će i to bit..

Eto kako moj um funkcionira. Ne sjecam se humora, samo tjeskobe. I ona scena kad Pris kida nogicu po nogicu otkrivenom zivom pauku. :-(





odmori i razvedri um :)....



http://mythadventures.net/

http://www.douglasadams.com/





: ))

Pogodi koji mi je najdraži lik...  :x

http://hitchhikers.wikia.com/wiki/Marvin


---

P.S.

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 17757410

Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by betty.boop 25/4/2017, 19:07

evo mi venera uskoro izlazi iz polja hrane :D

a ja cokoladu nisam takla ne pamtim :durica:
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 25/4/2017, 20:13

affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by betty.boop 25/4/2017, 20:26

ma che ?
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 25/4/2017, 21:08

Jeli sve ok s tobom? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by betty.boop 25/4/2017, 21:19

mislis zato kaj nisam odavno jela kinder bueno ? :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 25/4/2017, 21:29

Da...sta ti je jadna čokolada skrivila? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by betty.boop 25/4/2017, 21:31

ma nista, takav je period :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 25/4/2017, 22:08

Ithildin wrote:
night sky wrote:
Ithildin wrote:
kic wrote:
knjiga ima humora, valjda će i to bit..

Eto kako moj um funkcionira. Ne sjecam se humora, samo tjeskobe. I ona scena kad Pris kida nogicu po nogicu otkrivenom zivom pauku. :-(





odmori i razvedri um :)....



http://mythadventures.net/

http://www.douglasadams.com/





: ))

Pogodi koji mi je najdraži lik...  :x

http://hitchhikers.wikia.com/wiki/Marvin


---

P.S.

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 17757410






grintavac mali :D.... :).
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 25/4/2017, 22:17

cure, dobit ćete po turu :].... nema chatanja.... :D
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by betty.boop 25/4/2017, 22:22

ja pricam o veneri :guilty
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 25/4/2017, 22:24

betty.boop wrote:evo mi venera uskoro izlazi iz polja hrane :D

a ja cokoladu nisam takla ne pamtim :durica:




to je zbog saturna-kvadrat venera što bi nap. bio kakao u prahu, nimalo privlačno,jel.... ako ti se do 15.05. ne vrati želja.... onda ne znam kaj je.... :D.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by betty.boop 25/4/2017, 22:32

:D

strasna si :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 25/4/2017, 22:39

važno je sanjati.... i na javi....



night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 26/4/2017, 19:34

Bliži se svibanj, a ja se nikako ne osjećam bolje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by betty.boop 26/4/2017, 22:42

mate :hug
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 27/4/2017, 19:35

Hvala Betika, baš mi treba :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 27/4/2017, 20:36

Night, primas jos koji prijedlog za analizu? :-)

Danas me jedna pjesnikinja podsjetila na divnu botanicarku, skladateljicu, misticarku:

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 30/4/2017, 23:12

pribilježim, pa kad mi nadođe inspiracija.... :).
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 30/4/2017, 23:44

prema današnjem se gostu dnevnika nove tv mislav bago odnosio kao prema rijetkoj i krhkoj biljčici s kojom treba pažljivo, što i nije neobično obzirom da se zdravko marić tako i ponaša. mali poslušan dečkić koji nizašta nije kriv, samo je slušao što mu stariji govore da treba učini, nije on mislio, jel. a to poslušni i odani sinovi rade. natalni mjesec u lavu; a ni L od lava, što je ponajprije zbog saturna u konjukciji sa mjesecom. nešto slično kao i sin donalda trumpa, jadan mališa pored onakvog oca i saturna koji ionako nemilosrdno ranjava; u konjukciji sa plutonom ivice todorića, te merkur u konjukciji sa venerom. treba imati snage isčupati se iz takvih ralja, a to z.marić nema, krotko i poslušno je sve što se, za sada, o njemu može reći jer astr.predispozicije postoje ali treba ih i pokrenuti te da li postoji želja, i što ona jest za nekog na koga se dugo vremena vrši određeni pritisak, i neka vrst mentorstva.
za razliku od jučerašnjeg buldog napada, na sreću d.bernardić je iznenađujuće dobro parirao ne dozvolivši provokacije, pa mu je opraštena smotanost oko prebrojavanja glasova. iako su obojica mladi i ,relativno, neiskusni, bernardić bar misli vlastitom glavom, bez obzira što za promatrača sastrane ponekad ono što čuje ispada strašno (haha).

pa na brzinu škicnuh natalnu kartu mislava bage. da je zemljanog elementa bilo je za pretpostaviti. odlično zapažanje, pronicljiv, pedantan, kritički osvrti etc.. sve su to odlike solarne djevice.
no, ono što ga čini posebnim u odnosu na kolege, je britki jezik. ogolit će istinu do same srži i nebitno od sugovornika javno je izreći. za to je najzaslužniji merkur na 29.st. djevice. takav um vidi nešto dalje od drugih jer planeta krečući se od početka znaka uči, sakuplja znanje etc., do 29 st. je sada to već i podosta toga što čovjek usvoji, stekne kroz određeno iskustvo. a kada se takav merkur nađe i u konjukciji sa plutonom spreman je duboko uroniti u predmet istraživanja, doći do informacije i znati procijeniti njenu istinitost ali i znati se obračunati sa sugovornicima ciljajući u srž problema kojeg oni najčešće nastoje zamaskirati izvrčući  istinu, lagati ili kad doista nemaju više kamo, kao danas z.marić skrečući na manje bitne stvari etc..
ne znam puno o m.b..... izdaleka, asc je lako moguće u jarcu, pomalo deprica faca, ne razmahuje se nešto javno previše, ali i da ima vatre i brzopletosti u nastupu bilo bi poradi mjeseca u ovnu ili negdje na samoj granici ribe/ovan, u tom slučaju je i 6k-posao u blizancima, a merkur-novinarstvo kao vladar i najvažnija planeta-komunikacija, riječi etc. u djevici i već opisanih karakteristika bitnih za ono čime se bavi.




m.bago

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 M_bago10
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 2/5/2017, 23:38

možebitni rasplet za četvrtak....
hdz ima dovoljan broj glasova, ministar z.marić ostaje. vladar mjesec je na regulusu-0,4st djevice, tkz. kraljevska zvijezda s porukom-tko visoko leti nisko pada. takav je mjesec u osmoj kući natalne karte hr, to je kuća gubitaka (smrt) kao i dugova, stranog novca etc., nije teško zamisliti što će uslijediti, jel.... kao što i ne sumnjam da karikaturalnom samodopadnošću i ležernim lupetanjem hr premijer štiti isključivo osobne interese pa ga ni pad neće puno oštetiti dok igra po pravilima svojih šefova kojima su hr građani posljednje o čemu bi brinuli. da je i diplomacija-utjecaj izvana odigrao svoje kaže mjesec u 3k. fortuna u 5k i natalnoj 10k. što reći, juškat će od veselja, najiskrenije se nadam samo nakratko.
oporbeni vladar saturn nema sredstava-doslovno da osigura pobjedu, na dc-u pluton a saturn u kvadratu sa venerom. većina građana-mo u strijelcu jest na njihovj strani, saturn konj.mjesec (i osiromašnena skroz-saturn), ali je u izolaciji-12k i kojekavim podkopavanjem, i zakulisanim igricama iz vlastitih redova, ne može puno učiniti.

gledam, fiksne.... sirijus na 14,19 st raka- izuzetno benefična, u konjukciji sa merkurom hr ,daje zaštitu utjecajnih osoba i nepotrebne brige.... haha, sad je jasno zašto hrvati mirno,i s kokicama u krilu, promatraju dešavanja na polit.sceni. a i u četvrtak je drito na vladajućima. valjda zato i plenković ne brine pretjerano pa lijeno, kao da bira krumpire na placu, mešetari vladom. iako, šalu na stranu, sirijus je u kvadratu sa retro jupiterom, opet će se nekim pravnim i inim smicalicama poslužiti, trikom već oprobanim, a i neptun im ide na ruku, trigon.... uglavnom, zastrašujuće.... kako ono ide-svaka država ima mafiju,jedino u hr mafija ima državu.





tranziti 04.05.17. u 9,30h


trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Sab_0410
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 21 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum