ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Page 19 of 22 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next

Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 19 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by kic 28/3/2017, 21:28


sekstil?

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 19 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 28/3/2017, 23:02

night sky wrote:savršena scena jednog od najboljih sf filmova.

r.hauer, vodenjak-veliki trigon so,ne i ur.



vidim,izašao je novi br,  r.gosling? :|, bit će da je zalutao kao i t.hardy u mad maxu.



skorpion..asc ribe, neptun blizu mc-a,kao i mars..
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 19 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 29/3/2017, 20:31

kic wrote:
sekstil?



udaljenost između dvije planete, vrha kuće, fiksne zvijezde etc., izražena u stupnjevima. sekstil - 60 st..
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 19 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 29/3/2017, 20:35

maggie13 wrote:
night sky wrote:savršena scena jednog od najboljih sf filmova.

r.hauer, vodenjak-veliki trigon so,ne i ur.



vidim,izašao je novi br,  r.gosling? :|, bit će da je zalutao kao i t.hardy u mad maxu.



skorpion..asc ribe, neptun blizu mc-a,kao i mars..




hm, baš iznenađenje.... i još sa mjesecom u jarcu, ispada skorz dobročudan škorpion, dobrica.... eto kako asc čini čuda.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 19 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by kic 30/3/2017, 18:19


aha, nisu mi poznati termini baš, rudhyara sam malčice čitao samo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 19 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 30/3/2017, 23:55

Hvala ti na Tolkienu! Trebat ce mi malo dok si sve prevedem. :-)

Btw, Rutger je pojeo Forda u BR-u. Ali doticni je simpatija jos od LadyHawke pa sam malo i subjektivna. Uglavnom, vrlo inteligentna osoba koja je vrlo dobro shvatila viziju Ridleya Scotta, ali i Dicka. Za razliku od Forda koji je imao prilicno tupaste odgovore na postavljena pitanja.

Sto se Blade Runnera 2049. tice, vidjeh neke scene. Dobro ozivljena atmosfericnost originala, glazba ponovno izaziva trnce, a mislim da je Ryan dobro odabran za ovaj film. Ne smatram da ce se nesto posebno pribliziti remek-djelu, ali mislim da ne bi trebao ni biti podbacaj. Redaelj Arrivala pobrinut ce se za to...



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 19 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 31/3/2017, 00:01

Mislim da Ryan ima tu neku hipnotizirajucu,pomalo luđačku stranu za tu ulogu.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 19 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 1/4/2017, 12:26

Moxy wrote:Mislim da Ryan ima tu neku hipnotizirajucu,pomalo luđačku stranu za tu ulogu.....

Daa, i cini mi se da ce Ford samo smetati u tome. : D Koliko sam shvatila, Blade Runner 2049. bit ce vjerniji onome sto mozemo procitati u Dickovom "Sanjaju li androidi elektricne ovce?". Ridley je krenuo od tog predloska, ali nacinio je drugaciju pricu. Postoje odredjeni elementi u samom romanu koji bi se dali iskoristiti u ovom nastavku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 19 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 1/4/2017, 12:32

Ford je meni tako mlak lik...ko rižini krekeri bez soli...:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 19 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 1/4/2017, 12:44

Moxy wrote:Ford je meni tako mlak lik...ko rižini krekeri bez soli...:D

: ))

Zanimljiv je u kombinaciji s Rachael, odnosno, kad tom paru (drustveno prihvacenih andija) suprotstavimo Roya i Pris (odmetnike).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 19 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by kic 1/4/2017, 12:45


knjiga ima humora, valjda će i to bit..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 19 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 1/4/2017, 12:48

kic wrote:
knjiga ima humora, valjda će i to bit..

Eto kako moj um funkcionira. Ne sjecam se humora, samo tjeskobe. I ona scena kad Pris kida nogicu po nogicu otkrivenom zivom pauku. :-(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 19 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by kic 1/4/2017, 13:05


prvo poglavlje kad pričaju o njegovoj ovci Groucho je simpa..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 19 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 1/4/2017, 22:14

kic wrote:
aha, nisu mi poznati termini baš, rudhyara sam malčice čitao samo..





točno, aspektima se bavio. najpoznatiji je ipak po sabijskim simbolima-nešto kao I ching novog doba. jest intrigantno ali valja uzeti u obzir da je živo u doba ezoterijskog miš maša s kraja 19st. i početka 20st..



http://sabian.org/sabian_symbols.php
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 19 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 1/4/2017, 22:30

Ithildin wrote:Hvala ti na Tolkienu! Trebat ce mi malo dok si sve prevedem. :-)

Btw, Rutger je pojeo Forda u BR-u. Ali doticni je simpatija jos od LadyHawke pa sam malo i subjektivna. Uglavnom, vrlo inteligentna osoba koja je vrlo dobro shvatila viziju Ridleya Scotta, ali i Dicka. Za razliku od Forda koji je imao prilicno tupaste odgovore na postavljena pitanja.

Sto se Blade Runnera 2049. tice, vidjeh neke scene. Dobro ozivljena atmosfericnost originala, glazba ponovno izaziva trnce, a mislim da je Ryan dobro odabran za ovaj film. Ne smatram da ce se nesto posebno pribliziti remek-djelu, ali mislim da ne bi trebao ni biti podbacaj. Redaelj Arrivala pobrinut ce se za to...







apsolutno, daleko ispred h.forda.... moglo bi se reći da s razumijevanjem odradi posao, što se direktno odnosi na spomenuti trigon sunca sa uranom-viši um i neptun-film (mašta), i da malo više od sebe,približi stvarnosti dok h.f. samo.... glumi,ništa više.
a i privatno je veoma prizemljena osoba, neopterećena slavom....
hitcher mi je također ostao u sjećanju.... disneyland.



r.gosling, možda.... nije me se dojmio, čak ni razvikanu bilježnicu nisam gledala.... a dobro, ni titanik.... ne uklapam se u prosjek haha......
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 19 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 1/4/2017, 22:34

Pogledaj The place beyond the pines
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 19 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 1/4/2017, 22:37

Moxy wrote:Ford je meni tako mlak lik...ko rižini krekeri bez soli...:D



:D.... takvi i jesu rakovim, jako meki.... a on tamo ima i mjesec.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 19 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 1/4/2017, 22:39

night sky wrote:
Moxy wrote:Ford je meni tako mlak lik...ko rižini krekeri bez soli...:D



:D.... takvi i jesu rakovim, jako meki.... a on tamo ima i mjesec.
sto, sto? :D
A, Vin Diesel, Tom Cruise, Sly Stallone..? ;>>~


Last edited by maggie13 on 1/4/2017, 22:41; edited 1 time in total
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 19 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Guest 1/4/2017, 22:40

night sky wrote:
Moxy wrote:Ford je meni tako mlak lik...ko rižini krekeri bez soli...:D



:D.... takvi i jesu rakovim, jako meki.... a on tamo ima i mjesec.

Imam ja raka kući i taj je sve samo nije mek....:D :^0 :shy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 19 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 1/4/2017, 22:45

|
Moxy wrote:Pogledaj The place beyond the pines



vidjela foršpan..... mračno, deprica film.... :|....
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 19 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 1/4/2017, 22:45

Muski Rakovi-vrlo zeznuti..Skorpioni znaju bit bebe za njih..B-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 19 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 22 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum