ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Antikatolčadske medijske orgije

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 4 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by Regoč Mon 25 Apr - 18:54

Eva wrote:Ak si vjernik, vjerovat ćeš mi!
Nisam, agnostik sam, ali i da sam vjernik, ne trebaš me brkati s naivcem.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 4 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by jastreb Mon 25 Apr - 19:43

Yehudi wrote:
 

  Pa to smo vidili milijun puta. Tijekom tursko janičarske agresije prije par stoljeća stotine su tisuća Hrvata, Srba

 a posebno onih iz Bosne i Hercegovine, konvertirali iz Kršćanstva u muhamedance. 
Radilo se uglavnom o Srbima.

Hrvati;tek onaj dio sa područja Krajine.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 4 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by Regoč Tue 26 Apr - 11:19

jastreb wrote:
Yehudi wrote:
 

  Pa to smo vidili milijun puta. Tijekom tursko janičarske agresije prije par stoljeća stotine su tisuća Hrvata, Srba

 a posebno onih iz Bosne i Hercegovine, konvertirali iz Kršćanstva u muhamedance. 
Radilo se uglavnom o Srbima.

Hrvati;tek onaj dio sa područja Krajine.
Ne, i s područja Turske Hrvatske (današnje zapadne Bosne) i s područja Hercegovine. A dio je prešao i na pravoslavlje jer su bili u povoljnijoj poziciji od katolika. Recimo terorist Vojislav Blažević potomak je takvih Hrvatah.

_________________
Antikatolčadske medijske orgije - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 4 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by jastreb Tue 26 Apr - 14:28

Regoč wrote:
jastreb wrote:
Yehudi wrote:
 

  Pa to smo vidili milijun puta. Tijekom tursko janičarske agresije prije par stoljeća stotine su tisuća Hrvata, Srba

 a posebno onih iz Bosne i Hercegovine, konvertirali iz Kršćanstva u muhamedance. 
Radilo se uglavnom o Srbima.

Hrvati;tek onaj dio sa područja Krajine.
Ne, i s područja Turske Hrvatske (današnje zapadne Bosne)  
Pa to je Krajina. Bosanska i Cazinska.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 4 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum