ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Antikatolčadske medijske orgije

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by crvenkasti Sat 23 Apr - 22:49

Ero wrote:
kaja_333 wrote:
jastreb wrote:Pročitao sam tekst jučer u Dnevno.

Ono što me iznenadilo je to što se (na ovom forumu)deklarirani ateist Marcello,ovdje (u tekstu)izjašnjava kao katolik.
Pa možda je katolik jer je kršten pa je katolik. A ateist u praksi. Međutim i dalje ostaje katolik, ne budist.
Krivo. Koliko ja znam deklarira se kao agnostik, što će reći da još uvijek propitkuje...To rade čak i praktični vjernici,
što je svojstveno nadprosječno inteligentnim.

I ga volim. I ljubo. I ante-ante.

crvenkasti

Posts : 28775
2014-04-17


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by Ero Sat 23 Apr - 22:50

bogomdani wrote:Kakogod,ako je Marc katolik,onda su mu i roditelji katolici..ali ako su katolici,kako se dogodilo da nakon ww2 i do danas obitelj je stekla tako vrijedne i brojne nekretnine...reklo bi se,svaki rezim,pa i onaj komjunisticki je bio plodonosan.. lol!
Krivo rezoniraš. Sistem moraš prevazići kakav god da bio. U tom smislu je Marc imao prave roditelje,
to mi možeš vjerovati na riječ. Tatu sam mu, ne vezano na ovaj forum, imao prilike i osobno sresti na
jednom ručku. Vrhunski intelektualac. Takvima ni jedan sistem ne može do živog...

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by Guest Sat 23 Apr - 22:51

Pa o tome i govorim..virtuoznost u prešaltavanju.,.treba za to biti intelektualac,i prilicno inteligentan..karakter je vec nes drugo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by Ero Sat 23 Apr - 22:57

bogomdani wrote:Pa o tome i govorim..virtuoznost u prešaltavanju.,.treba za to biti intelektualac,i prilicno inteligentan..karakter je vec nes drugo..
Ne mogu ovdje iznositi detalje našeg razgovora, ali ću reći samo jedno, da se je razgovor
 odvijao još tijekom rata i da gospodin neopisivo  ne podnosi intelektualce-poltrone.
Nije pristajao na puko podrepništvo, zbog osobniih probitaka.
Na mene je ostavio izuzetan utisak.Bila mi je čast upoznati ga.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by Guest Sat 23 Apr - 23:00

Dobro,dobro,odosmo mi u krivi smjer..u poslu nounara si eben i pečen,i moras biti virtuao..nemam ja zamjerke Marcu,stovise,zelim mu svaki dan Pajceka na stolu i situ i zadovoljnu obitelj..to je takva vrsta posla,gdje moras raditi,kako politika rezira..ne bih mogao raditi takav posao,e sve da krepem od gladi,ali to sam samo ja...  :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by crvenkasti Sat 23 Apr - 23:02

Ero wrote:
bogomdani wrote:Pa o tome i govorim..virtuoznost u prešaltavanju.,.treba za to biti intelektualac,i prilicno inteligentan..karakter je vec nes drugo..
Ne mogu ovdje iznositi detalje našeg razgovora, ali ću reći samo jedno, da se je razgovor
 odvijao još tijekom rata i da gospodin izuzetno ne podnosi intelektualce-poltrone.
Nije pristajao na puko podrepništvo zbog osobniih probitaka. Na mene je ostavio izuzetan utisak.

Ja sam imao priliku poznavati me u vrijeme dok sam bio četnik. Bio sam izuzetno glup. 
Ljudi se ne mijenjaju u vremenu, bez obzira na nacionalno opredijeljenje.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28775
2014-04-17


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by Guest Sat 23 Apr - 23:03

ti da cutis..Znamo da bez Marca bi umro od tuge...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by crvenkasti Sat 23 Apr - 23:05

bogomdani wrote:ti da cutis..Znamo da bez Marca bi umro od tuge...

ti to ne razumiješ ...
zar ne, ero?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28775
2014-04-17


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by L'âme Sat 23 Apr - 23:11

crvenkasti wrote:
Ero wrote:
bogomdani wrote:Pa o tome i govorim..virtuoznost u prešaltavanju.,.treba za to biti intelektualac,i prilicno inteligentan..karakter je vec nes drugo..
Ne mogu ovdje iznositi detalje našeg razgovora, ali ću reći samo jedno, da se je razgovor
 odvijao još tijekom rata i da gospodin izuzetno ne podnosi intelektualce-poltrone.
Nije pristajao na puko podrepništvo zbog osobniih probitaka. Na mene je ostavio izuzetan utisak.

Ja sam imao priliku poznavati me u vrijeme dok sam bio četnik. Bio sam izuzetno glup. 
Ljudi se ne mijenjaju u vremenu, bez obzira na nacionalno opredijeljenje.
mudro zboris,crveni..ne mijenjamo se..barem ne nabolje :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by Guest Sat 23 Apr - 23:11

Ma,razumijem ja crveni,sto je ljubav...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by marcus-t Sat 23 Apr - 23:14

Ero wrote:
jastreb wrote:Pročitao sam tekst jučer u Dnevno.

Ono što me iznenadilo je to što se (na ovom forumu)deklarirani ateist Marcello,ovdje (u tekstu)izjašnjava kao katolik.
To on  civilizacijski i je,  ma što mislio. Kao i ti, mada u nešto deformiranom obliku.
Kršćanska civilizacija je mnogo šira od onoga što si domaći  antifašisti zamišljaju
 u svojim voden-glavama. Da, da, našoj kršćanskoj civilizaciji pripadaju čak i naši muslimani.
Ma šta ja tu imam za objašnjavati... :)
Posebno oni iz Maoče. Dabogda ti sutra bili prvi susjedi u Sloveniji. :D
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by Ero Sat 23 Apr - 23:30

marcus-t wrote:
Ero wrote:
jastreb wrote:Pročitao sam tekst jučer u Dnevno.

Ono što me iznenadilo je to što se (na ovom forumu)deklarirani ateist Marcello,ovdje (u tekstu)izjašnjava kao katolik.
To on  civilizacijski i je,  ma što mislio. Kao i ti, mada u nešto deformiranom obliku.
Kršćanska civilizacija je mnogo šira od onoga što si domaći  antifašisti zamišljaju
 u svojim voden-glavama. Da, da, našoj kršćanskoj civilizaciji pripadaju čak i naši muslimani.
Ma šta ja tu imam za objašnjavati... :)
Posebno oni iz Maoče. Dabogda ti sutra bili prvi susjedi u Sloveniji. :D
Nisu oni iz Maoče  pekli volove iznad Niša, a netko je njima iznad Sarajeva.
Budimo realni i ne uzmimo si za pravo ograničavati nečiju slobodu i pravo na život.
Ako misliš da si nešto više u Božjim očima od njih, jako se varaš.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by Guest Sat 23 Apr - 23:39

Ero wrote:
marcus-t wrote:
Ero wrote:
jastreb wrote:Pročitao sam tekst jučer u Dnevno.

Ono što me iznenadilo je to što se (na ovom forumu)deklarirani ateist Marcello,ovdje (u tekstu)izjašnjava kao katolik.
To on  civilizacijski i je,  ma što mislio. Kao i ti, mada u nešto deformiranom obliku.
Kršćanska civilizacija je mnogo šira od onoga što si domaći  antifašisti zamišljaju
 u svojim voden-glavama. Da, da, našoj kršćanskoj civilizaciji pripadaju čak i naši muslimani.
Ma šta ja tu imam za objašnjavati... :)
Posebno oni iz Maoče. Dabogda ti sutra bili prvi susjedi u Sloveniji. :D
Nisu oni iz Maoče  pekli volove iznad Niša, a netko je njima iznad Sarajeva.
Budimo realni i ne uzmimo si za pravo ograničavati nečiju slobodu i pravo na život.
Ako misliš da si nešto više u Božjim očima od njih, jako se varaš.
Ero..ne mogu vjerovati da si tako jako naivan..ali hajde,pripisat cu to onoj staroj skoli,koja u svemu vidi pozitivu i svakom vjeruje..s jedne strane dobro,cini te pozitivnom osobom,ali i sa pjegom,ne na oku,nego na mozgu(sorry) za odredjene stvari..
Ne morasd se ti brinuti za slobodu i pravo islamista,sami ce oni to i bez tebe i ikoga izboriti,ako ne metkom,a ono sthantzanjem svojeg nakota posvuda,i onda samo gledaj i cudi se,kako polako nestaju TVOJA PRAVA I SLOBODA..ubacio sam tekst,previdio si ga,ili ignorirao o tome ,kako je Vatikan zabrinut za iseljavanje Hrvata iz cijele BiH...e,tu si polako tvoji Khozoepi stvaraju preduvjete za prava i slobodu,ali sorry,to ne ukljucuje druge vjere i nacije u te blagodati...
Ti gledaj kako ces ugoditi Bogu,noiznenadio bi se kako je Bog prilicno vickast,a uglavnom vrlo zaeban lik,ali ga odnosi majmuna na Zemlji bas previse niti ne zanimaju.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by Ero Sat 23 Apr - 23:45

bogomdani wrote:Dobro,dobro,odosmo mi u krivi smjer..u poslu nounara si eben i pečen,i moras biti virtuao..nemam ja zamjerke Marcu,stovise,zelim mu svaki dan Pajceka na stolu i situ i zadovoljnu obitelj..to je takva vrsta posla,gdje moras raditi,kako politika rezira..ne bih mogao raditi takav posao,e sve da krepem od gladi,ali to sam samo ja...  :clown
Marc uopće nije profesionalni novinar, ako to smijem u njegovo ime primijetiti. To mu je hobi.
To da misliš da je novinar govori samo o tome o kakvom svestranom tipu intelektualca se radi.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by mrincredible Mon 25 Apr - 11:11

Ero wrote:
jastreb wrote:Pročitao sam tekst jučer u Dnevno.

Ono što me iznenadilo je to što se (na ovom forumu)deklarirani ateist Marcello,ovdje (u tekstu)izjašnjava kao katolik.
To on  civilizacijski i je,  ma što mislio. Kao i ti, mada u nešto deformiranom obliku.
Kršćanska civilizacija je mnogo šira od onoga što si domaći  antifašisti zamišljaju
 u svojim voden-glavama. Da, da, našoj kršćanskoj civilizaciji pripadaju čak i naši muslimani.
Ma šta ja tu imam za objašnjavati... :)

Malo je gadljivo nekome povlačiti ženu i dijete po forumu zbog netrepeljivosti prema nečijem stavu u politici. A inače ne sjećam se da je nešto drugačije pisao dok je Milanović bio na vlasti. 

Za komentar o civilizacijskoj pripadnosti se slažem, on nema veze s nečijim osobnim uvjerenjima.
mrincredible
mrincredible

Male
Posts : 440
2014-04-16


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by Guest Mon 25 Apr - 11:30

jastreb wrote:Pročitao sam tekst jučer u Dnevno.

Ono što me iznenadilo je to što se (na ovom forumu)deklarirani ateist Marcello,ovdje (u tekstu)izjašnjava kao katolik.

Mene ne iznenađuje. Za soma ojra Marčelo bu sutra Mujo, samo da mu ih Erdogan ponudi. Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 1f600
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by marcellus Mon 25 Apr - 13:40

kaja_333 wrote:
jastreb wrote:Pročitao sam tekst jučer u Dnevno.

Ono što me iznenadilo je to što se (na ovom forumu)deklarirani ateist Marcello,ovdje (u tekstu)izjašnjava kao katolik.
Pa možda je katolik jer je kršten pa je katolik. A ateist u praksi. Međutim i dalje ostaje katolik, ne budist.

svi mi ovdje smo katolici po svom kulturnom naslijeđu, mentalitetu, i načinu razmišljanja, i s tim se treba pomiriti. Nekima je to prekomplicirano, pa bismo se trebali odreći svog katoličkog identiteta i ostati bez identiteta.

vjera je naravno stvar pojedinca, religijska kultura je stvar društva, zajednice, države.

_________________
Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by crvenkasti Mon 25 Apr - 13:42

marcellus wrote:
kaja_333 wrote:
jastreb wrote:Pročitao sam tekst jučer u Dnevno.

Ono što me iznenadilo je to što se (na ovom forumu)deklarirani ateist Marcello,ovdje (u tekstu)izjašnjava kao katolik.
Pa možda je katolik jer je kršten pa je katolik. A ateist u praksi. Međutim i dalje ostaje katolik, ne budist.

svi mi ovdje smo katolici po svom kulturnom naslijeđu, mentalitetu, i načinu razmišljanja, i s tim se treba pomiriti. Nekima je to prekomplicirano, pa bismo se trebali odreći svog katoličkog identiteta i ostati bez identiteta.

vjera je naravno stvar pojedinca, religijska kultura je stvar društva, zajednice, države.

Marcelus nije vjernik po vjeri, nego po mentolitetu. On se s tim pomirio.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28775
2014-04-17


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by Guest Mon 25 Apr - 13:43

marcellus wrote:
svi mi ovdje smo katolici po svom kulturnom naslijeđu, mentalitetu, i načinu razmišljanja

niste svi, no jeste većina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by marcellus Mon 25 Apr - 13:45

deda na aparatima wrote:
marcellus wrote:
svi mi ovdje smo katolici po svom kulturnom naslijeđu, mentalitetu, i načinu razmišljanja

niste svi, no jeste većina

jesmo svi, ovdje nema budista ni protestanata ima doduše istočnih kršćana gdje se kultura ponešto razlikuje.

_________________
Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by marcellus Mon 25 Apr - 13:46

pod katolike u kulturološkom smislu brojim i židove kojima su preci stoljećima ovdje i uklopili su se u način života i razmišljanja.

_________________
Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Antikatolčadske medijske orgije - Page 2 Empty Re: Antikatolčadske medijske orgije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum