ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opet medijske lazi o Bitcoinu

Go down

Opet medijske lazi o Bitcoinu Empty Opet medijske lazi o Bitcoinu

Post by zdenkoKastor 2/2/2018, 14:30

http://www.index.hr/vijesti/clanak/bitcoin-pao-ispod-9000-dolara/1023332.aspx

mediji koji su u vlasnistvu banaka i zidova ponovo sire dezinformacije

pa jebemu mater 8 tisuca EJ, 8 tisuca dolara vrijedi jebeni bitcoin, a 2008 mu je vrijednost bila ISPOD nule, da ispod nule i ova govna sad seru da to ne valja i da propada

pa jebo te bog da te jebo nemam komentara vise na ovo mazanje ociju

znaci kako moze bit losa investicija u tako nesto? jedino sto se moze ocekviat je da raste i nista drugo

a neki kreteni ni ne znaju da je trenutno "pao" zbog indije i njihove borbi protiv kriptovaluta

prvo amerika, sad indija, ceka s dok bitcoin ne sjebe bankare do kraja

ZIVIO BITCOIN
zdenkoKastor
zdenkoKastor

Posts : 20
2017-12-24


Back to top Go down

Opet medijske lazi o Bitcoinu Empty Re: Opet medijske lazi o Bitcoinu

Post by Guest 2/2/2018, 14:41

zdenkoKastor wrote:
znaci kako moze bit losa investicija u tako nesto? jedino sto se moze ocekviat je da raste i nista drugo

a neki kreteni ni ne znaju da je trenutno "pao" zbog indije i njihove borbi protiv kriptovaluta

prvo amerika, sad indija, ceka s dok bitcoin ne sjebe bankare do kraja

točno to, ovaj sad pad od 50% u mjesec dana je predah pred novi rast, nije ispuhivanje napuhanog "mjehura" kako neki lažu

država je zlo, država želi uništiti sve što valja

ja ću sjebati državu tako što ću kupiti Bitcoin, sve ću uložiti u BTC, a isplati se dignuti čak i kredit u banci za ulaganje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Opet medijske lazi o Bitcoinu Empty Re: Opet medijske lazi o Bitcoinu

Post by T. 2/2/2018, 14:48

Opet medijske lazi o Bitcoinu 1f602

_________________
Opet medijske lazi o Bitcoinu Unname11
T.
T.

Posts : 17113
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Opet medijske lazi o Bitcoinu Empty Re: Opet medijske lazi o Bitcoinu

Post by zdenkoKastor 4/2/2018, 05:06

eto bitcoina opet na 9k $

ne propada zlato tako lako.
zdenkoKastor
zdenkoKastor

Posts : 20
2017-12-24


Back to top Go down

Opet medijske lazi o Bitcoinu Empty Re: Opet medijske lazi o Bitcoinu

Post by darth_vader 4/2/2018, 06:51

Nisu ljudi tolike godine zanista rudarili...a i proizvodaci racunalne opreme koju pinku okrenuli...sve to ima svoju vrijednost pa tako i Yodin stick zakopan u vrtu koji ceka buduceg milijunasa...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Opet medijske lazi o Bitcoinu Empty Re: Opet medijske lazi o Bitcoinu

Post by Guest 4/2/2018, 10:14

zdenkoKastor wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/bitcoin-pao-ispod-9000-dolara/1023332.aspx

mediji koji su u vlasnistvu banaka i zidova ponovo sire dezinformacije

pa jebemu mater 8 tisuca EJ, 8 tisuca dolara vrijedi jebeni bitcoin, a 2008 mu je vrijednost bila ISPOD nule, da ispod nule i ova govna sad seru da to ne valja i da propada

pa jebo te bog da te jebo nemam komentara vise na ovo mazanje ociju

znaci kako moze bit losa investicija u tako nesto? jedino sto se moze ocekviat je da raste i nista drugo

a neki kreteni ni ne znaju da je trenutno "pao" zbog indije i njihove borbi protiv kriptovaluta

prvo amerika, sad indija, ceka s dok bitcoin ne sjebe bankare do kraja

ZIVIO BITCOIN

Kao i sve valute i vrijednosnice,i Kriptovalude ovise o "dobrom glasu" iliti trzajima na trzistu,zakonima,ovome i onome...sto se cudis??

Vidim navijas puno,sto znaci da nisi bas realan u procijeni situacije..nemoj me krivo shvatiti,podrzavam zesce mozda Kriptovalute,no treba iznad svega biti cvrsto nogama na tlu..jedini nacin...

"jedino se moze ocekivati da raste"....nije li mozda malo overkill?..nis nije tako stabilno na planetu zemlja..nikad ne znas kad ce vlade nekim zakonima to jednostavno sasjeci..dosad miruju,jer cekaju razvoj situacije i savjetuju se sa ekspertima... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Opet medijske lazi o Bitcoinu Empty Re: Opet medijske lazi o Bitcoinu

Post by Guest 4/2/2018, 10:17

yepte se...odo kupiti 6 nvidijinih GTX titan 10'0 pa rudariti i svu lovu u Bitkoine ili slicno pretvoriti... :clown..dobro,ne bas svu lovu :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Opet medijske lazi o Bitcoinu Empty Re: Opet medijske lazi o Bitcoinu

Post by Guest 4/2/2018, 10:28

pismejker wrote:yepte se...odo kupiti 6 nvidijinih GTX titan 1080 pa rudariti i svu lovu u Bitkoine ili slicno pretvoriti... :clown..dobro,ne bas svu lovu :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Opet medijske lazi o Bitcoinu Empty Re: Opet medijske lazi o Bitcoinu

Post by Guest 4/2/2018, 10:30

Yedno je sigurno..cim rizik postoji,profit je moguc..ili gubitak odredjeni..

Pretpostavim oda Bitcoin samo ima lagane stagnacije,najveci rizik je upravo politicka atmosfera i odluke u politici..no to je i kod drugih valuta isto tako..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Opet medijske lazi o Bitcoinu Empty Re: Opet medijske lazi o Bitcoinu

Post by Guest 4/2/2018, 10:34

pismejker wrote:yepte se...odo kupiti 6 nvidijinih GTX titan 10'0 pa rudariti

Bitcoini se rudare na ASIC minerima

al svejedno ti kupi 6 grafičkih, za svaki slučaj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Opet medijske lazi o Bitcoinu Empty Re: Opet medijske lazi o Bitcoinu

Post by Guest 4/2/2018, 10:56

ex normal wrote:
pismejker wrote:yepte se...odo kupiti 6 nvidijinih GTX titan 10'0 pa rudariti

Bitcoini se rudare na ASIC minerima

al svejedno ti kupi 6 grafičkih, za svaki slučaj
po pitanju tog gradiva sam potpuno neuk...lupam onako iz zajebancije..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Opet medijske lazi o Bitcoinu Empty Re: Opet medijske lazi o Bitcoinu

Post by Guest 4/2/2018, 12:23

eh bitcoin ovisi o regulacijama države.. on svakako neće doći nikada na 0$, jer ja sam ga koristio prije 2godine, kada mu je vrijednost bila 500-1000$, tada sam ga i ja prvi put upoznao, kupovao sam neke stvari online, i bilo je par tradera i par websitova gdje su samo primali bitcoine i ništa drugo. paypal je bio pun "scamera i prevaranata" , kao i druge financijske institucije itd, a bitcoin je bio idealan za ekipu koja ima visoku reputaciju kao pouzdanih trgovaca.. oni su primali samo bitcoine, jer .. nemožeš kupiti recimo od nekoga online(ja bih kupio neke cd -keyeve), koji ima 100% reputaciju, ti kupiš sa paypalom, dobiješ ispravan proizvod, a onda otvoriš "case" kod paypala, "da te je ovaj prevario"(a nije istina) i paypal uvijek presuđivao u korist onoga kojeg plaća.. a ti recimo prodavač sa 100% reputacijom, izgubiš "case", izgubiš pare, cd -keyeve, i izgubiš još "case" i još ti paypal skine 20$ troškova.. meni se to desilo, prodajem cd key od 5$, ispravan, prodao par, ovi digli "case" kod paypala, i još sam morao na svaki cd key(koji su bili ispravnI) platiti 20$ troškova!!!

i onda je hrpa ljudi u toj branši, itd, primala samo bitcoinove.
aj korisnost Bitcoina je legalizirana sada u Japanu, Koreji, hrpi azijskih zemalja, bjelorusiji, iranu, itd, dakle znači, moja procjena jest da Bitcoin, da ga sve zabrane na zapadu , opet realno nemože pasti ispod 2000-5000$. (pucam iz glave)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Opet medijske lazi o Bitcoinu Empty Re: Opet medijske lazi o Bitcoinu

Post by Guest 4/2/2018, 12:28

tako da priče "bitcoin" se nigdje ne koristi, nije istina. koristi se, legaliziran je u hrpi zemalja.

Recimo Bjelorusija bi mogla masno profitirati da se BitCoin zabrani u EU ili USA. Kao što jebena pametna Švicarska postaje bitcoin hub centar za Europu.
Past će mu cijena, ali ljudi će ga i dalje koristiti. Međutim pošto će biti "zabranjen" svugdje, ljudi će ga mjenjati u prvoj legalnoj zemlji.. tipa Bjelorusiji ili Švicarskoj. Ove zemlje bi se mogle lijepo obogatiti.

Ali cijena će mu nužno otići dolje, manja potražnja , manja cijena.
U slučaju da se BitCoin nešto blago regulira(kao na razini Koreje i Japana) u USA, EU, onda mu cijena ponovo ide i preko 20 000$..

zato vam je ovo sada rizično ulaganje.. kupite ga sada za 9000$, mislim da mu je "realno dno", negdje na 3000$(taman kada sam ga ja odlučio staviti sa strane, iako sam ga koristio i kada je bio 500$), a gornja granica.. uz malo sreće stotinjak i više tisuća $.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Opet medijske lazi o Bitcoinu Empty Re: Opet medijske lazi o Bitcoinu

Post by Guest 4/2/2018, 12:35

Pinochet wrote:paypal je bio pun "scamera i prevaranata" , kao i druge financijske institucije itd, a bitcoin je bio idealan za ekipu koja ima visoku reputaciju kao pouzdanih trgovaca.. oni su primali samo bitcoine, jer .. nemožeš kupiti recimo od nekoga online(ja bih kupio neke cd -keyeve), koji ima 100% reputaciju, ti kupiš sa paypalom, dobiješ ispravan proizvod, a onda otvoriš "case" kod paypala, "da te je ovaj prevario"(a nije istina) i paypal uvijek presuđivao u korist onoga kojeg plaća.. a ti recimo prodavač sa 100% reputacijom, izgubiš "case", izgubiš pare, cd -keyeve,  i izgubiš još "case" i još ti paypal skine 20$ troškova.. meni se to desilo, prodajem cd key od 5$, ispravan, prodao par, ovi digli "case" kod paypala, i još sam morao na svaki cd key(koji su bili ispravnI) platiti 20$ troškova!!!

i onda je hrpa ljudi u toj branši, itd, primala samo bitcoinove.

zapravo po ovome što si opisao ti si bio scamer koji je varao klince :popcorn

yoda, yoda :comfort
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Opet medijske lazi o Bitcoinu Empty Re: Opet medijske lazi o Bitcoinu

Post by Guest 4/2/2018, 12:40

prodavao si jeftine CD-Key-eve namjenjene npr. siromašnijem Ruskom tržištu klincima iz SADa, EUa

i onda kad im ne bi radili, kad bi ih Steam blokirao jer koriste key konji nije namjenjen njihovoj državi, njihovom tržištu

onda bi ih ti zajebao sa Bitcoinom kako ne bi mogli tražiti povrat novca

free market, nevidljiva ruka :popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Opet medijske lazi o Bitcoinu Empty Re: Opet medijske lazi o Bitcoinu

Post by Guest 4/2/2018, 12:46

steam ne prodaje cd keyeve. probaj otić na steam i kupi cd key

lol!

usput , da i to napraviš što kažeš(a steam ne prodaje cd keyeve) imaš reputaciju koja se gradi godinama, i da nekoga zjebeš tipa prodaš mu broken steam cd key(koji se nemoze kupiti na steamu), likovi te reportaju, itd, možeš dobiti ban  i neće nitko od tebe kupiti.

zato scamanjem nemožeš zaraditi više 50-500$ , jednom kada scamaš nekoga, banirat se ip adresa, mail, osobna(na hrpu sitova se moraš registrirati sa osobnom itd).

jbt, tipičan si. puno googlaš, puno znaš općenito o svemu, ali malo toga znaš u suštini :D (recimo odmah ti pretpostavka pada u vodu, jer na steamu nikada nisi mogao kupiti cd key)

ako te baš zanima gdje možeš kupiti  steam cd key i dalje zarađivati(ali je sitna lova zbog hrpe konkurencije) jest site humblebundle.com
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Opet medijske lazi o Bitcoinu Empty Re: Opet medijske lazi o Bitcoinu

Post by Guest 4/2/2018, 12:56

inače još o bitcoinu, govori se da ga "najviše koriste kriminalci itd".

nije baš istina, istraživanje pokazalo da kriminalci više koriste državni novac čak i regularne bankovne transfere nego bitcoin.

iako kada bi se BTC zabranio u većini država svijeta(izuzev švicarske, nekih azijskih zemalja, bjelorusije , irana itd), logično je broj "normalnih ljudi" koji bi koristili BitCoin pao, te bi on tek tada postao alat kriminalac. (trenutno dok je ne-reguliran, kriminalci više koriste banke i cash, nego BTC)

jedino gdje se BTC najviše koristi a što države smatraju kriminalom, jest izbjegavanje plaćanja poreza.
najbolji način da ga država u isto vrijeme regulira, te u isto vrijeme ga "ne sjebe", jest da napravi neku regulaciju na uzoru Bjelorusiju ili Azijske zemlje, gdje plaćaš neki mali porez i to je to. ljudima se onda neće isplatiti zajebavanje da ga na "crno koriste" (jer da ga i opereš , sve je to trošak i rizik).. ja radije platit 5% poreza državi, i sve legalno preko banke, sve super, nego 20-30% poreza, onda radije sjest na avion u u neku mjenjačnicu u švicarsku itd, ili kod nekoga na crno u RH te plaćat trošak avionske karte ili toga "švercera u RH koji će ti uzeti 10% provizije itd"..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Opet medijske lazi o Bitcoinu Empty Re: Opet medijske lazi o Bitcoinu

Post by zdenkoKastor 6/2/2018, 04:17

bankari i vlade ne žele da ljudi imaju svoj vlastiti novac
zdenkoKastor
zdenkoKastor

Posts : 20
2017-12-24


Back to top Go down

Opet medijske lazi o Bitcoinu Empty Re: Opet medijske lazi o Bitcoinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum