ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako je Plenki lagao i nasamario hdzovce:'Lazi lazi lazi me ti to radis najbolje'

Go down

Kako je Plenki lagao i nasamario hdzovce:'Lazi lazi lazi me ti to radis najbolje' Empty Kako je Plenki lagao i nasamario hdzovce:'Lazi lazi lazi me ti to radis najbolje'

Post by vuksadinare 22/6/2022, 04:33

https://narod.hr/hrvatska/od-stranackih-referenduma-do-zastite-obitelji-i-e-glasovanja-sto-je-plenkovic-obecavao-hdz-ovcima-od-2016
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Kako je Plenki lagao i nasamario hdzovce:'Lazi lazi lazi me ti to radis najbolje' Empty Re: Kako je Plenki lagao i nasamario hdzovce:'Lazi lazi lazi me ti to radis najbolje'

Post by vuksadinare 22/6/2022, 04:57

...sutra ce im reci..'cao djaci sad ste sami'..ne salje on bzv u brisel svoje najodanihe ljude da se ima sa kim druziti i kao potpora kad ode tamo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Kako je Plenki lagao i nasamario hdzovce:'Lazi lazi lazi me ti to radis najbolje' Empty Re: Kako je Plenki lagao i nasamario hdzovce:'Lazi lazi lazi me ti to radis najbolje'

Post by vuksadinare 22/6/2022, 04:59

...plenki i mesic dva najbolja prodavaca magle..jedno misle drugo pricaju trece rade
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Kako je Plenki lagao i nasamario hdzovce:'Lazi lazi lazi me ti to radis najbolje' Empty Re: Kako je Plenki lagao i nasamario hdzovce:'Lazi lazi lazi me ti to radis najbolje'

Post by vuksadinare 22/6/2022, 05:02

jedini koji pokusava kopirati ovu dvojicu i to drasticno neuspjesno je senf..koji je to daleko bolje radio dok je bio zeleno crveni perfomer..ali jedno je vlast drugo bubnjanje,lezarina po travnjacima i cestama
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Kako je Plenki lagao i nasamario hdzovce:'Lazi lazi lazi me ti to radis najbolje' Empty Re: Kako je Plenki lagao i nasamario hdzovce:'Lazi lazi lazi me ti to radis najbolje'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum