ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 21:45

michaellcmacha wrote:
odjebeš ti lagano u troskoku... ja imam više humanosti kad sam nehuman od tebe kad si najhumanija...
ti imaš humanosti? od alepa je ostala jedna cigla, tvoja humanost se vrtila oko toga da europa slučajno ne bi postala smeđa i islamizirana kao i svima na ovom forumu.
pljeskalo se kad je naoružana pandurija pendrečila po granicama jadnike koji su htjeli pobjeć. gdje je bila ta humanost za ljudska bića tada? tvoja humanost je k'o i tvoja "sloboda". samo riječ.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 21:45

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:ali ni ove šupke poput jebenog.
šupak ti je mater, jel se razumijemo? :coffee
ajde de...
bitno da se razumijemo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by veber 22/3/2022, 21:46

ebenica wrote:
veber wrote:
MDMiridije wrote:

Nije im stradalo 15% ukupne vojske nego 15% snaga koje su krenule u invaziju.
pa to sam napisao, jebe mi se za fiktivnih 1 000 000.
govorimo o ratištu.
da je 15 ukupno s ročnicima bilo bi 300 000 mrtvih.

pišemo o agresiji na ukrajinu.
a po čemu je to točno istina? twiteru? priopčenju ukrajinskog nekog? 15 % snaga im je stradalo? tko to točno zna osim rusa samih?
ne jurišaju k'o prvih dana kad im se svijet smijao? to je autamatski znak da nemaju više snaga? kaka to točno funkcionira da se na jednom forumu u rh zna točan gubitak ruskih snaga?
a tko piše o nekom opskurnom forumu i o tome da je relevantan.

podaci koji se temelje na više parametara, kao primjerice američke, britanske, onda njemačke, francuske.
u današnje doba telekomunikacija kada se presreću svakakvi signali i očitanja.

svaka direktno sukobljena strana laže s podacima u svoju korist, ali ima dosta tehnike koja je u svemiru ili višim orbitama koja u realnom vremenu snima.

od kada je to sve postalo 90ih dostupnije pa do danas vidimo da realni podaci budu baš to.
rusija je izgubila oko 25 000 vojnika. što mrtvih što ranjenih.

tebi je možda mentalni problem zamisliti koliko guta tenk na sat, koliko jede 150 000 vojnika, što su linije opskrbe.
meni nije. neka je angažirano tisuću vozila od običnog džipa pa do tenka u prosjeku im treba 1000 tona goriva dnevno.
u mirnodopskim uvjetima to je 30ak cisterni. nikaj naročito.

ali nisu mirnodopski uvjeti.

radi se o gorivu.
dnevno trebaš 150 tona hrane za vojsku

sva ta vojska negdje sere, moraš osigurati wc da se ne pojavi dizenterija, kuga, kolera.

svaki od tih vojnika treba minimum litru vode a s obzirom na ruse i litru votke.

grijanje

obične nezgode.

dovoljno je poznavati ljudske potrebe, tehnuku koja nas okružuje da bi znao koliko resursa ti treba na dnevnoj bazi.

plus što ginu.

i onda dođemo na nekih 22500 van stroja, koji psihički vežu barem još dvojicu uz sebe.

ali svi ste vi jako, internetski pametni i altruistični u tri pm.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 22/3/2022, 21:48

michaellcmacha wrote:
epikur37 wrote:
michaellcmacha wrote:
evo ovoga ope, ti nemaš problem, pa ti si jaja pojede u strahu da će ti propasti sezona... tebee boli kurac za bilo koga, a sad si se tu počeo i kuratiti, iskajući da se zapad uključi... pa uključit će se, ali kad on procijeni da je vrijeme da se uključi... pa makar ti zbog tog financijski egzistencijalno propao... nemoj nam samo prodavati lire da te je briga za živote ukrajinske djece jer te nije briga...

Miha, meni se stvarno jebe za sezonu. Ok, unazadit će me ali neću propasti.

Isplivao sam konačno malo, prvi put u životu. Nisi ni svjestan koliko sa zahodskih školjki oprao kao magistar i mentor e da bih se malo dignuo.

Kaj se tebe tiče, evo neka moj imenjak organizira tref, vrlo rado ću popričati i s tobom i treom.



I nije to zato što te se ja  bojim, možeš me ubiti jednom i to je to. Ako ti je to sreća,izvoli.


Meutim to je radi toga što ne trpim ovakve odnose. I ovo nije normalno.
pa naravno da nije normalno i trebao si skužiti da da ja ne trpim ljude poput tebe, naravno da to tebi nije i ne treba biti bitno u životu... ja da hoću, ja ti sutra pokucam na vrata i toliko te isprepadam da ne bi do konca života sebi došao... sve znam o tebi i kako se zoveš, i gdje stanuješ i gdje radiš i gdje ti se nalaze ti tvoji apartmani i koji ti je registarski broj one brodice i koji si broj nosio na zadnjem trčkaranju... i da treu slobodno plati piće jer je uložio puno svog utjecaja u našoj komunikaciji (a ima ga puno kao i tvoj imenjak kod mene) da promijenim mišljenje o tebi... tvog imenjaka pak toliko cijenim i poštujem da ga nikad ne bih doveo u situaciju da on bude medijator i da se mi preko njega upoznajemo i uvjeravamo ili razuvjeravamo. neću ja ubiti nikoga, pa ni tebe, ali ni ove šupke poput jebenog ili onog smrada Levog, ali probaj skopčati da postoje ljudi koji te čitaju i razumiju pozadinu tvojih upisa i nije poanta da mene u bilo što uvjeravaš uvjeravaj sebe, uvjeri sebe... da je bilo pogrešno drukati "udri Putko"... o tome se radi... drukao si da Putko udari a on evo ko iz pičke poubijao 200njak dječice, izranjavao duše tisuća klinaca koji su možda parnjaci tvojih, uništio sudbine milijuna ljudi, od kojih je 95% potpuno nevino, nekrivo i bez ikakvog utjecaja na bilo što za razliku od "udarača"... zato sam ja strašno ljut na tebe jer si ti kao, obrazovan, elokventan, načitan, kognitivan eto kažeš i da si magistar i mentor... pa zar te nije bar malo sramota zbog "udri Putko"...


Jeste, ali to nije rezultat tvog forumskog terorizma i isljedništva.

Život se mijenja, ne možemo sve pretpostaviti niti dovesti u red.

Ja sam i dalje zagovornik nekih konzervativnioh vrijednosti a kojima sam oslonac vidio u konzervtivnijem Putinu u odnosu na dekadentni Zapad.

Ok, ja ću se osobno izliožiti ovdje a vjerujem da mnogi isto misle, boje se i šute.

Riješit ćemo se Putina na kraju, ali tko će riješiti našu moralnu eroziju.





epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 21:51

veber wrote:

i onda dođemo na nekih 22500 van stroja, koji psihički vežu barem još dvojicu uz sebe.

ali svi ste vi jako, internetski pametni i altruistični u tri pm.
ja nisam internetski pametan, kad se pišu gluposti a pišu se od samog početka to ne pomaže nikome već stvara lažnu sliku i šteti.
ruska vojska je na k0ljenima, imaju hrane za 3 dana, jedan se predao da bi dobio 10 000 dolara....di se to vidi bokte?
jel to ukrajinci vide, tih tvojih 15%, američkih, cnn-a ili nekog medija? vidi se iz svemira veliš? zakaj se ne vidi na terenu? to se ne vidi nigdje opipljivo jer je sranje.
isto bi bilo da rusi objave koliko su uništili ukrajinskih vojnika. šta vidjeli su iz svemira? ameri nisu imali svemir i ptičje oko kod talibana? od kud ih je izgmizalo onolko nakon povlačenja a bili su satrani i uništeni? gluposti ne pomažu nikome.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 22/3/2022, 21:52

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
odjebeš ti lagano u troskoku... ja imam više humanosti kad sam nehuman od tebe kad si najhumanija...
ti imaš humanosti? od alepa je ostala jedna cigla, tvoja humanost se vrtila oko toga da europa slučajno ne bi postala smeđa i islamizirana kao i svima na ovom forumu.
pljeskalo se kad je naoružana pandurija pendrečila po granicama jadnike koji su htjeli pobjeć. gdje je bila ta humanost za ljudska bića tada? tvoja humanost je k'o i tvoja "sloboda". samo riječ.

Izbjeglice iz Ukrajine su one prave, dakle žene, djeca i starci. Muškarci ostaju i bore se. Kako i treba biti.

Ono iz Sirije i Afganistana je bila banda dezertersko-lopovska.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


darth_vader, michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 21:56

Hektorović wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
odjebeš ti lagano u troskoku... ja imam više humanosti kad sam nehuman od tebe kad si najhumanija...
ti imaš humanosti? od alepa je ostala jedna cigla, tvoja humanost se vrtila oko toga da europa slučajno ne bi postala smeđa i islamizirana kao i svima na ovom forumu.
pljeskalo se kad je naoružana pandurija pendrečila po granicama jadnike koji su htjeli pobjeć. gdje je bila ta humanost za ljudska bića tada? tvoja humanost je k'o i tvoja "sloboda". samo riječ.

Izbjeglice iz Ukrajine su one prave, dakle žene, djeca i starci. Muškarci ostaju i bore se. Kako i treba biti.

Ono iz Sirije i Afganistana je bila banda dezertersko-lopovska.
svatko ima pravo htjet ostat živ, bio muško ili žensko, nije svaki rat svačiji. imaš marčela ovdje na forumu koji je poobjegao iz kamiona za ratište, jel ga treba ubit radi toga? ja mislim da ne treba...
tko je bilo tko od nas da odluči tko se treba borit a tko ne? to je osobna odluka pojedinca. izbjeglica je svatko tko bježi od rata i smrti, imao 9 mjeseci ili 99 godina, bio muško ili žensko.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by T. 22/3/2022, 21:57

Hektorović wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
odjebeš ti lagano u troskoku... ja imam više humanosti kad sam nehuman od tebe kad si najhumanija...
ti imaš humanosti? od alepa je ostala jedna cigla, tvoja humanost se vrtila oko toga da europa slučajno ne bi postala smeđa i islamizirana kao i svima na ovom forumu.
pljeskalo se kad je naoružana pandurija pendrečila po granicama jadnike koji su htjeli pobjeć. gdje je bila ta humanost za ljudska bića tada? tvoja humanost je k'o i tvoja "sloboda". samo riječ.

Izbjeglice iz Ukrajine su one prave, dakle žene, djeca i starci. Muškarci ostaju i bore se. Kako i treba biti.

Ono iz Sirije i Afganistana je bila banda dezertersko-lopovska.
Zašto da se lažemo?
Istina je da smo svi barem malo rasisti...
Ok, netko malo više...
Te da nam nije problem prihvatiti u našu državu ljude slične nama, za razliku od nekih drugih...

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 22/3/2022, 21:58

posljednjih dana Putinovi obožavatelji i apologeti javno izražavaju svoje simpatije u zemlji u kojoj bi se to mnogo manje očekivalo - u Njemačkoj. U ponedjeljak je tako u njemačkom gradu Kasselu održan prosvjed takozvanih querdenkera ("lateralnih mislioca") na kojem su se miješale poruke protiv covid-potvrda i drugih epidemioloških mjera i poruke podrške Putinovom ratu.

Querdenkeri su, najjednostavnije rečeno, njemački pokret antivaksera i koronaskeptika koji svoje protivljenje epidemiološkim mjerama i cijepljenju protiv covida-19 kombiniraju s čitavim dijapazonom teorija zavjera. Da se u taj njihov paket "lateralnog mišljenja" uklapa i simpatiziranje Putina kao mitskog predvodnika borbe protiv zapadnih elita, nije posebno iznenađujuće.

Artur Helios, bivši njemački vojnik koji je na ranijim prosvjedima poručivao da one koji nameću covid-mjere treba "eliminirati", na prosvjedu u ponedjeljak govorio je o "izmišljenom ratu" u Ukrajini, pišu lokalne njemačke novine HNA.






Njemačka javna televizija Tagesschau u nešto ranijem članku na svom portalu piše da querdenkeri veličaju Putina kao borca protiv spomenutih zapadnih elita koji predstavlja "alternativni model" njihovom "multikulturalizmu i rodnoj ideologiji".

Neki od njih u grupama na Telegramu otvoreno fantaziraju o tome da "Putin umaršira u Berlin" i "konačno oslobodi" Nijemce, a na prosvjedima lokalnog antivakserskog pokreta Slobodna Saska u istoimenoj njemačkoj regiji nose maske s likom Putina i vijore ruske zastave.





debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 22/3/2022, 22:02

https://twitter.com/Blue_Sauron/status/1506373744293462019/photo/1

slika uništene ruske tehnike. međutim zanimljivo da ima tu "ukopane tehnike".. dakle ukopavanje ne štiti previše na ratištima 21og stoljeća a ukrainci se ratuju tehnologijama i metodama 21og stoljeća...

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 22:03

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
odjebeš ti lagano u troskoku... ja imam više humanosti kad sam nehuman od tebe kad si najhumanija...
ti imaš humanosti? od alepa je ostala jedna cigla, tvoja humanost se vrtila oko toga da europa slučajno ne bi postala smeđa i islamizirana kao i svima na ovom forumu.
pljeskalo se kad je naoružana pandurija pendrečila po granicama jadnike koji su htjeli pobjeć. gdje je bila ta humanost za ljudska bića tada? tvoja humanost je k'o i tvoja "sloboda". samo riječ.
naravno, nemam empatije za stoku koja se na društvenim mrežama dogovara kako će jebavati europljanke milom li silom, a osjećaja za državu, dom, odgovornost spram bližnjih nikad nisu imali... jebali te oni u usta ta žvaljava nepodojena... aj marš konjino glupa...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 22:04

debotoijusto wrote:.a "Putin umaršira u Berlin".... maske s likom Putina i vijore ruske zastave.





katastrofa jebote :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 22:05

Hektorović wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
odjebeš ti lagano u troskoku... ja imam više humanosti kad sam nehuman od tebe kad si najhumanija...
ti imaš humanosti? od alepa je ostala jedna cigla, tvoja humanost se vrtila oko toga da europa slučajno ne bi postala smeđa i islamizirana kao i svima na ovom forumu.
pljeskalo se kad je naoružana pandurija pendrečila po granicama jadnike koji su htjeli pobjeć. gdje je bila ta humanost za ljudska bića tada? tvoja humanost je k'o i tvoja "sloboda". samo riječ.

Izbjeglice iz Ukrajine su one prave, dakle žene, djeca i starci. Muškarci ostaju i bore se. Kako i treba biti.

Ono iz Sirije i Afganistana je bila banda dezertersko-lopovska.

Bilo bi puno više muškaraca i iz Ukraine da nisu granice zatvorili za muškarce.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 22:06

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
odjebeš ti lagano u troskoku... ja imam više humanosti kad sam nehuman od tebe kad si najhumanija...
ti imaš humanosti? od alepa je ostala jedna cigla, tvoja humanost se vrtila oko toga da europa slučajno ne bi postala smeđa i islamizirana kao i svima na ovom forumu.
pljeskalo se kad je naoružana pandurija pendrečila po granicama jadnike koji su htjeli pobjeć. gdje je bila ta humanost za ljudska bića tada? tvoja humanost je k'o i tvoja "sloboda". samo riječ.
naravno, nemam empatije za stoku koja se na društvenim mrežama dogovara kako će jebavati europljanke milom li silom, a osjećaja za državu, dom, odgovornost spram bližnjih nikad nisu imali... jebali te oni u usta ta žvaljava nepodojena... aj marš konjino glupa...
je je, na društvenim mrežama silovat europljanke...je, je..točno tak....na društvenim mrežama silovat...da. nema humanosti. kaj sa vrtićima i školama po alepu, bolnicama? kaj su se oni dogovarali? kaj su se dogovarali jadnici koje su ameri gazili po cestama ako se na vrijeme nisu makli s puta koloni? društvene mreže? silovanja? di je bila sva ta humanost?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 22:07

MDMiridije wrote:
Hektorović wrote:
ebenica wrote:
ti imaš humanosti? od alepa je ostala jedna cigla, tvoja humanost se vrtila oko toga da europa slučajno ne bi postala smeđa i islamizirana kao i svima na ovom forumu.
pljeskalo se kad je naoružana pandurija pendrečila po granicama jadnike koji su htjeli pobjeć. gdje je bila ta humanost za ljudska bića tada? tvoja humanost je k'o i tvoja "sloboda". samo riječ.

Izbjeglice iz Ukrajine su one prave, dakle žene, djeca i starci. Muškarci ostaju i bore se. Kako i treba biti.

Ono iz Sirije i Afganistana je bila banda dezertersko-lopovska.

Bilo bi puno više muškaraca i iz Ukraine da nisu granice zatvorili za muškarce.
i dalje bježe...krijumičarenje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 22:07

ebenica wrote:
veber wrote:

i onda dođemo na nekih 22500 van stroja, koji psihički vežu barem još dvojicu uz sebe.

ali svi ste vi jako, internetski pametni i altruistični u tri pm.
ja nisam internetski pametan, kad se pišu gluposti a pišu se od samog početka to ne pomaže nikome već stvara lažnu sliku i šteti.
ruska vojska je na k0ljenima, imaju hrane za 3 dana, jedan se predao da bi dobio 10 000 dolara....di se to vidi bokte?
jel to ukrajinci vide, tih tvojih 15%, američkih, cnn-a ili nekog medija? vidi se iz svemira veliš? zakaj se ne vidi na terenu? to se ne vidi nigdje opipljivo jer je sranje.
isto bi bilo da rusi objave koliko su uništili ukrajinskih vojnika. šta vidjeli su iz svemira? ameri nisu imali svemir i ptičje oko kod talibana? od kud ih je izgmizalo onolko nakon povlačenja a bili su satrani i uništeni? gluposti ne pomažu nikome.
naravno da nisi pametan, i naravno da nemaš pojma, ali što je najgore ti nemaš pojma ni gdje si ni gdje pripadaš... eto jedino što imaš to je sreća... i to na kamaru...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 22/3/2022, 22:09

dzango wrote:
epikur37 wrote:
dzango wrote:
Longi ima mnogo više iskustva po tom pitanju.

On ima iskustva ali ja imam kompetencije:

Psihologije:

- Razvojna
- Dječija
- Opća
- Pedagoška
-Psihologija invalidnih (tako se zvalo tada)

+

- Neurologija
-  Neuropsihijatrija
- Psihopatologija

-------------------

I bio sam najbolji student generacije, a u poslijediplomskom na Šalati, u Hvtaskom institutu za istraživanje mozga kod Ivice Kostovića.


Imam ured u podrumu i malo mi je ladno, odoh spavati.


Džaba ti to. Nema leba od teorije. Longi to živi svaki dan.
Ja isto živim to,
svaki dan
i znam
i dosta mi je
srećom, proljeće je i vrtom se bavim više
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 22:10

michaellcmacha wrote:
violator wrote:
michaellcmacha wrote:
koja je to debilkuša, ona vidi žrtve na obje strane... a ne vidi tko tu koga ugnjetava i tko komu nameće što će i kako... ma ne mogu to uopće, jednostavno mi se, što kaya veli, taj narativ toliko gadi da nemam riječi...


Da, vidim zrtve na obje strane, mali ljudi umiru, zvjerke su na sigurnoj udaljenosti

A vidim i tebe, trulez koja ti oduzima svaki dio humanosti.
odjebeš ti lagano u troskoku... ja imam više humanosti kad sam nehuman od tebe kad si najhumanija...

To ti je ogledalce otpovrnulo kad si ga upitao jesi li dovoljno human?

Ne znam, pokazi mu ono s incunima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dzango 22/3/2022, 22:11

debotoijusto wrote:posljednjih dana Putinovi obožavatelji i apologeti javno izražavaju svoje simpatije u zemlji u kojoj bi se to mnogo manje očekivalo - u Njemačkoj. U ponedjeljak je tako u njemačkom gradu Kasselu održan prosvjed takozvanih querdenkera ("lateralnih mislioca") na kojem su se miješale poruke protiv covid-potvrda i drugih epidemioloških mjera i poruke podrške Putinovom ratu.

Querdenkeri su, najjednostavnije rečeno, njemački pokret antivaksera i koronaskeptika koji svoje protivljenje epidemiološkim mjerama i cijepljenju protiv covida-19 kombiniraju s čitavim dijapazonom teorija zavjera. Da se u taj njihov paket "lateralnog mišljenja" uklapa i simpatiziranje Putina kao mitskog predvodnika borbe protiv zapadnih elita, nije posebno iznenađujuće.

Artur Helios, bivši njemački vojnik koji je na ranijim prosvjedima poručivao da one koji nameću covid-mjere treba "eliminirati", na prosvjedu u ponedjeljak govorio je o "izmišljenom ratu" u Ukrajini, pišu lokalne njemačke novine HNA.






Njemačka javna televizija Tagesschau u nešto ranijem članku na svom portalu piše da querdenkeri veličaju Putina kao borca protiv spomenutih zapadnih elita koji predstavlja "alternativni model" njihovom "multikulturalizmu i rodnoj ideologiji".

Neki od njih u grupama na Telegramu otvoreno fantaziraju o tome da "Putin umaršira u Berlin" i "konačno oslobodi" Nijemce, a na prosvjedima lokalnog antivakserskog pokreta Slobodna Saska u istoimenoj njemačkoj regiji nose maske s likom Putina i vijore ruske zastave.





Nisu na liniji partije i javno proklamovane istine. Ko drugačije kaže, taj kleveće i laže. Zabranjeno je misliti i biti protiv "multikulturalizma i rodne ideologije".

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 22/3/2022, 22:12

Čitajte Petersona...rastrojen je ali je odličan.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 22:12

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
veber wrote:

i onda dođemo na nekih 22500 van stroja, koji psihički vežu barem još dvojicu uz sebe.

ali svi ste vi jako, internetski pametni i altruistični u tri pm.
ja nisam internetski pametan, kad se pišu gluposti a pišu se od samog početka to ne pomaže nikome već stvara lažnu sliku i šteti.
ruska vojska je na k0ljenima, imaju hrane za 3 dana, jedan se predao da bi dobio 10 000 dolara....di se to vidi bokte?
jel to ukrajinci vide, tih tvojih 15%, američkih, cnn-a ili nekog medija? vidi se iz svemira veliš? zakaj se ne vidi na terenu? to se ne vidi nigdje opipljivo jer je sranje.
isto bi bilo da rusi objave koliko su uništili ukrajinskih vojnika. šta vidjeli su iz svemira? ameri nisu imali svemir i ptičje oko kod talibana? od kud ih je izgmizalo onolko nakon povlačenja a bili su satrani i uništeni? gluposti ne pomažu nikome.
naravno da nisi pametan, i naravno da nemaš pojma, ali što je najgore ti nemaš pojma ni gdje si ni gdje pripadaš... eto jedino što imaš to je sreća... i to na kamaru...
slušaj me nadrogirana konjino. ja nisam ukrajinac i ja nisam rus, to nije moj rat niti će ikad bit. od 90-e do danas u mom životu nije bilo jednog dana da negdje u svijetu nije bio rat ili netko nije ginuo.
sirija, libija, irak..pizda materina ukrajina. to nisu moji ratovi niti će ikad bit. jedini rat koji za mene može postojat je kad se neka strana sila stvori na granicama hrvatske. ja nisam kršćanski križar za kršćansku stvar i puca mi jebeno kurac koje nacije su tvoja "braća" i koji su tvoji ratovi. i stvoriš se ikad ispred mene i budeš agresivan ja ću upotrijebit silu jer meni sila za razliku od ljudi na ovom forumu nije niti malo strana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 3 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum