ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 00:48

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
jednom drot uvijek drot, to je ta psiha, ne bi se smjeli kretat među ljudima...al da je ispovjed o sportskoj dvorani i nekim klincima iz pule koje je potarasao da ga se dan danas sjećaju teški horor, je....
odrasla naoružana osoba, sa značkom, privedene ljude, vjerojatno mlađe punoljetnike ili maloljetnike vodi u neku dvoranu i ubija od batina i to ispriča ponosno.
i nitko od preplašenih čobana s ovog foruma da bi pisnuo, sumrak čovječnosti...al tako hrvatski :D

Naravno da nece jer su se navikli sklanjat' nasilnicima. Kao, ma nemoj ga samo cackat' i bit ce sve okej. Jos ako se takvi nasilnici domognu kakvog polozaja kojim konstantno prijete... E pa moze se, moze na kraj i s takvima.
kad smo već kod toga, englezi na svojim ID nemaju adrese, adresu im možeš saznat samo službenim putem iz nekog opravdanog razloga upravo kako svaki psihopat u uniformi ne bi mogao koristiti svoj položaj i stvorit mu se na vratima i prebit ga. kod njih uniforma ne znači da si automatski normalna osoba i da javnost od tebe ne bi smjela biti zaštićena. bilo je sranje kad su priveli neke engleze kod nas pa ih htjeli pljuskat da im daju adrese i podatke dok im neki novinar nije objasnio i ovi zvali ambasadu da ih spasi. hrpa volova bokteiebo-.

Mislim cak da su oni skroz ukinuli osobne. Ima 10 godina tako nešto.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 00:50

MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:

Naravno da nece jer su se navikli sklanjat' nasilnicima. Kao, ma nemoj ga samo cackat' i bit ce sve okej. Jos ako se takvi nasilnici domognu kakvog polozaja kojim konstantno prijete... E pa moze se, moze na kraj i s takvima.
kad smo već kod toga, englezi na svojim ID nemaju adrese, adresu im možeš saznat samo službenim putem iz nekog opravdanog razloga upravo kako svaki psihopat u uniformi ne bi mogao koristiti svoj položaj i stvorit mu se na vratima i prebit ga. kod njih uniforma ne znači da si automatski normalna osoba i da javnost od tebe ne bi smjela biti zaštićena. bilo je sranje kad su priveli neke engleze kod nas pa ih htjeli pljuskat da im daju adrese i podatke dok im neki novinar nije objasnio i ovi zvali ambasadu da ih spasi. hrpa volova bokteiebo-.

Mislim cak da su oni skroz ukinuli osobne. Ima 10 godina tako nešto.
kad smo mi ono igrali s njima? više se ne sjećam? kad su i rusi bili u skupini? ima više od deset godina sigurno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya 25/3/2022, 00:51

violator wrote:
kaya wrote:Ova ofucana vreća buha koju jebe povremeno  stevo iz pp I rijeka još laprda?!
Valjda misli da će mu važno doći s upisima kako joj je netko napisao da je glupa i rusofil a on će se sablazniti...

A tako ti rjesavas stvari? Medjunozjem?
.
Sori, sreco, i opet si na pogresnom tragu. Ali hajde mi jos malo ispricaj o vlastitim iskustvima.
Jeste bre, pogrešila sam. Kao i ..nikad.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 00:52

2008. bokte kako sam star :/ prvo gostovanje ikad mi je bilo u rijeci na finalu kupa 1994. imao sam 14-15 godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 25/3/2022, 00:53

violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:

Ucini uslugu i sebi i svojoj okolini i javi se malo kakvom strucnjaku za ta tvoja stanja.  
slušaj ti proruska agentice, nemoj slučajno proć kraj neke pp jer ako te represivni aparat pročita najebala si.

E da on samo zna koliko sam ja zapravo dobra s njima. Srecom, nisu svi bubani poput njega. :)
e da ti samo znaš u kakvoj si zabludi... pitaj džanga i crvenkastog i ostale čejene jesu li svi hrvatski policajci isti, za njih ustaše a za tebe zbubani... oni su ipak kvalificiraniji od tebe

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 00:53

ebenica wrote:
MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
kad smo već kod toga, englezi na svojim ID nemaju adrese, adresu im možeš saznat samo službenim putem iz nekog opravdanog razloga upravo kako svaki psihopat u uniformi ne bi mogao koristiti svoj položaj i stvorit mu se na vratima i prebit ga. kod njih uniforma ne znači da si automatski normalna osoba i da javnost od tebe ne bi smjela biti zaštićena. bilo je sranje kad su priveli neke engleze kod nas pa ih htjeli pljuskat da im daju adrese i podatke dok im neki novinar nije objasnio i ovi zvali ambasadu da ih spasi. hrpa volova bokteiebo-.

Mislim cak da su oni skroz ukinuli osobne. Ima 10 godina tako nešto.
kad smo mi ono igrali s njima? više se ne sjećam? kad su i rusi bili u skupini? ima više od deset godina sigurno.

2008 je bio Euro ljeto, znači kvalifikacije su bile 2007-e kod njih čini mi se. Mislim 2010-e ili nešto tako da su ukinuli skroz osobne. Nešto ima kao kompanije neke daju individualno svojim zaposlenicima iskaznice ako rade na mjestima za koja kao pristup zahtjeva da imaju nekakve papire tako nešto. Ne mogu se sada zakleti 100% da je to to, ali mislim da su oni ukinuli skroz osobne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 25/3/2022, 00:56

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/mucne-ispovijesti-s-istoka-ukrajine-love-nas-po-ulicama-trpaju-u-vozila-i-odvoze-na-bojiste-15174885
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 00:56

kaya wrote:
violator wrote:
kaya wrote:Ova ofucana vreća buha koju jebe povremeno  stevo iz pp I rijeka još laprda?!
Valjda misli da će mu važno doći s upisima kako joj je netko napisao da je glupa i rusofil a on će se sablazniti...

A tako ti rjesavas stvari? Medjunozjem?
.
Sori, sreco, i opet si na pogresnom tragu. Ali hajde mi jos malo ispricaj o vlastitim iskustvima.
Jeste bre, pogrešila sam. Kao i ..nikad.

O jao, tebi je mentalni razvoj i posljedicno sposobnost uzvrata fakat zaostao na osnovnoskolskim doskocicama. A brizna. :D


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 00:57

MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:

Mislim cak da su oni skroz ukinuli osobne. Ima 10 godina tako nešto.
kad smo mi ono igrali s njima? više se ne sjećam? kad su i rusi bili u skupini? ima više od deset godina sigurno.

2008 je bio Euro ljeto, znači kvalifikacije su bile 2007-e kod njih čini mi se. Mislim 2010-e ili nešto tako da su ukinuli skroz osobne. Nešto ima kao kompanije neke daju individualno svojim zaposlenicima iskaznice ako rade na mjestima za koja kao pristup zahtjeva da imaju nekakve papire tako nešto. Ne mogu se sada zakleti 100% da je to to, ali mislim da su oni ukinuli skroz osobne.
u pravu si :tu davno je to bilo :) ne znam dal su im skroz ukinuli al bio sam tad u kontaktu s njima, privodili su ih na izlazu iz tkalčićeve, dubravko novak je stajao pred kordonom prekriženih ruku k'o neki šerif. privodili su sve koji su se odvojili i nisu htjeli u hotel po zapovjedi policije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 25/3/2022, 01:08

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
pa znam da ćeš se ti suzdržat kad nemaš više značku, policijsku dvoranu, i ja nisam vezani oteti klinac s ulice iz drugog grada. divna vremena kad si klince pljuskao a kolege te tapšale po ramenima, bio si veći od svemira.

I opet ce bit', sav se rajca na nas ne-ljude, nemoj tako! Ipak mu samo cekamo otet' rodnu grudu. :)
jednom drot uvijek drot, to je ta psiha, ne bi se smjeli kretat među ljudima...al da je ispovjed o sportskoj dvorani i nekim klincima iz pule koje je potarasao da ga se dan danas sjećaju teški horor, je....
odrasla naoružana osoba, sa značkom, privedene ljude, vjerojatno mlađe punoljetnike ili maloljetnike vodi u neku dvoranu i ubija od batina i to ispriča ponosno.
i nitko od preplašenih čobana s ovog foruma da bi pisnuo, sumrak čovječnosti...al tako hrvatski :D
67 godište, sposoban bacati suzavce na mirne gledatelje i razbijenom bocom porezati prolaznika, koji eto tako puležanski nije bio sposoban za vojsku... je baš je sumrak jednog takvog debila isprebijati da se usere i upiša... evo imam noćne more i peče me savjest... kao što ću imati noćne more i peći će me savjest kad budem (ako jel) hvatao takve poput tebe ili to bude netko drugi radio u moje ime... ja bez uvijanja tvrdim da proruske sabotere, subverzivce i diverzivce treba neutralizirati kako ne bi činili štetu obrani države i sigurnosti hrvatskih građana... e sad ti objasni koji je tu moj krimen... mislim objasni zbog čega se ne kriminalizira nužna obrana,krajnja nužda koji su općeprihvaćeni razlozi za isključenje protupravnosti... znači ti slikaš neku vojnu poziciju hv-a i to dostaviš rusima i svojim postupkom dovodiš u opasnost hrvatske vojnike i netko te uoči i likvidira... tu nema krimena, čak štoviše postoje evidentni razlozi da se tu osobu nagradi... odlikuje

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 01:10

MDMiridije wrote:. Ne mogu se sada zakleti 100% da je to to, ali mislim da su oni ukinuli skroz osobne.
u pravu si :tu
Identity cards were scrapped in 2011 - they're no longer valid and you can't use them as proof of identify. You don't have to return your identity card. You should destroy it or keep it in a safe place.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 01:14

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:

I opet ce bit', sav se rajca na nas ne-ljude, nemoj tako! Ipak mu samo cekamo otet' rodnu grudu. :)
jednom drot uvijek drot, to je ta psiha, ne bi se smjeli kretat među ljudima...al da je ispovjed o sportskoj dvorani i nekim klincima iz pule koje je potarasao da ga se dan danas sjećaju teški horor, je....
odrasla naoružana osoba, sa značkom, privedene ljude, vjerojatno mlađe punoljetnike ili maloljetnike vodi u neku dvoranu i ubija od batina i to ispriča ponosno.
i nitko od preplašenih čobana s ovog foruma da bi pisnuo, sumrak čovječnosti...al tako hrvatski :D
67 godište, sposoban bacati suzavce na mirne gledatelje i razbijenom bocom porezati prolaznika, koji eto tako puležanski nije bio sposoban za vojsku... je baš je sumrak jednog takvog debila isprebijati da se usere i upiša... evo imam noćne more i peče me savjest... kao što ću imati noćne more i peći će me savjest kad budem (ako jel) hvatao takve poput tebe ili to bude netko drugi radio u moje ime... ja bez uvijanja tvrdim da proruske sabotere, subverzivce i diverzivce treba neutralizirati kako ne bi činili štetu obrani države i sigurnosti hrvatskih građana... e sad ti objasni koji je tu moj krimen... mislim objasni zbog čega se ne kriminalizira nužna obrana,krajnja nužda koji su općeprihvaćeni razlozi za isključenje protupravnosti... znači ti slikaš neku vojnu poziciju hv-a i to dostaviš rusima i svojim postupkom dovodiš u opasnost hrvatske vojnike i netko te uoči i likvidira... tu nema krimena, čak štoviše postoje evidentni razlozi da se tu osobu nagradi... odlikuje
puležan je jedan od istaknutijih bbb-a, čini mi se da je čak bio u ratu. nemoj tak o puležanima. to kaj si ti pljuskao neke klince ne znači da znaš sve o njima.
je, suzavaca, gledatelji, bakice, zaštitio si sve u nekoj dvorani dok si ga prebijao, i državnu imovinu usput dok si ga privodio bez razloga pa mu glavom razbio retrovizor na službenom vozilu kako bi imao razlog za privođenje: oštećenje državne imovine... to sranje o suzavcima i  bakicama i gledateljima pričaj nekom tko je stadion vidio samo na teve.

-------

https://www.ex-iskon-pleme.com/viewtopic.php?t=50924
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum