ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Ruska invazija na Ukrajinu

Post by veber 22/3/2022, 21:03

MDMiridije wrote:
veber wrote:
MDMiridije wrote:

Koji uskrs lol idem na platformu za 2 tjedna  :D
kao signalna bova?

Oprez...zadnju osobu koja me tako zajebavala sam pojeo  :)
foka ne prijeti moržu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 21:03

michaellcmacha wrote:... a perfidna ignorancija na entu da reagiram na njihov beskarakterni bezobrazluk dok pokušavaju na sve moguće i nemoguće načine opravdati ovovijeke ultrafašiste  koje vodi onaj kremlin gremlin....
prestani izmišljat. nitko živ ne opravdava rusku invaziju. to što se razumije događaj ne znači da se isti opravdava. ako te ugrize zmija i ja kažem ugrizla te zmija nisi je trebao pikat sa štapom to znači da razumijem događaj, razumijem razlog a ne da ga opravdavam. to što se razumije zašto se dogodila invazija ne znači da se ista opravdava nego je svjesnost činjenica i da se to moglo izbječ jednostavnim nepikanjem di ti nije mjesto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 21:05

epikur37 wrote:
Šandor Winnetou wrote:
kaya wrote:Ona je za mir, al ako se ovi predaju.
Hehe...pa nisu nenormalni valjda pa ih ovaj azijat putin pobije sve..
samo bi lud čovjek pristao na ruske uvjete pa da ih rusi jebu do kraja vječnosti. Dakle žrtvuj i milijun ljudi ali se nemoj pokoriti bitangama i silovateljima. Kad ih se jednom na taj način riješiš više nikada gadovi neće imati moć nad tobom i za dugo vremena će biti prezreni i odbačeni od svih normalnih ljudi na svijetu.


Nije politika u tome tre.

Niti je ovo posve rat jedan na prema jedan, premda na polju jeste, brutalno.

Ne treba žrtvovati milijun ljudi, ovo je vražija posla.

Razumijem emociju i posve je jasno da je Rusija silnik i agresor,

Tu nema izgovora, radi se o tome da Ukrajina sama ovo neće  dobiti jedino sebe  može potrošiti za interes drugih.

I to je cijela tragedija po mom mišljenju.

Ako idemo do kraja, neka se Zapad uključi, pa kud puklo, nemam problem s tim.



evo ovoga ope, ti nemaš problem, pa ti si jaja pojede u strahu da će ti propasti sezona... tebee boli kurac za bilo koga, a sad si se tu počeo i kuratiti, iskajući da se zapad uključi... pa uključit će se, ali kad on procijeni da je vrijeme da se uključi... pa makar ti zbog tog financijski egzistencijalno propao... nemoj nam samo prodavati lire da te je briga za živote ukrajinske djece jer te nije briga...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 22/3/2022, 21:06

Ruska invazija na Ukrajinu 1

Od kolo je "kolce" (okruženje)
U kolce...u kolce...
Rusi su potpuno izgubili kontrolu, što zanči da će biti još brutalniji. 
Peskov danas obećava da će upotrijebiti i atomsko oružje ako ne bi mogli postići cilja.
Sotone.
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 22/3/2022, 21:06

veber wrote:
MDMiridije wrote:
veber wrote:
kao signalna bova?

Oprez...zadnju osobu koja me tako zajebavala sam pojeo  :)
foka ne prijeti moržu.


Hanibal Lektor iz Metkovića...


U principu ne znam kojeg bih rađe upoznao

tebe uznojeno švapče


ili metkovićkog patrijarha

________________

Koji prvi prođe kroz ZD ima večeru
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 21:07

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:... a perfidna ignorancija na entu da reagiram na njihov beskarakterni bezobrazluk dok pokušavaju na sve moguće i nemoguće načine opravdati ovovijeke ultrafašiste  koje vodi onaj kremlin gremlin....
prestani izmišljat. nitko živ ne opravdava rusku invaziju. to što se razumije događaj ne znači da se isti opravdava. ako te ugrize zmija i ja kažem ugrizla te zmija nisi je trebao pikat sa štapom to znači da razumijem događaj, razumijem razlog a ne da ga opravdavam. to što se razumije zašto se dogodila invazija ne znači da se ista opravdava nego je svjesnost činjenica i da se to moglo izbječ jednostavnim nepikanjem di ti nije mjesto.
jesmo završili komunikaciju, ajde odjebi u tri pičke materine, jesi ti svjestan da pikaš gdje ti nije pametno i da uistinu možeš bez te mutave glave ostat... jesi konjina u pičku materinu...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 22/3/2022, 21:08

MDMiridije wrote:
Dragovit wrote:
MDMiridije wrote:

Sad je vec ptesao na nuklearno oruzje do pred mjesec dana je kokodakao da su rusi konvencionalno svjetska sila br 1.

e debeli, gdje sam rekao da su rusi svjetska sila no.1?
malo ti se pomiješalo?
visoki tlak te jebe?
rekao sam da su ukrajinci imali vojsku koja bi dosta članica nato-a pregazila kao plitki potok.
a rusi su im sjebali zrakoplovstvo, zmin, pzo, oklop, topništvo, mornaricu i vezu u par dana.
ukrajinska vojska sada diše na škrge zahvaljujući hrpama PO oružja sa zapada
i što ih amerika i nato pokrivaju svojim radarskim i sustavima veze.
bez toga bile bi im postrojbe na terenu bile gluhe i slijepe.

Smrsavit se moze,ali tebi mozak narasti nece :grin

Što će mi mozak pored ovakvih kao ti? 
Samo bih stršio iznad vas k'o kurac među pičkama.
Ovako prosječan i sve pet.

:)

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2461
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by veber 22/3/2022, 21:10

ebenica wrote:
debotoijusto wrote:SAVJETNIK ministra unutarnjih poslova Ukrajine Viktor Andrusiv na Facebooku je objavio kako je jedan ruski vojnik predao tenk u zamjenu za novac. "Prije nekoliko dana napisao sam kako postoje informacije o raspadu ruske vojske. Policija tjednima pokušava identificirati telefone koje Rusi koriste te im šaljemo poruke u kojima stoji kako se predati i dati nam opremu", napisao je Andrusiv.

Tvrdi kako im se prije nekoliko dana javila osoba koju je nazvao Miša. "Iz drona smo se uvjerili da je sam, nakon čega su ga specijalci priveli. Ispostavilo se da je od cijele tenkovske posade ostao sam. Ostali su pobjegli. Nije vidio smisao u borbi, a nije se mogao ni vratiti kući. Miša je rekao i da je zapovjedništvo trupa u kaotičnom stanju", naveo je Andrusiv.



Miša će, prema Andrusivu, dobiti deset tisuća dolara nakon rata i mogućnost podnošenja zahtjeva za ukrajinskim državljanstvom. "Do kraja rata živjet će u ugodnim uvjetima s TV-om, telefonom, kuhinjom... Rusi se predaju", zaključio je Andrusiv svoju objavu.





ukrajinci bolje od rusa vladaju prodajom price
rusi imaju koliko? milion vojnog aktivnog osoblja...kruže priče na ovom forumu da su ostali bez ljudstva.
ne kruže priče.
istina je da im je stradalo oko 15% u ovih 30 dana.

nisu ni priče da je finska zatvorila granične prelaze za ruse.

kao što vidimo srpska doktrina spaljenje zemlje i intenzivno granatiranje isključivo civilnih ciljeva kao i civila ne donosi neke napretke.

vidimo da su linije opskrbe sjebane.
rusima treba 1000t nafte dnevno, pa kilave.

a, po prognozama dolazi toplo vrijeme, zemlja će se raskraviti i biti još manje pogodna za tešku tehniku.

navodno kruže priče da je došlo proljeće i da se zemlja pretvara u blato.

navodno, nije još nikaj provjereno.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 21:12

Dragovit wrote:
MDMiridije wrote:
Dragovit wrote:

e debeli, gdje sam rekao da su rusi svjetska sila no.1?
malo ti se pomiješalo?
visoki tlak te jebe?
rekao sam da su ukrajinci imali vojsku koja bi dosta članica nato-a pregazila kao plitki potok.
a rusi su im sjebali zrakoplovstvo, zmin, pzo, oklop, topništvo, mornaricu i vezu u par dana.
ukrajinska vojska sada diše na škrge zahvaljujući hrpama PO oružja sa zapada
i što ih amerika i nato pokrivaju svojim radarskim i sustavima veze.
bez toga bile bi im postrojbe na terenu bile gluhe i slijepe.

Smrsavit se moze,ali tebi mozak narasti nece :grin

Što će mi mozak pored ovakvih kao ti? 
Samo bih stršio iznad vas k'o kurac među pičkama.
Ovako prosječan i sve pet.

:)

A očito ti treba. Poprilično je jasno da ti je ovo jedini vid socijalizacije u životu. Potpuno nesposoban za pričati s ikim ukoliko čitav razgovor nije nekakvo natjecanje. Konstantno hvalisanje, ovisno o situaciji prilagodba vlastite prošlosti prilikama u razgovoru itd.

Jako puno toga tebi fali no eto ti tamo   :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 22/3/2022, 21:12

epikur37 wrote:



Razumijem emociju i posve je jasno da je Rusija silnik i agresor,

Tu nema izgovora, radi se o tome da Ukrajina sama ovo neće  dobiti jedino sebe  može potrošiti za interes drugih.

I to je cijela tragedija po mom mišljenju.

Ako idemo do kraja, neka se Zapad uključi, pa kud puklo, nemam problem s tim.


He, he, he ... jeb'o ti sliku svoju.

:)

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2461
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by veber 22/3/2022, 21:12

Dragovit wrote:
MDMiridije wrote:
Dragovit wrote:

e debeli, gdje sam rekao da su rusi svjetska sila no.1?
malo ti se pomiješalo?
visoki tlak te jebe?
rekao sam da su ukrajinci imali vojsku koja bi dosta članica nato-a pregazila kao plitki potok.
a rusi su im sjebali zrakoplovstvo, zmin, pzo, oklop, topništvo, mornaricu i vezu u par dana.
ukrajinska vojska sada diše na škrge zahvaljujući hrpama PO oružja sa zapada
i što ih amerika i nato pokrivaju svojim radarskim i sustavima veze.
bez toga bile bi im postrojbe na terenu bile gluhe i slijepe.

Smrsavit se moze,ali tebi mozak narasti nece :grin

Što će mi mozak pored ovakvih kao ti? 
Samo bih stršio iznad vas k'o kurac među pičkama.
Ovako prosječan i sve pet.

:)
za rad na preši u audiju ili za čišćenje govana, plahti i presvlačenja kreveta u staračkom domu-ne treba ti pamet.

ionako ju nisi niti imao pa nisi nikaj niti izgubio.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 21:13

veber wrote:
ebenica wrote:
debotoijusto wrote:SAVJETNIK ministra unutarnjih poslova Ukrajine Viktor Andrusiv na Facebooku je objavio kako je jedan ruski vojnik predao tenk u zamjenu za novac. "Prije nekoliko dana napisao sam kako postoje informacije o raspadu ruske vojske. Policija tjednima pokušava identificirati telefone koje Rusi koriste te im šaljemo poruke u kojima stoji kako se predati i dati nam opremu", napisao je Andrusiv.

Tvrdi kako im se prije nekoliko dana javila osoba koju je nazvao Miša. "Iz drona smo se uvjerili da je sam, nakon čega su ga specijalci priveli. Ispostavilo se da je od cijele tenkovske posade ostao sam. Ostali su pobjegli. Nije vidio smisao u borbi, a nije se mogao ni vratiti kući. Miša je rekao i da je zapovjedništvo trupa u kaotičnom stanju", naveo je Andrusiv.



Miša će, prema Andrusivu, dobiti deset tisuća dolara nakon rata i mogućnost podnošenja zahtjeva za ukrajinskim državljanstvom. "Do kraja rata živjet će u ugodnim uvjetima s TV-om, telefonom, kuhinjom... Rusi se predaju", zaključio je Andrusiv svoju objavu.





ukrajinci bolje od rusa vladaju prodajom price
rusi imaju koliko? milion vojnog aktivnog osoblja...kruže priče na ovom forumu da su ostali bez ljudstva.
ne kruže priče.
istina je da im je stradalo oko 15% u ovih 30 dana.

nisu ni priče da je finska zatvorila granične prelaze za ruse.

kao što vidimo srpska doktrina spaljenje zemlje i intenzivno granatiranje isključivo civilnih ciljeva kao i civila ne donosi neke napretke.

vidimo da su linije opskrbe sjebane.
rusima treba 1000t nafte dnevno, pa kilave.

a, po prognozama dolazi toplo vrijeme, zemlja će se raskraviti i biti još manje pogodna za tešku tehniku.

navodno kruže priče da je došlo proljeće i da se zemlja pretvara u blato.

navodno, nije još nikaj provjereno.

Nije im stradalo 15% ukupne vojske nego 15% snaga koje su krenule u invaziju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 21:14

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:... a perfidna ignorancija na entu da reagiram na njihov beskarakterni bezobrazluk dok pokušavaju na sve moguće i nemoguće načine opravdati ovovijeke ultrafašiste  koje vodi onaj kremlin gremlin....
prestani izmišljat. nitko živ ne opravdava rusku invaziju. to što se razumije događaj ne znači da se isti opravdava. ako te ugrize zmija i ja kažem ugrizla te zmija nisi je trebao pikat sa štapom to znači da razumijem događaj, razumijem razlog a ne da ga opravdavam. to što se razumije zašto se dogodila invazija ne znači da se ista opravdava nego je svjesnost činjenica i da se to moglo izbječ jednostavnim nepikanjem di ti nije mjesto.
jesmo završili komunikaciju, ajde odjebi u tri pičke materine, jesi ti svjestan da pikaš gdje ti nije pametno i da uistinu možeš bez te mutave glave ostat... jesi konjina u pičku materinu...
ne nismo, tko si ti u 3 pičke materine da bih ja završio jer ti tako kažeš? ja ti nisam srpska baba iz susjednog sela kojoj si ti pljuskao muža naoružan i nadrkan od rakije 92-e jer je kupio krivi traktor. pobrkao si kuće pederčino smrdljiva. :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 22/3/2022, 21:15

michaellcmacha wrote:
epikur37 wrote:
Šandor Winnetou wrote:
samo bi lud čovjek pristao na ruske uvjete pa da ih rusi jebu do kraja vječnosti. Dakle žrtvuj i milijun ljudi ali se nemoj pokoriti bitangama i silovateljima. Kad ih se jednom na taj način riješiš više nikada gadovi neće imati moć nad tobom i za dugo vremena će biti prezreni i odbačeni od svih normalnih ljudi na svijetu.


Nije politika u tome tre.

Niti je ovo posve rat jedan na prema jedan, premda na polju jeste, brutalno.

Ne treba žrtvovati milijun ljudi, ovo je vražija posla.

Razumijem emociju i posve je jasno da je Rusija silnik i agresor,

Tu nema izgovora, radi se o tome da Ukrajina sama ovo neće  dobiti jedino sebe  može potrošiti za interes drugih.

I to je cijela tragedija po mom mišljenju.

Ako idemo do kraja, neka se Zapad uključi, pa kud puklo, nemam problem s tim.



evo ovoga ope, ti nemaš problem, pa ti si jaja pojede u strahu da će ti propasti sezona... tebee boli kurac za bilo koga, a sad si se tu počeo i kuratiti, iskajući da se zapad uključi... pa uključit će se, ali kad on procijeni da je vrijeme da se uključi... pa makar ti zbog tog financijski egzistencijalno propao... nemoj nam samo prodavati lire da te je briga za živote ukrajinske djece jer te nije briga...

Miha, meni se stvarno jebe za sezonu. Ok, unazadit će me ali neću propasti.

Isplivao sam konačno malo, prvi put u životu. Nisi ni svjestan koliko sa zahodskih školjki oprao kao magistar i mentor e da bih se malo dignuo.

Kaj se tebe tiče, evo neka moj imenjak organizira tref, vrlo rado ću popričati i s tobom i treom.



I nije to zato što te se ja  bojim, možeš me ubiti jednom i to je to. Ako ti je to sreća,izvoli.


Meutim to je radi toga što ne trpim ovakve odnose. I ovo nije normalno.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by veber 22/3/2022, 21:17

MDMiridije wrote:
veber wrote:
ebenica wrote:
rusi imaju koliko? milion vojnog aktivnog osoblja...kruže priče na ovom forumu da su ostali bez ljudstva.
ne kruže priče.
istina je da im je stradalo oko 15% u ovih 30 dana.

nisu ni priče da je finska zatvorila granične prelaze za ruse.

kao što vidimo srpska doktrina spaljenje zemlje i intenzivno granatiranje isključivo civilnih ciljeva kao i civila ne donosi neke napretke.

vidimo da su linije opskrbe sjebane.
rusima treba 1000t nafte dnevno, pa kilave.

a, po prognozama dolazi toplo vrijeme, zemlja će se raskraviti i biti još manje pogodna za tešku tehniku.

navodno kruže priče da je došlo proljeće i da se zemlja pretvara u blato.

navodno, nije još nikaj provjereno.

Nije im stradalo 15% ukupne vojske nego 15% snaga koje su krenule u invaziju.
pa to sam napisao, jebe mi se za fiktivnih 1 000 000.
govorimo o ratištu.
da je 15 ukupno s ročnicima bilo bi 300 000 mrtvih.

pišemo o agresiji na ukrajinu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 22/3/2022, 21:20

MDMiridije wrote:
Dragovit wrote:
MDMiridije wrote:

Smrsavit se moze,ali tebi mozak narasti nece :grin

Što će mi mozak pored ovakvih kao ti? 
Samo bih stršio iznad vas k'o kurac među pičkama.
Ovako prosječan i sve pet.

:)

A očito ti treba. Poprilično je jasno da ti je ovo jedini vid socijalizacije u životu. Potpuno nesposoban za pričati s ikim ukoliko čitav razgovor nije nekakvo natjecanje. Konstantno hvalisanje, ovisno o situaciji prilagodba vlastite prošlosti prilikama u razgovoru itd.

Jako puno toga tebi fali no eto ti tamo   :)

To si iz svoje psihijatrijske dijagnoze prepisao?

Jebote ono .... to bi trebala biti tajna između tvojeg doktora i tebe.

Sredi se malo.

;)

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2461
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 21:20

veber wrote:
MDMiridije wrote:
veber wrote:
ne kruže priče.
istina je da im je stradalo oko 15% u ovih 30 dana.

nisu ni priče da je finska zatvorila granične prelaze za ruse.

kao što vidimo srpska doktrina spaljenje zemlje i intenzivno granatiranje isključivo civilnih ciljeva kao i civila ne donosi neke napretke.

vidimo da su linije opskrbe sjebane.
rusima treba 1000t nafte dnevno, pa kilave.

a, po prognozama dolazi toplo vrijeme, zemlja će se raskraviti i biti još manje pogodna za tešku tehniku.

navodno kruže priče da je došlo proljeće i da se zemlja pretvara u blato.

navodno, nije još nikaj provjereno.

Nije im stradalo 15% ukupne vojske nego 15% snaga koje su krenule u invaziju.
pa to sam napisao, jebe mi se za fiktivnih 1 000 000.
govorimo o ratištu.
da je 15 ukupno s ročnicima bilo bi 300 000 mrtvih.

pišemo o agresiji na ukrajinu.
a po čemu je to točno istina? twiteru? priopčenju ukrajinskog nekog? 15 % snaga im je stradalo? tko to točno zna osim rusa samih?
ne jurišaju k'o prvih dana kad im se svijet smijao? to je autamatski znak da nemaju više snaga? kaka to točno funkcionira da se na jednom forumu u rh zna točan gubitak ruskih snaga?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 22/3/2022, 21:20

Dragovit wrote:
epikur37 wrote:



Razumijem emociju i posve je jasno da je Rusija silnik i agresor,

Tu nema izgovora, radi se o tome da Ukrajina sama ovo neće  dobiti jedino sebe  može potrošiti za interes drugih.

I to je cijela tragedija po mom mišljenju.

Ako idemo do kraja, neka se Zapad uključi, pa kud puklo, nemam problem s tim.


He, he, he ... jeb'o ti sliku svoju.

:)

Samo malo ;)

Reci što nije ispravno!
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 22/3/2022, 21:21

Dragovit wrote:
epikur37 wrote:



Razumijem emociju i posve je jasno da je Rusija silnik i agresor,

Tu nema izgovora, radi se o tome da Ukrajina sama ovo neće  dobiti jedino sebe  može potrošiti za interes drugih.

I to je cijela tragedija po mom mišljenju.

Ako idemo do kraja, neka se Zapad uključi, pa kud puklo, nemam problem s tim.


He, he, he ... jeb'o ti sliku svoju.

:)

ako sad svi bace A bombu do vele gospe bi se mogao booking oporavit :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


darth_vader and michaellcmacha like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 22/3/2022, 21:22

debotoijusto wrote:
Dragovit wrote:
epikur37 wrote:



Razumijem emociju i posve je jasno da je Rusija silnik i agresor,

Tu nema izgovora, radi se o tome da Ukrajina sama ovo neće  dobiti jedino sebe  može potrošiti za interes drugih.

I to je cijela tragedija po mom mišljenju.

Ako idemo do kraja, neka se Zapad uključi, pa kud puklo, nemam problem s tim.


He, he, he ... jeb'o ti sliku svoju.

:)

ako sad svi bace A bombu do vele gospe bi se mogao booking oporavit :D

Ti debela guzizo šuti jerbo i tebe ide sljedovanje.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum