ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 22/3/2022, 21:22

debotoijusto wrote:
Dragovit wrote:
epikur37 wrote:



Razumijem emociju i posve je jasno da je Rusija silnik i agresor,

Tu nema izgovora, radi se o tome da Ukrajina sama ovo neće  dobiti jedino sebe  može potrošiti za interes drugih.

I to je cijela tragedija po mom mišljenju.

Ako idemo do kraja, neka se Zapad uključi, pa kud puklo, nemam problem s tim.


He, he, he ... jeb'o ti sliku svoju.

:)

ako sad svi bace A bombu do vele gospe bi se mogao booking oporavit :D

Ti debela guzizo šuti jerbo i tebe ide sljedovanje.

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 21:23

Dragovit wrote:
MDMiridije wrote:
Dragovit wrote:

Što će mi mozak pored ovakvih kao ti? 
Samo bih stršio iznad vas k'o kurac među pičkama.
Ovako prosječan i sve pet.

:)

A očito ti treba. Poprilično je jasno da ti je ovo jedini vid socijalizacije u životu. Potpuno nesposoban za pričati s ikim ukoliko čitav razgovor nije nekakvo natjecanje. Konstantno hvalisanje, ovisno o situaciji prilagodba vlastite prošlosti prilikama u razgovoru itd.

Jako puno toga tebi fali no eto ti tamo   :)

To si iz svoje psihijatrijske dijagnoze prepisao?

Jebote ono .... to bi trebala biti tajna između tvojeg doktora i tebe.

Sredi se malo.

;)

Jok to ovako ovlaš definicija tvog pristupa i pisanju i ljudima.

Ti se pak nemoraš truditi srediti, taj vlak je odavno prošao ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 22/3/2022, 21:23

veber wrote:
Dragovit wrote:
MDMiridije wrote:

Smrsavit se moze,ali tebi mozak narasti nece :grin

Što će mi mozak pored ovakvih kao ti? 
Samo bih stršio iznad vas k'o kurac među pičkama.
Ovako prosječan i sve pet.

:)
za rad na preši u audiju ili za čišćenje govana, plahti i presvlačenja kreveta u staračkom domu-ne treba ti pamet.

ionako ju nisi niti imao pa nisi nikaj niti izgubio.

Gdje si švapče?
Čekam te pred Moskvom.
A onda slijedi .... znaš već.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 22/3/2022, 21:24

Dragovit wrote:
MDMiridije wrote:
Dragovit wrote:

Što će mi mozak pored ovakvih kao ti? 
Samo bih stršio iznad vas k'o kurac među pičkama.
Ovako prosječan i sve pet.

:)

A očito ti treba. Poprilično je jasno da ti je ovo jedini vid socijalizacije u životu. Potpuno nesposoban za pričati s ikim ukoliko čitav razgovor nije nekakvo natjecanje. Konstantno hvalisanje, ovisno o situaciji prilagodba vlastite prošlosti prilikama u razgovoru itd.

Jako puno toga tebi fali no eto ti tamo   :)

To si iz svoje psihijatrijske dijagnoze prepisao?

Jebote ono .... to bi trebala biti tajna između tvojeg doktora i tebe.

Sredi se malo.

;)

Dječaci, mali pardon.

Ako je itko kompetentan za psihijatriju na ovom forumu to sam ja, kvalifikacije radi, iskustva i i introspekcije :)

Prema tome...

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 22/3/2022, 21:25

MDMiridije wrote:
Dragovit wrote:
MDMiridije wrote:

A očito ti treba. Poprilično je jasno da ti je ovo jedini vid socijalizacije u životu. Potpuno nesposoban za pričati s ikim ukoliko čitav razgovor nije nekakvo natjecanje. Konstantno hvalisanje, ovisno o situaciji prilagodba vlastite prošlosti prilikama u razgovoru itd.

Jako puno toga tebi fali no eto ti tamo   :)

To si iz svoje psihijatrijske dijagnoze prepisao?

Jebote ono .... to bi trebala biti tajna između tvojeg doktora i tebe.

Sredi se malo.

;)

Jok to ovako ovlaš definicija tvog pristupa i pisanju i ljudima.

Ti se pak nemoraš truditi srediti, taj vlak je odavno prošao ;)

Nu, nu .... .

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 22/3/2022, 21:26

epikur37 wrote:
Dragovit wrote:
MDMiridije wrote:

A očito ti treba. Poprilično je jasno da ti je ovo jedini vid socijalizacije u životu. Potpuno nesposoban za pričati s ikim ukoliko čitav razgovor nije nekakvo natjecanje. Konstantno hvalisanje, ovisno o situaciji prilagodba vlastite prošlosti prilikama u razgovoru itd.

Jako puno toga tebi fali no eto ti tamo   :)

To si iz svoje psihijatrijske dijagnoze prepisao?

Jebote ono .... to bi trebala biti tajna između tvojeg doktora i tebe.

Sredi se malo.

;)

Dječaci, mali pardon.

Ako je itko kompetentan za psihijatriju na ovom forumu to sam ja, kvalifikacije radi, iskustva i i introspekcije :)

Prema tome...


Gdje je onaj stari smajlić .... e ovaj. 

:^0


Last edited by Dragovit on 22/3/2022, 21:26; edited 1 time in total

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 21:26

Šandor Winnetou wrote:
violator wrote:
michaellcmacha wrote:
ja sam prisebniji da više ne mogu biti, ono što ja vidim vi mnogi ćete tek vidjeti, imam ja prijatelje konkretno jednog iz vrbovca koji mi ovom prilikom kaže da se moramo moliti i za svoje neprijatelje, u ovom slučaju za ruse... i ja to ne dovodim u pitanje, ja se usrdno molim da ih što je moguće više izgine, dok napadaju i ubijaju ukrajince, a onda nek im Bog plati. kako su zaslužili..., moja empatija je bezecirana za onog tko je slabiji i tko je napadnut, tko ne dira druge a poštuje svoje...


Drago mi je da nisam vjernica, ako se vjernici mole Bogu da cim vise ljudi pogine i dodje Mu na naplatu. Ja vidim zrtve s obje strane i vidim ljude na ovom topicu koji doslovno lesinare nad ovime sto se desava u Ukrajini, utvarajuci si da su u posjedu "prave istine", dok zapjenjenih usta i krvavih ocnjaka unaprijed redaju ljude prema stratistu. U ratu nema pobjednika, a istina je prva zrtva, i to sto pises, zajedno s ostalim pomracenim umovima slicnog diskursa, iako nasuprotnih aktera, odvratno je, odvratno, no bojim se da jos niste (ni ti, ni tvoji neistomisljenici) dosegli vrhunac te odvratnosti.

Obracam se tebi jer su me tvoji upisi najvise iznenadili, najvise odudaraju od onog sto si pokazao na drugom topicu na kojem sam i sama povremeno ispadala divljakusa, no slati nekog u materinu i/li drzati ga na ignoru nije isto sto i zazivati njegovu smrt, zapravo prijetiti mu likvidacijom.

I krasni su ti forumski prijatelji koji te jako dobro razumiju, toliko te dobro razumiju da im nije ni stalo do toga koliko sve ovo na tebe utjece i koliko te jako prebacuje u neke ruzne godine. Bitno je da si ovdje, da se topic kotrlja i da si zavrijedite grozomornim upisima jos jedan smislen dan zivota koji ce izbjegli Ukrajinci jako znati postovati jer im odvratnim forumskim pisanijama stvarno jako pomazete.
A koja je to druga istina u ovom ratu osim da rusi prave urbicid, ekocid i genocid nad Ukrainom i njezinim narodom?


U ratu nema pobjednika? Ima i ovdje se unaprijed znaju i tu nema dvojbe.


Prijatelji koji ga  "razumiju"? Pa svatko od nas koji je prošao pakao sa srbendama ga razumije jer isto razmišlja, ti ili netko treći to teško može razumjeti a pogotovo jer ste obični kalkulanti koji bi preko vlastitog komoditeta progledali kroz prste rusima u svinjariji koje rade u Ukrajini pa se stoga odjednom kao objektivno gleda i iz drugog kuta pa kao postoje dvije ili tri istine. Nema toga curo draga, istina je jedna a sve drugo je mazanje očiju i kalkulacija radi vlastitog probitka.

Sta nisi ti podrijetlom Srbin koji je sad veci Hrvat od Hrvata? :-/


I kakav ja to komoditet zelim odrzati time sto sam svjesna tlacitelja koji ne udaraju jedni po drugima nego se razracunavaju preko manjih zemalja i naroda? Ali dobro, sjecam se tvojih bisera o ateizmu i moralu pa ti i ne zamjeram, takav si kapacitet, izgleda. Ne ide dalje od povrsine. I kako ti tocno pomazes Ukrajini, osim sto gnojis ovdje? Molis Boga dok pljesces onima sto se spremaju na klanje?

Odakle ti uopce pomisao da postojite "vi" koji ste patili u onom ratu pa znate  i "mi" koji smo valjda u svemu tome bili izuzeti!? Koja sam to ja u "mi"!?


Ne, u ratu nema pobjednika. Procitaj to jos jednom i dubuko udahni, pokreni te dvije ganglije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dzango 22/3/2022, 21:30

epikur37 wrote:
Dragovit wrote:
MDMiridije wrote:

A očito ti treba. Poprilično je jasno da ti je ovo jedini vid socijalizacije u životu. Potpuno nesposoban za pričati s ikim ukoliko čitav razgovor nije nekakvo natjecanje. Konstantno hvalisanje, ovisno o situaciji prilagodba vlastite prošlosti prilikama u razgovoru itd.

Jako puno toga tebi fali no eto ti tamo   :)

To si iz svoje psihijatrijske dijagnoze prepisao?

Jebote ono .... to bi trebala biti tajna između tvojeg doktora i tebe.

Sredi se malo.

;)

Dječaci, mali pardon.

Ako je itko kompetentan za psihijatriju na ovom forumu to sam ja, kvalifikacije radi, iskustva i i introspekcije :)

Prema tome...

Longi ima mnogo više iskustva po tom pitanju.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 22/3/2022, 21:31

epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:
Dragovit wrote:


He, he, he ... jeb'o ti sliku svoju.

:)

ako sad svi bace A bombu do vele gospe bi se mogao booking oporavit :D

Ti debela guzizo šuti jerbo i tebe ide sljedovanje.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 9cdf7f08b2a019b36f8bc86a857aa8e6
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 21:34

kaya wrote:
violator wrote:
michaellcmacha wrote:
ja sam prisebniji da više ne mogu biti, ono što ja vidim vi mnogi ćete tek vidjeti, imam ja prijatelje konkretno jednog iz vrbovca koji mi ovom prilikom kaže da se moramo moliti i za svoje neprijatelje, u ovom slučaju za ruse... i ja to ne dovodim u pitanje, ja se usrdno molim da ih što je moguće više izgine, dok napadaju i ubijaju ukrajince, a onda nek im Bog plati. kako su zaslužili..., moja empatija je bezecirana za onog tko je slabiji i tko je napadnut, tko ne dira druge a poštuje svoje...


Drago mi je da nisam vjernica, ako se vjernici mole Bogu da cim vise ljudi pogine i dodje Mu na naplatu. Ja vidim zrtve s obje strane i vidim ljude na ovom topicu koji doslovno lesinare nad ovime sto se desava u Ukrajini, utvarajuci si da su u posjedu "prave istine", dok zapjenjenih usta i krvavih ocnjaka unaprijed redaju ljude prema stratistu. U ratu nema pobjednika, a istina je prva zrtva, i to sto pises, zajedno s ostalim pomracenim umovima slicnog diskursa, iako nasuprotnih aktera, odvratno je, odvratno, no bojim se da jos niste (ni ti, ni tvoji neistomisljenici) dosegli vrhunac te odvratnosti.

Obracam se tebi jer su me tvoji upisi najvise iznenadili, najvise odudaraju od onog sto si pokazao na drugom topicu na kojem sam i sama povremeno ispadala divljakusa, no slati nekog u materinu i/li drzati ga na ignoru nije isto sto i zazivati njegovu smrt, zapravo prijetiti mu likvidacijom.

I krasni su ti forumski prijatelji koji te jako dobro razumiju, toliko te dobro razumiju da im nije ni stalo do toga koliko sve ovo na tebe utjece i koliko te jako prebacuje u neke ruzne godine. Bitno je da si ovdje, da se topic kotrlja i da si zavrijedite grozomornim upisima jos jedan smislen dan zivota koji ce izbjegli Ukrajinci jako znati postovati jer im odvratnim forumskim pisanijama stvarno jako pomazete.
Daj ne seri moskalju, ostavljate trag u snjegu o čemu god da serete, pa i kada se  da se pravite da ste zabrinuti za ukrajince jer se ne predaju i da ste za mir. Ali kada ih rusi zgaze da dignu bijelu zastavu 
Marš...
U koliko mi se gadite u pm..

Suplje, vrlo suplje. Ako i nema neprijatelja, stvorit cete ih, glavno da se zivi i opravdava jos jedan dan mizernog zivota. Eto, neka si mi rekla, ne znam sad sto cu od muke .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 21:36

epikur37 wrote:
michaellcmacha wrote:
epikur37 wrote:


Nije politika u tome tre.

Niti je ovo posve rat jedan na prema jedan, premda na polju jeste, brutalno.

Ne treba žrtvovati milijun ljudi, ovo je vražija posla.

Razumijem emociju i posve je jasno da je Rusija silnik i agresor,

Tu nema izgovora, radi se o tome da Ukrajina sama ovo neće  dobiti jedino sebe  može potrošiti za interes drugih.

I to je cijela tragedija po mom mišljenju.

Ako idemo do kraja, neka se Zapad uključi, pa kud puklo, nemam problem s tim.



evo ovoga ope, ti nemaš problem, pa ti si jaja pojede u strahu da će ti propasti sezona... tebee boli kurac za bilo koga, a sad si se tu počeo i kuratiti, iskajući da se zapad uključi... pa uključit će se, ali kad on procijeni da je vrijeme da se uključi... pa makar ti zbog tog financijski egzistencijalno propao... nemoj nam samo prodavati lire da te je briga za živote ukrajinske djece jer te nije briga...

Miha, meni se stvarno jebe za sezonu. Ok, unazadit će me ali neću propasti.

Isplivao sam konačno malo, prvi put u životu. Nisi ni svjestan koliko sa zahodskih školjki oprao kao magistar i mentor e da bih se malo dignuo.

Kaj se tebe tiče, evo neka moj imenjak organizira tref, vrlo rado ću popričati i s tobom i treom.



I nije to zato što te se ja  bojim, možeš me ubiti jednom i to je to. Ako ti je to sreća,izvoli.


Meutim to je radi toga što ne trpim ovakve odnose. I ovo nije normalno.
pa naravno da nije normalno i trebao si skužiti da da ja ne trpim ljude poput tebe, naravno da to tebi nije i ne treba biti bitno u životu... ja da hoću, ja ti sutra pokucam na vrata i toliko te isprepadam da ne bi do konca života sebi došao... sve znam o tebi i kako se zoveš, i gdje stanuješ i gdje radiš i gdje ti se nalaze ti tvoji apartmani i koji ti je registarski broj one brodice i koji si broj nosio na zadnjem trčkaranju... i da treu slobodno plati piće jer je uložio puno svog utjecaja u našoj komunikaciji (a ima ga puno kao i tvoj imenjak kod mene) da promijenim mišljenje o tebi... tvog imenjaka pak toliko cijenim i poštujem da ga nikad ne bih doveo u situaciju da on bude medijator i da se mi preko njega upoznajemo i uvjeravamo ili razuvjeravamo. neću ja ubiti nikoga, pa ni tebe, ali ni ove šupke poput jebenog ili onog smrada Levog, ali probaj skopčati da postoje ljudi koji te čitaju i razumiju pozadinu tvojih upisa i nije poanta da mene u bilo što uvjeravaš uvjeravaj sebe, uvjeri sebe... da je bilo pogrešno drukati "udri Putko"... o tome se radi... drukao si da Putko udari a on evo ko iz pičke poubijao 200njak dječice, izranjavao duše tisuća klinaca koji su možda parnjaci tvojih, uništio sudbine milijuna ljudi, od kojih je 95% potpuno nevino, nekrivo i bez ikakvog utjecaja na bilo što za razliku od "udarača"... zato sam ja strašno ljut na tebe jer si ti kao, obrazovan, elokventan, načitan, kognitivan eto kažeš i da si magistar i mentor... pa zar te nije bar malo sramota zbog "udri Putko"...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 22/3/2022, 21:36

debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:

ako sad svi bace A bombu do vele gospe bi se mogao booking oporavit :D

Ti debela guzizo šuti jerbo i tebe ide sljedovanje.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 9cdf7f08b2a019b36f8bc86a857aa8e6

:D

Odosmo svi u kurac.

Samo će Kaya i njezin pas preživjeti.

:)

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by T. 22/3/2022, 21:38

debotoijusto wrote:
Dragovit wrote:
epikur37 wrote:



Razumijem emociju i posve je jasno da je Rusija silnik i agresor,

Tu nema izgovora, radi se o tome da Ukrajina sama ovo neće  dobiti jedino sebe  može potrošiti za interes drugih.

I to je cijela tragedija po mom mišljenju.

Ako idemo do kraja, neka se Zapad uključi, pa kud puklo, nemam problem s tim.


He, he, he ... jeb'o ti sliku svoju.

:)

ako sad svi bace A bombu do vele gospe bi se mogao booking oporavit :D
Na nas je ne moraju ni bacat, đabe bi je trošili...
Ionako će struka nakon pomnog promišljanja nad kraterom ustanovit da se nije aktivirala već da je pala u pjeskovito tlo pa malo iskopalo...

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 22/3/2022, 21:38

dzango wrote:
epikur37 wrote:
Dragovit wrote:

To si iz svoje psihijatrijske dijagnoze prepisao?

Jebote ono .... to bi trebala biti tajna između tvojeg doktora i tebe.

Sredi se malo.

;)

Dječaci, mali pardon.

Ako je itko kompetentan za psihijatriju na ovom forumu to sam ja, kvalifikacije radi, iskustva i i introspekcije :)

Prema tome...

Longi ima mnogo više iskustva po tom pitanju.

On ima iskustva ali ja imam kompetencije:

Psihologije:

- Razvojna
- Dječija
- Opća
- Pedagoška
-Psihologija invalidnih (tako se zvalo tada)

+

- Neurologija
- Neuropsihijatrija
- Psihopatologija

-------------------

I bio sam najbolji student generacije, a u poslijediplomskom na Šalati, u Hvtaskom institutu za istraživanje mozga kod Ivice Kostovića.


Imam ured u podrumu i malo mi je ladno, odoh spavati.


epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 21:39

michaellcmacha wrote:
Šandor Winnetou wrote:
violator wrote:


Drago mi je da nisam vjernica, ako se vjernici mole Bogu da cim vise ljudi pogine i dodje Mu na naplatu. Ja vidim zrtve s obje strane i vidim ljude na ovom topicu koji doslovno lesinare nad ovime sto se desava u Ukrajini, utvarajuci si da su u posjedu "prave istine", dok zapjenjenih usta i krvavih ocnjaka unaprijed redaju ljude prema stratistu. U ratu nema pobjednika, a istina je prva zrtva, i to sto pises, zajedno s ostalim pomracenim umovima slicnog diskursa, iako nasuprotnih aktera, odvratno je, odvratno, no bojim se da jos niste (ni ti, ni tvoji neistomisljenici) dosegli vrhunac te odvratnosti.

Obracam se tebi jer su me tvoji upisi najvise iznenadili, najvise odudaraju od onog sto si pokazao na drugom topicu na kojem sam i sama povremeno ispadala divljakusa, no slati nekog u materinu i/li drzati ga na ignoru nije isto sto i zazivati njegovu smrt, zapravo prijetiti mu likvidacijom.

I krasni su ti forumski prijatelji koji te jako dobro razumiju, toliko te dobro razumiju da im nije ni stalo do toga koliko sve ovo na tebe utjece i koliko te jako prebacuje u neke ruzne godine. Bitno je da si ovdje, da se topic kotrlja i da si zavrijedite grozomornim upisima jos jedan smislen dan zivota koji ce izbjegli Ukrajinci jako znati postovati jer im odvratnim forumskim pisanijama stvarno jako pomazete.
A koja je to druga istina u ovom ratu osim da rusi prave urbicid, ekocid i genocid nad Ukrainom i njezinim narodom?


U ratu nema pobjednika? Ima i ovdje se unaprijed znaju i tu nema dvojbe.


Prijatelji koji ga  "razumiju"? Pa svatko od nas koji je prošao pakao sa srbendama ga razumije jer isto razmišlja, ti ili netko treći to teško može razumjeti a pogotovo jer ste obični kalkulanti koji bi preko vlastitog komoditeta progledali kroz prste rusima u svinjariji koje rade u Ukrajini pa se stoga odjednom kao objektivno gleda i iz drugog kuta pa kao postoje dvije ili tri istine. Nema toga curo draga, istina je jedna a sve drugo je mazanje očiju i kalkulacija radi vlastitog probitka.
koja je to debilkuša, ona vidi žrtve na obje strane... a ne vidi tko tu koga ugnjetava i tko komu nameće što će i kako... ma ne mogu to uopće, jednostavno mi se, što kaya veli, taj narativ toliko gadi da nemam riječi...


Da, vidim zrtve na obje strane, mali ljudi umiru, zvjerke su na sigurnoj udaljenosti

A vidim i tebe, trulez koja ti oduzima svaki dio humanosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 21:40

michaellcmacha wrote:ali ni ove šupke poput jebenog.
šupak ti je mater, jel se razumijemo? :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 22/3/2022, 21:40

T. wrote:
debotoijusto wrote:
Dragovit wrote:


He, he, he ... jeb'o ti sliku svoju.

:)

ako sad svi bace A bombu do vele gospe bi se mogao booking oporavit :D
Na nas je ne moraju ni bacat, đabe bi je trošili...
Ionako će struka nakon pomnog promišljanja nad kraterom ustanovit da se nije aktivirala već da je pala u pjeskovito tlo pa malo iskopalo...

:D

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2514
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 21:41

violator wrote:
michaellcmacha wrote:
Šandor Winnetou wrote:
A koja je to druga istina u ovom ratu osim da rusi prave urbicid, ekocid i genocid nad Ukrainom i njezinim narodom?


U ratu nema pobjednika? Ima i ovdje se unaprijed znaju i tu nema dvojbe.


Prijatelji koji ga  "razumiju"? Pa svatko od nas koji je prošao pakao sa srbendama ga razumije jer isto razmišlja, ti ili netko treći to teško može razumjeti a pogotovo jer ste obični kalkulanti koji bi preko vlastitog komoditeta progledali kroz prste rusima u svinjariji koje rade u Ukrajini pa se stoga odjednom kao objektivno gleda i iz drugog kuta pa kao postoje dvije ili tri istine. Nema toga curo draga, istina je jedna a sve drugo je mazanje očiju i kalkulacija radi vlastitog probitka.
koja je to debilkuša, ona vidi žrtve na obje strane... a ne vidi tko tu koga ugnjetava i tko komu nameće što će i kako... ma ne mogu to uopće, jednostavno mi se, što kaya veli, taj narativ toliko gadi da nemam riječi...


Da, vidim zrtve na obje strane, mali ljudi umiru, zvjerke su na sigurnoj udaljenosti

A vidim i tebe, trulez koja ti oduzima svaki dio humanosti.
odjebeš ti lagano u troskoku... ja imam više humanosti kad sam nehuman od tebe kad si najhumanija...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 22/3/2022, 21:42

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:ali ni ove šupke poput jebenog.
šupak ti je mater, jel se razumijemo? :coffee
ajde de...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dzango 22/3/2022, 21:44

epikur37 wrote:
dzango wrote:
epikur37 wrote:

Dječaci, mali pardon.

Ako je itko kompetentan za psihijatriju na ovom forumu to sam ja, kvalifikacije radi, iskustva i i introspekcije :)

Prema tome...

Longi ima mnogo više iskustva po tom pitanju.

On ima iskustva ali ja imam kompetencije:

Psihologije:

- Razvojna
- Dječija
- Opća
- Pedagoška
-Psihologija invalidnih (tako se zvalo tada)

+

- Neurologija
-  Neuropsihijatrija
- Psihopatologija

-------------------

I bio sam najbolji student generacije, a u poslijediplomskom na Šalati, u Hvtaskom institutu za istraživanje mozga kod Ivice Kostovića.


Imam ured u podrumu i malo mi je ladno, odoh spavati.


Džaba ti to. Nema leba od teorije. Longi to živi svaki dan.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 22/3/2022, 21:45

michaellcmacha wrote:
odjebeš ti lagano u troskoku... ja imam više humanosti kad sam nehuman od tebe kad si najhumanija...
ti imaš humanosti? od alepa je ostala jedna cigla, tvoja humanost se vrtila oko toga da europa slučajno ne bi postala smeđa i islamizirana kao i svima na ovom forumu.
pljeskalo se kad je naoružana pandurija pendrečila po granicama jadnike koji su htjeli pobjeć. gdje je bila ta humanost za ljudska bića tada? tvoja humanost je k'o i tvoja "sloboda". samo riječ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum