ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teorija zavjere - Let na Mjesec

Page 23 of 23 Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 23 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Šandor Winnetou Mon 25 May - 16:23

Ringo10 wrote:MAnolić će to doživjeti
i efendija mesić, otkako je tito crko i posvadio vragove u paklu ni vrag više neće komunjare tek tako da uzima

Šandor Winnetou

Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 23 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest Mon 25 May - 16:30

RayMabus wrote:A vid rezolucije iz 69'e

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 23 Apollo11tape



Ovo slijetanje sa lunarnim modulom Apola 11 je najveća medijska prevara u povijesti čovječanstva il druga po redu , prva je ono kad je Isus uzlazio na nebo pa su vanzemaljci stvarali umjetne potrese.

Al u svakom slučaju i ova spada u sam vrh ; Apollo 11 slijetanje na Mjesec

ovo je išlo live from the Moon na zemaljski tv. jel ti znaš neki kurac? bilo koji kurac iz broadcasting tehnike ? jel znaš što je bandwidth? ma nebitno zaboravi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 23 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest Mon 25 May - 16:55

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:phuuu..ja basg dovrsio zderanje pizze,Rujka umjesno razvaljala i nadjenula..obloko se Kolom,sad gledam sto slatko pojisti..osladim guzicu,pa malo prilegnem,cura ce nesh praviti za danas i sutra..kad se probudim,kavica,pa jeb,pa curu ispratiti doma..ja na xbox ili malo forum,pa zajebavati ekipu koja je bila ma Muuuunu... cheers cheers cheers
Tvoj život i trebaš uživat u njemu a ne da ti neka kenja s ditetom upadne kad imaš 20 godina pa cili život moraš rintat za nju i njene mušice.

Fino natalitet ćao bao i svi sretni.
moj Longi,napatio se Sveti preko svake mjere kroz zivot..ziva ironija,otkad sam u svabiji,mogu reci da zivim kao mali Bog..zasluzeno..!!! king king king ..u odnosu sa curama moras biti briljantan takticar i strateg..cura mora dobiti svoje,ti svoje,i svak na svom ostati..nish pod isti krov,osim skuffati,jesti,zabaviti se,popiti kofi i svak na svoju stranu..
jucer cura pocela malo pizditi,jer kaze da sam stalno ispred monitora..a ona "usamljena"..cro nadji si neku zabavu,hobi,kukičaj,spremaj zimnicu ili uci kako se to radi..radi zenske stvari,ne se mene dohvacati...JA rasporedjujem svoje vrijeme.. farao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 23 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest Mon 25 May - 18:43

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 23 Moon-oops
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 23 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Counter-Strike Mon 25 May - 19:56

Ringo10 wrote:MAnolić će to doživjeti

ma ako zagusti za novim energentima,brzo ce to ne brini cat

_________________
Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 23 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 23 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Ringo10 Tue 26 May - 9:44

Danas ide lansiranje SpaceX Space Crew sa ljudskom posadom,  as dva astronauta.

Nakon oko 9 godina idu americki astronauti u americkoj raketi sa americkog tla.

Mnogo od ovoga ocekuju. Valjda ce sve proci dobro. 

Neka im je sa srecom.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 23 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest Tue 26 May - 9:55

Elon Musk mi je Legenda..mlad sposoban inteligentan,i nekonvencionalan u svemu..zajebant na svoj nacin.. :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 23 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest Tue 26 May - 9:56

Ringo10 wrote:Danas ide lansiranje SpaceX Space Crew sa ljudskom posadom,  as dva astronauta.

Nakon oko 9 godina idu americki astronauti u americkoj raketi sa americkog tla.

Mnogo od ovoga ocekuju. Valjda ce sve proci dobro. 

Neka im je sa srecom.
..pogonjeni ruskim raketnim motorom... cheers cheers cheers ..tu nema da bude greske :tu :tu :tu
kakogod,puno srece zelim..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 23 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 23 Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum