ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Još jedna teorija zavjere postala činjenica

Go down

Još jedna teorija zavjere postala činjenica Empty Još jedna teorija zavjere postala činjenica

Post by AssadNaPodmornici Wed 10 May - 0:10

https://medicalxpress.com/news/2023-05-covid-patients-wasnt-cytokine-storm.html

Pogrešno liječenje corone ubilo možda više pacijenata nego sama korona tako tvrdi ova studija. sjećam se priči tamo prije 3godine kada su izlazile neke prve statistike gdje 80% ljudi koji su stavljeni na respiratore, - da su umrli u najgorim mukama.. naši doktori su vrlo brzo skužili da respiratori(u slučaju korone) ubijaju , pa su ih makli iz protokola(osim za rijetke situacije) dok ovi woke doktori na zapadu su ih gurali još mjesecima u nekim državama.. ideološki najviše


inače sjećam se 2020godina, kraj 8mjeseca svi bježe iz RH, jer je taj dan RH imala 200 novozaraženih, pa je ušla u crveno :D (mi vjerojatno sada svaki dan imamo stotine zaraženih koronom samo više nikoga nije briga)

i dolaze mi švedski gosti na skiperaže 9mjesec, ja njima govorim, aj idemo u trgovinu u šoping, morate imati masku, ovi me gledaju o čemu ja pričam.. i ništa šetaju oni bez maske,

i posli na brodu ja njima objasnim da vlada kao pandemija korone, da su neka pravila u RH, da je unatoč tim pravilima Rh među blaže zatvorenim zemljama.. a meni šveđani
"a da korona čuli smo o tome na vijestima i to je to, inače generalno nemamo pojma o tome nema toga puno u švedskoj" :D 
eto tako su ti švedi na to reagirali. a neki luđaci su visili na forumu po 48h sati u komadu i spamali brojeve umrlih 80godišnjaka sa indexovog brojača mrtvih...tada je i ovaj nesretni Putin se zaključa isto u podrum i psihički puka i zato imamo ovaj krvavi rat u Ukrajini

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Još jedna teorija zavjere postala činjenica Empty Re: Još jedna teorija zavjere postala činjenica

Post by immortal Wed 10 May - 0:17

Putin je rat s Ukrajinom davno zamislio.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Još jedna teorija zavjere postala činjenica Empty Re: Još jedna teorija zavjere postala činjenica

Post by immortal Wed 10 May - 0:52

immortal wrote:Putin je rat s Ukrajinom davno zamislio.
radi se o slrivenom istrebljenju vrste

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Još jedna teorija zavjere postala činjenica Empty Re: Još jedna teorija zavjere postala činjenica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum