ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teorija zavjere - Let na Mjesec

Page 21 of 23 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next

Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 21 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 25/5/2020, 06:45

veber wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Ako ne pronađeš zastavu ja ću s tom šemom pobit i one koji tvrde da ovi nikad nisu bili gore jer Apollo 12 ima zastavu a tebe stavit u poziciju da osim studija Mileva nemaš nekih drugih dokaza za svoju tvrdnju.

Pobit ćeš ti jedino svoju šuplju tikvu.
Lažni generale nepostojeće GF.
Lažni general s Gf te izazvao na dvoboj da mu podastreš dokaze o slijetanju Apolla 11.

Znam da ih nemaš.

Idi učini bar jedno dobro djelo i udavi se u vlastitom ludilu.
nemoj to tipkat.
nije normalan ali ne želiš ga umorit
nije opasan.

Naravno da ne želim. Zato mu i savjetujem da to učini sam.
Opasan je. Doduše, samo za svoju užu okolicu, ali je opasan.
S tim luđacima nikad ne znaš što im može pasti na pamet. Primjer za to ti je njegovo ponašanje prema vlastitoj materi.
Ja na tvom mjestu ne bih potcjenjivao njegovo ludilo.

Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 21 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 25/5/2020, 06:47

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:

Di ti je zastava ?

Di je tebi svemirski brod iz Roswella, budalo? A?
Raspizdio si GF jer si njihovog generala s pet zvjezdica nazvao lažnjakom 

Kako mogu uvrijediti organizaciju koja ne postoji?
A?
Genije, objasni samome sebi kako je moguće uvrijediti nešto nepostojeće?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 21 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 25/5/2020, 10:38

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:

Di ti je zastava ?

Di je tebi svemirski brod iz Roswella, budalo? A?
Raspizdio si GF jer si njihovog generala s pet zvjezdica nazvao lažnjakom 

Kako mogu uvrijediti organizaciju koja ne postoji?
A?
Genije, objasni samome sebi kako je moguće uvrijediti nešto nepostojeće?

Šejkeru..pastigoozicu.. lol! lol! lol! ..pa spavaj yebote....nish drugo u rane sate,nego na forum....hahahahahahaha...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 21 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 25/5/2020, 11:53

Speare Shaker wrote:
veber wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:

Pobit ćeš ti jedino svoju šuplju tikvu.
Lažni generale nepostojeće GF.
Lažni general s Gf te izazvao na dvoboj da mu podastreš dokaze o slijetanju Apolla 11.

Znam da ih nemaš.

Idi učini bar jedno dobro djelo i udavi se u vlastitom ludilu.
nemoj to tipkat.
nije normalan ali ne želiš ga umorit
nije opasan.

Naravno da ne želim. Zato mu i savjetujem da to učini sam.
Opasan je. Doduše, samo za svoju užu okolicu, ali je opasan.
S tim luđacima nikad ne znaš što im može pasti na pamet. Primjer za to ti je njegovo ponašanje prema vlastitoj materi.
Ja na tvom mjestu ne bih potcjenjivao njegovo ludilo.
Pametno razmišljaš. Neki su to ludilo i potcjenjivali pa se Pakao otvorio ispred njih.

Da , samo sam za užu porodicu opasan. Ili preciznije ako se nalaziš fizički do mene na par koraka a oćeš me prcat u mozak i ne staješ nego ćeš na meni i mojim živcima brusit kurac.

Nadam se da imaš sat i metar. Moja mater živi u svom stanu tri kilometra od moje kuće i u ovih više od deset godina nikad joj tamo nisam dolazio niti ću.

Živi i pusti druge da žive.

Da opasan sam zza užu okolinu koja misli na meni brusit kurac.

Ako ti je to problem onda je to tvoj problem a ne moj. Ja s Paklom nemam problema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176394
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 21 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 25/5/2020, 11:55

RayMabus wrote:

Ako ti je to problem onda je to tvoj problem a ne moj. 

Moj definitivno nije, ali bi mogao biti za tvoju užu okolicu.

RayMabus wrote:
Ja s Paklom nemam problema.

Niti ja, hvala na pitanju. I to baš niti najmanjeg.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 21 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 25/5/2020, 12:01

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:

Ako ti je to problem onda je to tvoj problem a ne moj. 

Moj definitivno nije, ali bi mogao biti za tvoju užu okolicu.

Njihov problem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176394
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 21 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 25/5/2020, 12:02

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:

Ako ti je to problem onda je to tvoj problem a ne moj. 

Moj definitivno nije, ali bi mogao biti za tvoju užu okolicu.

Njihov problem.

Moga bi biti i tvoj, ako te prepoznaju kao opasnost za sebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 21 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 25/5/2020, 12:05

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:

Ako ti je to problem onda je to tvoj problem a ne moj. 

Moj definitivno nije, ali bi mogao biti za tvoju užu okolicu.

Njihov problem.

Moga bi biti i tvoj, ako te prepoznaju kao opasnost za sebe.
Tko ?

Ne uvlačim nikoga u svoj život. Nemam nit ženu nit djecu. Ne postoji problem ako nema uže okoline na par metara od mene.

Moć jednostavnosti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176394
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 21 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 25/5/2020, 12:10

RayMabus wrote:

Ne postoji problem ako nema uže okoline na par metara od mene.

Sa ovim si sve rekao, a da toga vjerojatno nisi ni svjestan.
Nitko nije otok i zato će prije ili kasnije doći do dodirnih točaka, a onda bi moglo biti i većih problema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 21 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 25/5/2020, 12:14

Misliš da ja to nisam odavno proučio di je problem ?

Mentalna ograničenost nekih ljudi posebno izražena kod žena sa tim majčinskim instiktom pa onda imaju ogroman JA.

Kod mene ego ne prolazi. To je ta razlika između tebe i mene. Ti nećeš otvoriti Pakao i izvadit svoj ego i onda se dva ega nađu na malom prostoru i počme klanje.

Ja hoću. Uvijek.

Oko možeš živit jedino ako nemaš ego i nisi pokvarena osoba.

Ako imaš ego onda te moj ego izbaci iz prostora oko kojeg živi nosioc ega.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176394
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 21 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 25/5/2020, 12:16

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:

Ne postoji problem ako nema uže okoline na par metara od mene.

Sa ovim si sve rekao, a da toga vjerojatno nisi ni svjestan.
Nitko nije otok i zato će prije ili kasnije doći do dodirnih točaka, a onda bi moglo biti i većih problema.
Svedeno na minimalnu mjeru. To šta ostane je to šta ostane. Mora doć do sranja i to se raščisti brutalnim fizičkim napadima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176394
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 21 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 25/5/2020, 12:28

RayMabus wrote:
 Mora doć do sranja i to se raščisti brutalnim fizičkim napadima.

I eto belaja. Prije ili kasnije će doći do sukoba sa težim posljedicama i neće se moći izbjeći nastajanje velikih problema. Kako za okolicu tako i za tebe, jer je to uvijek obostrano i potpuna izolacija nije moguća.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 21 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 25/5/2020, 12:31

Mogao sam u životu izabrati dva puta.

Prvi je onaj koji su mi govorili majistori svjetlosti a taj je da se pokorim ženama jer one rađaju djecu.

To izgleda ovako na prvi pogled ok rješenje , ti zatomiš svoj ego i to je to.

A one ? Ništa jel. One će mudrovat i neće nikad ništa nego će egoizam na ntu potenciju a sve pod izlikom neke navodne brige za obitelj al obitelj kako je ona zamišlja.

Pa sam rekao majistorima svjetlosti da ja imam bolju ideju.

Pogodi koja je ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176394
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 21 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 25/5/2020, 12:31

RayMabus wrote:Misliš da ja to nisam odavno proučio di je problem ?

Mentalna ograničenost nekih ljudi posebno izražena kod žena sa tim majčinskim instiktom pa onda imaju ogroman JA.

Kod mene ego ne prolazi. To je ta razlika između tebe i mene. Ti nećeš otvoriti Pakao i izvadit svoj ego i onda se dva ega nađu na malom prostoru i počme klanje.

Ja hoću. Uvijek.

Oko možeš živit jedino ako nemaš ego i nisi pokvarena osoba.

Ako imaš ego onda te moj ego izbaci iz prostora oko kojeg živi nosioc ega.

Eto.
Taman sam htio reći kako si zapravo odlično opisao funkcioniranje vlastitog ega, a onda si napisao boldano.
Riječ je o tome da ti misliš da si neka vrsta alfa mužjaka čiji ego mora dominirati neposrednom okolicom na neki svoj način (jer svačiji ego ne funkcionira na isti način, jer nemamo iste prioritete). 
Ti si zapišao vlastiti željeni teritorij i ne želiš nikoga unutra, ali prije ili kasnije ćeš naletjeti na minu, jer to tako ide u životu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 21 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 25/5/2020, 12:32

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
 Mora doć do sranja i to se raščisti brutalnim fizičkim napadima.

I eto belaja. Prije ili kasnije će doći do sukoba sa težim posljedicama i neće se moći izbjeći nastajanje velikih problema. Kako za okolicu tako i za tebe, jer je to uvijek obostrano i potpuna izolacija nije moguća.
Baš šteta. Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 176394
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 21 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 25/5/2020, 12:34

RayMabus wrote:
Pa sam rekao majistorima svjetlosti da ja imam bolju ideju.

Pogodi koja je ?

Podleći vlastitim frustracijama i dići sve 4 u zrak nadajući se da te više nitko do kraja života neće uznemiravati na tebi neprihvatljiv način?
Odlično! Ali to funkcionira samo neko vrijeme. Na kraju uvijek naletiš na minu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 21 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 25/5/2020, 12:34

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Misliš da ja to nisam odavno proučio di je problem ?

Mentalna ograničenost nekih ljudi posebno izražena kod žena sa tim majčinskim instiktom pa onda imaju ogroman JA.

Kod mene ego ne prolazi. To je ta razlika između tebe i mene. Ti nećeš otvoriti Pakao i izvadit svoj ego i onda se dva ega nađu na malom prostoru i počme klanje.

Ja hoću. Uvijek.

Oko možeš živit jedino ako nemaš ego i nisi pokvarena osoba.

Ako imaš ego onda te moj ego izbaci iz prostora oko kojeg živi nosioc ega.

Eto.
Taman sam htio reći kako si zapravo odlično opisao funkcioniranje vlastitog ega, a onda si napisao boldano.
Riječ je o tome da ti misliš da si neka vrsta alfa mužjaka čiji ego mora dominirati neposrednom okolicom na neki svoj način (jer svačiji ego ne funkcionira na isti način, jer nemamo iste prioritete). 
Ti si zapišao vlastiti željeni teritorij i ne želiš nikoga unutra, ali prije ili kasnije ćeš naletjeti na minu, jer to tako ide u životu.
A da zamisli. 

Inače bi valjda trebala vladati neka alfa ženka ?

Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 176394
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 21 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 25/5/2020, 12:36

RayMabus wrote:
A da zamisli. 

Inače bi valjda trebala vladati neka alfa ženka ?

Basketball

Ti si opsjednut sa idejama moći i vladanja, jelda?
Nije riječ o vladanju nego o harmoničnoj kooperaciji i sukreiranju vlastite niše.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 21 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 25/5/2020, 12:36

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Pa sam rekao majistorima svjetlosti da ja imam bolju ideju.

Pogodi koja je ?

Podleći vlastitim frustracijama i dići sve 4 u zrak nadajući se da te više nitko do kraja života neće uznemiravati na tebi neprihvatljiv način?
Odlično! Ali to funkcionira samo neko vrijeme. Na kraju uvijek naletiš na minu.
Ne brini se. Natalitet vam je toliko nizak da će uskoro doći do društvenih previranja. Fino ću sa strane gledati taj svijet. Uživaću dok se taj vaš bolesni sistem di žene vladaju bude raspadao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176394
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 21 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 25/5/2020, 12:39

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
A da zamisli. 

Inače bi valjda trebala vladati neka alfa ženka ?

Basketball

Ti si opsjednut sa idejama moći i vladanja, jelda?
Nije riječ o vladanju nego o harmoničnoj kooperaciji i sukreiranju vlastite niše.
Imam nekoliko kuća. Riječ je baš o vladanju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176394
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 21 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 25/5/2020, 12:42

RayMabus wrote:
Natalitet vam je toliko nizak da će uskoro doći do društvenih previranja.

Previranja ima uvijek i nema generacije koja ih nije doživjela. Zapravo, mislim da nema niti jedne koja nije doživjela niti rat i to na vlastitoj koži i u nekom obliku.
Previranja su dakle prilično normalna stvar.
Kvaka je u tome da nema države na svijetu koja je propala zbog slabog nataliteta. Govorim o modernim vremenima, naravno. To je sigurno povremeno bio slučaj u prošlosti, ali danas kada su ratovi vrlo skupa i društveno nepopularna stvar nije tako.
Isto kao što nema niti jednog modernog primjera da se država urušila zbog korupcije.
Nije to uspjelo niti Italiji kojom je više desetljeća praktično vladala mafija, jer su se slabe vlade mijenjale kao na tekućoj vrpci.
Dakle, ne nadaj se uzalud jer se tvoje želje u tom smislu neće obistiniti. Badava se uzdaješ i u Nostradamusa, jer niti njegove stihove nisi u stanju protumačiti kvalitetno, što di do sad dokazao masu puta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 21 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 23 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum