ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teorija zavjere - Let na Mjesec

Page 22 of 23 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next

Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 25/5/2020, 12:42

RayMabus wrote:
Natalitet vam je toliko nizak da će uskoro doći do društvenih previranja.

Previranja ima uvijek i nema generacije koja ih nije doživjela. Zapravo, mislim da nema niti jedne koja nije doživjela niti rat i to na vlastitoj koži i u nekom obliku.
Previranja su dakle prilično normalna stvar.
Kvaka je u tome da nema države na svijetu koja je propala zbog slabog nataliteta. Govorim o modernim vremenima, naravno. To je sigurno povremeno bio slučaj u prošlosti, ali danas kada su ratovi vrlo skupa i društveno nepopularna stvar nije tako.
Isto kao što nema niti jednog modernog primjera da se država urušila zbog korupcije.
Nije to uspjelo niti Italiji kojom je više desetljeća praktično vladala mafija, jer su se slabe vlade mijenjale kao na tekućoj vrpci.
Dakle, ne nadaj se uzalud jer se tvoje želje u tom smislu neće obistiniti. Badava se uzdaješ i u Nostradamusa, jer niti njegove stihove nisi u stanju protumačiti kvalitetno, što di do sad dokazao masu puta.

Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 25/5/2020, 12:43

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
A da zamisli. 

Inače bi valjda trebala vladati neka alfa ženka ?

Basketball

Ti si opsjednut sa idejama moći i vladanja, jelda?
Nije riječ o vladanju nego o harmoničnoj kooperaciji i sukreiranju vlastite niše.
Imam nekoliko kuća. Riječ je baš o vladanju.

Riječ je zapravo o tvojim vlastitim deluzijama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 25/5/2020, 13:09

Sve je deluzija. Ovo je svijet uloga. Čim se inkarniraš igraš ulogu. Sve je to deluzija. Alfa mužjak , razni indetiteti , razlike , spol , vjera , nacionalnost , boja kože ,i još svašta toga.

Sve to postane nebitno  onome tko živi neki život a ima širi pogled na stvari.

No ipak ja san se diga u 11 popodne , popija kavu i ruča i sad ću opet spavat.

Nije deluzija da ja odmaram a netko mora radit za neku ženu i djecu a ne smi prnit u vlastitoj kući.

Zato šta se uvalio u sranje a nije dobro gledao jer je popušija priču od majistora svjetlosti na oblacima koji se ne inkarniraju pa od gore sole pamet šta bi bilo dobro da bude a nisu i sami inkarnirani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 25/5/2020, 13:18

RayMabus wrote:Sve je deluzija. Ovo je svijet uloga. Čim se inkarniraš igraš ulogu. Sve je to deluzija. Alfa mužjak , razni indetiteti , razlike , spol , vjera , nacionalnost , boja kože ,i još svašta toga.

Sve to postane nebitno  onome tko živi neki život a ima širi pogled na stvari.

No ipak ja san se diga u 11 popodne , popija kavu i ruča i sad ću opet spavat.

Nije deluzija da ja odmaram a netko mora radit za neku ženu i djecu a ne smi prnit u vlastitoj kući.

Zato šta se uvalio u sranje a nije dobro gledao jer je popušija priču od majistora svjetlosti na oblacima koji se ne inkarniraju pa od gore sole pamet šta bi bilo dobro da bude a nisu i sami inkarnirani.
I to je nekim teško za shvatiti pa postaju alfa ženke i počimaju kontrolirat užu okolinu i sve u njoj.

Pa pustiš....pa pustiš....pa pustiš....gledaš....gledaš..... gledaš....pošalješ upozorenje.....jedno , dva , tri ....pa dobije žuti....pa na kraju crveni karton.

Crveni karton je direktni nokaut u glavu.

Ispadaš sa terena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 25/5/2020, 13:44

I rezime te priče je ovaj : ako imaš dva spola od kojih jedno dijete napravi u minut a drugo ga nosi devet mjeseci u stomaku pa onda još xy mjeseci na sisi pa taj drugi ttraži od ovog prvog da bude sve šta ona oće jer je njoj sad najbitnije to dijete onda lipa moja nađi nekog tko će to trpit.

Meni ne pada na pamet jer stvari idu ovako : tebe netko može napunit a i ne mora a ako ne fino dođeš u 40 kad više ne možeš imat djecu i problem riješen.

Veza između dvoje ljudi postoji radi harmonije a ne radi te djece a posebno ne da netko nekoga maltretira radi istih.

To nije harmonija. Nije cilj koji duhovna biča žele postići na toj drugoj dinamici.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 25/5/2020, 13:47

Kakogod,nitko me nekim cvrstim dokazima nije uvjerio da je bilo šetanja po Muuuunu...danas tinejdžer napravi bolju video montazu sa svim efektima u 4K,na laptopu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 25/5/2020, 13:57

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/velika-americka-sramota-napokon-dolazi-kraju-astronauti-nakon-9-godina-vise-nece-morati-ruskim-raketama-u-svemir-sada-ih-vozi-musk/10338133/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 25/5/2020, 13:58

RayMabus wrote:Sve je deluzija. 

Ako je sve deluzija onda je i deluzija tvrdnja kako je sve deluzija.
Eto ti na.  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 25/5/2020, 14:04

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Sve je deluzija. 

Ako je sve deluzija onda je i deluzija tvrdnja kako je sve deluzija.
Eto ti na.  :P
Ili stvari mogu biti krute il elastične. Nekome muško ženski odnosi mogu biti kruti i on se lomi s time a nekome je to sve elastično i provlaći se.

Pogleda san kroz prozor , prošla plavušica u kratkim hlačicama i sad ću bacit drkicu i kad iispraznim spermu ne zanimaju me žene iduća 24 sata itd.

Imaš zid i on može biti krut ili elastičan a isto tako možeš ga i zaobići samo moraš znati kako.

Ovo se područje zaobilazi tako da izbaciš spermu čim ti dođe.

Moć jednostavnosti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 25/5/2020, 14:13

RayMabus wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/velika-americka-sramota-napokon-dolazi-kraju-astronauti-nakon-9-godina-vise-nece-morati-ruskim-raketama-u-svemir-sada-ih-vozi-musk/10338133/
MUSK,jel to onaj koji je nahvalio zadnju seriju ruskih raketnih motora i dogovorio kupovinu za svoju firmiju??hahahahahahaha..

sada ce pod MUSK nazivom NASA-i prodavati ruske motoere... lol! lol! lol! lol! lol!


Last edited by Legendovich on 25/5/2020, 14:14; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 25/5/2020, 14:14

Eto harmonija. Izbaciš spermu i jebeti se.

Ne moraš nešto štaviti ispred sebe kao zid. Sve šta vidiš gledaš oćima uma. Ne moraš se lomit oko xy nego samo okreneš pogled i gledaš nešto drugo a kako je priroda napravila spolni organ kod muškog tako kako je napravila onda je zajebeš tako šta izbaciš spermu.

I sad bi moga malo i odspavat.

Život je jednostavan ako ga tako postaviš. Moj je jednostavan , jedem i spavam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by marcellus 25/5/2020, 14:38

Legendovich wrote:Kakogod,nitko me nekim cvrstim dokazima nije uvjerio da je bilo šetanja po Muuuunu...danas tinejdžer napravi bolju video montazu sa svim efektima u 4K,na laptopu..

nije ni dusparu da je zemlja okrugla, i nikad ni neće.

vaš problem.

_________________
Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by dijagram 25/5/2020, 15:15

NASA je uspjesno stigla s ekipom na mjesec.
No uspjeli su samo zbog "titovog svemirskog programa" koji im je velikodusno ustupljen.
 S ovako postavljenom pricom puno nevjernih toma ucas bi se obratilo:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 25/5/2020, 16:10

Baš san fino ubija oko a koliko vidim dvi ure san spava ka top. Sanja neki glupi san al ipak poučan a na kraju u dućanu kupujen čips i tako neke sitnice i onda se probudija. Jede mi se čokolada.

Jeste bili na Mjesecu dok san ja spava ? A kako sam super zaspa dvi ure pa to je ono baš vrhunaki ubija oko. Sad jedna mala kafica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Guest 25/5/2020, 16:14

phuuu..ja basg dovrsio zderanje pizze,Rujka umjesno razvaljala i nadjenula..obloko se Kolom,sad gledam sto slatko pojisti..osladim guzicu,pa malo prilegnem,cura ce nesh praviti za danas i sutra..kad se probudim,kavica,pa jeb,pa curu ispratiti doma..ja na xbox ili malo forum,pa zajebavati ekipu koja je bila ma Muuuunu... cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Counter-Strike 25/5/2020, 16:38

Na mjesecu je utvrdjeno da se nalaze ogromne zalihe Heliuma 3,znaci to cu biti navala,kao zlatna groznica cat

_________________
Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by RayMabus 25/5/2020, 16:39

Legendovich wrote:phuuu..ja basg dovrsio zderanje pizze,Rujka umjesno razvaljala i nadjenula..obloko se Kolom,sad gledam sto slatko pojisti..osladim guzicu,pa malo prilegnem,cura ce nesh praviti za danas i sutra..kad se probudim,kavica,pa jeb,pa curu ispratiti doma..ja na xbox ili malo forum,pa zajebavati ekipu koja je bila ma Muuuunu... cheers cheers cheers
Tvoj život i trebaš uživat u njemu a ne da ti neka kenja s ditetom upadne kad imaš 20 godina pa cili život moraš rintat za nju i njene mušice.

Fino natalitet ćao bao i svi sretni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Ringo10 25/5/2020, 16:57

Unimatrix_Zero wrote:Na mjesecu je utvrdjeno da se nalaze ogromne zalihe Heliuma 3,znaci to cu biti navala,kao zlatna groznica cat
Mozda ...ali prvo treba tamo doci, pa uspostaviti baze i naseobine, pa dovuci strojeve, pa organizirati redovan transport

Sve u svemu  negdje oko 2200te godine, optimisticka prognoza
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Counter-Strike 25/5/2020, 17:10

Ringo10 wrote:
Unimatrix_Zero wrote:Na mjesecu je utvrdjeno da se nalaze ogromne zalihe Heliuma 3,znaci to cu biti navala,kao zlatna groznica cat
Mozda ...ali prvo treba tamo doci, pa uspostaviti baze i naseobine, pa dovuci strojeve, pa organizirati redovan transport

Sve u svemu  negdje oko 2200te godine, optimisticka prognoza

2525 pirat if man is still alive

_________________
Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Ringo10 25/5/2020, 17:23

MAnolić će to doživjeti
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Šandor Winnetou 25/5/2020, 18:23

Ringo10 wrote:MAnolić će to doživjeti
i efendija mesić, otkako je tito crko i posvadio vragove u paklu ni vrag više neće komunjare tek tako da uzima

_________________
Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Teorija zavjere - Let na Mjesec - Page 22 Empty Re: Teorija zavjere - Let na Mjesec

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 23 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum