ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by T. 3/2/2020, 14:38

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:dobro,ionako ono sto je valjalo je otislo vanka..doli ostali lijevi socijalisti i paraziti..
Točno a to te neće ni pogledat za pet eura a kamo li čistit stan uru vrimena za sendvič.
80 kn/h je min. u sezoni...
I to ih treba molit da dođu, a ide i do 100 kn/h...
Jednostavno je previše smještajnih jedinica koje ljudi sami ne stignu očistiti a ovi to znaju pa nabijaju cijenu...
Ima i agencija koje se time bave ali pretežno je na crno usmenom predajom tipa: 'imam super ženu, možeš s poda ist kad očisti'...

T.

Posts : 17149
2014-04-14


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by RayMabus 3/2/2020, 14:52

T. wrote:
RayMabus wrote:
Legendovich wrote:dobro,ionako ono sto je valjalo je otislo vanka..doli ostali lijevi socijalisti i paraziti..
Točno a to te neće ni pogledat za pet eura a kamo li čistit stan uru vrimena za sendvič.
80 kn/h je min. u sezoni...
I to ih treba molit da dođu, a ide i do 100 kn/h...
Jednostavno je previše smještajnih jedinica koje ljudi sami ne stignu očistiti a ovi to znaju pa nabijaju cijenu...
Ima i agencija koje se time bave ali pretežno je na crno usmenom predajom tipa: 'imam super ženu, možeš s poda ist kad očisti'...
Nema ni radne snage. Nije ti to nikad ura vrimena jer obično apartmani nisu u istoj zgradi pa onda ode očistiš tri pa moraš na drugi kraj grada il općine , pa tamo tri ....tako da to jedna žena ne može ni pokrit sve pa fali čistačica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by RayMabus 3/2/2020, 15:01

Uostalom imaš agencije za čišćenje pa nazovi pa vidi kolika je cijena. Neće ti nitko doć ispod 80 kn sat jer ima trošak puta i pripreme.

Moš jedino ako će čistit dvi ure ili više apartmana pa kad je već došla onda na količinu može spustit cijenu koju kunu itd.

Al to je van sezone tj sad. U sezoni nema ni toga jer je vrijeme onda novac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by RayMabus 3/2/2020, 15:07

Sve zavisi od toga koliko imaš apartmana i jesu li u jednoj zgradi. Ako imaš šest i više apartmana u jednoj zgradi moš se dogovorit na dnevnicu. Koliko njoj paše pa nek očisti. 

Nije isto ako su ti šest apartmana u jednom objektu il ako su raštrkani. Izgubi vrime i ima trošak puta dok dođe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 15:08

tre wrote:
kic wrote:
tre wrote:
Legendovich wrote:prodavat ce te vi guze i za 10 ojrova...cek cek..josh najgadnije nije stiglo..
Misliš da čemo krenuti tvojim stopama? Nemoguća misija i uzalud se nadaš

kad si moralno nakazan, onda drugima lijepiš etikete

nije u šoldima sve cheers
Svetoju jeste, čak mu je i guza na prodaju, 10 eurića i ko voli nek izvoli :D

Sere tip o Hrvatskoj, a tko zna kad je zadnji put bio ovdje?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Sora 3/2/2020, 15:16

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:prodavat ce te vi guze i za 10 ojrova...cek cek..josh najgadnije nije stiglo..
Neće ne brini se


https://poslovnenovine.ba/2019/12/18/njemacke-zeljeznice-traze-armiju-radne-snage-potrebno-100-000-novih-radnika/
Hoće 
Stiže polako 
Danas samo od jutra slusam o sitnim povalama i prevarama te krađama 
Frendici je upal u radnju u tkalci tip da mu kljucevi od AUTA ostali u autu pa da mora doma a nema za taxi 
Kasnije sazna da je istu pricu prodao u drugom ducanu 

Očajni ljudi ili pokvareni prevaranti? :omg

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by RayMabus 3/2/2020, 15:21

Ja se ne bavin tim apartmanima. A i da se bavim to je mislila moja stara uzet samo san je ja klepnija kad mi je upala s nečakom u naručju da ako se ja ne oženim da će on sve naslijedit.

Ona iznajmljuje svoj stan liti a ode kod babe u Split živit.

To je stan kraj sestre di ona živi sad sama. To je ona kontala kako će iznajmljivat i ova dva a živit u kući i onda ima penziju i jebe ju se a imala sto tisuća eura pa nije mene pitala šta ću ja i oću li ja nešto pa san je ja izbacija iz kuće i potira u taj stan.

Planira a sina ništa ne pita. Kao to nije bitno. Sad tu nešto serucka a ne da joj ni stari da dođe u kuču nit da se dira u stanove.

Lipo je to ona zamislila samo sve na svoju ruku i šta njoj paše a ja jedi govna i nemam stan na svoje ime i nek se ženim pa da me ona može još jebavat

Eto podstanari pa rješen problem. Ja opet imam svoju zaradu a ona nit kune.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by RayMabus 3/2/2020, 15:31

RayMabus wrote:Ja se ne bavin tim apartmanima. A i da se bavim to je mislila moja stara uzet samo san je ja klepnija kad mi je upala s nečakom u naručju da ako se ja ne oženim da će on sve naslijedit.

Ona iznajmljuje svoj stan liti a ode kod babe u Split živit.

To je stan kraj sestre di ona živi sad sama. To je ona kontala kako će iznajmljivat i ova dva a živit u kući i onda ima penziju i jebe ju se a imala sto tisuća eura pa nije mene pitala šta ću ja i oću li ja nešto pa san je ja izbacija iz kuće i potira u taj stan.

Planira a sina ništa ne pita. Kao to nije bitno. Sad tu nešto serucka a ne da joj ni stari da dođe u kuču nit da se dira u stanove.

Lipo je to ona zamislila samo sve na svoju ruku i šta njoj paše a ja jedi govna i nemam stan na svoje ime i nek se ženim pa da me ona može još jebavat

Eto podstanari pa rješen problem. Ja opet imam svoju zaradu a ona nit kune.
Iznajmljuje stan u Splitu na Bačvicama , liti ovi svoj u Kaštelima i onda bi ona još ova dva iznajmljivala i ode seruckala po kući kako se bez nje ne može ništa.

Izletila lipo iz kuće na glavačke.

Solit pamet muškima šta one oće i šta je najbolje za nju.

Eto meni najbolje ovako : niks žena niks dica , ležin doma i podstanari mi pokriju režije i hranu i jebe mi se za sve živo.

One bi sve sebi kako one oće a ti jedi govna i otegni muda na poslu a doma će te svi jebavat u zdrav mozak.

To ženski mozak kad nešto zaguli to vidi samo sebe a muški nek oru jer su muški i kao neka priča tebi je lako nama je teško nama triba a vi morate radit za nas i djecu.

Pametnice. Samo naglavačke izletila. Pita se mene prvoga šta smiješ a šta ne smiješ. Ako ti ja kažem ne to ti je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by RayMabus 3/2/2020, 15:47

I ovo ti je demografska piramida u BiH plus masovno iseljavanje
 
Pa prema tome ako želiš.da ti netko nešto radi plati čovika

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 220px-Bev%C3%B6lkerungspyramide_Bosnien_2016


Nema više sirotinje i one priče ako nećeš ti ima tko oće
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by RayMabus 3/2/2020, 15:59

Ovo ti je štrajk , masovno iseljavanje i krah nataliteta

Fino sve iselilo a natalitet krahira i sad kapitalističko feministički lobi i korumpirani političari imaju problem s dvije stvari

Pronalaskom radne snage

Kako integrirati tu radnu snagu u neko društvo

Ljulja se sve


Sve se ljulja pajdo


Još malo i LOM
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by RayMabus 3/2/2020, 16:18

Kad je u Hrvatskoj bilo pola miljona nezaposlenih ja san liti tuka i po pesto kuna dnevnice a zimi po dvista kuna dnevno. To je bez plaće.

Sad kad nema posla sad ne triba radit.

Ljudi su u kurcu.

Pa.sad ih uništite

Sad ne triba radit

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 V-chem-sut-buddizma


Nek traže tko će in radit.

Kad nema posla onda radiš ka pas a kad fali radnika onda nestaneš i meditiraš i gledaš kapitalizam kako kmeči.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by RayMabus 3/2/2020, 16:22

Sad ih uništite

Nemojte raditi 

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 18-52
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by AssadNaPodmornici 3/2/2020, 17:07

T. wrote:
RayMabus wrote:
Legendovich wrote:dobro,ionako ono sto je valjalo je otislo vanka..doli ostali lijevi socijalisti i paraziti..
Točno a to te neće ni pogledat za pet eura a kamo li čistit stan uru vrimena za sendvič.
80 kn/h je min. u sezoni...
I to ih treba molit da dođu, a ide i do 100 kn/h...
Jednostavno je previše smještajnih jedinica koje ljudi sami ne stignu očistiti a ovi to znaju pa nabijaju cijenu...
Ima i agencija koje se time bave ali pretežno je na crno usmenom predajom tipa: 'imam super ženu, možeš s poda ist kad očisti'...
jbt još prije 3godine, radio sam u hotelu , gazda u hotelu je tlačio radnice 3000kn mjesečno 6 dana u tjednu po 8-10h svaki dan.. dakle prevedeno satnica je bila 15ak kn :D  i to su morale trčati cijelu smjenu, i davao im je otkaz i mjenjao ih kao čarape

bilo je dosta mladih cura,  znam da su pričale kako nakon sezone idu u njemačku/irsku/švedsku ,

onda odjedanput satnica 50kn, a vidim sada i veća
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by T. 3/2/2020, 17:18

AssadNaPodmornici wrote:
T. wrote:
RayMabus wrote:
Legendovich wrote:dobro,ionako ono sto je valjalo je otislo vanka..doli ostali lijevi socijalisti i paraziti..
Točno a to te neće ni pogledat za pet eura a kamo li čistit stan uru vrimena za sendvič.
80 kn/h je min. u sezoni...
I to ih treba molit da dođu, a ide i do 100 kn/h...
Jednostavno je previše smještajnih jedinica koje ljudi sami ne stignu očistiti a ovi to znaju pa nabijaju cijenu...
Ima i agencija koje se time bave ali pretežno je na crno usmenom predajom tipa: 'imam super ženu, možeš s poda ist kad očisti'...
jbt još prije 3godine, radio sam u hotelu , gazda u hotelu je tlačio radnice 3000kn mjesečno 6 dana u tjednu po 8-10h svaki dan.. dakle prevedeno satnica je bila 15ak kn :D  i to su morale trčati cijelu smjenu, i davao im je otkaz i mjenjao ih kao čarape

bilo je dosta mladih cura,  znam da su pričale kako nakon sezone idu u njemačku/irsku/švedsku ,

onda odjedanput satnica 50kn, a vidim sada i veća
Ok to gledaš plaće u turizmu za sobarice...
Ovo je drugo, ljude zoveš ad hoc kad ti je panika...
Nisu ti na plaći nego kako se dogovorite...
Moja stara npr. ima na 3 lokacije smještaj u radijusu 3-4 km...
Smjene su uglavnom subotom i ne jednom treba pripremit sve 3 lokacije u roku 2-3 sata, što je potpuno nemoguće bez pomoći sa strane...
Ali to platiš jbg. koliko god traže jer će ti pederi gledat ispod kreveta i ako nađe česticu prašine dat lošu ocjenu, a onda si najebo ubuduće...
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by RayMabus 3/2/2020, 17:20

AssadNaPodmornici wrote:
T. wrote:
RayMabus wrote:
Legendovich wrote:dobro,ionako ono sto je valjalo je otislo vanka..doli ostali lijevi socijalisti i paraziti..
Točno a to te neće ni pogledat za pet eura a kamo li čistit stan uru vrimena za sendvič.
80 kn/h je min. u sezoni...
I to ih treba molit da dođu, a ide i do 100 kn/h...
Jednostavno je previše smještajnih jedinica koje ljudi sami ne stignu očistiti a ovi to znaju pa nabijaju cijenu...
Ima i agencija koje se time bave ali pretežno je na crno usmenom predajom tipa: 'imam super ženu, možeš s poda ist kad očisti'...
jbt još prije 3godine, radio sam u hotelu , gazda u hotelu je tlačio radnice 3000kn mjesečno 6 dana u tjednu po 8-10h svaki dan.. dakle prevedeno satnica je bila 15ak kn :D  i to su morale trčati cijelu smjenu, i davao im je otkaz i mjenjao ih kao čarape

bilo je dosta mladih cura,  znam da su pričale kako nakon sezone idu u njemačku/irsku/švedsku ,

onda odjedanput satnica 50kn, a vidim sada i veća
To taman kad san ja da otkaz. lol!

Jedino šta ste se vi svi ubijali za male pare a ja san tuka lovušu a pola radnog vremena bi prispava.

Ona radi tu za tri tisuće kuna , toliko bi ja u šest dana zaradija liti i to bez plaće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by RayMabus 3/2/2020, 17:24

Ljudi su malo glupi. Baš sad ne triba radit. Al dobro , Austrija otvorila svoje tržište rada , nove generacije koje dolaze na tržište rada su manje brojne , Njemačka isisava zapadni Balkan.

Onaj tko sad radi pa lipo liti ne uzme nekoliko bolovanja taj je po meni debil.

Sad ih triba guzit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Leviathan2 3/2/2020, 17:31

jebo vas poso

_________________
Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by RayMabus 3/2/2020, 17:33

Leviathan2 wrote:jebo vas poso
:tu

Umisto da osnuju stranku socijalističkog nerada oni se dive kapitalizmu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Leviathan2 3/2/2020, 17:36

RayMabus wrote:
Leviathan2 wrote:jebo vas poso
:tu

Umisto da osnuju stranku socijalističkog nerada oni se dive kapitalizmu.
svasta, ja dao otkaz jer su mi rekli da nemam vise godisnjeg,  do kraja 2 mjeseca ne mislim mrdnut ni prstom,  a onda nazad u firmu ako mi daju pristonu baustelu a ne neku gdje moram istovarat cement na ruke, jebo ih cement, ja sam specijalist za mjesalicu a ne viljuskar

_________________
Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 17:38

vuksadinare wrote:e jesi se isprsila 5 eura..ni za sladoled ajd 50 eura..za 5 eura da ti ocisti i pospremi stan..za 37 kuna..i sad se ova nasla uvrjedjena sto je ova odbila pospremati stan

zanimljiva logika. dođeš u neku firmu koja se bavi čišćenjem i kažeš im eo vam 5 eura očistite i pospremite mi stan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by RayMabus 3/2/2020, 17:38

Leviathan2 wrote:
RayMabus wrote:
Leviathan2 wrote:jebo vas poso
:tu

Umisto da osnuju stranku socijalističkog nerada oni se dive kapitalizmu.
svasta, ja dao otkaz jer su mi rekli da nemam vise godisnjeg,  do kraja 2 mjeseca ne mislim mrdnut ni prstom,  a onda nazad u firmu ako mi daju pristonu baustelu a ne neku gdje moram istovarat cement na ruke, jebo ih cement, ja sam specijalist za mjesalicu a ne viljuskar
Jel pa snig u Švici ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 5 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum