ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by immortal 3/2/2020, 13:11

Legendovich wrote:
mortal wrote:
Legendovich wrote:
mortal wrote:
Legendovich wrote:
Prvo se raspitaj kolike su prosjecne place Ubosni,i prosjecna satnica..cuh da je placa prosjecna oko 200 kaemova,dakle lako je satnicu izracunati..
I sad,napose reci ti meni..ZASTO bih japlacao uduplo neku uslugu,ako je u normali 5 ojra??radi toga jer ja mlacam kapitalnu lovu??Malo ti je zesci argumenat..
gle ti trebaš uslugu
ili ćeš posao sam odraditi ili ćeš potražiti nekoga
dakle možeš se obratiti u agenciju za obavljanje usluga koju tražiš
obratiti se na takav način nekome tko se kroz svoju djelatnost ne bavi tom vrstom posla je otvoren napad podređivanja
imali smo i ovvdje na forumu slučaj
kad je smrdljivi vveber meni ponudio da mu čistim i kuham i još nekoliko uvjeta i to još prokomentirao kako on meni pomaže tim činom

stoka frustrirana smrdljiva 
kladim se da sam živjela životom koji je on maštao i u svakom trenutku imala daleko više nego si je on to zamislio
to je situacija u kojoj te manje vrijedan svojom bahatošću ide javno i otvoreno poniziti i omalovažiti
zaslužuju da se nađu u poziciji koju drugom nameću!
zasto se ljutis??to je TRZISTE rada..da Feber ti pomaze da se uzaposlis..sto mislis da je u drugim drzavama bolje..nema tu mjesta osjecajima i tome..pase ti,uzima,ne ne uzimas..
bahatost..mislim da ste malo previse osjetljivi.. :cleanteeth
tko vam je rekao da se bavim tim poslom i na takav način
tko vam je rekao da imam manje od vas dvoje
a vas dvoje ste zavvršili vani, ne ja
dakle imala sam više od vas jer sam uspjela tu ostati
to vam govvorim debili BAHATI STE JADNA SIROTINJA KOJA BI DRUGE PONIŽAVALA I OD NJIH SLUGE RADILA
niti govora,debelo grijesis..to sto ti ocekujes crveni tepih da ti se razmota prema nekom poslodavcu i najmanje uduplana prosjecna dnevnica-tvoj problem..
ne nego si ti u problemu
nisi mi nadređen, nisi pametniji, vredniji, bolje nacije... ni u čemu me ne šiješ a postavljaš se kao da jesi
ti meni ne određuješ ništa
ni u čemu ti nisam podređena, niti ću biti
koristi mozak frik!
luzer si

immortal

Posts : 23186
2014-04-16


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by RayMabus 3/2/2020, 13:11

Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
mortal wrote:
RayMabus wrote:
Legendovich wrote:prodavat ce te vi guze i za 10 ojrova...cek cek..josh najgadnije nije stiglo..
nisu svi kao ti
Ja ispod 10 eura ne bi ni ponudio nekome ( očito ženska osoba ) da mi uđe u stan i da ga u uru vremena čisti. Čistio sam i sam. Prvo čišćenje uzima energiju , onda mora odvojit vrijeme a mlra nešto i zaradit , bar za kutiju cigara. Ispod 80 kuna ne bi nikome ponudija da mi uru vrimena čičisti stan jer to nije nikad ura nego se mora i pripremit doć i onda počet čistit. 

Mislim to je neki start. Sad ako će ona to detaljno čistit pa će to potrajat uru više dobit će još 40 kuna više pa nek zaradi bar 120 kuna.
aha kako da ne.a vamo pricas kako si se sveo na minimum prezivljavanja(uz 100%tnu pomoc svojeg starog),ne pusis,tankanje auta ti je postao san,placanje icega nocna mora..o kojih ti 10 ojra pricas???
Pa zato šta san ja tako odlučija jer nemam žene i djece a u kurcu san sad a iimam zaleđe pa fino odmaram.

Ja te neću za pet eura pogledat a sasad kad još ovo masovno iseli neće nitko.

Pusti ti mene. Ja se neću izgubit kad je ekonlmija u pitanju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 13:15

mortal wrote:
Legendovich wrote:
mortal wrote:
Legendovich wrote:
mortal wrote:
gle ti trebaš uslugu
ili ćeš posao sam odraditi ili ćeš potražiti nekoga
dakle možeš se obratiti u agenciju za obavljanje usluga koju tražiš
obratiti se na takav način nekome tko se kroz svoju djelatnost ne bavi tom vrstom posla je otvoren napad podređivanja
imali smo i ovvdje na forumu slučaj
kad je smrdljivi vveber meni ponudio da mu čistim i kuham i još nekoliko uvjeta i to još prokomentirao kako on meni pomaže tim činom

stoka frustrirana smrdljiva 
kladim se da sam živjela životom koji je on maštao i u svakom trenutku imala daleko više nego si je on to zamislio
to je situacija u kojoj te manje vrijedan svojom bahatošću ide javno i otvoreno poniziti i omalovažiti
zaslužuju da se nađu u poziciji koju drugom nameću!
zasto se ljutis??to je TRZISTE rada..da Feber ti pomaze da se uzaposlis..sto mislis da je u drugim drzavama bolje..nema tu mjesta osjecajima i tome..pase ti,uzima,ne ne uzimas..
bahatost..mislim da ste malo previse osjetljivi.. :cleanteeth
tko vam je rekao da se bavim tim poslom i na takav način
tko vam je rekao da imam manje od vas dvoje
a vas dvoje ste zavvršili vani, ne ja
dakle imala sam više od vas jer sam uspjela tu ostati
to vam govvorim debili BAHATI STE JADNA SIROTINJA KOJA BI DRUGE PONIŽAVALA I OD NJIH SLUGE RADILA
niti govora,debelo grijesis..to sto ti ocekujes crveni tepih da ti se razmota prema nekom poslodavcu i najmanje uduplana prosjecna dnevnica-tvoj problem..
ne nego si ti u problemu
nisi mi nadređen, nisi pametniji, vredniji, bolje nacije... ni u čemu me ne šiješ a postavljaš se kao da jesi
ti meni ne određuješ ništa
ni u čemu ti nisam podređena, niti ću biti
koristi mozak frik!
luzer si
ajoj ajoj..pa Morty,vise ti je forumasa govorilo o TVOM nekoristenju mozga..

Niti vani nema odnosa o kojem ti pricas...Tebe puca prejak eGO,mislis da si neshto,a debelo grijesis..
i ovdje u svabiji je leden odnos,nikakvo postivanje,samo hladno dogovoreni ugovori..
ovdje ti ponude satnicu i to je do..
nisam ti nadredjen,ali da radis za mene ,bio bi ti i radila bi ono sto ti kazem bez pogovora..inace letis,ima drugi tko hoce raditi,a ne palamudaniti..vrijednije nacije postoje-primjer svabi,vi ste ljenivci da gore ne moze,bar doli..

O luzerstvu nemoj..molim te..jedino eto ako zelis bas bocnuti..ogledalo imas..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by immortal 3/2/2020, 13:15

Legendovich wrote:Longi,da nema tate,umro bi od gladi..osim da prodas nesto sto ti je TATA prepisao..dakle,bez tATE-amin..
longi je Hrvvat a živvi od nekretnina dok si ti samohvaljeni židov koji mora služiti kod fašističkog Švabe da bi za kruha zaradio
nije to lako podnijeti
tješiš se pričama kako prodaješ vlastitu pamet za novvac... ih

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 13:16

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
mortal wrote:
RayMabus wrote:
nisu svi kao ti
Ja ispod 10 eura ne bi ni ponudio nekome ( očito ženska osoba ) da mi uđe u stan i da ga u uru vremena čisti. Čistio sam i sam. Prvo čišćenje uzima energiju , onda mora odvojit vrijeme a mlra nešto i zaradit , bar za kutiju cigara. Ispod 80 kuna ne bi nikome ponudija da mi uru vrimena čičisti stan jer to nije nikad ura nego se mora i pripremit doć i onda počet čistit. 

Mislim to je neki start. Sad ako će ona to detaljno čistit pa će to potrajat uru više dobit će još 40 kuna više pa nek zaradi bar 120 kuna.
aha kako da ne.a vamo pricas kako si se sveo na minimum prezivljavanja(uz 100%tnu pomoc svojeg starog),ne pusis,tankanje auta ti je postao san,placanje icega nocna mora..o kojih ti 10 ojra pricas???
Pa zato šta san ja tako odlučija jer nemam žene i djece a u kurcu san sad a iimam zaleđe pa fino odmaram.

Ja te neću za pet eura pogledat a sasad kad još ovo masovno iseli neće nitko.

Pusti ti mene. Ja se neću izgubit kad je ekonlmija u pitanju.
nish dovest cu srpkinju i ona ce to odraditi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Šandor Winnetou 3/2/2020, 13:16

Legendovich wrote:
tre wrote:
Legendovich wrote:
vuksadinare wrote:e jesi se isprsila 5 eura..ni za sladoled ajd 50 eura..za 5 eura da ti ocisti i pospremi stan..za 37 kuna..i sad se ova nasla uvrjedjena sto je ova odbila pospremati stan
takva je satnica kod vas,koji bi ti qrc..??Pa nismo mi vani sisali vesla iako smo rodjeni u Brodu..Zena u Kovinu,u malom privatnom hotelu,u Srbiji za 10 sati dnevno dobije 5 eura..
Za 50 eura se naguzi Fuk..za sat vremena mozes pospremiti stan,ne ono detaljno lai solidno,ako radis..
samo bi da vam drugi daju i poklanjaju novac.. No No No
vidi njega što bi tuđim kurcem gloginje mlatio.  Koje si ti smeće, kao radiš vani i uživaš u tome što se tamo cijeni rad i onda bi došao u bosnu i živio od tuđeg rada kao kralj za 5 eura.
Spremaj ti krevete za 5 eura jebo te tito tako bezobraznog i licemjernog
tako je..a sto bi ti ..??kurtzm ne mrdnuo a primao lovu??Pa to vec radis i parazitaris na sisi drzavnoj..smeće te je napravilo takvog licemjernog..idemo dalje..
Da,radim u NORMALNOJ drzavi gdje se rad GRADIRANO plaća,plaće se odredjuju prema opcenitoj ekonomiji,profitu na druzavnom nivou,ali islobodnom trzistu rada..Dakle,ovisno o ponudi i potrazbi radne snage..imas vise ljudi u ponudi,cijena pada,imas manje cijena raste..
Prvo se raspitaj kolike su prosjecne place Ubosni,i prosjecna satnica..cuh da je placa prosjecna oko 200 kaemova,dakle lako je satnicu izracunati..
I sad,napose reci ti meni..ZASTO bih japlacao uduplo neku uslugu,ako je u normali 5 ojra??radi toga jer ja mlacam kapitalnu lovu??Malo ti je zesci argumenat..
naravno meni lovapada sa nebesa,pa bih ja trebao se razbacivati nonsalantno..

Ja radim sVOJ posao za koji sam se zestoko izborio,i placen sam isto po istoj logici,kao i ta cura od 5 ojrova..dakle,spremat krevet mozes i ti,i bilo tko,ali ovo sto ja sad radim,ne moze previse ljudi,zato ja dobivam veliku satnicu..
Preglup si ti da bi kuzio ovakve stvari,inace se ne bi javio i samo potvrdio svoju neukost i tulavost..
Titi zahvali,sto danas imate RH u ovom obliku..nisi dostojan da mu ljubis potplate cipela.. :rasta :rasta :rasta
Ti si jednostavno preglup da bi išta skužio od onoga što sam ti napisao, oprosti ne da mi se crtati.

_________________
Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 13:18

mortal wrote:
Legendovich wrote:Longi,da nema tate,umro bi od gladi..osim da prodas nesto sto ti je TATA prepisao..dakle,bez tATE-amin..
longi je Hrvvat a živvi od nekretnina dok si ti samohvaljeni židov koji mora služiti kod fašističkog Švabe da bi za kruha zaradio
nije to lako podnijeti
tješiš se pričama kako prodaješ vlastitu pamet za novvac... ih
wooow..!!! ono,dvije stope iznad dna,malo povise albanije..hahahahaha..
zivi od tatine dobre volje..nisu to nekretnine njegove..
ja posteno radim,ne pokusavam kao ti glumiti neshto a nishta si..
pa prodajem pamet..nisam u godinama kad se koriste misici.,.ne kujis ti to.. No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Šandor Winnetou 3/2/2020, 13:18

Legendovich wrote:prodavat ce te vi guze i za 10 ojrova...cek cek..josh najgadnije nije stiglo..
Misliš da čemo krenuti tvojim stopama? Nemoguća misija i uzalud se nadaš

_________________
Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 13:18

tre wrote:
Legendovich wrote:prodavat ce te vi guze i za 10 ojrova...cek cek..josh najgadnije nije stiglo..
Misliš da čemo krenuti tvojim stopama? Nemoguća misija i uzalud se nadaš
vidim pogodilo te..ybtg..tak oto dolje ide.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by immortal 3/2/2020, 13:18

Legendovich wrote:
ajoj ajoj..pa Morty,vise ti je forumasa govorilo o TVOM nekoristenju mozga..
forumaša.. aahahaha
meni je Bog rekao da sam pametna
kakav značaj misliš da imate vi forumaši i vaši izljevi bjesova i frustiranosti
ajde provodi se negdje drugdje
nađi si društvo.. iš

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 13:19

kako se socijalisti ljenivci javljaju..ljevica najzesca.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 13:20

mortal wrote:
Legendovich wrote:
ajoj ajoj..pa Morty,vise ti je forumasa govorilo o TVOM nekoristenju mozga..
forumaša.. aahahaha
meni je Bog rekao da sam pametna
kakav značaj misliš da imate vi forumaši i vaši izljevi bjesova i frustiranosti
ajde provodi se negdje drugdje
nađi si društvo.. iš
o kuku meni.. No podsjecas me na neku seriju domacu(vasu),gdje se sve rusi oko osobe,ali ona ponosno,punim egom govori kako su najbolji na svijetu...ne znam.sto vama josh treba..da pocnete na ulici umirati od gladi..??'
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by immortal 3/2/2020, 13:21

Legendovich wrote:
mortal wrote:
Legendovich wrote:Longi,da nema tate,umro bi od gladi..osim da prodas nesto sto ti je TATA prepisao..dakle,bez tATE-amin..
longi je Hrvvat a živvi od nekretnina dok si ti samohvaljeni židov koji mora služiti kod fašističkog Švabe da bi za kruha zaradio
nije to lako podnijeti
tješiš se pričama kako prodaješ vlastitu pamet za novvac... ih
wooow..!!! ono,dvije stope iznad dna,malo povise albanije..hahahahaha..
zivi od tatine dobre volje..nisu to nekretnine njegove..
ja posteno radim,ne pokusavam kao ti glumiti neshto a nishta si..
pa prodajem pamet..nisam u godinama kad se koriste misici.,.ne kujis ti to.. No
opet frustracije ,,blaćenje sugovvornika i hvalisanje
nisu baš neke odlike muškarca

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by RayMabus 3/2/2020, 13:22

Legendovich wrote:
mortal wrote:
Legendovich wrote:Longi,da nema tate,umro bi od gladi..osim da prodas nesto sto ti je TATA prepisao..dakle,bez tATE-amin..
longi je Hrvvat a živvi od nekretnina dok si ti samohvaljeni židov koji mora služiti kod fašističkog Švabe da bi za kruha zaradio
nije to lako podnijeti
tješiš se pričama kako prodaješ vlastitu pamet za novvac... ih
wooow..!!! ono,dvije stope iznad dna,malo povise albanije..hahahahaha..
zivi od tatine dobre volje..nisu to nekretnine njegove..
ja posteno radim,ne pokusavam kao ti glumiti neshto a nishta si..
pa prodajem pamet..nisam u godinama kad se koriste misici.,.ne kujis ti to.. No
Pa radi , tko ti smeta. Jesan ti ja ikad išta reka da radiš il ne radiš ? Pošteno radiš i to je ok. 

Šta tebe brige kako ja preživljavam i moja ekonomija. Ja ću spavat a ti radi. Ja ne moram radit pošto sam tako postavija stvari kad san vidija emanicipaciju pa prekrižija stavku žena i djeca. Tu i tamo ću morat za neki đeparac al više radi sebe nego šta moram.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by kic 3/2/2020, 13:22

tre wrote:
Legendovich wrote:prodavat ce te vi guze i za 10 ojrova...cek cek..josh najgadnije nije stiglo..
Misliš da čemo krenuti tvojim stopama? Nemoguća misija i uzalud se nadaš

kad si moralno nakazan, onda drugima lijepiš etikete

nije u šoldima sve cheers
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 13:22

mortal wrote:
Legendovich wrote:
mortal wrote:
Legendovich wrote:Longi,da nema tate,umro bi od gladi..osim da prodas nesto sto ti je TATA prepisao..dakle,bez tATE-amin..
longi je Hrvvat a živvi od nekretnina dok si ti samohvaljeni židov koji mora služiti kod fašističkog Švabe da bi za kruha zaradio
nije to lako podnijeti
tješiš se pričama kako prodaješ vlastitu pamet za novvac... ih
wooow..!!! ono,dvije stope iznad dna,malo povise albanije..hahahahaha..
zivi od tatine dobre volje..nisu to nekretnine njegove..
ja posteno radim,ne pokusavam kao ti glumiti neshto a nishta si..
pa prodajem pamet..nisam u godinama kad se koriste misici.,.ne kujis ti to.. No
opet frustracije ,,blaćenje sugovvornika i hvalisanje
nisu baš neke odlike muškarca
Pa nije nego cinjenice..ybtg..otplacujem samo kredita,koliko bi ti bila sretna da mjesecno imas za zivot..iam novi stan,auto,love da mogu gdje pozelim,pomazem svoje doli,izvukao sam nesh ljudi vanka iz RH..dobro mi je Morty..sretan sam ovdje..dolje nisam bio..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 13:23

kic wrote:
tre wrote:
Legendovich wrote:prodavat ce te vi guze i za 10 ojrova...cek cek..josh najgadnije nije stiglo..
Misliš da čemo krenuti tvojim stopama? Nemoguća misija i uzalud se nadaš

kad si moralno nakazan, onda drugima lijepiš etikete

nije u šoldima sve cheers
a ubi vas moral,ono..hahahahaha....ono moralni imperativ balkanski.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 13:24

naravn oda nije u soldima sve,jer mame i tate placaju parazitima da debljaju guzicu.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by RayMabus 3/2/2020, 13:24

Legendovich wrote:
mortal wrote:
Legendovich wrote:Longi,da nema tate,umro bi od gladi..osim da prodas nesto sto ti je TATA prepisao..dakle,bez tATE-amin..
longi je Hrvvat a živvi od nekretnina dok si ti samohvaljeni židov koji mora služiti kod fašističkog Švabe da bi za kruha zaradio
nije to lako podnijeti
tješiš se pričama kako prodaješ vlastitu pamet za novvac... ih
wooow..!!! ono,dvije stope iznad dna,malo povise albanije..hahahahaha..
zivi od tatine dobre volje..nisu to nekretnine njegove..
ja posteno radim,ne pokusavam kao ti glumiti neshto a nishta si..
pa prodajem pamet..nisam u godinama kad se koriste misici.,.ne kujis ti to.. No
Evo otac viče da je ručak na špakeru.

Odo jist , a ti samo radi. Ja ću ležat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 13:24

tko o cemu,lopovi o moralu.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 13:26

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:
mortal wrote:
Legendovich wrote:Longi,da nema tate,umro bi od gladi..osim da prodas nesto sto ti je TATA prepisao..dakle,bez tATE-amin..
longi je Hrvvat a živvi od nekretnina dok si ti samohvaljeni židov koji mora služiti kod fašističkog Švabe da bi za kruha zaradio
nije to lako podnijeti
tješiš se pričama kako prodaješ vlastitu pamet za novvac... ih
wooow..!!! ono,dvije stope iznad dna,malo povise albanije..hahahahaha..
zivi od tatine dobre volje..nisu to nekretnine njegove..
ja posteno radim,ne pokusavam kao ti glumiti neshto a nishta si..
pa prodajem pamet..nisam u godinama kad se koriste misici.,.ne kujis ti to.. No
Evo otac viče da je ručak na špakeru.

Odo jist , a ti samo radi. Ja ću ležat.
pa ja vas zajebajem,dizem vam tlak da vam dokazem da ste i "pamecu" i u dusi ljevica,i socijalisti..ljenivci,koji bi drugima samo pare uzimali..
Dobar tek,zahvali tati na rucku.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 3 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum