ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 13:26

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:
mortal wrote:
Legendovich wrote:Longi,da nema tate,umro bi od gladi..osim da prodas nesto sto ti je TATA prepisao..dakle,bez tATE-amin..
longi je Hrvvat a živvi od nekretnina dok si ti samohvaljeni židov koji mora služiti kod fašističkog Švabe da bi za kruha zaradio
nije to lako podnijeti
tješiš se pričama kako prodaješ vlastitu pamet za novvac... ih
wooow..!!! ono,dvije stope iznad dna,malo povise albanije..hahahahaha..
zivi od tatine dobre volje..nisu to nekretnine njegove..
ja posteno radim,ne pokusavam kao ti glumiti neshto a nishta si..
pa prodajem pamet..nisam u godinama kad se koriste misici.,.ne kujis ti to.. No
Evo otac viče da je ručak na špakeru.

Odo jist , a ti samo radi. Ja ću ležat.
pa ja vas zajebajem,dizem vam tlak da vam dokazem da ste i "pamecu" i u dusi ljevica,i socijalisti..ljenivci,koji bi drugima samo pare uzimali..
Dobar tek,zahvali tati na rucku.. :cleanteeth

Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Šandor Winnetou 3/2/2020, 13:26

Legendovich wrote:
tre wrote:
Legendovich wrote:prodavat ce te vi guze i za 10 ojrova...cek cek..josh najgadnije nije stiglo..
Misliš da čemo krenuti tvojim stopama? Nemoguća misija i uzalud se nadaš
vidim pogodilo te..ybtg..tak oto dolje ide.. :rasta :rasta :rasta
Nije mene, očito je tebe pogodilo u guzicu za 10 eura.

_________________
Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 13:27

tre wrote:
Legendovich wrote:
tre wrote:
Legendovich wrote:prodavat ce te vi guze i za 10 ojrova...cek cek..josh najgadnije nije stiglo..
Misliš da čemo krenuti tvojim stopama? Nemoguća misija i uzalud se nadaš
vidim pogodilo te..ybtg..tak oto dolje ide.. :rasta :rasta :rasta
Nije mene, očito je tebe pogodilo u guzicu za 10 eura.
yako...nego,cudi me,kako tako lukavoizigravate "desnicu2 a u biti ste prejadna socijalna ljevica?...
Ne pase vam kapitalizam onaj iskonski??Pa tako je pocelo i u jamerici,engleskoj..cak su i djeca radila od 10 godina..tak oje to..i vi josh mislite da je kapitalizam brutalna kod vas..eeeee.... No No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Šandor Winnetou 3/2/2020, 13:28

kic wrote:
tre wrote:
Legendovich wrote:prodavat ce te vi guze i za 10 ojrova...cek cek..josh najgadnije nije stiglo..
Misliš da čemo krenuti tvojim stopama? Nemoguća misija i uzalud se nadaš

kad si moralno nakazan, onda drugima lijepiš etikete

nije u šoldima sve cheers
Svetoju jeste, čak mu je i guza na prodaju, 10 eurića i ko voli nek izvoli :D

_________________
Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 13:30

ybtg..vi iz pozicije parazita,ne mozete pojmiti sustav zapadnog kapitalizma..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 13:31

bogati,ovaj na maminoj i tatinoj brizi preko 30 godina i govori o moralu..eee svasta necu cuti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 13:31

dobro,ionako ono sto je valjalo je otislo vanka..doli ostali lijevi socijalisti i paraziti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Šandor Winnetou 3/2/2020, 13:35

Svetozare ko ti drma kavez pa se svađaš sam sa sobom? A da ti ga ja želim prodrmati onda bi napisao da si otišao u njemačku živjeti na tuđoj grbači kao židov jer tamo ne plaćaš kamate na kredite, ne plaćaš prijevoz jer si pustio zulufe i tako to no budući da sam dobrica neću ti to napisati :trept

_________________
Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 13:36

u praksi ja bih se ponio kao mudar kapitalista..ako je cura zgodna i ljepuskasta,dao bih joj posteno+vise..tijekom vremena bi svoju dobru,blagotvornu blagonaklonu siroku ruku,dobro kapitalizirao investiranim..u sustini 5,10,50 ojra je sitnish..a vid kak se uspjenili lezilebovichi socijalno lijevo orjentirani.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 13:37

pa vi ste seuzjebali i krenuli sa ekiptetima i pjenicom na ustima Trej,moras priznati..omanji copor u solidarnosti.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 13:38

odoh putem Longija..u kujnu..ajte zdravo i ne se previse uznemiravati...kapitalizam boli.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by immortal 3/2/2020, 13:39

tre wrote:Svetozare ko ti drma kavez pa se svađaš sam sa sobom? A da ti ga ja želim prodrmati onda bi napisao da si otišao u njemačku živjeti na tuđoj grbači kao židov jer tamo ne plaćaš kamate na kredite, ne plaćaš prijevoz jer si pustio zulufe i tako to no budući da sam dobrica neću ti to napisati :trept
o pa meni se uopće nije pohvalio tim pojedinostima
 da ne prima možda i osobnu odštetu po nekoj liniji iz aušvica
..
sad si gladan kad odgovor tražim


Last edited by mortal on 3/2/2020, 13:41; edited 1 time in total

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Šandor Winnetou 3/2/2020, 13:40

Legendovich wrote:pa vi ste seuzjebali i krenuli sa ekiptetima i pjenicom na ustima Trej,moras priznati..omanji copor u solidarnosti.. lol! lol! lol!
To je reakcija svakog normalnog na pizdarije koje pišeš.

_________________
Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Šandor Winnetou 3/2/2020, 13:44

mortal wrote:
tre wrote:Svetozare ko ti drma kavez pa se svađaš sam sa sobom? A da ti ga ja želim prodrmati onda bi napisao da si otišao u njemačku živjeti na tuđoj grbači kao židov jer tamo ne plaćaš kamate na kredite, ne plaćaš prijevoz jer si pustio zulufe i tako to no budući da sam dobrica neću ti to napisati :trept
o pa meni se uopće nije pohvalio tim pojedinostima
 da ne prima možda i osobnu odštetu po nekoj liniji iz aušvica
..
sad si gladan kad odgovor tražim
Nije se nikome hvalio, to drži za sebe i upire prstom u druge vičući dršte lopova. Što misliš zašto je pisao da je menager u audiju i trista drugih pizdarija? U stvarnosti tamo ništa ne radi i parazitira na račun toga što je židovskog porjekla pa mu to prešlo u naviku pa bi i van njemačke tuđim kurcem gloginje mlatio.

_________________
Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by RayMabus 3/2/2020, 13:53

Legendovich wrote:dobro,ionako ono sto je valjalo je otislo vanka..doli ostali lijevi socijalisti i paraziti..
Točno a to te neće ni pogledat za pet eura a kamo li čistit stan uru vrimena za sendvič.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by RayMabus 3/2/2020, 14:01

Evo sad čitam

https://novac.jutarnji.hr/makro-mikro/u-hrvatskoj-svakom-19-zaposlenom-prijeti-siromastvo-a-u-eu-svakom-10/9928351/

Viš mi smo iznad proskeka eu tj prije će Švabo past na prosiječki štap nego mi na Balkanu

Ode ljudi nisu toliko siromašni nego im je Hollywood ispra mozak pa onda misle da je sirotinja sve šta nema vilu s dva bazena a u biti u zapadnoj Europi masa domaćih Evropljana nema ni svoju kuću.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by immortal 3/2/2020, 14:07

RayMabus wrote:Evo sad čitam

https://novac.jutarnji.hr/makro-mikro/u-hrvatskoj-svakom-19-zaposlenom-prijeti-siromastvo-a-u-eu-svakom-10/9928351/

Viš mi smo iznad proskeka eu tj prije će Švabo past na prosiječki štap nego mi na Balkanu

Ode ljudi nisu toliko siromašni nego im je Hollywood ispra mozak pa onda misle da je sirotinja sve šta nema vilu s dva bazena a u biti u zapadnoj Europi masa domaćih Evropljana nema ni svoju kuću.
prije uvođenja novog poretka, neolib. kapitalizma
reče mi čovjek
........ vi ne znate ni kako živite
pljačka u Hrvatskoj i šire nije spriječena
 trebala je biti, ne bi došlo do raseljavanja
zaštitio bi se narod
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by RayMabus 3/2/2020, 14:14

Ja se ne zamaram s ekonlmijom. Imam 200 kuna i 50.eura u takujknu. Bankrot ono. Plaćamo porez za stan idući godinu dana. Podstanari to otplaćuju. Stari ima penziju. Ja san slomija petu i ne mogu radit. Skrpit ćemo se ovu godinu nekako i od iduće lova od podstanara ide u kućni proračun.

Ja neću više da radim jer sam sin jedinac a nemam svoje dice pa ispada da rradim da nećaci to naslijede a ja ću otegnit muda a nit išta jeben nit više mogu žene smislit.

E pa onda nećemo tako nego ćemo ležat pa ako fali para lipo prodat komad zemlje i to je to.

Pa ne radiš radi kapitalista i birokracije nego za sebe a ako imaš druge opcije onda ne moraš ni radit.

Moć jednostavnosti.

A ako njima fali dice u državi a pa pajdo

Digni minimalac

Smanji poreze

Digni porodiljne

Daj mladima stanove

U prevodu : plati pa ćeš imat , nisu danas dica metoda opstanka za pojedinca nego su mu uteg
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by RayMabus 3/2/2020, 14:27

mortal wrote:
RayMabus wrote:Evo sad čitam

https://novac.jutarnji.hr/makro-mikro/u-hrvatskoj-svakom-19-zaposlenom-prijeti-siromastvo-a-u-eu-svakom-10/9928351/

Viš mi smo iznad proskeka eu tj prije će Švabo past na prosiječki štap nego mi na Balkanu

Ode ljudi nisu toliko siromašni nego im je Hollywood ispra mozak pa onda misle da je sirotinja sve šta nema vilu s dva bazena a u biti u zapadnoj Europi masa domaćih Evropljana nema ni svoju kuću.
prije uvođenja novog poretka, neolib. kapitalizma
reče mi čovjek
........ vi ne znate ni kako živite
pljačka u Hrvatskoj i šire nije spriječena
 trebala je biti, ne bi došlo do raseljavanja
zaštitio bi se narod
Jučer su bila dva islamistička napada u zapadnoj Europi , jedan u Londonu a drugi u Belgiji.

Taj multikulti će puknit a s njime i neoliberalni kapitalizam

Hai Hitler il ti ga u prevodu živio nacional socijalizam

Tako da ovih par godina dok to ne pukne samo triba prispavat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by catabbath 3/2/2020, 14:34

vuksadinare wrote:Stari u zagrebu zaradi 200 kuna za tri sata ciscenja..

Ovdje u sezoni 100 kn/sat
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by T. 3/2/2020, 14:38

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:dobro,ionako ono sto je valjalo je otislo vanka..doli ostali lijevi socijalisti i paraziti..
Točno a to te neće ni pogledat za pet eura a kamo li čistit stan uru vrimena za sendvič.
80 kn/h je min. u sezoni...
I to ih treba molit da dođu, a ide i do 100 kn/h...
Jednostavno je previše smještajnih jedinica koje ljudi sami ne stignu očistiti a ovi to znaju pa nabijaju cijenu...
Ima i agencija koje se time bave ali pretežno je na crno usmenom predajom tipa: 'imam super ženu, možeš s poda ist kad očisti'...
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 4 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum