ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 10 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 20:50

Legendovich wrote:
ebenica wrote:
Legendovich wrote:cistacice u svabiji otprilike koliko znam u firmama za ciscenje po satu dobiju bruto 11 ojrova,od toga se odbijaju davanja..dobiju na kraju debelo ispod 10 ojrova..jer moraju platiti stojer i ostalo..a ova Ubosni bi 10 ojrova,niti placa stojer niti ista,cista lova..eeee mudrice.. :clown
čista lova ne postoji, ne postoji rad na crno niti sive ekonomije ni pičke materine...sve kaj se zaradi na taj način vrati se nazad u društvo kroz trgovinu i trošak, čak i više nego kaj se zaradi legalno pa sjedi u nekoj banci.
kakogod.. :cleanteeth
vjerujem da te zbunilo.

Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 10 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 3/2/2020, 20:51

Legendovich wrote:dovedem si curu iz srbije,dobije topli obrok i posa,bez da glumi primadonu i sere..

de bolan ne seri.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 10 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by immortal 3/2/2020, 21:31

Legendovich wrote:
mortal wrote:
Legendovich wrote:
mortal wrote:
Legendovich wrote:
Prvo se raspitaj kolike su prosjecne place Ubosni,i prosjecna satnica..cuh da je placa prosjecna oko 200 kaemova,dakle lako je satnicu izracunati..
I sad,napose reci ti meni..ZASTO bih japlacao uduplo neku uslugu,ako je u normali 5 ojra??radi toga jer ja mlacam kapitalnu lovu??Malo ti je zesci argumenat..
gle ti trebaš uslugu
ili ćeš posao sam odraditi ili ćeš potražiti nekoga
dakle možeš se obratiti u agenciju za obavljanje usluga koju tražiš
obratiti se na takav način nekome tko se kroz svoju djelatnost ne bavi tom vrstom posla je otvoren napad podređivanja
imali smo i ovvdje na forumu slučaj
kad je smrdljivi vveber meni ponudio da mu čistim i kuham i još nekoliko uvjeta i to još prokomentirao kako on meni pomaže tim činom

stoka frustrirana smrdljiva 
kladim se da sam živjela životom koji je on maštao i u svakom trenutku imala daleko više nego si je on to zamislio
to je situacija u kojoj te manje vrijedan svojom bahatošću ide javno i otvoreno poniziti i omalovažiti
zaslužuju da se nađu u poziciji koju drugom nameću!
zasto se ljutis??to je TRZISTE rada..da Feber ti pomaze da se uzaposlis..sto mislis da je u drugim drzavama bolje..nema tu mjesta osjecajima i tome..pase ti,uzima,ne ne uzimas..
bahatost..mislim da ste malo previse osjetljivi.. :cleanteeth
tko vam je rekao da se bavim tim poslom i na takav način
tko vam je rekao da imam manje od vas dvoje
a vas dvoje ste zavvršili vani, ne ja
dakle imala sam više od vas jer sam uspjela tu ostati
to vam govvorim debili BAHATI STE JADNA SIROTINJA KOJA BI DRUGE PONIŽAVALA I OD NJIH SLUGE RADILA
niti govora,debelo grijesis..to sto ti ocekujes crveni tepih da ti se razmota prema nekom poslodavcu i najmanje uduplana prosjecna dnevnica-tvoj problem..
eh da šećo nisam ti rekla ja i hodam po crvenom tepihu hehehe
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 10 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Leviathan2 3/2/2020, 21:36

bezveze, da joj je ponudila 5 marak po satu ova bi to prihvatil, glupa baba  ostaje glupa pa makar zivjela i u sveckoj

_________________
Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 10 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 10 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by immortal 3/2/2020, 21:42

Leviathan2 wrote:bezveze, da joj je ponudila 5 marak po satu ova bi to prihvatil, glupa baba  ostaje glupa pa makar zivjela i u sveckoj
možda ne bi ni to prihvatila
netko radi za poslodavca gdje je prijavljena, ne želi ciganiti s ostalima
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 10 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Leviathan2 3/2/2020, 22:02

mortal wrote:
Leviathan2 wrote:bezveze, da joj je ponudila 5 marak po satu ova bi to prihvatil, glupa baba  ostaje glupa pa makar zivjela i u sveckoj
možda ne bi ni to prihvatila
netko radi za poslodavca gdje je prijavljena, ne želi ciganiti s ostalima
ako je prijavljena a ova baba iz svecke je ciganija, s nepostivanjem ocobeda joj je ponudila i manje ova bi ziher prihvatila
al on, dam ti 5 eura ko prodjaku pred ducanom, e to je vec druga prica, ponuda s visoka, dobro da je baba nije iscipelarila

_________________
Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 10 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 10 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by kaya 3/2/2020, 22:38

Koliko sam ja shvatila ona je ponudila da joj pospremi stan a ne po satu 5 eura.
Da je u Bosni po satu 5 eura to joj je top ali ako je za 5,6 sati ...malo je i u Bosni 😀
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 10 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by catabbath 4/2/2020, 09:00

kaya wrote:Koliko sam ja shvatila ona je ponudila da joj pospremi stan a ne po satu 5 eura.
Da je u Bosni po satu 5 eura to joj je top ali ako je za 5,6 sati ...malo je i u Bosni 😀

5€ ukupno je ponudila. Ono ide u Švedski raditi tkozna kakve poslove i onda se vraća u Bosnu glumiti gospodu. Pretpostavljam da je doška s Mećkom ili Bembarom iz 5-6- ruke.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 10 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by kaya 4/2/2020, 09:29

catabbath wrote:
kaya wrote:Koliko sam ja shvatila ona je ponudila da joj pospremi stan a ne po satu 5 eura.
Da je u Bosni po satu 5 eura to joj je top ali ako je za 5,6 sati ...malo je i u Bosni 😀

5€ ukupno je ponudila. Ono ide u Švedski raditi tkozna kakve poslove i onda se vraća u Bosnu glumiti gospodu. Pretpostavljam da je doška s Mećkom ili Bembarom iz 5-6- ruke.
Sto posto 😀
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 10 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 4/2/2020, 09:38

ne vjerujem da je ovo istinita priča nego više propaganda kako nitko ne želi raditi i kako je bilo što, u ovom slučaju 5 eura, pomoć. tipa onih sranja kod nas: dajem 5 000 kn i smještaj na planini al nitko ne želi čuvat moje ovce...ili dajem hranu i smještaj plus 4,500 kn za sezonu na pagu a nitko neće, bagra lijena. čudno kak nitko danas ne želi bit kmet, al najbolji su ovi kaj to zagovaraju dok sami osobno nebi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 10 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by kaya 4/2/2020, 10:01

ebenica wrote:ne vjerujem da je ovo istinita priča nego više propaganda kako nitko ne želi raditi i kako je bilo što, u ovom slučaju 5 eura, pomoć. tipa onih sranja kod nas: dajem 5 000 kn i smještaj na planini al nitko ne želi čuvat moje ovce...ili dajem hranu i smještaj plus 4,500 kn za sezonu na pagu a nitko neće, bagra lijena. čudno kak nitko danas ne želi bit kmet, al najbolji su ovi kaj to zagovaraju dok sami osobno nebi.
Ma imaš toga koliko hoćeš, ono hoda u dronjcima i pitaju je hoće čistiti veli neću ili lupi neku cifru kao inžinjer.
Ili tip od 30 u nike tenisima kopa po kontejneru, ili žica lovu.
Bitange su hrvati velike...
Al gastarbajteri jesu posebna priča, ono kopa po njemačkoj pa misli da je tu s 5 eura u lovi, da će mu netko kopati za njega...


Last edited by kaya on 4/2/2020, 10:01; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 10 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Noor 4/2/2020, 10:13

catabbath wrote:
kaya wrote:Koliko sam ja shvatila ona je ponudila da joj pospremi stan a ne po satu 5 eura.
Da je u Bosni po satu 5 eura to joj je top ali ako je za 5,6 sati ...malo je i u Bosni 😀

5€ ukupno je ponudila. Ono ide u Švedski raditi tkozna kakve poslove i onda se vraća u Bosnu glumiti gospodu. Pretpostavljam da je doška s Mećkom ili Bembarom iz 5-6- ruke.
pokondirena tikvetina

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 10 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Noor 4/2/2020, 10:20

Legendovich wrote:cistacice u svabiji otprilike koliko znam u firmama za ciscenje po satu dobiju bruto 11 ojrova,od toga se odbijaju davanja..dobiju na kraju debelo ispod 10 ojrova ..jer moraju platiti stojer i ostalo..a ova Ubosni bi 10 ojrova,niti placa stojer niti ista,cista lova..eeee mudrice.. :clown
pa u švabiji dobije čistog 10 eura/sat...a tebi je normalno da u bosni odradi 6-7 sati za 5 eura, pa jesi normalan?
i koji se to stan očisti za 1 sat? ako ga ti očistiš tako brzo, mogu misliti kakvo je to čišćenje...ili živiš u sobičku 4x4

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 10 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Šandor Winnetou 4/2/2020, 11:08

Noor wrote:
Legendovich wrote:cistacice u svabiji otprilike koliko znam u firmama za ciscenje po satu dobiju bruto 11 ojrova,od toga se odbijaju davanja..dobiju na kraju debelo ispod 10 ojrova ..jer moraju platiti stojer i ostalo..a ova Ubosni bi 10 ojrova,niti placa stojer niti ista,cista lova..eeee mudrice.. :clown
pa u švabiji dobije čistog 10 eura/sat...a tebi je normalno da u bosni odradi 6-7 sati za 5 eura, pa jesi normalan?
i koji se to stan očisti za 1 sat? ako ga ti očistiš tako brzo, mogu misliti kakvo je to čišćenje...ili živiš u sobičku 4x4
svetoje puno priča o kmetju pa si je umislio da je feudalac

_________________
Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 10 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 4/2/2020, 12:00

Gnječ wrote:
Legendovich wrote:dovedem si curu iz srbije,dobije topli obrok i posa,bez da glumi primadonu i sere..

de bolan ne seri.
lol! lol! lol! ..srbija je od menea ,dakle granica,jako blizu na istoku..sjednem autom i tamo sam cas posla..samo zalipim oglas na izloge,kazem da sam u obliznjem kaficu,i ucas nadjem radnu snagu..tak ose to radi Gnječo.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 10 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 4/2/2020, 12:05

Noor wrote:
Legendovich wrote:cistacice u svabiji otprilike koliko znam u firmama za ciscenje po satu dobiju bruto 11 ojrova,od toga se odbijaju davanja..dobiju na kraju debelo ispod 10 ojrova ..jer moraju platiti stojer i ostalo..a ova Ubosni bi 10 ojrova,niti placa stojer niti ista,cista lova..eeee mudrice.. :clown
pa u švabiji dobije čistog 10 eura/sat...a tebi je normalno da u bosni odradi 6-7 sati za 5 eura, pa jesi normalan?
i koji se to stan očisti za 1 sat? ako ga ti očistiš tako brzo, mogu misliti kakvo je to čišćenje...ili živiš u sobičku 4x4
sreco..ipak sam ja u svabiji i svakodnevno vidjam i susrecem muke balkanskih cura u rajnigung firmama..NITI jedna ne dobiva cISTO 10 ojrova po satu..TO JE BRUTTO..dakle10-11 ojrova,ovisno o firmi i uvjetima..
drugo..cijena rada se odredjuje u dRZAVI gdje se rad obavlja i prema ekonomskim pokazateljima,odnosno prosjecnim cijenama rada..ne kako bvi balkanci mislite..e saćemo mi da lijepo naplatimo kao u svabiji,a da radimo,kako smo navikli.. :rasta :rasta :rasta
cijena sata je koliko je ponudjeno,ako cura prihvati,ako ne,-ne mora,nitko je ne sili..
mogla je reci treba mi 2-3-4 sata,ovisno o velicini objekta..i ako bi se ova snebivala,reci to jest realno.osh nesh banglades..jel..
opet čiscenje ovisi..nije isto potpuni svinjac ili zalockana kuca i malo prasine..cist logika.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 10 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 4/2/2020, 12:09

mortal wrote:
Legendovich wrote:
mortal wrote:
Legendovich wrote:
mortal wrote:
gle ti trebaš uslugu
ili ćeš posao sam odraditi ili ćeš potražiti nekoga
dakle možeš se obratiti u agenciju za obavljanje usluga koju tražiš
obratiti se na takav način nekome tko se kroz svoju djelatnost ne bavi tom vrstom posla je otvoren napad podređivanja
imali smo i ovvdje na forumu slučaj
kad je smrdljivi vveber meni ponudio da mu čistim i kuham i još nekoliko uvjeta i to još prokomentirao kako on meni pomaže tim činom

stoka frustrirana smrdljiva 
kladim se da sam živjela životom koji je on maštao i u svakom trenutku imala daleko više nego si je on to zamislio
to je situacija u kojoj te manje vrijedan svojom bahatošću ide javno i otvoreno poniziti i omalovažiti
zaslužuju da se nađu u poziciji koju drugom nameću!
zasto se ljutis??to je TRZISTE rada..da Feber ti pomaze da se uzaposlis..sto mislis da je u drugim drzavama bolje..nema tu mjesta osjecajima i tome..pase ti,uzima,ne ne uzimas..
bahatost..mislim da ste malo previse osjetljivi.. :cleanteeth
tko vam je rekao da se bavim tim poslom i na takav način
tko vam je rekao da imam manje od vas dvoje
a vas dvoje ste zavvršili vani, ne ja
dakle imala sam više od vas jer sam uspjela tu ostati
to vam govvorim debili BAHATI STE JADNA SIROTINJA KOJA BI DRUGE PONIŽAVALA I OD NJIH SLUGE RADILA
niti govora,debelo grijesis..to sto ti ocekujes crveni tepih da ti se razmota prema nekom poslodavcu i najmanje uduplana prosjecna dnevnica-tvoj problem..
eh da šećo nisam ti rekla ja i hodam po crvenom tepihu hehehe

ne znam bash..otisla si bila u injozemstvo i vratila se..ocito ti sistem(kapitalizam) nije sjeo dobro..zato..jedna da umirim tebe,i ove lijevo-liberalne,koji bi krojili cijene,kako se njima hitne..eeee,ne ide to tako...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 10 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Guest 4/2/2020, 12:11

etoc..posto sam vam počeškao Tibice i potapsao po glavama,nastavimo u stilu starog old fašjoned kapitalizma..dakle..prosjecna cijena rada u RH je u realno,25-30 ojrova..DEBELO ispod 5 ojrova..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni - Page 10 Empty Re: Zivim u Svedskoj i bila sam za praznike u Bosni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum