ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus 7/12/2018, 17:30

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Haahahahahahahhaahah neposobne države hahahaha

Realno, Ameri su ovo sami dali Izraelcima kao vojnu pomoć... ne žele da ovi sad to preprodaju i još zarađuju...
Da su pametni dali bi im novu vojnu pomoč u zzamjenu da po četri aviona daju Bugarskoj, Hrvatskoj i Slovačkoj a onda te zemlje kupe osam novih američki

Pa tko će stavit mulca u novi skupi F 16 da uči vozit

RayMabus

Posts : 176032
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Guest 7/12/2018, 18:18

Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:sledi vam nova lizalica u n.godini
2018 popusili ste f16
2019 pusicete deda mrazu
Misliš Amerika je popušila ?

Kolinda gubi izbore , Amerka utjecaj ovdje a mi kupujemo Gripen

Amerikanci su totalni idioti
Nema tih para koji će jednog narcisa kao šta je Plenkovic natirat da pleše kako drugi narcis oće a to je ovdje Trumpova administracija

Nema tih para da se nekupi Gripen posli kad Kolinda izgubi izbore i Amerika dobije pedalu odavde da bi Plenkovic ostao i dalje u fotelji jer to nisu njegove pare nego naše pa će ih fino uzet , Gripene mislim

Kao prvo, nema teorije po kojoj Kolinda može izgubiti izbore.
Na to jednostavno zaboravi.

kako nema teorije? može slučajno skliznuti i slomiti vrat na stepenicama. može svašta nešto ali ti si miljardu odsto uveren da tvoja kolinda neće da izgubi prestolje pre će da rvacka ode u paramparčad jel tako pohrvaćeni srbine?

Nema teorije zato jer nema konkurencije.
Sad jasnije, idi... pardon, IstriJote.
Ostalo je trlababalan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by RayMabus 7/12/2018, 18:31

Kolinda nema alternativu

lol!


Meni osobno je svejedno , ako će bit neki Josipović protukandidat onda bolje ona da bude , bar mi je ugodnija oku
RayMabus
RayMabus

Posts : 176032
2014-04-11


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by veber 7/12/2018, 18:54

taman da pobere još 4 milje kuna, a debeli od debele 48×70.000,00kn od ADPlastik.
i još pride koji miljunčić i to je to.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Yehudim 7/12/2018, 22:54

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:A ništa , nećemo kupit te vaše nove jer su nam preskupi a vi piturajite nekog drugog, možemo mi i bez aviona , dovoljan nam je i PZO , hvala i doviđenja


https://www.klix.ba/vijesti/regija/axios-amerika-blokira-prodaju-izraelskih-f-16-hrvatskoj/181206138

ne kuzim sto se uopce javljaju na natjecaj drunken

kad znaju da nemamo love za njihove zrakoplove.
.. lol! ovo mi vise smrdi na

nesto drugo...da se ova blokada ne tice samo zrakoplova..otpala je i zajednicka vojna vjezba nas i amera na poligonu

slunj koja se trebala odrzati u proljece...melanija tj trump dao je otkaz hrvatici u svojoj administraciji koja je bila

visokopozocionirana..navodno zbog svadje sa melanijom...sve mi se cini da to ima veze sa plenkijem i njegovim

uguzivanjem merkelici i makronu a koje trump doslovno 'obozava'...pa se osveta servira hladna..

 A da nije radi  usrašluka ? :tu Suspect drunken  lol! :^0

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj - Page 9 Empty Re: Amerika blokira prodaju aviona F-16 Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum