ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko je zaista teško postati programer?

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Empty Re: Koliko je zaista teško postati programer?

Post by RayMabus 21/4/2018, 15:36

Ja da živim tamo u Americi to samo doša jedan dan do neke te firme i da im usb sa time i rekao da to nisam nikom prodava nego eto pogledajte 

Primilo bi me na posao odma 

Neskrivam ništa sam se javio a u biti im izvrtio platformu 

Nikakvi fakultet nit preporuke mi netrebaju

RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Empty Re: Koliko je zaista teško postati programer?

Post by Leviathan2 21/4/2018, 15:46

ja sam sebi isprogramirao kako cu provesti sledeci tjedan,
jesam li ja programer? :)

_________________
Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Empty Re: Koliko je zaista teško postati programer?

Post by RayMabus 21/4/2018, 15:52

Mene to programiranje uopće nezanima niti te jezike da učim to ja sve priskočim

Daj mi samo datoteke i makni se
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Empty Re: Koliko je zaista teško postati programer?

Post by RayMabus 21/4/2018, 16:11

To u biti jednostavno samo triba skužiti 

Prvo su bile 2 D igrice

Super Mario trči 

Uđeš u datoteku slike i staviš kokoš odeš nazad u datoteku jedinica i upišeš tamo ime te slike jer se sad ona zove Koka

Moraš stavit sliku tamo i u datoteci Jedinice tj to nešto šta je objekt upisat umjesto slika Super Mario stavit Koka 

Inače neš ništa dobit
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Empty Re: Koliko je zaista teško postati programer?

Post by RayMabus 21/4/2018, 16:15

Šta objekt ima više položaja to ti za svaki položaj treba slika 

Ono Super Mario ide i lijevo i desno dakle to su dvije slike treba ti Koka lijevo slika i koka desno slika 

Znači dvije slike u datoteci Jedinice moraš promijeniti naziv i dvije slike u datoteci slike stavit
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Empty Re: Koliko je zaista teško postati programer?

Post by RayMabus 21/4/2018, 16:18

Najlakše su one strateške na mapi tu imaš samo jednu sliku 

Ako je dvije slike npr kuća pa ima kad kuća gori onda su to opet dvije slike 

Onda imaš datoteku gdje piše kad će biti druga slika tj šta ju aktivira
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Empty Re: Koliko je zaista teško postati programer?

Post by Guest 21/4/2018, 16:19

Netko po Kaštelima hoda ulicom i puca eno piše na indexu....

Longi jes tu?  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Empty Re: Koliko je zaista teško postati programer?

Post by RayMabus 21/4/2018, 16:25

MaximusDecimusMiridije wrote:Netko po Kaštelima hoda ulicom i puca eno piše na indexu....

Longi jes tu?  :D
Ma to tamo neki razvedeni, biće mu doša račun za alimentaciju
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Empty Re: Koliko je zaista teško postati programer?

Post by Guest 21/4/2018, 16:27

RayMabus wrote:Ja da živim tamo u Americi to samo doša jedan dan do neke te firme i da im usb sa time i rekao da to nisam nikom prodava nego eto pogledajte 

Primilo bi me na posao odma 


Neskrivam ništa sam se javio a u biti im izvrtio platformu 

Nikakvi fakultet nit preporuke mi netrebaju
stvar je u tome da moras znat napisati datoteke sa programskim kodom koje u stvari cine igru i koje koriste ove datoteke sa slikama koje ti minjas. Ako to neznas, jok bato od posla... Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Empty Re: Koliko je zaista teško postati programer?

Post by RayMabus 21/4/2018, 16:28

Nije to baš toliko blizu mene ali dobro okružila ga policija znači mogu ići kosti travu 

Kosim travu oko pet sati imam sedam tisuća kvadratnih metara trave od po metra 

Jučer sam nešto i sad ću još 

Malo pomalo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Empty Re: Koliko je zaista teško postati programer?

Post by Guest 21/4/2018, 16:30

RayMabus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Netko po Kaštelima hoda ulicom i puca eno piše na indexu....

Longi jes tu?  :D
Ma to tamo neki razvedeni

Žena ga ostavila ha? Sad će mu se sigurno vratiti  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Empty Re: Koliko je zaista teško postati programer?

Post by RayMabus 21/4/2018, 16:33

Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:Ja da živim tamo u Americi to samo doša jedan dan do neke te firme i da im usb sa time i rekao da to nisam nikom prodava nego eto pogledajte 

Primilo bi me na posao odma 


Neskrivam ništa sam se javio a u biti im izvrtio platformu 

Nikakvi fakultet nit preporuke mi netrebaju
stvar je u tome da moras znat napisati datoteke sa programskim kodom koje u stvari cine igru i koje koriste ove datoteke sa slikama koje ti minjas. Ako to neznas, jok bato od posla... Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 1f619
A šta će mi? 

Imaš početak i kraj te naredbe i unutra su jedinice 

Ako oćeš novu samo copy paste jedne takve do tih
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Empty Re: Koliko je zaista teško postati programer?

Post by RayMabus 21/4/2018, 16:45

Netreba mi učenje jezika ja samo copy paste radim 

Imaš igricu utrka auta i postoji Ferrari 

Odem tamo i nađem datoteku Jedinice uđem unutra i počima velika naredba pa mala pa mala završava pa završava velika naredba

Mala naredba je jedna jedinica 

Copy paste i samo do nje unutar te velike 

Sad imam dva Ferrarija u menuu igrice 

I sad ovom drugom samo u naredbi promjenim da nešto je drukčije npr maksimalna brzina manja ali nešto drugo jače

Pa biraš koji ti je draži
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Empty Re: Koliko je zaista teško postati programer?

Post by RayMabus 21/4/2018, 16:49

Ali onda moraš ići i u datoteku menuu pošto ti se neće pojaviti na izborniku 

Tom novom Ferrariju moraš dat novo ime 

I onda u menuu opet copy paste i tu upisat to ime 

Inače ga neš dobit u menuu iako si napravio jedinicu u programu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Empty Re: Koliko je zaista teško postati programer?

Post by RayMabus 21/4/2018, 16:52

U suštini ti ja puno neradim tu kad jednu novu jedinicu postavim 

Nemora je brisat nego samo izbrišem iz menua i ona se neće pojaviti ali je u programu kompjutera

Samo neaktivna jer sam je izbrisa iz menua
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Empty Re: Koliko je zaista teško postati programer?

Post by RayMabus 21/4/2018, 16:57

Ako ti nešto nije u menuu neće ti se pojavit 

Ti imaš u Windowsu bojice

Nemoram ja brisat bojice u datoteci bojice 

Odem ti na datoteku izbornik ili menu i izbrišem plavu i crvenu boju i kad ti upališ windowse sve radi samo nema plave i crvene boje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Empty Re: Koliko je zaista teško postati programer?

Post by Guest 21/4/2018, 16:58

RayMabus wrote:
Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:Ja da živim tamo u Americi to samo doša jedan dan do neke te firme i da im usb sa time i rekao da to nisam nikom prodava nego eto pogledajte 

Primilo bi me na posao odma 


Neskrivam ništa sam se javio a u biti im izvrtio platformu 

Nikakvi fakultet nit preporuke mi netrebaju
stvar je u tome da moras znat napisati datoteke sa programskim kodom koje u stvari cine igru i koje koriste ove datoteke sa slikama koje ti minjas. Ako to neznas, jok bato od posla... Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 1f619
A šta će mi? 

Imaš početak i kraj te naredbe i unutra su jedinice 

Ako oćeš novu samo copy paste jedne takve do tih
pa nije to bas samo copy paste, ali ako si toliko uvjeren da je nek ti bude, ionako se ne mislis baviti programiranjem igrica pa nije ni bitno... Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Empty Re: Koliko je zaista teško postati programer?

Post by RayMabus 21/4/2018, 17:00

Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:
Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:Ja da živim tamo u Americi to samo doša jedan dan do neke te firme i da im usb sa time i rekao da to nisam nikom prodava nego eto pogledajte 

Primilo bi me na posao odma 


Neskrivam ništa sam se javio a u biti im izvrtio platformu 

Nikakvi fakultet nit preporuke mi netrebaju
stvar je u tome da moras znat napisati datoteke sa programskim kodom koje u stvari cine igru i koje koriste ove datoteke sa slikama koje ti minjas. Ako to neznas, jok bato od posla... Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 1f619
A šta će mi? 

Imaš početak i kraj te naredbe i unutra su jedinice 

Ako oćeš novu samo copy paste jedne takve do tih
pa nije to bas samo copy paste, ali ako si toliko uvjeren da je nek ti bude, ionako se ne mislis baviti programiranjem igrica pa nije ni bitno... Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 1f602
Pa nije ali kažem ti da na nečiju platformu da ću ja to sve izbrljavit koliko je on to god razvio
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Empty Re: Koliko je zaista teško postati programer?

Post by Guest 21/4/2018, 17:02

RayMabus wrote:Ako ti nešto nije u menuu neće ti se pojavit 

Ti imaš u Windowsu bojice

Nemoram ja brisat bojice u datoteci bojice 

Odem ti na datoteku izbornik ili menu i izbrišem plavu i crvenu boju i kad ti upališ windowse sve radi samo nema plave i crvene boje
to ti je samo prckanje po korisnickom sucelju nize razine, koje cesto zavrsi i sa kuku lele pa trazi strucnjaka za popravak ili reinstall windowsa,  to ti nije programiranje. Ti nemozes programirati windowse, kod za to ti nije dostupan, mozes programirati linuxe jer su open source, ne mozes windowse. Prckanje po korisnickom sucelju =/= programiranje.... Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Empty Re: Koliko je zaista teško postati programer?

Post by RayMabus 21/4/2018, 17:03

Ako ti napraviš igricu koja je na mapi i sad ta osoba tj jedinica se okreće oko svoje osi onda da dobije efekt okretaja to je više slika 

Tako mogu ubaciti nešto svoje pa će jedna jedinica imat trideset slika kako ti pomičeš đojistik
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Empty Re: Koliko je zaista teško postati programer?

Post by Guest 21/4/2018, 17:06

RayMabus wrote:Ako ti napraviš igricu koja je na mapi i sad ta osoba tj jedinica se okreće oko svoje osi onda da dobije efekt okretaja to je više slika 

Tako mogu ubaciti nešto svoje pa će jedna jedinica imat trideset slika kako ti pomičeš đojistik
pa ne bas, mozda u onim prastarim igrama ali ne u ovim novima, ali ajde nek ti i to bude... Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko je zaista teško postati programer? - Page 7 Empty Re: Koliko je zaista teško postati programer?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum