ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Page 5 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Empty Re: Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Post by vuksadinare Sun 4 Mar - 13:45

Pinochet wrote:
vuksadinare wrote:Ako seciramo hrvate kao gazde tj sefove nsjgori su dalmatinci i zagorci...a najbolji medjimurci i ovi u gorskom kotaru
pa dalmatinci su gamad.. i to bez obzira.. boduli, vlaji, fetivi.. svi jednaka gamad. čak su mi i hercegovci kao gazde bolji. hercegovci su dobri za privatni sektor, njih samo treba držati dalje od državne sise... sa ekipom iz ZGa bolja iskustva- recimo kada sam kupovao auto, obavezno kod Purgera, vidi se da je germanski mentalitet u tragovima barem..ovdje u dalmaciji bi te pokušalo zajebat i zalevatit
B.t.w dalmatinske gazde ako ih nesto trazis..npr da ti plate ono sto ti duguju..ili ne plate dogovoreno..jako su agresivni..oce te ubiti..prijete ti..kostolomcima..zato kazem za dalmatince nije politika i poduzetnistvo..daj im loptu,mjesto za izlaske,vise odmira i legalizaciju galebarenja oni turbo zadovoljni...eh da i doktorske titule..ne vidjeh puno onih koji na to pate kao dalmosi

vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Empty Re: Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Post by prckov Sun 4 Mar - 13:46

epikur37 wrote:
prckov wrote:
epikur37 wrote:
prckov wrote:
epikur37 wrote:


Pospremat sobe i apartmane i poslužiti doručak. 

8-13h
a imas I apatmane
pa ti si pravi gazda posto  :D


bosanska posla ;)
zid zica krokodili  :^0


yodi dam i regres samo da povuče žicu ;
hahahaha dobar
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-18


Back to top Go down

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Empty Re: Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Post by Kermit Sun 4 Mar - 13:48

epikur37 wrote:Srbe i Slavonce...eto sezonske radne snage.
Šiptari i makedonci i to ako ako
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Empty Re: Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Post by debotoijusto Sun 4 Mar - 14:10

maggie13 wrote:
debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:Taman posla yoda, ti imaš negativna iskustva. 

Evo iskreno jel oke 4000 kn studentici za pola radnog vremena i dan slobodan.

Uzet cu dvije tako ove godine

ovisi sto radi , ako je podajes gostima malo , dobije li bar besplatan kondom  :D
Svetac ti haka profil?! =:O

:D 

on je nenadjebiv , ne mogu se mjerit s njim
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Empty Re: Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Post by jastreb Sun 4 Mar - 14:14

Kermit wrote:
epikur37 wrote:Srbe i Slavonce...eto sezonske radne snage.
Šiptari i makedonci i to ako ako
Makedonaca baš i nema(osim ako ne misliš na makedonske Albance sa područja Gostivara i Tetova),a Albanci su postali gazde ,a ne jeftina radna snaga.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Empty Re: Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Post by debotoijusto Sun 4 Mar - 14:14

Pinochet wrote:
vuksadinare wrote:Ako seciramo hrvate kao gazde tj sefove nsjgori su dalmatinci i zagorci...a najbolji medjimurci i ovi u gorskom kotaru
pa dalmatinci su gamad.. i to bez obzira.. boduli, vlaji, fetivi.. svi jednaka gamad. čak su mi i hercegovci kao gazde bolji. hercegovci su dobri za privatni sektor, njih samo treba držati dalje od državne sise... sa ekipom iz ZGa bolja iskustva- recimo kada sam kupovao auto, obavezno kod Purgera, vidi se da je germanski mentalitet u tragovima barem..ovdje u dalmaciji bi te pokušalo zajebat i zalevatit

prestani vrijedati sotono
mi smo super a vi ste neradnici , glasate za HDZ a ocekujete 10 000kn za 6h. rada bez poznavanja zakona spojenih posuda
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Empty Re: Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Post by jastreb Sun 4 Mar - 14:15

Svake sezone hrvatska obala biva sve više i više albanizirana i rugovsko-šarplaninizirana.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Empty Re: Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Post by RayMabus Sun 4 Mar - 14:32

Radna snaga će ti dolaziti iz uvoza, ovdje je problem šta ti narod plemena Zulu trpaš unutar naroda plemena Bantu a postoji hrpa trzavica znači nije te brige za to šta će se ovi očito zakačit nego samo za profit 


Dno dna društvo
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Empty Re: Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Post by RayMabus Sun 4 Mar - 14:40

Odnosi Hrvatske i Srbije su recimo na 75% jačine trzavica a da bi se ti oslanjao na uvoz radnika iz Srbije u masovnim omjeru intenzitet tih trzavica mora biti bar 30% i manje
..

Sve iznad toga ti je ti svijesno oćeš da se ovi potuću

To vam je poanta ove priče
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Empty Re: Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Post by RayMabus Sun 4 Mar - 15:06

I još jedna stvar , obično kad se desi sranje npr situacija Srbi u Srbiji prebili Hrvata jer je Hrvat 

A možda su ti Srbi normalni a ovi je nacionalista koji mrzi Srbe

I sad ti to meni fino masovno dovodiš a ja eto baš mogu taj dan bit raspoložen za psihologiju i onda počima igra testiram ga a ovaj nekuži 

Ako je normalan ili normalna produžim dalje  ostavim čovika na miru jer je normalan 

A šta misliš šta će biti ako nije ?

Samo vi to trpajte
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Empty Re: Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Post by kaya Sun 4 Mar - 15:36

RayMabus wrote:I još jedna stvar , obično kad se desi sranje npr situacija Srbi u Srbiji prebili Hrvata jer je Hrvat 

A možda su ti Srbi normalni a ovi je nacionalista koji mrzi Srbe

I sad ti to meni fino masovno dovodiš a ja eto baš mogu taj dan bit raspoložen za psihologiju i onda počima igra testiram ga a ovaj nekuži 

Ako je normalan ili normalna produžim dalje  ostavim čovika na miru jer je normalan 

A šta misliš šta će biti ako nije ?

Samo vi to trpajte
Dobro daj ne dosađuj vise, testiraj ga pa ce ti policija pokucati na vrata i zatvoriti te. 
Poanta price je da vi s burze čekate da vam ponude  placu za konobara 3000 eura nadajući se da nitko neće raditi, a sto dočekati nećete. Zato vam smetaju radne dozvole, bili ste ljuti čak i kada su onom iz Sirije dali posao u pekari u hotelu. Jer se nadate da ce to mjesto ostati prazno dok vama ne daju 2000 eura. 
Na Hvaru u lokalu gdje znam sjesti vec nekoliko godina rade turistički radnici iz Srbije i to isti . I nitko nije izazvao rat.
Uostalom u Austriji isto, Hrvati vise na burzi. I tamo su valjda potplaćeni.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Empty Re: Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Post by kaya Sun 4 Mar - 15:43

kic wrote:
plava laguna u porecu npr
Za koje radno mjesto ?
Uostalom mi nemamo kvalificiranu radnu snagu. Konobari su balavci koji čačkaju nos dok gosti sjede pa misle  malo konobariti jer ih je mater potjerale da ju ne pitaju za cigarete. Nemaju oni završenu ugostiteljsku školu. To nisu turistički radnici . A placu bi 1500 eura.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Empty Re: Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Post by danni1 Sun 4 Mar - 15:45

kaja wrote:
kic wrote:
plava laguna u porecu npr
Za koje radno mjesto ?
Uostalom mi nemamo kvalificiranu radnu snagu. Konobari su balavci koji čačkaju nos dok gosti sjede pa misle  malo konobariti jer ih je mater potjerale da ju ne pitaju za cigarete. Nemaju oni završenu ugostiteljsku školu. To nisu turistički radnici . A placu bi 1500 eura.
Točno, uglavnom nekvalificirana radna snaga bez interesa da nauči ili napreduje u poslu. Ugostiteljstvom se bave 3 mj u godini...za takve je i 500€ premija.

_________________
Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Empty Re: Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Post by RayMabus Sun 4 Mar - 15:47

Kajo draga to nije tema nego je ovo tema

Ah da Njemačka i Francuska nakon trideset godina se pomirile pa sad mora Hrvatska i Srbija jer eto prošlo je trideset godina 

Gospodo draga ta Njemačka je prošla katarze, platila ratnu odštetu a o Hitleru ima loše mišljenje 

Vi imate spomenik Slobodan Miloševiću, ratnu štetu niste platili, još uvijek inzistirate na Dunavu, slaviti ratne zločine, katarzu prošli niste tako da očito vrijeme nije faktor pomirenja 

Samo vi dođite 

SKUPA S MILANOM TEPIĆEM  NARODNIM HEROJEM SRBIJE 

SAMO VI DOĐITE
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Empty Re: Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Post by kaya Sun 4 Mar - 15:51

danni1 wrote:
kaja wrote:
kic wrote:
plava laguna u porecu npr
Za koje radno mjesto ?
Uostalom mi nemamo kvalificiranu radnu snagu. Konobari su balavci koji čačkaju nos dok gosti sjede pa misle  malo konobariti jer ih je mater potjerale da ju ne pitaju za cigarete. Nemaju oni završenu ugostiteljsku školu. To nisu turistički radnici . A placu bi 1500 eura.
Točno, uglavnom nekvalificirana radna snaga bez interesa da nauči ili napreduje u poslu. Ugostiteljstvom se bave 3 mj u godini...za takve je i 500€ premija.
Ma to im je dobitak na lutriji 500 eura. 
Moj prijatelj je kuhar u jednom hotelu, ima placu oko 15000 kuna. Al dečko se školovao , čak je u Parizu išao u školu kulinarstva nekoliko godina po par mjeseci. 
A ovdje Jure se zaposli ko kuhar , ne zna kajganu napraviti , okreće snicle i sere  da mu je vruće a placa mu mala i da ga izrabljuju . Onda ode u Austriju pa kada vidi da nisu pali u nesvjest od njega i da mu neće pokloniti novce vrati se mami ili ode na burzu , dok ga ne potjeraju.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Empty Re: Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Post by kaya Sun 4 Mar - 15:52

RayMabus wrote:Kajo draga to nije tema nego je ovo tema

Ah da Njemačka i Francuska nakon trideset godina se pomirile pa sad mora Hrvatska i Srbija jer eto prošlo je trideset godina 
Ne, nego 1951. 6 godina nakon rata. Osnovali su zajednicu za ugljen i čelik. Preteča EU.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Empty Re: Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Post by RayMabus Sun 4 Mar - 16:02

kaja wrote:
RayMabus wrote:Kajo draga to nije tema nego je ovo tema

Ah da Njemačka i Francuska nakon trideset godina se pomirile pa sad mora Hrvatska i Srbija jer eto prošlo je trideset godina 
Ne, nego 1951. 6 godina nakon rata. Osnovali su zajednicu za ugljen i čelik. Preteča EU.
Nebitno, nije bitno vrijeme nego što se tamo desilo da bi došlo do smanjivanja trzavica a Srbija nije ta priča
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Empty Re: Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Post by RayMabus Sun 4 Mar - 16:07

Vi u biti uopće niste shvatili bit priče koju ja pričam jer još mislite da ja ovdje pričam o tome šta netko dolazi radit ovdje a ne da pričam TKO dolazi
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Empty Re: Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Post by danni1 Sun 4 Mar - 16:12

RayMabus wrote:Vi u biti uopće niste shvatili bit priče koju ja pričam jer još mislite da ja ovdje pričam o tome šta netko dolazi radit ovdje a ne da pričam TKO dolazi
pa..nije važno tko dolazi.

_________________
Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Empty Re: Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Post by RayMabus Sun 4 Mar - 16:31

Vi ste ljudi bolesni 
.
Ispada ko da ja mrzim tamo neke Srbe ili kao da mi je bitno oće li radit Srbin ili Ukrajinac

Nešto vrlo jednostavno vam želim reći ali vi ste toliko mentalno retardirani da čak ni to niste u stanju shvatiti
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Empty Re: Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Post by immortal Sun 4 Mar - 16:42

epikur37 wrote:
prckov wrote:
epikur37 wrote:
prckov wrote:
epikur37 wrote:Taman posla yoda, ti imaš negativna iskustva. 

Evo iskreno jel oke 4000 kn studentici za pola radnog vremena i dan slobodan.

Uzet cu dvije tako ove godine
sta ce radit


Pospremat sobe i apartmane i poslužiti doručak. 

8-13h
a imas I apatmane
pa ti si pravi gazda posto  :D

bosanska posla ;)


uzeo si ih na pola radnog vremena da manje platiš obveze a rintat će ti puno radno vrijeme ako ne i 10 sati a sve pod izlikom ako vi želite da vama bude bolje da si više zaradite ????

koliko soba ????
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije  - Page 5 Empty Re: Hrvatskoj fali sezonskih radnika, traži se pomoć i od Srbije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum