ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori u HNS-u

Page 11 of 21 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Go down

Izbori u HNS-u - Page 11 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 23/12/2017, 17:41

Svakodnevnim pričama o kriminalu u Dinamu?
Sta želiš rec, da u Dinamu nema kriminala?
E, moj HDZ boy...
A o Šukerovom šamaranju piskarala ti mogu rec da na presicama šute kupljeni novinari od strane HNS-a i Savjetnika...
Ostalima se isključuju mikrofoni kad imaju nesto konstruktivno pitat, smradu jedan...
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 11 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by sitting_bull 23/12/2017, 17:55

fridrih_niche wrote:Svakodnevnim pričama o kriminalu u Dinamu?
Sta želiš rec, da u Dinamu nema kriminala?
E, moj HDZ boy...
A o Šukerovom šamaranju piskarala ti mogu rec da na presicama šute kupljeni novinari od strane HNS-a i Savjetnika...
Ostalima se isključuju mikrofoni kad imaju nesto konstruktivno pitat, smradu jedan...
;)
kako tvoj učenik idiot često kaže: pokaži mi sudsko rješenje kojim je netko pravomoćno osuđen za kriminal u dinamu.

veliš kako kupljeni novinari šute?
to onda znači kako avangarda tovarskih piskarala ima mikrofone na raspolaganju samo za sebe.
i kako su prošli kod šukera?
isprskao im se u facu.

neodgojenim likovima koji bi laprdali što ih volja na mjestu i u vrijeme kada temeljni odgoj kaže da nije vrijeme i da modu pričati koliko žele i koliko dugo ih volja kad dođe vrijeme (razlika možda sunčani sat, ili dva) je sasvim pristojno isključiti mikrofon.
ako se stoka nije naučila redu ne znači da ih treba pustiti da rade što hoće.

nije im onemogućeno, nego im je uskraćeno pravo na nasilno ponašanje.

namjerno su željeli iscenirati status žrtve za sebe, a pokazali su se kao marva.

logično je što ih braniš jer te gnojne izrasline hrvatskog nogometa su u fazi koju si ti prošao prije nego si puknuo pa suosjećaš s njima.
za društvo je zdravije te pacijente liječiti.
neće biti lako jer se radi o bolesnim mozgovima, ali ti to iz vlastitog iskustva već znaš.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 11 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 23/12/2017, 18:04

Stari, ako ti virujes u to sta pišeš, onda si stvarno za promatranje...
Podrum Firula bi ti triba bit dnevni boravak...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 11 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by sitting_bull 23/12/2017, 18:24

fridrih_niche wrote:Stari, ako ti virujes u to sta pišeš, onda si stvarno za promatranje...
Podrum Firula bi ti triba bit dnevni boravak...
;)
ja ne sumnjam kako ti vjeruješ u to što pišeš.
s tog stanovišta svaka je rasprava s tobom bespredmetna.
međutim, i drugi ljudi čitaju što se piše pa ti zato odgovaram.

isto vrijedi i za idiota ampera, ili kako se sve ne zove.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 11 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 23/12/2017, 18:25

čestitke brendu na pobjedi i novom predsjedničkom mandatu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 11 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Zeko 23/12/2017, 19:55

operw wrote:čestitke brendu na pobjedi i novom predsjedničkom mandatu

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 11 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by darth_vader 23/12/2017, 22:40

Brend vas pozdravlja i rekao je da vas nabije nakurac sve i da je najbitnije da on ima za kladu...koje Svetice, kakvi kampovi? cheers
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 11 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Zeko 23/12/2017, 22:50

Tak je, kome treba kamp nek' si ga napravi.  :)

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 11 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 23/12/2017, 22:53

fridrih_niche wrote:
Tommy R wrote:Marasović nije ni glup ni polupismen i nigdje o svom govoru ne priča o Hajduku, nego o Hrvatskom nogometnom savezu koji ne radi ništa za napredak nogometa u ovoj našoj državi. Ni u Dubrovniku, ni u Čakovcu ni u Vukovaru. Jedino što radi je da troši pare koje zaradi reprezentacija i koji ubiru haračem od svih klubova za svaki jebeni papir, od zadnje do prve lige, a zauzvrat ne daju ništa. Sad su se probudili pred skupštinu jer ih je Šimić malo razdrmao. I kao šlag na sve u vrhu tog saveza sjedi jedan pokvareni lopov i smrad, Vrbanović.
Jesi poludija, Tominjo?
Ti smradu i rektumasu ideš na OZBILJAN način elaborirat situaciju?
On je jedna priglupa marioneta koja ni ne smi imat vlastiti izbor...
Mora dizat ručicu i bit kuco...
Pusti smrada u kurac, ko ga jebe...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 11 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 23/12/2017, 22:55

Izbori u HNS-u - Page 11 25507697_1985070678409176_2053275022770043795_n

:rofl :rofl :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 11 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 23/12/2017, 23:06

isključivi krivac wrote:Izbori u HNS-u - Page 11 25507697_1985070678409176_2053275022770043795_n

:rofl :rofl :rofl
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 11 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 23/12/2017, 23:13

Najjače kad Šuker kaže da ga vani cijene.Pa cijene te budaletino glupa kao odličnog igrača, golgetera, igra si za Real, bija prvak Europe, zlatna kopačka na SP. Oni ne znaju ništa o tome što radiš i što si radio nakon karijere, niti ih je briga puno za to. Ko što mi cijenimo neke velike igrače koji su ostavili trag ko igrači, no da ovako radi i ponaša se bilo gdje nitko ga tamo ne bi cijenio niti bi duže mogao biti na funkciji kao što je funkcija predsjednik HNS-a.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 11 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 23/12/2017, 23:17

Debil, dok je igra u Reala, je žica dresove od suigrača pa ih prodava u Hrvatskoj...
Sta rec o takvom idiotu?
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 11 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 23/12/2017, 23:30

sitting_bull wrote:
Tommy R wrote:S tobom se ne isplati raspravljat. Stariji si i vjerojatno si te kilometre s Dinamom prošao na račun tog istog Dinama i zaštićen ko lički medvjed dok sam si ja svaki kilometar sam platio, pa opet sumnjam da si prošao više od mene. Možda ak gledamo zadnjih 10 godina. Ti da si pravi Dinamovac nebi podržavao smradove koji su ga opljačkali. U Hajduku često kmeče bezveze, ali u ovoj priči oko HNS-a su 100% u pravu.
dinamo opljačkan, veliš?
govoriš o dinamu u vrijeme canjuge, ili o ovome danas?

navukla vas tovarska piskarala svakodnevnim pričama o kriminalu u dinamu da povjerujete, a lajali su kako se nitko ne bi sjetio priupitati koliko je puta u zadnjih 10 godina hajduk opljačkan iznutra i za koji iznos.

čestitam Šukeru na šamaranju piskarala  na konferenciji .
smradovi se sastanu pa pljuju  po svemu, a kad su licem u lice sa Šukerom sve stidljivo i ponizno.
kad šuker ode, opet su najjači!
gnoj i šljam.
Ne mora nitko mene navući pisanjem. Ponavljam što sam rekao Zekanu, meni je Dinamo više od kluba i boli me ona stvar tko je i kako opljačkao Hajduk, ali me briga za to kako su silni novci izvučeni iz Dinama. Ne treba mi za to pravomoćna presuda da me uvjeri. Na starom forumu sam prije sedam godina  pisao kako se čudne stvari dešavaju s tranšama iz Tottenhama za Modrića, ali nisam ni sanjao da je to samo vrh ledene sante. Pravda je spora, ali nadam se robiji za sve njih.
A što se tiče HNS-a sve je rečeno već. Ne zanima motiv Hajdukovog izaslanstva, ali sadržaj govora je pogođen i to je ono što je ove zasmetalo pa su ugasili mikrofone. Ponašaju se apsolutistički i ta bahatost će ih doći glave.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 11 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by FRANK 23/12/2017, 23:33

Tominjo mi njima zvekastoj kretencini i ovom shitting volu nismo pravi dinamovci jer ne gutamo spermu gazdinu.
Oni neshvacaju da se dinamo voli bez novca bez privilegija i takvih stvari.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 11 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 23/12/2017, 23:34

Tominjo, uništavaš ga ka Salah Lovrena na treninzima najvećeg engleskog kluba...
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 11 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 23/12/2017, 23:34

I Ante dominira...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 11 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by FRANK 23/12/2017, 23:36

Dva stara lava veterana u napadu na picke koje vire iz gazdina supka.
Dinamo svetinja
Mamicu cigane odlazi iz svetinje

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 11 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 23/12/2017, 23:42

Desert_fox wrote:Dva stara lava veterana u napadu na picke koje vire iz gazdina supka.
Dinamo svetinja
Mamicu cigane odlazi iz svetinje
Ante, bio sam jučer na ispovijedi i ne mogu prihvatit nivo komunikacije koji ovdje prevladava, ali svaka rasprava oko Dinama me lako izbaci iz takta i fitilj mi brzo izgori pa je možda bolje da se klonim ovog svega.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 11 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 23/12/2017, 23:44

Dobro se držiš, ne osjećan da ce ti puknit film...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 11 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by FRANK 23/12/2017, 23:45

Tommy R wrote:
Desert_fox wrote:Dva stara lava veterana u napadu na picke koje vire iz gazdina supka.
Dinamo svetinja
Mamicu cigane odlazi iz svetinje
Ante, bio sam jučer na ispovijedi i ne mogu prihvatit nivo komunikacije koji ovdje prevladava, ali svaka rasprava oko Dinama me lako izbaci iz takta i fitilj mi brzo izgori pa je možda bolje da se klonim ovog svega.
Ma i ja kazem ali majku im jeben brate Dinamo i Hrvatska iznad svega nepostoji mi nesto svetije.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 11 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 21 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum