ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori u HNS-u

Page 10 of 21 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next

Go down

Izbori u HNS-u - Page 10 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by sitting_bull Fri 22 Dec - 23:02

idiot kmeči.
neprocjenjivo.

sitting_bull

Posts : 11143
2015-09-28


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 10 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Zeko Fri 22 Dec - 23:15

Ovaj miioni je daleko veća budaletina od tog polupismenog marasovića koji je prema unaprijed smišljenom scenariju, počeo čitati ovu hrpu gluposti i kojemu su potpuno opravdano isključili ton, a sliku si je isključio sam pobjegavši iz dvorane, najvjerojatnije od srama. Ako budaletina uopće zna što je to sram.
Ovdje je najbitnije to, da sad splitski idioti opet imaju hranu za navijače hajdučića kojima će opet godinama trubiti kako njihovom klubiću HNS ne dozvoljava da bude prvak Hrvatske u balunu, a oni, kao, imaju i najbolju ekipu i najbolje navijače. No eto, oni moraju biti bar dvostruko bolji od konkurencije da bi bili prvaci. Dobro je u svemu tome to, što ni dobar dio Torcide više ne vjeruje u te isprazne priče i floskule i polako su čak i oni počeli otvarati oči.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 10 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Fri 22 Dec - 23:24

Marasović nije ni glup ni polupismen i nigdje o svom govoru ne priča o Hajduku, nego o Hrvatskom nogometnom savezu koji ne radi ništa za napredak nogometa u ovoj našoj državi. Ni u Dubrovniku, ni u Čakovcu ni u Vukovaru. Jedino što radi je da troši pare koje zaradi reprezentacija i koji ubiru haračem od svih klubova za svaki jebeni papir, od zadnje do prve lige, a zauzvrat ne daju ništa. Sad su se probudili pred skupštinu jer ih je Šimić malo razdrmao. I kao šlag na sve u vrhu tog saveza sjedi jedan pokvareni lopov i smrad, Vrbanović.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 10 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by FRANK Fri 22 Dec - 23:39

:hail :hail :hail :hail :hail :hail :hail :hail
Tommy R wrote:Marasović nije ni glup ni polupismen i nigdje o svom govoru ne priča o Hajduku, nego o Hrvatskom nogometnom savezu koji ne radi ništa za napredak nogometa u ovoj našoj državi. Ni u Dubrovniku, ni u Čakovcu ni u Vukovaru. Jedino što radi je da troši pare koje zaradi reprezentacija i koji ubiru haračem od svih klubova za svaki jebeni papir, od zadnje do prve lige, a zauzvrat ne daju ništa. Sad su se probudili pred skupštinu jer ih je Šimić malo razdrmao. I kao šlag na sve u vrhu tog saveza sjedi jedan pokvareni lopov i smrad, Vrbanović.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 10 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Zeko Fri 22 Dec - 23:45

Ne smatram te glupanom, ali ovaj upis ti je totalno glup. Naravno da marasović izrijekom ne priča o Hajduku, ali i malom djetetu je jasno da je cijela ova haranga na HNS potekla iz Splita i da je potekla isključivo radi hajdučića. Iskreno reci, misliš li ti da bi ove predstave uopće bilo da je hajdučić bio, 'ajd da ne pretjerujemo, bar 3-4 puta prvak Hrvatske u balunu u posljednjih 12 godina ? Ja sam, recimo, milijardu posto siguran da ne bi. Sve ovo govori jad i zavist ljudi iz hajdučića koji ništa nisu napravili ni za svoj klub da se popne na mjesto koje mu po nekoj tradiciji treba pripadati. I onda je najbezbolnije proglasiti krivcen nekog drugog, trećeg ili četvrtog kako bi zamaskirali svoj nerad i nesposobnost, a istovremeno se takvim postupcima pokušavaš dodvoriti i navijačima koje i potičeš takvim izjavama da ubuduće rade još veće pizdarije nego što su radili do sada.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 10 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Sat 23 Dec - 0:16

Desert_fox wrote::hail :hail :hail :hail :hail :hail :hail :hail
Tommy R wrote:Marasović nije ni glup ni polupismen i nigdje o svom govoru ne priča o Hajduku, nego o Hrvatskom nogometnom savezu koji ne radi ništa za napredak nogometa u ovoj našoj državi. Ni u Dubrovniku, ni u Čakovcu ni u Vukovaru. Jedino što radi je da troši pare koje zaradi reprezentacija i koji ubiru haračem od svih klubova za svaki jebeni papir, od zadnje do prve lige, a zauzvrat ne daju ništa. Sad su se probudili pred skupštinu jer ih je Šimić malo razdrmao. I kao šlag na sve u vrhu tog saveza sjedi jedan pokvareni lopov i smrad, Vrbanović.
:hail :hail :hail :hail :hail :hail
Prepustit ću dinamovcima da šamaraju mamićeve izdrkotine :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 10 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by FRANK Sat 23 Dec - 0:32

isključivi krivac wrote:
Desert_fox wrote::hail :hail :hail :hail :hail :hail :hail :hail
Tommy R wrote:Marasović nije ni glup ni polupismen i nigdje o svom govoru ne priča o Hajduku, nego o Hrvatskom nogometnom savezu koji ne radi ništa za napredak nogometa u ovoj našoj državi. Ni u Dubrovniku, ni u Čakovcu ni u Vukovaru. Jedino što radi je da troši pare koje zaradi reprezentacija i koji ubiru haračem od svih klubova za svaki jebeni papir, od zadnje do prve lige, a zauzvrat ne daju ništa. Sad su se probudili pred skupštinu jer ih je Šimić malo razdrmao. I kao šlag na sve u vrhu tog saveza sjedi jedan pokvareni lopov i smrad, Vrbanović.
:hail :hail :hail :hail :hail :hail
Prepustit ću dinamovcima da šamaraju mamićeve izdrkotine :20
I prepusti nama dinamovcima da jebemo kurve majke mamicevim izdrkotinama dabogda ih pobilo ko zeceve

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 10 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by FRANK Sat 23 Dec - 0:34

Dinamo iznad svega a mamicevom klanu zelim da ih rjese kao totto riina inzerillove djecake

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 10 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Sat 23 Dec - 11:40

Zanimljivo kako s opet skreće s teme i ovaj puta se hvata Hajduk, nije bil prvi, da je bil prvi niko se ne bi žalil i slična sranja mamićevih izdrkotina.

Marasović je predsjednik NO Hajduka,izabran od strane članova kluba, a da nije ne bi jučer ni bio na toj nelegalnoj skupštini. Sam on uopće nije bitan, treba poslušati, pročitati njegov govor i postaviti pitanje:što je krivo, što netočno rekao? Pričao je o problemima u HNS-u, o neradu, nemaru, ne brigi, nigdje Hajduk nije spomenuo niti je Hajduk tema te priče. Jeli možda netočno kad kaže da s HNS tri godine oglušavao o zakon o sportu, što su se pravili glupi i pričali da se zakon na njih ne odnosi, a isto su tvrdile ove tu dvije izdrkotine tu na forumu? Što ostalo, što je rekao, nije istina?!?

Nije Marasovićeve krivica što on i onaj kojeg predstavlja jedini ima muda dignuti glas, od svih klubova i reći kako stoje stvari. Svi drugi šute, zadovoljavaju se s mrvicama, sitnim obećanjima i privatnim interesima, no to nije čudno kad vidiš kakav profil ljudi sjedi na čelnim pozicijama u klubovima i posebno u županijskim savezima. Kako"diše" ostatak nacije, navijača diljem zemlje je jasno i vidljivo.

Za kraj, poslušajte govor Šukera nakon što je izabran, pa nek svatko procijeni sam tko je polupismen (ne odnosi se na izdrkotine jer one ne mogu ništa procijeniti). U onom kratkom govoru, toliko nesuvislih riječi, jednu rečenica za drugom koje nemaju veze jedna s drugom. Siguran sam da bi jedan osnovnoškolac koji je u prilagođenom programu bolji govor održa.  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 10 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Zeko Sat 23 Dec - 12:58

Davor Šuker je za hrvatski nogomet napravio milijardu puta više od tog marasovića i svih onih koji su jučer, u nedostatku pametnih rečenica, pobjegli sa skupštine HNS-a. I to je činjenica, a sve ostalo su tovarska naklapanja. Isto kao štro je i činjenica da ove harange iz hajdučića na HNS, ne bi bilo da je hajdučić koji puta bio prvak Hrvatske u balunu u posljednjih 12 godina.   Basketball Basketball Basketball

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 10 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Sat 23 Dec - 14:02

Hajduk nije tema. Ja sam veći Dinamovac nego ćeš ti ikad biti i ne volim Hajduk, ali čovjek je sve rekao dobro. Ovaj HNS i ljudi koji ga vode su sramota svih nas. Apsolutno ništa ne rade nego samo troše novac koji su drugi zaradili. Sramota je da reprezentacija ko naša nema kamp, da nam se prva liga koja vrvi talentima igra na oranicama. Napravila se kuća nogometa u Rusanovoj, a oni urede presele u Sheraton i troše pare bez rszona. Pa oni nisu u stanju povući sredstva iz fo ndova, a kamoli stvoriti neku vrijednost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 10 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Zeko Sat 23 Dec - 14:47

Tommy R wrote:Hajduk nije tema. Ja sam veći Dinamovac nego ćeš ti ikad biti i ne volim Hajduk, ali čovjek je sve rekao dobro. Ovaj HNS i ljudi koji ga vode su sramota svih nas. Apsolutno ništa ne rade nego samo troše novac koji su drugi zaradili. Sramota je da reprezentacija ko naša nema kamp, da nam se prva liga koja vrvi talentima igra na oranicama. Napravila se kuća nogometa u Rusanovoj, a oni urede presele u Sheraton i troše pare bez rszona. Pa oni nisu u stanju povući sredstva iz fo ndova, a kamoli stvoriti neku vrijednost.
To si ti sinek samo misliš. Kad ti budeš prošao za Dinamom toliko desetaka tisuća kilometara, kao ja od '80-ih na ovamo, onda tek možemo razgovarati o tome. Do tada se nemaš pravo uopće javiti za riječ po tom pitanju. Iako, ovo tvoje tko ima većega su dječja posla, a nisu ni tema. Ovdje je činjenica samo jedna: marasović i hajdučka delegacija napravili su ovo prema unaprijed smišljenom scenariju. I to iz razloga jer su jadni i frustrirani kaj im hajdučić ne može ni prismrditi prvom mjestu i da se dodvore navijačima hajdučića, jer su vidjeli prema reakcijama njihovih navijača na posljednjim utakmicama, da ovi polako ali sigurno otvaraju oči i počinju shvaćati prave razloge katastrofalnih rezultata hajdučića. Boli njih kurac kaj se prva liga igra na oranicama, uostalom graditi terene po prvoj hrvatskoj ligi i nije posao HNS-a, već lokalnih zajednica i gradova. I za kraj, kaj tebi onaj kućerak u Rusanovoj izgleda k'o reprezentativna "KUĆA NOGOMETA" ?  Jesi bil kad u toj kući ? Jebote, to je kuća za četveročlanu obitelj, a ne za urede nogometnog saveza koji ima reprezentaciju renomea naše. Ne baljezgaj bez veze i smisla i to samo zato da bi bio protiv Šukera i Mamića koji ga je postavio.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 10 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Sat 23 Dec - 14:59

S tobom se ne isplati raspravljat. Stariji si i vjerojatno si te kilometre s Dinamom prošao na račun tog istog Dinama i zaštićen ko lički medvjed dok sam si ja svaki kilometar sam platio, pa opet sumnjam da si prošao više od mene. Možda ak gledamo zadnjih 10 godina. Ti da si pravi Dinamovac nebi podržavao smradove koji su ga opljačkali. U Hajduku često kmeče bezveze, ali u ovoj priči oko HNS-a su 100% u pravu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 10 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by FRANK Sat 23 Dec - 15:07

Tommy R wrote:S tobom se ne isplati raspravljat. Stariji si i vjerojatno si te kilometre s Dinamom prošao na račun tog istog Dinama i zaštićen ko lički medvjed dok sam si ja svaki kilometar sam platio, pa opet sumnjam da si prošao više od mene. Možda ak gledamo zadnjih 10 godina. Ti da si pravi Dinamovac nebi podržavao smradove koji su ga opljačkali. U Hajduku često kmeče bezveze, ali u ovoj priči oko HNS-a su 100% u pravu.
On dise kako mu Gazda odredi.
Tominjo ubio si ga

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19988
2015-09-13


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 10 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Sat 23 Dec - 16:06

Tommy R wrote:
Zeko wrote:Ponovno je dokazano i pokazano kako je nogometna Hrvatska jedinstvena, 
Slažem se, jedinstvena je u tome da je svima pun kurac više ovih kriminalnih likova i uhljeba koji defiliraju savez(ima)om. Ali pun kurac baš svima, a ne samo nama koji smo u nogometu i vezani uz nogomet. Basketball
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 10 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Sat 23 Dec - 16:08

sitting_bull wrote:idiot kmeči.
neprocjenjivo.
Slazen se...
Neprocjenjivo te je slušat...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 10 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Sat 23 Dec - 16:10

Tommy R wrote:Marasović nije ni glup ni polupismen i nigdje o svom govoru ne priča o Hajduku, nego o Hrvatskom nogometnom savezu koji ne radi ništa za napredak nogometa u ovoj našoj državi. Ni u Dubrovniku, ni u Čakovcu ni u Vukovaru. Jedino što radi je da troši pare koje zaradi reprezentacija i koji ubiru haračem od svih klubova za svaki jebeni papir, od zadnje do prve lige, a zauzvrat ne daju ništa. Sad su se probudili pred skupštinu jer ih je Šimić malo razdrmao. I kao šlag na sve u vrhu tog saveza sjedi jedan pokvareni lopov i smrad, Vrbanović.
Jesi poludija, Tominjo?
Ti smradu i rektumasu ideš na OZBILJAN način elaborirat situaciju?
On je jedna priglupa marioneta koja ni ne smi imat vlastiti izbor...
Mora dizat ručicu i bit kuco...
Pusti smrada u kurac, ko ga jebe...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 10 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Sat 23 Dec - 16:14

Al kako su normalni dinamovci ubili Tattine rektumase...
Ajme ajme...
:D
Pametniji smrad je malo kala i opalija silenzio stampa...
Al gluplji Bolek se ne da...
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 10 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Zeko Sat 23 Dec - 16:49

Tommy R wrote:S tobom se ne isplati raspravljat. Stariji si i vjerojatno si te kilometre s Dinamom prošao na račun tog istog Dinama i zaštićen ko lički medvjed dok sam si ja svaki kilometar sam platio, pa opet sumnjam da si prošao više od mene. Možda ak gledamo zadnjih 10 godina. Ti da si pravi Dinamovac nebi podržavao smradove koji su ga opljačkali. U Hajduku često kmeče bezveze, ali u ovoj priči oko HNS-a su 100% u pravu.
Ovako: Ljubljana (nekoliko puta), Rijeka (nekoliko puta), Osijek (nekoliko puta), Vinkovci (nekoliko puta), Split (minimalno 5 puta), Sarajevo (3 puta), Banja Luka (2 puta), Mostar (2 puta), Beograd (minimalno 10 puta), Subotica, Novi Sad (2 puta), Kragujevac, Niš, Titograd (Podgorica), Priština, Skopje ..... Ovo sam nabrojio samo u ligi Jugoslavije od '81 do '86 godine. HNL neću ni brojati, kao ni putovanja u inozemstvo. I sve o svoj trošak i sa svojim autom.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 10 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by sitting_bull Sat 23 Dec - 17:37

Tommy R wrote:S tobom se ne isplati raspravljat. Stariji si i vjerojatno si te kilometre s Dinamom prošao na račun tog istog Dinama i zaštićen ko lički medvjed dok sam si ja svaki kilometar sam platio, pa opet sumnjam da si prošao više od mene. Možda ak gledamo zadnjih 10 godina. Ti da si pravi Dinamovac nebi podržavao smradove koji su ga opljačkali. U Hajduku često kmeče bezveze, ali u ovoj priči oko HNS-a su 100% u pravu.
dinamo opljačkan, veliš?
govoriš o dinamu u vrijeme canjuge, ili o ovome danas?

navukla vas tovarska piskarala svakodnevnim pričama o kriminalu u dinamu da povjerujete, a lajali su kako se nitko ne bi sjetio priupitati koliko je puta u zadnjih 10 godina hajduk opljačkan iznutra i za koji iznos.

čestitam Šukeru na šamaranju piskarala  na konferenciji .
smradovi se sastanu pa pljuju  po svemu, a kad su licem u lice sa Šukerom sve stidljivo i ponizno.
kad šuker ode, opet su najjači!
gnoj i šljam.


Last edited by sitting_bull on Sat 23 Dec - 17:38; edited 1 time in total (Reason for editing : tip)
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 10 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest Sat 23 Dec - 17:41

Svakodnevnim pričama o kriminalu u Dinamu?
Sta želiš rec, da u Dinamu nema kriminala?
E, moj HDZ boy...
A o Šukerovom šamaranju piskarala ti mogu rec da na presicama šute kupljeni novinari od strane HNS-a i Savjetnika...
Ostalima se isključuju mikrofoni kad imaju nesto konstruktivno pitat, smradu jedan...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 10 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 21 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum