ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori u HNS-u

Page 12 of 21 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next

Go down

Izbori u HNS-u - Page 12 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by FRANK 23/12/2017, 23:45

Tommy R wrote:
Desert_fox wrote:Dva stara lava veterana u napadu na picke koje vire iz gazdina supka.
Dinamo svetinja
Mamicu cigane odlazi iz svetinje
Ante, bio sam jučer na ispovijedi i ne mogu prihvatit nivo komunikacije koji ovdje prevladava, ali svaka rasprava oko Dinama me lako izbaci iz takta i fitilj mi brzo izgori pa je možda bolje da se klonim ovog svega.
Ma i ja kazem ali majku im jeben brate Dinamo i Hrvatska iznad svega nepostoji mi nesto svetije.

FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 12 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by FRANK 23/12/2017, 23:45

fridrih_niche wrote:Dobro se držiš, ne osjećan da ce ti puknit film...
:D
Ali meni zato fitilj dogoriva

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 12 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 23/12/2017, 23:58

Desert_fox wrote:
fridrih_niche wrote:Dobro se držiš, ne osjećan da ce ti puknit film...
:D
Ali meni zato fitilj dogoriva
Moraš kontrolirat gnjev i bijes u sebi jer bi te mogla preuzet tamna strana i mogao bi krenut za Hajduk navijat. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 12 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 24/12/2017, 00:00

Tommy R wrote:
Desert_fox wrote:
fridrih_niche wrote:Dobro se držiš, ne osjećan da ce ti puknit film...
:D
Ali meni zato fitilj dogoriva
Moraš kontrolirat gnjev i bijes u sebi jer bi te mogla preuzet tamna strana i mogao bi krenut za Hajduk navijat. Basketball
Ne ne ne...
Vi ste Tamna strana, Tominjo...
Mi smo svjetlo...
Takvu san posvetu napisa Fakinu kad san mu poklanja knjigu o Hajduku...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 12 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by FRANK 24/12/2017, 00:14

Tommy R wrote:
Desert_fox wrote:
fridrih_niche wrote:Dobro se držiš, ne osjećan da ce ti puknit film...
:D
Ali meni zato fitilj dogoriva
Moraš kontrolirat gnjev i bijes u sebi jer bi te mogla preuzet tamna strana i mogao bi krenut za Hajduk navijat. Basketball
Radje mi ispali metak u glavu i nedozvoli da se to dogodi  pig

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 12 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 24/12/2017, 00:15

Nemoj da te ko čuje na Pujankama, Ante...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 12 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by FRANK 24/12/2017, 00:16

Svi znaju za vlaja dinamovca ja san jedini koji je dosa Kod Ante u dresu dinama i niko nista

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 12 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 24/12/2017, 00:30

:aw :cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 12 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 24/12/2017, 00:41

Desert_fox wrote:Tominjo mi njima zvekastoj kretencini i ovom shitting volu nismo pravi dinamovci jer ne gutamo spermu gazdinu.
Oni neshvacaju da se dinamo voli bez novca bez privilegija i takvih stvari.
Upravo to.
No ne triba se zamarati s njima, vidiš da su ta dvojica jadnika,izdrkotine, ostali sami. Maske su definitivno pale, i oni nisu nikakvi navijači Dinama, već obične izdrkotine Zdravka Mamića jer samo takvi mogu podržavati mamića i ljude koje je ovaj okupio oko sebe, nakon svega.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 12 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 26/12/2017, 16:25

Izbori u HNS-u - Page 12 IMG_2541-816x459

:roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
Davor Šuker s šalom niželigaškog talijanskog kluba kojeg je kupio predsjednik Osijeka Ivan Meštrović jer, kako kaže seli u Italiju pa će to biti zgodna igračkica  :facepalm
Mala zahvala što je Ivan podržao njega i njegov kvalitetan rad u HNS-u lol!

Koji ljigavci, premda od svih njih najveće licemjerno, gadljivo govno je onaj Mišković. Ovi bar ne kriju što su i drže se zajedno, uspijevaju ploviti i ovoj razjebanoj državi, ali onaj smrad. Malo bi bio dio te ekipe, malo bi se dodvoravao navijačima i prodavao priče o nekakvom trećem putu. Vidim da sad priča da će biti oporba Davoru Šukeru HNS-U :rofl :rofl 🤣Inače ima funkciju njegovog zamjenika. Još gore od svega što puše takvu priču u Rijeci, dobro ne svi, ali dobar dio njih. Priča tip, i ponavlja svaki put kad je isprid mikrofona, da je sasvim nebitno tko je predsjednik HNS-a (ovo je toliko glupo da ne triba puno komentirati) već da je jedino bitno financiranje nogometa i sporta. Njegova ideja su da se do novca dođe novim porezima i prirezima građana RH, a na sve to je došao na ideju u isto vrime kad je odlučio kupiti klub. Kad je Volpi bija vlasnik, onda nije puno brinija o tome, a sad kad je on registrira firmu u Londonu na ime svojih kćeri i kupuje Rijeku, e sad bi državnim novcem financira taj svoj nogometni klub :hail :hail :hail

Umisto da ga cila država spusti na zemlju, od medija do političara i na fin način odgovori nek sam financira SVOJ nogometni klub, ti naletiš na onaj članak  nakupine govana u liku smrada Reića koji počinje s naslovom "Treći put je pravi put" bash bash bash Iako, ništa čudno,spomenuto govno je svojevremeno drobilo da je Svaguša ozbiljan poslovni čovjek, ili da su mr. Glower i ekipa ozbiljni ulagači :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 12 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 26/12/2017, 20:54

sretan i blagoslovljen bozic predsjedniku saveza i vrhuski hnsa njihovim obiteljima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 12 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 26/12/2017, 21:29

operw wrote:sretan i blagoslovljen bozic predsjedniku saveza i vrhuski hnsa njihovim obiteljima
Tutle, Božić je prošao, bio jučer, bar onaj katolički.
Ima logike ako im čestitaš onaj koji dolazi uskoro, onaj koji slave srbi - pravoslavni.
Naime, ovaj predsjednik HNS-a sa suradnicima je više napravio za NS Srbije. Ako ništa, nije bacio u vitar njihovih 15 milijuna kuna za kamp koji nikad nije sagradio Basketball Basketball Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 12 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 28/12/2017, 11:32

Šuker u Velikoj Gorici želi stadion od 50 milijuna eura! Mogao bi izgledati po uzoru na ovaj


DAVOR ŠUKER nakon što je izborio drugi mandat u ulozi predsjednika HNS-a poručio je da kreće u projekt izgradnje stadiona za hrvatsku reprezentaciju.
"Dobit ćemo veliki novac od Lige nacija i izgraditi nacionalni stadion", rekao je predsjednik HNS-a koji će od UEFA-e dobiti 12,5 milijuna eura u sljedeće četiri godine za novo natjecanje. Ako Hrvatska bude u skupini, zarada će biti i puno veća. Plus zarada od ulaznica za okršaje s atraktivnim suparnicima.
 
Nacionalni stadion trebao bi se graditi u Velikoj Gorici, budući da tamo ima mnogo iskoristivog zemljišta, blizu je aktualnog doma Maksimira, na čvorištu je autocesta i nedaleko od zračne luke. Kao voditelji projekta spominju se Šukerovi ljudi od povjerenja - Ivan Meštrović i njegovi mađarski partneri koji i sami grade kamp u Osijeku. 
 
Rok izgradnje ovisi o sredstvima, Šuker očekuje da se uključi lokalna zajednica, kao i fondovi FIFA-e i UEFA-e, ali Hrvatska na novi stadion prema njegovim najavama ne bi trebala čekati duže od četiri godine. 
 
Novi dom reprezentacije trebao bi imati 35 tisuća sjedećih mjesta i zadovoljiti sve kriterije UEFA-e za međunarodne utakmice, osim za finale Lige prvaka (60 tisuća mjesta), doznaju Sportske novosti.
 
Stadion u Velikoj Gorici mogao bi se graditi po uzoru na stadion u turskom Eskisehiru, na kojem je Hrvatska nedavno igrala. Cijena? Ne više od 50 milijuna eura. 

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 12 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 18/1/2018, 12:59



Hajduk nastavlja šamarati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 12 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 30/1/2018, 11:52

Šuker zaposlio bivšeg ministra turizma Ivana Heraka


Marijan Kustić imenovan je direktorom natjecanja i infrastrukture. 

Izvršni odbor imenovao je bivšeg ministra turizma Ivana Heraka za glavnog managera strateškog planiranja, EU fondova i promocije
__________________________

:rofl Mišković i njegova oporba Kustić voze trećim putem cheers

HDZ jaše i dalje, a snježna kraljica će nam s žvakalicom u ustima objasniti kako su promjene moguće i unutar postojećeg sustava ljudi lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 12 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by sitting_bull 30/1/2018, 13:30

isključivi krivac wrote:
Desert_fox wrote:Tominjo mi njima zvekastoj kretencini i ovom shitting volu nismo pravi dinamovci jer ne gutamo spermu gazdinu.
Oni neshvacaju da se dinamo voli bez novca bez privilegija i takvih stvari.
Upravo to.
No ne triba se zamarati s njima, vidiš da su ta dvojica jadnika,izdrkotine, ostali sami. Maske su definitivno pale, i oni nisu nikakvi navijači Dinama, već obične izdrkotine Zdravka Mamića jer samo takvi mogu podržavati mamića i ljude koje je ovaj okupio oko sebe, nakon svega.
idiot i njegovi kriteriji o tome tko je kakav navijač.

icjedak nekog vlaja i naturalizirani tovar se osilio , a ovdje samo još jednom potvrđuje kako na izmišljenim vlastitim konstrukcijama podmeće pripremljene protuteze kojima kao nešto dokazuje.

također je logično i da se preglupi dvostruki ante slaže s idiotom i mentorom i jedino po čemu se razlikuju je to što ante ipak još nije pacijent s psihijatrije na Poljudu.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 12 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by sitting_bull 30/1/2018, 13:32

isključivi krivac wrote:

Hajduk nastavlja šamarati.
budaletine nisu odgovorile na poziv da se split kandidira za finale super kupa, ne javljaju se na natječaje za uređivanje terena.

ptica kos i ekipa će sve to sami napraviti uz pomoć eu fondova.

kad na vrbi rodi grožđe...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 12 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 30/1/2018, 14:16

Opa, dva posta nakon sto godina...
Bit ce dobra dnevnica...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 12 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by FRANK 30/1/2018, 15:08

Smecar shitting se raspisao

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 12 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 30/1/2018, 16:24

Desert_fox wrote:Smecar shitting se raspisao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 12 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Guest 30/1/2018, 16:56

“Okupiraju čitav jedan sport. Kontrolirajući savez sve klubove pretvore u filijalu svog kluba, a one koji im se odluče suprostaviti unište. Reprezentaciju pretvore u poligon u kojemu igrači njihovog kluba uvijek imaju prednost i osigurano mjesto. Onaj tko nije u njihovom klubu mora biti svjetska klasa da bi se probio.

Njihovim klubovima je super. Osvajaju titulu za titulom, hrane svoja ega i džepove, konkurenciju ako ne mogu kontrolirati mogu izolirati i uništiti. I opet usprkos svim uspjesima ulaznice za svoje utakmice moraju dijeliti besplatno.

Imaju svoje privatne novinare i medije koji za njih odrađuju prljavi posao i ljudima skreću pažnju na sve osim na njih. Oko sebe imaju betonirani sustav klimoglavaca i dupelizaca u kojemu su svi promjenjivi osim njih. Oni za ništa loše nisu odgovorni, jer nisu ni igrači, ni treneri. Barem ne formalno. To što oni zapravo biraju i trenere i igrače je tehnikalija.

Nitko od igrača neće ih otvoreno prozvati jer znaju da vjerojatno više neće vidjeti reprezentaciju. Kad razgovaraš s njima većina će ti reći sve što i sam znaš, i završiti sa "znaš i sam kako stvari funkcioniraju, ali nije na meni da se time bavim".

Nitko od legendi nema im se muda otvoreno suprostaviti, a one koji tu i tamo javno progunđaju nagrade nekom funkcijom u kojoj ovi uglavnom izgore kao šibice ili oni pozadinskim igricama osiguraju da izgore bez da su ovi toga uopće svjesni. I zatim se moraju pokriti ušima jer su ih izigrali, prožvakali i ispljunuli.

Ako ih javno kritiziraš i prozoveš, ako kažeš da uništavaju sport kojim godinama vladaju jer su ga pretvorili u monopolistički i centralistički alat svog privatnog interesa i profita, jave se ovce, pudlice i nojevi koji vrište da si mrzitelj, da nisi domoljub i da ti smeta "njihov uspjeh".

Pljuju se i smjenjuju i treneri i igrači, a oni ostaju sa strane s daljinskim upravljačem i vode čitav hrvatski sport u propast. Ali nemojte to slučajno javno reći, jer nije lijepo čuti. I ako tako mislite očigledno ne volite Hrvatsku.

#LijepaLiSi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori u HNS-u - Page 12 Empty Re: Izbori u HNS-u

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 21 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum