ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kolinda dolazi gledati les , yuppi

Page 11 of 15 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Empty Re: kolinda dolazi gledati les , yuppi

Post by Eva_ Tue 19 Sep - 16:19

slidingdoorsoperator wrote:I sad moram ići, jer ja nisam čardak uhljeb kao neki ovdje. :) Odgovorim kasnije. :)
Nestrpljivo ću očekivat tvoj upis.

Do svidanja. sunny

Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Empty Re: kolinda dolazi gledati les , yuppi

Post by kic Tue 19 Sep - 16:22

slidingdoorsoperator wrote:
jastreb wrote:
Ja ne krijem svoje simpatije prema SFRJ. I ona je za ovu današnju koloniju bila pojam.

To ti ne trebam posebno objašnjavati.

Odavno mi je jasno da si retardiran, ali i duhovno bolestan. I mislim da to nikome više ne trebaš ni objašnjavati ni dokazivati.

čovjek ima pravo navijat za kog hoće, netko voli ovo, netko ono, neš ti.. jastreb je uostalom branitelj e
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Empty Re: kolinda dolazi gledati les , yuppi

Post by epikur37 Tue 19 Sep - 16:23

kic wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
jastreb wrote:
Ja ne krijem svoje simpatije prema SFRJ. I ona je za ovu današnju koloniju bila pojam.

To ti ne trebam posebno objašnjavati.

Odavno mi je jasno da si retardiran, ali i duhovno bolestan. I mislim da to nikome više ne trebaš ni objašnjavati ni dokazivati.

čovjek ima pravo navijat za kog hoće, netko voli ovo, netko ono, neš ti..  jastreb je uostalom branitelj e


Šejker je sve tanjih živaca..aha
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Empty Re: kolinda dolazi gledati les , yuppi

Post by Guest Tue 19 Sep - 16:33

Eva_ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Eva_ wrote:
Dakle, činjenice su da katolici nosaju i klanjaju se lešini kao da je srednji vijek a 21. stoljeće.

Nitko se ne klanja lešini, jer je klanjanje po definiciji rezervirano samo za Boga. :)
To bi bar ti kako kakti dobar poznavatelj vlastite vjere morala znati. :)
Što se tiče lešine, problem moderne civilizacije je i u tome da se nije u stanju suočiti sa vlastitom konačnošću i smrtnošću nego uživa u duhovno bolesnim iluzijama pop trash kulture o vječnoj mladosti, a to je puno neukusnije i bolesnije od pogleda na inače odlično očuvanu lešinu.
Pa koja je svrha nosanja lešine okolo? Dodirivanja stakla  sličnih bedastoća? Klasično klanjanje zlatnom teletu.
ne se rugati, svatko ima svoje "veselje"

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 91st3

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 1280px-A_man_prays_at_the_Western_Wall_in_Jerusalem
kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 90lyz


uključujući i razne instalacije po glavama i rukama

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Close-up-of-jew-wearing-shawl-skull-cap-and-phylactery-and-holding-B5AAM1


..kao i lijepe frizure

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Jerusalem-wall
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Empty Re: kolinda dolazi gledati les , yuppi

Post by Eva_ Tue 19 Sep - 16:35

Noor wrote:
Eva_ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Eva_ wrote:
Dakle, činjenice su da katolici nosaju i klanjaju se lešini kao da je srednji vijek a 21. stoljeće.

Nitko se ne klanja lešini, jer je klanjanje po definiciji rezervirano samo za Boga. :)
To bi bar ti kako kakti dobar poznavatelj vlastite vjere morala znati. :)
Što se tiče lešine, problem moderne civilizacije je i u tome da se nije u stanju suočiti sa vlastitom konačnošću i smrtnošću nego uživa u duhovno bolesnim iluzijama pop trash kulture o vječnoj mladosti, a to je puno neukusnije i bolesnije od pogleda na inače odlično očuvanu lešinu.
Pa koja je svrha nosanja lešine okolo? Dodirivanja stakla  sličnih bedastoća? Klasično klanjanje zlatnom teletu.
ne se rugati, svatko ima svoje "veselje"

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 91st3

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 1280px-A_man_prays_at_the_Western_Wall_in_Jerusalem
kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 90lyz


uključujući i razne instalacije po glavama i rukama

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Close-up-of-jew-wearing-shawl-skull-cap-and-phylactery-and-holding-B5AAM1


..kao i lijepe frizure

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Jerusalem-wall


Ne rugam se, nego pitam. Jel ti znaš svrhu nosanja lešine?
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Empty Re: kolinda dolazi gledati les , yuppi

Post by Guest Tue 19 Sep - 16:37

Eva_ wrote:
Ne rugam se, nego pitam. Jel ti znaš svrhu nosanja lešine?
što manje znaš, manje te boli glava...jučer si sama rekla.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Empty Re: kolinda dolazi gledati les , yuppi

Post by Eva_ Tue 19 Sep - 16:38

Tebi uvijek fali moja pažnja. Ni pes mi se toliko ne bi veselil. kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 1f602
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Empty Re: kolinda dolazi gledati les , yuppi

Post by Guest Tue 19 Sep - 16:40

Eva_ wrote:Tebi uvijek fali moja pažnja. Ni pes mi se toliko ne bi veselil. kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 1f602
ne bi sigurno, pesi imaju čulo za dobre ljude.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Empty Re: kolinda dolazi gledati les , yuppi

Post by čardak efendija Tue 19 Sep - 16:41

Noor wrote:
Eva_ wrote:
Ne rugam se, nego pitam. Jel ti znaš svrhu nosanja lešine?
što manje znaš, manje te boli glava...jučer si sama rekla.
eva je poznavateljica jedino muških
rezervnih glava

_________________
kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Empty Re: kolinda dolazi gledati les , yuppi

Post by Eva_ Tue 19 Sep - 16:42

čardak efendija wrote:
Noor wrote:
Eva_ wrote:
Ne rugam se, nego pitam. Jel ti znaš svrhu nosanja lešine?
što manje znaš, manje te boli glava...jučer si sama rekla.
eva je poznavateljica jedino muških
rezervnih glava
Stigao i Tre. Bujrum:)
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Empty Re: kolinda dolazi gledati les , yuppi

Post by jastreb Tue 19 Sep - 16:45

slidingdoorsoperator wrote:
Eva_ wrote:
Argumenti su da Jožeka ne nosaju okolo i ne padaju ljudi u ekstazu.

Pa da je Jugosranija još živa, sigurno bi. :)
Samo bi bio problem da se ta lešina odavno raspala, kao uostalom i država mu, pa pogled na nju baš i ne bi bio jako ugodan. :)
Ako je tu išta trulo ,onda je to vaše svakodnevno ponavljanje kako se Jugoslavija raspala. Bila je neuspješna pa se raspala.

raspala se i Austrougarska,koja nije bila baš neuspješna,kao i Čehoslovačka. Dok sa druge strane jedna Albanija koja je bila sinonim opće zaostalosti još živi,a o Kosovu da se ne govori.

Raspasti će se jednom i SAD. I što ćemo reći? Da je bio neuspješan? 

SFRJ se raspala jer su je srušile moćne svjetske sile,iako je u trenutku raspada imala kudikamo višii standard nego ga danas imaa Hrvatska,a koja također još postoji.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Empty Re: kolinda dolazi gledati les , yuppi

Post by čardak efendija Tue 19 Sep - 16:50

Noor wrote:
Eva_ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Eva_ wrote:
Dakle, činjenice su da katolici nosaju i klanjaju se lešini kao da je srednji vijek a 21. stoljeće.

Nitko se ne klanja lešini, jer je klanjanje po definiciji rezervirano samo za Boga. :)
To bi bar ti kako kakti dobar poznavatelj vlastite vjere morala znati. :)
Što se tiče lešine, problem moderne civilizacije je i u tome da se nije u stanju suočiti sa vlastitom konačnošću i smrtnošću nego uživa u duhovno bolesnim iluzijama pop trash kulture o vječnoj mladosti, a to je puno neukusnije i bolesnije od pogleda na inače odlično očuvanu lešinu.
Pa koja je svrha nosanja lešine okolo? Dodirivanja stakla  sličnih bedastoća? Klasično klanjanje zlatnom teletu.
ne se rugati, svatko ima svoje "veselje"

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 91st3

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 1280px-A_man_prays_at_the_Western_Wall_in_Jerusalem
kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 90lyz


uključujući i razne instalacije po glavama i rukama

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Close-up-of-jew-wearing-shawl-skull-cap-and-phylactery-and-holding-B5AAM1


..kao i lijepe frizure

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Jerusalem-wall
Nama srbima je bitno samo da ne sere po nama prvoslavcima kad nosamo naše lešine
za nas je puna razumevanja

_________________
kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Empty Re: kolinda dolazi gledati les , yuppi

Post by čardak efendija Tue 19 Sep - 16:51

Eva_ wrote:
čardak efendija wrote:
Noor wrote:
Eva_ wrote:
Ne rugam se, nego pitam. Jel ti znaš svrhu nosanja lešine?
što manje znaš, manje te boli glava...jučer si sama rekla.
eva je poznavateljica jedino muških
rezervnih glava
Stigao i Tre. Bujrum:)
Ej spermušo nisi odgovorila ko te sve jebavo na forumu osim tog tre i longija čiji sastav sperme znaš napamet

_________________
kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Empty Re: kolinda dolazi gledati les , yuppi

Post by Guest Tue 19 Sep - 16:53

čardak efendija wrote:
Nama srbima je bitno samo da ne sere po nama prvoslavcima kad nosamo naše lešine
za nas je puna razumevanja
pa je, dokle god je ne smetaju vaši pedofilski sveci nema šta da se žališ
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Empty Re: kolinda dolazi gledati les , yuppi

Post by čardak efendija Tue 19 Sep - 17:02

Noor wrote:
čardak efendija wrote:
Nama srbima je bitno samo da ne sere po nama prvoslavcima kad nosamo naše lešine
za nas je puna razumevanja
pa je, dokle god je ne smetaju vaši pedofilski sveci nema šta da se žališ
baš
bitno da joj ne smetamo mi srbi
a ni oni što se klanjaju zidu i piče glavom
u njega ko mutavi
verovatno je i ona pičila glavom u zid a posledice se vide

_________________
kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Empty Re: kolinda dolazi gledati les , yuppi

Post by Guest Tue 19 Sep - 18:25

Eva_ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:I sad moram ići, jer ja nisam čardak uhljeb kao neki ovdje. :) Odgovorim kasnije. :)
Nestrpljivo ću očekivat tvoj upis.

Do svidanja. sunny

Mošti
 (relikvije) predstavljaju objekat verskog poštovanja (ne klanjanja - opaska slidingdoorsoperator), posebno deo posmrtnih ostataka ili lične imovine svetitelja. Posebnu formu mošti predstavljaju „dodirne relikvije“, odnosno predmeti sa kojima je svetitelj došao u dodir ili navodno došao u dodir, kao npr. delovi odeće i sl. Mnogi hrišćani smatraju da su mošti izvor Božanske energije.

Pojam mošti je obrađen u svim većim svetskim religijama, ali najviše u hrišćanstvu, šintoizmu i budizmu.
U hrišćanstvu (katoličanstvu i pravoslavlju) su mošti jedan od najstarijih oblika poštovanja svetitelja čije je postojanje dokazano još u 2. veku, daleko pre poštovanja ikona i drugih formi prezentacije svetitelja.

Zadovoljna odgovorom?  geek


Last edited by slidingdoorsoperator on Tue 19 Sep - 18:26; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Empty Re: kolinda dolazi gledati les , yuppi

Post by Guest Tue 19 Sep - 18:26

kic wrote:

čovjek ima pravo navijat za kog hoće, netko voli ovo, netko ono, neš ti..  jastreb je uostalom branitelj e

Pa jel' mu ja branim da iznosi svoje mišljenje i da navija za koga hoće? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Empty Re: kolinda dolazi gledati les , yuppi

Post by Guest Tue 19 Sep - 18:43

jastreb wrote:
Ako je tu išta trulo ,onda je to vaše svakodnevno ponavljanje kako se Jugoslavija raspala. Bila je neuspješna pa se raspala.

raspala se i Austrougarska,koja nije bila baš neuspješna,kao i Čehoslovačka. Dok sa druge strane jedna Albanija koja je bila sinonim opće zaostalosti još živi,a o Kosovu da se ne govori.

Raspasti će se jednom i SAD. I što ćemo reći? Da je bio neuspješan? 

SFRJ se raspala jer su je srušile moćne svjetske sile,iako je u trenutku raspada imala kudikamo višii standard nego ga danas imaa Hrvatska,a koja također još postoji.

Zašto bi to bilo trulo? :)
Bila je neuspješna i raspala se. :)
Da je bila uspoješna, ne bi se raspala.
Isto vrijedi i za Austro-Ugarsku i Čehoslovačku, da o SSSR-u i ne govorim.
Nijedna od tih država nije dugoročno mogla ispuniti osnovnu zadaću svake države, da ju njeno stanovništvo u nekakvoj većini želi. :)
Moguće da će se to ovih dana dogoditi i Španjolskoj, ali takva situacija nije izvjesna. Ako se dogodi, ocjena će biti da je Španjolska kao država bila neuspješna jer ju jedan dio njenog stanovništva (Katalonci i Baski) jednostavno nije htio ni pod koju cijenu.
Albanija, a posebno Kosovo nisu doduše ekonomski i na druge načine uspješni, ali barem ispunjavaju taj osnovni kriterij da ih većina vlastitog stanovništva jednostavno želi.
SFRJ se raspala jer su je srušile moćne svjetske sile?
Koje to?
Da nisu Nemačka i Vatikan? :D
Pa sve su se iz petnih sila trudile očuvati Jugoslaviju, svi su se panično bojali raspada SSSR-a i između ostalog su zato pokušali utjecati na svaki način da njima Jugoslavija ne pruži primjer odnosno da se SSSR ne ugleda u SFRJ.
Da sad ne spominjem druge motive, oni su osim valjda tebi manje više poznati svima.
Uostalom, kada se SSSR raspao, onda se kao izgovor za odbijanje međunarodnog priznanja Slovenije i Hrvatske počeo koristiti "argument" kako će to priznanje raspaliti rat u regiji.
Rat se doduše nešto kasnije raspalio, ali nije to učinilo priznanje nego Slobodan Milošević i njegova velikosrpska politika koja je najviše odgovorna za sve što se dogodilo tijekom raspada SFRJ.
Da, SAD su se mogli raspasti, vodili su i nekakav građanski rat u 19. stoljeću, i da se to dogodilo ocjena bi bila da je riječ o nesupješnoj zemlji. Na stranu to što bi i tako podijeljena Amerika bila ekstremno uspješna u odnosu na mnoge druge zemlje.
E sad, iz svega ovoga je lako izvući jedini ispravan zaključak a koji sam ja odavno masu puta ponovio u rečenici kako je 19. stoljeće bilo stoljeće velikih carstava, 20. stoljeće federacija, a 21. će biti stoljeće neovisnih država-nacija.
Jedino kompaktne, homogene države-nacije dugoročno imaju šanse opstati. :)
Jesu li Amerikanci nacija?
Jesu.
Za sad. Što će biti kasnije, nije posve izvjesno.
Doduše useljenička nacija, ali sa prevladavajućim utjecajem zapadne kulture i dovoljno homogena da su opstali kroz dulji vremenski period, a sva je prilika da će tako ostati još dulje vrijeme. :)
Moguće da je uz spomenutu kompaktnost i kohezivnost te volju stanovništa za njenim očuvanjem za to najzaslužnija njihova enormna uspješnost, vojna moć i pozicija najveće svjetske sile, ali o tome možemo za par stoljeća kada dobijemo jednu širu sliku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Empty Re: kolinda dolazi gledati les , yuppi

Post by Guest Tue 19 Sep - 18:47

slidingdoorsoperator wrote:
Eva_ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:I sad moram ići, jer ja nisam čardak uhljeb kao neki ovdje. :) Odgovorim kasnije. :)
Nestrpljivo ću očekivat tvoj upis.

Do svidanja. sunny

Mošti
 (relikvije) predstavljaju objekat verskog poštovanja (ne klanjanja - opaska slidingdoorsoperator), posebno deo posmrtnih ostataka ili lične imovine svetitelja. Posebnu formu mošti predstavljaju „dodirne relikvije“, odnosno predmeti sa kojima je svetitelj došao u dodir ili navodno došao u dodir, kao npr. delovi odeće i sl. Mnogi hrišćani smatraju da su mošti izvor Božanske energije.

Pojam mošti je obrađen u svim većim svetskim religijama, ali najviše u hrišćanstvu, šintoizmu i budizmu.
U hrišćanstvu (katoličanstvu i pravoslavlju) su mošti jedan od najstarijih oblika poštovanja svetitelja čije je postojanje dokazano još u 2. veku, daleko pre poštovanja ikona i drugih formi prezentacije svetitelja.

Zadovoljna odgovorom?  geek

Ukratko, riječ je o jednom običnom religijskom obredu, kao i u slučaju udaranja glavom u stanoviti zid o čemu svjedoče fotografije stavljene na temu. :)
Ja inače ne fermam puno ni religije ni religijske običaje, ali mi je jasno da moraju postojati i da će postojati dok je god religija, a religije će postojati dok je ljudi.
Meni je puno zanimljivija filozofija, kako ona interna unutar religija tako i filozofija religije općenito i to je valjda svakome sa imalo pameti na ovom forumu tko je čitao moje postove jasno ili bi tako trebalo biti. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Empty Re: kolinda dolazi gledati les , yuppi

Post by Eva_ Wed 20 Sep - 8:30

čardak efendija wrote:
Eva_ wrote:
čardak efendija wrote:
Noor wrote:
Eva_ wrote:
Ne rugam se, nego pitam. Jel ti znaš svrhu nosanja lešine?
što manje znaš, manje te boli glava...jučer si sama rekla.
eva je poznavateljica jedino muških
rezervnih glava
Stigao i Tre. Bujrum:)
Ej spermušo nisi odgovorila ko te sve jebavo na forumu osim tog tre i longija čiji sastav sperme znaš napamet
Opet si zamijenil afričku šljivu i praxitene:))
Dirty talk je za spavaću sobu, a na forumu moraš biti koncizan, ozbiljan, pristojan i jezgrovit.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Empty Re: kolinda dolazi gledati les , yuppi

Post by Eva_ Wed 20 Sep - 8:34

slidingdoorsoperator wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Eva_ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:I sad moram ići, jer ja nisam čardak uhljeb kao neki ovdje. :) Odgovorim kasnije. :)
Nestrpljivo ću očekivat tvoj upis.

Do svidanja. sunny

Mošti
 (relikvije) predstavljaju objekat verskog poštovanja (ne klanjanja - opaska slidingdoorsoperator), posebno deo posmrtnih ostataka ili lične imovine svetitelja. Posebnu formu mošti predstavljaju „dodirne relikvije“, odnosno predmeti sa kojima je svetitelj došao u dodir ili navodno došao u dodir, kao npr. delovi odeće i sl. Mnogi hrišćani smatraju da su mošti izvor Božanske energije.

Pojam mošti je obrađen u svim većim svetskim religijama, ali najviše u hrišćanstvu, šintoizmu i budizmu.
U hrišćanstvu (katoličanstvu i pravoslavlju) su mošti jedan od najstarijih oblika poštovanja svetitelja čije je postojanje dokazano još u 2. veku, daleko pre poštovanja ikona i drugih formi prezentacije svetitelja.

Zadovoljna odgovorom?  geek

Ukratko, riječ je o jednom običnom religijskom obredu, kao i u slučaju udaranja glavom u stanoviti zid o čemu svjedoče fotografije stavljene na temu. :)
Ja inače ne fermam puno ni religije ni religijske običaje, ali mi je jasno da moraju postojati i da će postojati dok je god religija, a religije će postojati dok je ljudi.
Meni je puno zanimljivija filozofija, kako ona interna unutar religija tako i filozofija religije općenito i to je valjda svakome sa imalo pameti na ovom forumu tko je čitao moje postove jasno ili bi tako trebalo biti. :)
Kršćanstvo nema veze s monoteizmom i upravo si to predočio. 3000 svetaca i ne znam koliko relikvija. To je politeizam najočitije vrste.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

kolinda dolazi gledati les , yuppi - Page 11 Empty Re: kolinda dolazi gledati les , yuppi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 15 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum