ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb

Go down

KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb Empty KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb

Post by Serbinho-3 Fri 6 May - 13:03

KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb







  • 37





- Čekao sam 30 dana i dobio sam ga tog poslednjeg 30 dana koliko je potrebno po zakonu za izadavanje pasoša. Neka me Kolinda čeka, eto mene u stižem u Zagreb i na trg Bana Jelačića - rekao je lider SRS


Foto: Marko Todorović, AP/Tanjug/Lana Slivar Dominic

Lider Srpske radikalne stranke Vojsilav Šešelj, dobio je pre dva dana pasoš Republike Srbije i najavio svoj odlazak u Zagreb.



PROČITAJ JOŠ

NEVIĐENA AKCIJA POLICIJE: Zaustavili su vozača koji je pokušao da im pobegne, a zatim uhvatili još 24 osobe

06. Maj 2016.





ZABRANJENO REKLAMIRANJE OMILJENOG SRPSKOG LEKA ZBOG DROGE koju sadrži u sebi!

06. Maj 2016.





(UZNEMIRUJUĆI SNIMCI) MASAKR U IZBEGLIČKOM KAMPU: Najmanje 30 mrtvih, ne zna se čiji su avioni bombardovali migrante

06. Maj 2016.





HRVATSKA ZBOG ŠEŠELJA TUŽILA SRBIJU U UJEDINJENIM NACIJAMA! Škripaće kreveti – lider radikala odbrusio Kolindi
Šešelj je u izjavi za Kurir potvdio da je konačno posle toliko godina dobio važeću putnu ispravu i da mu je ona izdata u policijskoj upravi u Zemunu.
– Čekao sam 30 dana i dobio sam ga tog poslednjeg 30 dana koliko je potrebno po zakonu za izadavanje pasoša. Neka me Kolinda čeka, eto mene u stižem u Zagreb i na trg Bana Jelačića. Na kraju karjeva neka Kolinda kaže koji joj datum odgovara da provedemo jedan romantičan vikend na Pantovčaku – rekao je lider radikala.
Podsetimo lider SRS Vojislav Šešelj predao je 4. aprila ove godine zahtev za izdavanje pasoša u MUP-u u Zemunu i najavio da mu je prva destinacija Zagreb, a da potom namerava u Sarajevu “obići staze svog detinjstva”.
– Ispuniću joj najveću želju. Škripaće kreveti – rekao je ranije Vojislav Šešelj kao odgovor na tužbu Hrvatske protiv Srbije u UN.
(Telegraf.rs)
http://www.telegraf.rs/vesti/politika/2130089-kolinda-dobio-sam-pasos-spremi-se-skripace-kreveti-vojislav-seselj-porucio-predsednici-hrvatske-da-dolazi-u-zagreb
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb Empty Re: KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb

Post by Serbinho-3 Fri 6 May - 13:03

KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb Ffb401c683fe68344f62c222b53b0de6
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb Empty Re: KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb

Post by Serbinho-3 Fri 6 May - 13:04

Šešelj je u izjavi za Kurir potvdio da je konačno posle toliko godina dobio važeću putnu ispravu i da mu je ona izdata u policijskoj upravi u Zemunu.
- Čekao sam 30 dana i dobio sam ga tog poslednjeg 30 dana koliko je potrebno po zakonu za izadavanje pasoša. Neka me Kolinda čeka, eto mene u stižem u Zagreb i na trg Bana Jelačića. Na kraju karjeva neka Kolinda kaže koji joj datum odgovara da provedemo jedan romantičan vikend na Pantovčaku, rekao je lider radikala u izjavi za Kurir.
Podsetimo lider SRS Vojislav Šešelj predao je 4. aprila ove godine zahtev za izdavanje pasoša u MUP-u u Zemunu i najavio da mu je prva destinacija Zagreb, a da potom namerava u Sarajevu "obići staze svog detinjstva".
KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb Vojislav-seselj-pasos-foto-kurir-1462525398-900233
Šešelj je u ranijoj izjavi za Kurir rekao da ga zabrana neće sprečiti da ide u Hrvatsku.
- Odlučio sam da idem. Lako bih ja podneo ovu zabranu da nije moje drage Kolindice. Jer kako će mi ona izgledati posle 20 godina, kaže Šešelj i dodaje da ne postoji prepreka zbog koje mu ne bi bila vraćena putna isprava.
- Ceo autobus novinara će biti, oni idu za Zagreb, a ja ću doći svojom maršrutom. Ne mogu da otkrijem kojom. Ima neka fora, a ne mogu vam reći kako. Idem na Trg bana Jelačića da malo posedim u gradskoj kafani, da obiđem one dve knjižare u samom centru i taj zvanični deo je završen, a onda idem da se predam zagrljaju svojoj dragoj Kolindi - kaže Šešelj u jednoj od ranijih izjava za Kurir.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb Empty Re: KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb

Post by Serbinho-3 Fri 6 May - 13:05

Šešelj je u ranijoj izjavi za Kurir rekao da ga zabrana neće sprečiti da ide u Hrvatsku.
- Odlučio sam da idem. Lako bih ja podneo ovu zabranu da nije moje drage Kolindice. Jer kako će mi ona izgledati posle 20 godina, kaže Šešelj i dodaje da ne postoji prepreka zbog koje mu ne bi bila vraćena putna isprava.
- Ceo autobus novinara će biti, oni idu za Zagreb, a ja ću doći svojom maršrutom. Ne mogu da otkrijem kojom. Ima neka fora, a ne mogu vam reći kako. Idem na Trg bana Jelačića da malo posedim u gradskoj kafani, da obiđem one dve knjižare u samom centru i taj zvanični deo je završen, a onda idem da se predam zagrljaju svojoj dragoj Kolindi - kaže Šešelj u jednoj od ranijih izjava za Kurir.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb Empty Re: KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb

Post by Serbinho-3 Fri 6 May - 13:06

Ljubav ne poznaje granice, znaju reci  :)
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb Empty Re: KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb

Post by BB-8 Fri 6 May - 13:14

Serbinho-3 wrote:Ljubav ne poznaje granice, znaju reci  :)
ni ludilo...

_________________
KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb Attach13 KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb Empty Re: KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb

Post by Guest Fri 6 May - 13:14

a jadna i odvratna nakupina gnoja taj Šešelj, psihički prolupao u Haagu, pa traži pažnju. bokće je on bolesno, tom pod hitno treba zavezat rukave i doživotno ostavit u sobici mekano obloženih zidova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb Empty Re: KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb

Post by sitting_bull Fri 6 May - 13:27

eto tko se pali na plavušu...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb Empty Re: KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb

Post by v_vlado Fri 6 May - 13:34

Još jedan napaljen na Kolindu......jedan iz Srbije,drugi iz Slovenije,a hrvati ravnodušni...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb Empty Re: KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb

Post by Guest Fri 6 May - 13:36

v_vlado wrote:Još jedan napaljen na Kolindu......jedan iz Srbije,drugi iz Slovenije,a hrvati ravnodušni...

KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb 3776795594
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb Empty Re: KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb

Post by marcellus Fri 6 May - 14:33

sitting_bull wrote:eto tko se pali na plavušu...

najviše ti kako vidim

_________________
KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb Empty Re: KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb

Post by Guest Fri 6 May - 14:34

Ovakve teme, ako ranije nisu, idu pod ključ čim ih vidim....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb Empty Re: KOLINDA, DOBIO SAM PASOŠ, SPREMI SE - ŠKRIPAĆE KREVETI! Vojislav Šešelj poručio predsednici Hrvatske da dolazi u Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum