ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buzin stoji iza Lex Agrokora

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 10 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Kermit 16/6/2017, 09:31

Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
ma počelo je već odavno, a taj tekst je sada potpuno minoran.
Pa ti od početka ne radpravljaš o temi koju nisi niti pročitala "jer imaš pametnija posla" a sad znamo i koja
ne skviči asila, jednom ti se mora reći istina u lice. budi čvrst i prihvati to stojički.
U biti nakon što si dobila po repu i to zasluženo ti mjesec dana čekaš u sačekuši to su znači ta "posla" e moja noorka kerić pati a ti tipkaš
u biti...ja pišem konstantno kako stižem i kako su mi teme zanimljive. i nisam te sada prvi puta oplela unazad mjesec dana, a to što si ti ignorirao, tvoja stvar.
još da se osvrnem na ovo boldano...tvoji seksistički ispadi ne znače nekome dati po repu, oni samo pokazuju nivo nečije kulture i izostanak argumenata.
neš ti muškarčine...ccc
Svatko tko koristi privatne podatke sugovornika u raspravi ce dobiti po repu bez obzira na spol ili seksualne sklonosti

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 10 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:31

asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:budi čvrst i prihvati to stojički.

Kukavelj poput njega? Nema teorije. On će inzistirati na tome da ostane đubre do kraja, kao što to uvijek i napravi.
Tema, tema, tema ako želite mene analizirati otvorite zasebnu temu unutar Čardaka ja obećavam da Vam necu smetati

Pa ti mene svako malo potpuno netematski spomeneš na raznim temama i to na krajnje lažljiv i podmukao način, a sad ti odjednom smeta kada se samo na jednoj temi jasno ukaže na tvoju pravu temeljnu prirodu?
Mislim, ako je i od tebe, stvarno je previše.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 10 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:33

asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Pa ti od početka ne radpravljaš o temi koju nisi niti pročitala "jer imaš pametnija posla" a sad znamo i koja
ne skviči asila, jednom ti se mora reći istina u lice. budi čvrst i prihvati to stojički.
U biti nakon što si dobila po repu i to zasluženo ti mjesec dana čekaš u sačekuši to su znači ta "posla" e moja noorka kerić pati a ti tipkaš
u biti...ja pišem konstantno kako stižem i kako su mi teme zanimljive. i nisam te sada prvi puta oplela unazad mjesec dana, a to što si ti ignorirao, tvoja stvar.
još da se osvrnem na ovo boldano...tvoji seksistički ispadi ne znače nekome dati po repu, oni samo pokazuju nivo nečije kulture i izostanak argumenata.
neš ti muškarčine...ccc
Svatko tko koristi privatne podatke sugovornika u raspravi ce dobiti po repu bez obzira na spol ili seksualne sklonosti
navukao si se na blef, asila dragi, rekoh ti....a inače, kad si se već istrčao, poslušaj savjet, ne objavljuj ono čega se sramiš
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 10 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Kermit 16/6/2017, 09:35

slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:budi čvrst i prihvati to stojički.

Kukavelj poput njega? Nema teorije. On će inzistirati na tome da ostane đubre do kraja, kao što to uvijek i napravi.
Tema, tema, tema ako želite mene analizirati otvorite zasebnu temu unutar Čardaka ja obećavam da Vam necu smetati

Pa ti mene svako malo potpuno netematski spomeneš na raznim temama i to na krajnje lažljiv i podmukao način, a sad ti odjednom smeta kada se samo na jednoj temi jasno ukaže na tvoju pravu temeljnu prirodu?
Mislim, ako je i od tebe, stvarno je previše.
Spomenem u skladu sa tvojim upisima a ne da histerično izbjegavaš temu sve da bi se fiksirao na autora, drugo ja kad tebe spominjem uvijek je šala i sve u superlativima
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 10 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:35

slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:budi čvrst i prihvati to stojički.

Kukavelj poput njega? Nema teorije. On će inzistirati na tome da ostane đubre do kraja, kao što to uvijek i napravi.
Tema, tema, tema ako želite mene analizirati otvorite zasebnu temu unutar Čardaka ja obećavam da Vam necu smetati

Pa ti mene svako malo potpuno netematski spomeneš na raznim temama i to na krajnje lažljiv i podmukao način, a sad ti odjednom smeta kada se samo na jednoj temi jasno ukaže na tvoju pravu temeljnu prirodu?
Mislim, ako je i od tebe, stvarno je previše.
ma daj, ne bi on. ni tebe ni ikog drugog.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 10 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Kermit 16/6/2017, 09:38

Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
ne skviči asila, jednom ti se mora reći istina u lice. budi čvrst i prihvati to stojički.
U biti nakon što si dobila po repu i to zasluženo ti mjesec dana čekaš u sačekuši to su znači ta "posla" e moja noorka kerić pati a ti tipkaš
u biti...ja pišem konstantno kako stižem i kako su mi teme zanimljive. i nisam te sada prvi puta oplela unazad mjesec dana, a to što si ti ignorirao, tvoja stvar.
još da se osvrnem na ovo boldano...tvoji seksistički ispadi ne znače nekome dati po repu, oni samo pokazuju nivo nečije kulture i izostanak argumenata.
neš ti muškarčine...ccc
Svatko tko koristi privatne podatke sugovornika u raspravi ce dobiti po repu bez obzira na spol ili seksualne sklonosti
navukao si se na blef, asila dragi, rekoh ti....a inače, kad si se već istrčao, poslušaj savjet, ne objavljuj ono čega se sramiš
Da se sramim? Pa šta ti pričaš? Stvar je u pravilima nurka ne koristiš osobne podatke u nedostatku argumentacije vrlo jednostavno ili u tvom slučaju baš i ne
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 10 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:42

asilovski wrote:Spomenem u skladu sa tvojim upisima a ne da histerično izbjegavaš temu sve da bi se fiksirao na autora, drugo ja kad tebe spominjem uvijek je šala i sve u superlativima

Ne, nego u skladu sa tvojim podmuklim, lažljivim ali i doslovce maloumnim intepretacijama mojih upisa, što je ipak bitna razlika.
I ja se nikada ne fokusiram na osobu nego uvijek nastojim maksimalno dobrohotno tematski raspravljati, što su mnogi shvatili, a druga je priča što ti to nisu u stanju shvatiti pa kao i sad projiciraš svoje osobine na druge, posebno one koji jasno pokažu gdje su granice tvojih intepretacija i koja je njihova temeljna priroda..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 10 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:43

asilovski wrote:Stvar je u pravilima nurka ne koristiš osobne podatke

Pa ona ih nije ni koristila, druga je priča što si ti nasjeo na njen blef i tako ispao glupim i sad ti je zbog toga krivo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 10 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Eva_ 16/6/2017, 09:45

asilovski wrote:https://www.logicno.com/politika/ipak-je-istina-zbog-politike-agrokor-spas-trazi-kod-americkih-lesinarskih-fondova.html
Jonathan Daniel.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 10 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:45

Noor wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Pa ti mene svako malo potpuno netematski spomeneš na raznim temama i to na krajnje lažljiv i podmukao način, a sad ti odjednom smeta kada se samo na jednoj temi jasno ukaže na tvoju pravu temeljnu prirodu?
Mislim, ako je i od tebe, stvarno je previše.
ma daj, ne bi on. ni tebe ni ikog drugog.

Točno. Daleko od toga da sam ja jedini takav primjer, a tre je zbog toga i ugasio nadimak.
Zato mora prihvatiti sve posljedice takve svoje podmukle prakse i muški se nositi s njima, ako hoće zaslužiti poštovanje i onih normalnih na forumu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 10 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:48

asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
U biti nakon što si dobila po repu i to zasluženo ti mjesec dana čekaš u sačekuši to su znači ta "posla" e moja noorka kerić pati a ti tipkaš
u biti...ja pišem konstantno kako stižem i kako su mi teme zanimljive. i nisam te sada prvi puta oplela unazad mjesec dana, a to što si ti ignorirao, tvoja stvar.
još da se osvrnem na ovo boldano...tvoji seksistički ispadi ne znače nekome dati po repu, oni samo pokazuju nivo nečije kulture i izostanak argumenata.
neš ti muškarčine...ccc
Svatko tko koristi privatne podatke sugovornika u raspravi ce dobiti po repu bez obzira na spol ili seksualne sklonosti
navukao si se na blef, asila dragi, rekoh ti....a inače, kad si se već istrčao, poslušaj savjet, ne objavljuj ono čega se sramiš
Da se sramim? Pa šta ti pričaš? Stvar je u pravilima nurka ne koristiš osobne podatke u nedostatku argumentacije vrlo jednostavno ili u tvom slučaju baš i ne
nikakve podatke ja nisam koristila, ti si ih naknadno objelodanio sam. a prethodno na fejsu, bar tako tvrdiš.
šta drobiš onda? pokrij se ušima i šuti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 10 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Kermit 16/6/2017, 09:50

slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:Stvar je u pravilima nurka ne koristiš osobne podatke

Pa ona ih nije ni koristila, druga je priča što si ti nasjeo na njen blef i tako ispao glupim i sad ti je zbog toga krivo.
Blef je kad ti pišeš o temi ovo je bilo izvlačenje podataka jer je bila iznervirana a žene ko žene kada štite mladunce i mužjake ne biraju sredstva
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 10 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:50

slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Pa ti mene svako malo potpuno netematski spomeneš na raznim temama i to na krajnje lažljiv i podmukao način, a sad ti odjednom smeta kada se samo na jednoj temi jasno ukaže na tvoju pravu temeljnu prirodu?
Mislim, ako je i od tebe, stvarno je previše.
ma daj, ne bi on. ni tebe ni ikog drugog.

Točno. Daleko od toga da sam ja jedini takav primjer, a tre je zbog toga i ugasio nadimak.
Zato mora prihvatiti sve posljedice takve svoje podmukle prakse i muški se nositi s njima, ako hoće zaslužiti poštovanje i onih normalnih na forumu.
trea i dalje spominje, toliko o linču koji provodi, a istovremeno se buni kad se oplete po njemu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 10 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Eva_ 16/6/2017, 09:52

asilovski wrote:
Regoč wrote:
asilovski wrote:
Regoč wrote:
kic wrote:

ili si priprema odstupnicu, još jedan igrokaz, mijenjanje Plenkija za Stiera, a u biti niš se ne mijenja..
Da, kao opet desnica vodi HDZ, glasujte za nas... a nakon izbora "opet su nas zajebali".
Plenković niakda nije bio desnica, on je nametnut HDZ-u, a on sam je prvotno htio biti na ćelu SDP-a, pa sama činjenicva da je lik 1991.g. pobjegao u London i tamo čekao 3 godine tko će pobijediti u ratu valjda nešto govori
Govorim o percepciji, ne o istini. Istinu doznamo tek naknadno, kad više uopće nije važna.
Ne znam dovoljno je pogledati biografiju i rodoslovlje, pa ovo sa Krimom je a) priprema sinekure i b) izravno naređenje iz Buzina, Karamarko nikad ne bi ovako što glupo uradio, ja se ne bi čudio prekidom diplomatskih odnosa sa Rusijom i to ove godine
Rusi se sprdaju i s njim i s HR.

https://www.slavorum.org/croatian-prime-minister-got-pranked-by-russian-comedians/
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 10 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Kermit 16/6/2017, 09:56

Noor wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Pa ti mene svako malo potpuno netematski spomeneš na raznim temama i to na krajnje lažljiv i podmukao način, a sad ti odjednom smeta kada se samo na jednoj temi jasno ukaže na tvoju pravu temeljnu prirodu?
Mislim, ako je i od tebe, stvarno je previše.
ma daj, ne bi on. ni tebe ni ikog drugog.

Točno. Daleko od toga da sam ja jedini takav primjer, a tre je zbog toga i ugasio nadimak.
Zato mora prihvatiti sve posljedice takve svoje podmukle prakse i muški se nositi s njima, ako hoće zaslužiti poštovanje i onih normalnih na forumu.
trea i dalje spominje, toliko o linču koji provodi, a istovremeno se buni kad se oplete po njemu.
Samo u superlativima
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 10 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Eva_ 16/6/2017, 10:18

A ne tak davno vijest su bile ovakve bajke.



Desetu godinu za redom, Ljerka Puljić, starija izvršna potpredsjednica Agrokora, izabrana je za najmoćniju ženu hrvatskog biznisa prema listi 300 najmoćnijih žena poslovnog tjednika Lider, a među šest najmoćnijih je i Iva Balent, izvršna direktorica marketinga Agrokora.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 10 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Eva_ 16/6/2017, 11:48

Ledo, Belje, Jamnica i PIK Vinkovci četiri su tvrtke iz Agrokorovog koncerna koje su priznale više od 90 milijardi kuna izdanih jamstava i sudužništva. Izmak kontrole trebale su primijetiti institucije poput Hanfe, no ona nije učinila ništa, a od Todorićevih je tvrtki tražila samo formalno izvještavanje Zagrebačke burze, a manjinske dioničare nije zaštitila, piše Jutarnji list.


Takvi će razmjeri izdanih jamstava i sudužništva biti zaista velik problem kada je riječ o planiranom restrukturiranju Agrokora, a mogu se očekivati i pravne bitke: one između Agrokorovih vjerovnika, ali i manjinskih dioničara protiv Republike Hrvatske. Moguće je tužbe najavila i grupa međunarodnih investitora. Među njima su i hrvatski mirovinski fondovi.

Milijarde kuna izdanih jamstava i sudužništva

Iznos ukupnih obaveza izdanih jamstava i sudužništva Jamnice iznosi čak 31,2 milijarde kuna, dok je ukupna vrijednost te tvrtke oko 4 milijarde kuna. Kada je pak riječ o Ledu, vrijednost te tvrtke je oko 3 milijarde kuna, a njihove su obaveze prema vladajućem društvu čak 18,9 milijardi kuna.
U Todorićevim kombinatima preuzeta su jamstva još ekstravagantnija: Uprava PIK-a Vinkovci priznala je 21 milijardu kuna potencijalnih obveza po jamstvima i sudužništvima za krovnu kompaniju, Belje je priznalo 19,7 milijardi kuna duga prema Agrokoru, a tu je i 879 milijuna kuna obaveza prema drugim povezanim društvima.
Objašnjenja koja se te tvrtke ponudile dosta su štura, a sve su tvrtke ponudile identična obrazloženja pa zvuče neuvjerljivo, piše Jutarnji list. 

Usklađeni odgovori tvrtki

Uskladili su i odgovore na pitanja dioničara o provođenju insolvencijskih testova prilikom izdavanja tih jamstava i sudužništva, kao i na pitanje o tome je li se vladajuće društvo obvezalo nadoknaditi potencijalnu štetu. Rekli su tada da nema razaloga za brigu.
U njihovim se izjavama napominje i da ti iznosi možda i nisu konačni pa se postavlja pitanje kako je moguće da Hanfa uopće nije reagirala. Mnogi se sada pitaju je li izvanredni Vladin povjerenik za Agrokor mislio upravo na Hanfu kada je rekao da postoji mogućnost tužbe protiv nekih institucija koje nisu djelovale u slučaju Agrokor.

http://net.hr/danas/hrvatska/novi-razmjeri-dugova-agrokorovih-tvrtki-iznosi-su-milijardama-veci-od-njihovih-ukupnih-vrijednosti-ocekuju-se-cak-i-pravne-bitke/
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 10 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Eva_ 16/6/2017, 11:50

A mali, tj. najbolji ministar u Vladi i veliki stručnjak, jasno o svemu tome ni imal pojma. Ili se kao Luka Modrić ne sjeća.  Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 10 1f602
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 10 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum