ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buzin stoji iza Lex Agrokora

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by marcellus 15/6/2017, 20:52

u biti sam ja to napisao u travnju

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 15/6/2017, 22:45

marcellus wrote:u biti sam ja to napisao u travnju

a jebiga nemam pojma da znao bio bih copy paste i začavlao link.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Regoč 16/6/2017, 07:31

Gnječ wrote:
Regoč wrote:Evo Mletčiću za utjehu.

utjehu? utjehu zbog čega ustašo? otić ćete i vi iz Istre neboj se. otišli su puno veći i moćniji igrači od vas malih nesposobnih destruktivnih kretena a mi smo ostali i dalje u Istri. a vas se i tako ništa ne pita kad vam dođe naredba iz Buzina morate biti tiho i napraviti kako vam vaši gazde kažu.
Tješi se. Prolazi sve, samo su Hrvati konstanta.

_________________
Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Kermit 16/6/2017, 08:24

Noor wrote:
asilovski wrote:

How Hedge Funds Deepen Puerto Rico’s Debt Crisis




Vulture investors have descended on the commonwealth, taking advantage of a debt crisis that has impoverished citizens and created massive unemployment.
Knighthead Capital Management co-founder Tom Wagner recently told BloombergIn fact, Puerto Rico could pay only by destroying what’s left of its economy.



http://prospect.org/article/how-hedge-funds-are-pillaging-puerto-rico



Čitaj Noorka, valjda znaš da čitaš engleski
jok, samo ti znaš :P
ja jedino imam potrebu dan kvalitetnije iskoristiti ..hehe
Vidim trolanje
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 08:26

asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:

How Hedge Funds Deepen Puerto Rico’s Debt Crisis





Vulture investors have descended on the commonwealth, taking advantage of a debt crisis that has impoverished citizens and created massive unemployment.
Knighthead Capital Management co-founder Tom Wagner recently told BloombergIn fact, Puerto Rico could pay only by destroying what’s left of its economy.



http://prospect.org/article/how-hedge-funds-are-pillaging-puerto-rico



Čitaj Noorka, valjda znaš da čitaš engleski
jok, samo ti znaš :P
ja jedino imam potrebu dan kvalitetnije iskoristiti ..hehe
Vidim trolanje
jel iz kugle od kristala? :P
grah? karte? scratch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 08:31

Noor wrote:
asilovski wrote:Vidim trolanje
jel iz kugle od kristala? :P
grah? karte? scratch

Ma on svako jutro prvo pažljivo analizira svoju stolicu i tek onda dolazi na forum. Toliko su mu dobra predviđanja. Kakva metoda, takvi rezultati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 08:34

slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:Vidim trolanje
jel iz kugle od kristala? :P
grah? karte? scratch

Ma on svako jutro prvo pažljivo analizira svoju stolicu i tek onda dolazi na forum. Toliko su mu dobra predviđanja. Kakva metoda, takvi rezultati.
ah, tako..to mnogo toga objašnjava.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Kermit 16/6/2017, 08:38

slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:Vidim trolanje
jel iz kugle od kristala? :P
grah? karte? scratch

Ma on svako jutro prvo pažljivo analizira svoju stolicu i tek onda dolazi na forum. Toliko su mu dobra predviđanja. Kakva metoda, takvi rezultati.
Linkovi, citati i analize doli Vi iz Čardak uhljeb ekipe ad hominem, bulažnjenje i u tvom slučaju shizofrene plahte od tekstova sa nasumičnim nizovima riječi
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Kermit 16/6/2017, 08:40

Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:

How Hedge Funds Deepen Puerto Rico’s Debt Crisis







Vulture investors have descended on the commonwealth, taking advantage of a debt crisis that has impoverished citizens and created massive unemployment.
Knighthead Capital Management co-founder Tom Wagner recently told BloombergIn fact, Puerto Rico could pay only by destroying what’s left of its economy.



http://prospect.org/article/how-hedge-funds-are-pillaging-puerto-rico



Čitaj Noorka, valjda znaš da čitaš engleski
jok, samo ti znaš :P
ja jedino imam potrebu dan kvalitetnije iskoristiti ..hehe
Vidim trolanje
jel iz kugle od kristala? :P
grah? karte? scratch
Ne znam točno vjerojatno prošetaš pudla, a nalon toga birinčenje i trolanje tema koje dižu osobe koje ne voliš...u glupost je uvijek banalna
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 08:44

asilovski wrote:
Ne znam točno vjerojatno prošetaš pudla, a nalon toga birinčenje i trolanje tema koje dižu osobe koje ne voliš...u glupost je uvijek banalna
a tko kaže da te ne volim...ma ja te obožavam asila jocolor
nemam pudla.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 08:51

asilovski wrote:Linkovi, citati i analize doli Vi iz Čardak uhljeb ekipe ad hominem, bulažnjenje i u tvom slučaju shizofrene plahte od tekstova sa nasumičnim nizovima riječi

I sve to popraćeno tvojim fekalnim intepretacijama do razine mentalne retardiranosti.
Ili je samo delirijum tremens u pitanju? Sasvim svejedno. Iste fekalije, drugo pakovanje.
Evo, tipičan primjer za to je tvoja ocjena o mojim postovima garniranim znanstvenim argumentima, ali je jasno da praznovjerne okultno-mistične nakaze poput tebe osjećaju jednu patološku mržnju prema znanosti jer ista jasno prikazuje njihov svjetonazor kao potpuno izgubljen u bespućima prostorvremena cijelog svemira.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Kermit 16/6/2017, 08:53

slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:Linkovi, citati i analize doli Vi iz Čardak uhljeb ekipe ad hominem, bulažnjenje i u tvom slučaju shizofrene plahte od tekstova sa nasumičnim nizovima riječi

I sve to popraćeno tvojim fekalnim intepretacijama do razine mentalne retardiranosti.
Ili je samo delirijum tremens u pitanju? Sasvim svejedno. Iste fekalije, drugo pakovanje.
Evo, tipičan primjer za to je tvoja ocjena o mojim postovima garniranim znanstvenim argumentima, ali je jasno da praznovjerne okultno-mistične nakaze poput tebe osjećaju jednu patološku mržnju prema znanosti jer ista jasno prikazuje njihov svjetonazor kao potpuno izgubljen u bespućima prostorvremena cijelog svemira.
Da i ogromna doza agresivnosti i histerije kad osjećaš da si u inferiornom položaju u raspravi
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Kermit 16/6/2017, 08:55

Noor wrote:
asilovski wrote:
Ne znam točno vjerojatno prošetaš pudla, a nalon toga birinčenje i trolanje tema koje dižu osobe koje ne voliš...u glupost je uvijek banalna
a tko kaže da te ne volim...ma ja te obožavam asila jocolor
nemam pudla.
I ja tebe nurka a pudl bolje zvuči nego npr maltezer ili ši cu a i čim kažem pudl šejker pada u okultno-mistično stanje bjesa
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 08:57

asilovski wrote:Da i ogromna doza agresivnosti i histerije kad osjećaš da si u inferiornom položaju u raspravi

Ti nekome prigovaraš agresivnost i histeriju?
I ti govoriš o mojem inferiornom položaju u raspravama?
Ma gdje to?
Ma dobro, odavno je poznato i zadnjem polupismenom smeću na ovom forumu koja si ti maloumna šaka jada i hodajuća vreća govana. Hodajuće nitko i trčeće ništa.
Zapravo, ti si duša ovoga foruma zato isti i jeste u ovakvom goldberryu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Kermit 16/6/2017, 08:57

Inače šejkeru ti si jedna pametna osoba ali bez ikakve samokontrola a to na kraju anulira ovo prvotno...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:00

asilovski wrote:pudl šejker pada u okultno-mistično stanje bjesa

Stran mi je svaki pozitivni osjećaj prema ljudskom praznovjernom okultno.mističnom gnoju koji svojim otrovom zagađuje okolinu gdje god da se pojavi.
Mislim da takve treba smjestiti tamo gdje im je mjesto, u septičku jamu vlastitih fizioloških izlučevina pa nek se tamo brčkaju u vječnosti i neprestano naaliziraju svoje bolesne umotvorine od kojih bi se i najodvratniji demoni onoga svijeta postidjeli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Kermit 16/6/2017, 09:00

slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:Da i ogromna doza agresivnosti i histerije kad osjećaš da si u inferiornom položaju u raspravi

Ti nekome prigovaraš agresivnost i histeriju?
I ti govoriš o mojem inferiornom položaju u raspravama?
Ma gdje to?
Ma dobro, odavno je poznato i zadnjem polupismenom smeću na ovom forumu koja si ti maloumna šaka jada i hodajuća vreća govana. Hodajuće nitko i trčeće ništa.
Zapravo, ti si duša ovoga foruma zato isti i jeste u ovakvom goldberryu.
Eo o temi o međ. financijama ti si fiksiran na vrijeđanje iako ja tebe nisam uvrijedio
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:03

asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:Linkovi, citati i analize doli Vi iz Čardak uhljeb ekipe ad hominem, bulažnjenje i u tvom slučaju shizofrene plahte od tekstova sa nasumičnim nizovima riječi

I sve to popraćeno tvojim fekalnim intepretacijama do razine mentalne retardiranosti.
Ili je samo delirijum tremens u pitanju? Sasvim svejedno. Iste fekalije, drugo pakovanje.
Evo, tipičan primjer za to je tvoja ocjena o mojim postovima garniranim znanstvenim argumentima, ali je jasno da praznovjerne okultno-mistične nakaze poput tebe osjećaju jednu patološku mržnju prema znanosti jer ista jasno prikazuje njihov svjetonazor kao potpuno izgubljen u bespućima prostorvremena cijelog svemira.
Da i ogromna doza agresivnosti i histerije kad osjećaš da si u inferiornom položaju u raspravi
vjeruj, tvoj eskalirajući defetizam i galopirajući cinizam, kao i neprestalno isijavanje negativne energije ovim forumom dominira već mjesecima.
uz to, zadobio si nekolicinu forumskih fanova, jednako istraumatiziranih i izgubljenih u vlastitom očaju, s kojima se udruženo veseliš kada tuđe dobre namjere ne urode plodom, jer to ionako samo potvrđuje tvoju i vašu tezu da dobre stvari ne postoje te da su ljudi, koji vjeruju u snagu pozitivnog razmišljanja, naivni i glupi.
svojim negativnim stavom sabotirate sva pozitivna nastojanja drugih ljudi i svirepo u tome uživate.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Kermit 16/6/2017, 09:04

slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:pudl šejker pada u okultno-mistično stanje bjesa

Stran mi je svaki pozitivni osjećaj prema ljudskom praznovjernom okultno.mističnom gnoju koji svojim otrovom zagađuje okolinu gdje god da se pojavi.
Mislim da takve treba smjestiti tamo gdje im je mjesto, u septičku jamu vlastitih fizioloških izlučevina pa nek se tamo brčkaju u vječnosti i neprestano naaliziraju svoje bolesne umotvorine od kojih bi se i najodvratniji demoni onoga svijeta postidjeli.
Stalno spominjanje fizioloških izlučevina upućuje na određeni tip parafilije šejkeru
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:05

asilovski wrote:Inače šejkeru ti si jedna pametna osoba ali bez ikakve samokontrola a to na kraju anulira ovo prvotno...

Ja se odlično kontroliram, hvala na primjedbi koja je netočna kao i manje više sve one koje ti izneseš. Druga je priča što znam kako je povremeno neophodno otvoreno reći popu pop i bobu bob čisto zato da bi se naglasilo gdje je kome zapravo mjesto.
A vidiš asila, ti si jedna iznimno glupa osoba bez ikakve samokontrole što si trista milijuna puta dokazao na ovom forumu, a pri tome ti ne pomaže stanovito formalno obrazovanje, sa određenim poremećajima ličnosti čemu određene sadržaje dodaje i alkoholizam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:07

asilovski wrote:Stalno spominjanje fizioloških izlučevina upućuje na određeni tip parafilije šejkeru

Ajde ne projiciraj baš tako debilno svoju koprofagiju na druge oko sebe. To je prejeftino čak i za tebe. Transparentan si kao vlastita stolica u koju gledaš svako jutro prije nego se pojaviš ovdje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 8 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum