ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buzin: INA u preuzimaju lešinarski fondovi

Go down

Buzin: INA u preuzimaju lešinarski fondovi Empty Buzin: INA u preuzimaju lešinarski fondovi

Post by Kermit 17/11/2017, 20:28

http://hr.n1info.com/a261478/Vijesti/Americka-veleposlanica-u-RH-Jedna-zapadna-tvrtka-pokazuje-interes-za-MOL-ove-dionice-Ine.html
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin: INA u preuzimaju lešinarski fondovi Empty Re: Buzin: INA u preuzimaju lešinarski fondovi

Post by Kermit 17/11/2017, 20:30

Tehnika spaljene zemlje...dobro mi je da su zadovoljni plenkijevom stabilnošcu hehe što je stabilnije nama bolje
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin: INA u preuzimaju lešinarski fondovi Empty Re: Buzin: INA u preuzimaju lešinarski fondovi

Post by vuksadinare 17/11/2017, 20:43

Sto si ti opterecen plenkijem..on je ionako postavljen po zadatku..posrednik...da nije plenki..bio bi to picula...suica...borzan...maleticka..ima ih..jedino sam siguran da ne bi bili petirka i tomasicka..one su na crnoj listi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Buzin: INA u preuzimaju lešinarski fondovi Empty Re: Buzin: INA u preuzimaju lešinarski fondovi

Post by Leviathan2 17/11/2017, 21:18

vuksadinare wrote:Sto si ti opterecen plenkijem..on je ionako postavljen po zadatku..posrednik...da nije plenki..bio bi to picula...suica...borzan...maleticka..ima ih..jedino sam siguran da ne bi bili petirka i tomasicka..one su na crnoj listi
jesi siguran? :D
e moj vucina, u sto ti godine prolaze , jos uvijek vjerujes u vilenjake :D

_________________
Buzin: INA u preuzimaju lešinarski fondovi Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Buzin: INA u preuzimaju lešinarski fondovi Empty Re: Buzin: INA u preuzimaju lešinarski fondovi

Post by vuksadinare 17/11/2017, 22:49

Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:Sto si ti opterecen plenkijem..on je ionako postavljen po zadatku..posrednik...da nije plenki..bio bi to picula...suica...borzan...maleticka..ima ih..jedino sam siguran da ne bi bili petirka i tomasicka..one su na crnoj listi
jesi siguran? :D
e moj vucina, u sto ti godine prolaze , jos uvijek vjerujes u vilenjake :D
siguran sam...svi su poslusnici...plus sorosevi placenici osim ovo dvoje zadnjih nakon otkrica dokumenata u reziji orbana i madjarske
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Buzin: INA u preuzimaju lešinarski fondovi Empty Re: Buzin: INA u preuzimaju lešinarski fondovi

Post by Leviathan2 18/11/2017, 00:04

vuksadinare wrote:
Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:Sto si ti opterecen plenkijem..on je ionako postavljen po zadatku..posrednik...da nije plenki..bio bi to picula...suica...borzan...maleticka..ima ih..jedino sam siguran da ne bi bili petirka i tomasicka..one su na crnoj listi
jesi siguran? :D
e moj vucina, u sto ti godine prolaze , jos uvijek vjerujes u vilenjake :D
siguran sam...svi su poslusnici...plus sorosevi placenici osim ovo dvoje zadnjih nakon otkrica dokumenata u reziji orbana i madjarske
vucina, aj poslusaj savjet starijeg
vjeruj jedino u svoj karakter i karakter onih najblizih koje dobro poznajes
bilo ko u politici je govno jer ako nije nece se ni prihvatit iste

_________________
Buzin: INA u preuzimaju lešinarski fondovi Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Buzin: INA u preuzimaju lešinarski fondovi Empty Re: Buzin: INA u preuzimaju lešinarski fondovi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum