ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buzin stoji iza Lex Agrokora

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 9 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:07

asilovski wrote:Stalno spominjanje fizioloških izlučevina upućuje na određeni tip parafilije šejkeru

Ajde ne projiciraj baš tako debilno svoju koprofagiju na druge oko sebe. To je prejeftino čak i za tebe. Transparentan si kao vlastita stolica u koju gledaš svako jutro prije nego se pojaviš ovdje.

Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 9 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Kermit 16/6/2017, 09:07

Noor wrote:
asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:Linkovi, citati i analize doli Vi iz Čardak uhljeb ekipe ad hominem, bulažnjenje i u tvom slučaju shizofrene plahte od tekstova sa nasumičnim nizovima riječi

I sve to popraćeno tvojim fekalnim intepretacijama do razine mentalne retardiranosti.
Ili je samo delirijum tremens u pitanju? Sasvim svejedno. Iste fekalije, drugo pakovanje.
Evo, tipičan primjer za to je tvoja ocjena o mojim postovima garniranim znanstvenim argumentima, ali je jasno da praznovjerne okultno-mistične nakaze poput tebe osjećaju jednu patološku mržnju prema znanosti jer ista jasno prikazuje njihov svjetonazor kao potpuno izgubljen u bespućima prostorvremena cijelog svemira.
Da i ogromna doza agresivnosti i histerije kad osjećaš da si u inferiornom položaju u raspravi
vjeruj, tvoj eskalirajući defetizam i galopirajući cinizam, kao i neprestalno isijavanje negativne energije ovim forumom dominira već mjesecima.
uz to, zadobio si nekolicinu forumskih fanova, jednako istraumatiziranih i izgubljenih u vlastitom očaju, s kojima se udruženo veseliš kada tuđe dobre namjere ne urode plodom, jer to ionako samo potvrđuje tvoju i vašu tezu da dobre stvari ne postoje te da su ljudi, koji vjeruju u snagu pozitivnog razmišljanja, naivni i glupi.
svojim negativnim stavom sabotirate sva pozitivna nastojanja drugih ljudi i svirepo u tome uživate.
Šta sam rekao maloprije a sve je počelo sa tekstom na engleskom vezano za lešinarski fond koji je upravo kod nas
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 9 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:08

Noor wrote:svojim negativnim stavom sabotirate sva pozitivna nastojanja drugih ljudi i svirepo u tome uživate.

Kao i svi polupismeni kreteni koji su ujedno i mentalni bolesnici sa ozbiljnim poremećajima ličnosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 9 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:08

asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:Linkovi, citati i analize doli Vi iz Čardak uhljeb ekipe ad hominem, bulažnjenje i u tvom slučaju shizofrene plahte od tekstova sa nasumičnim nizovima riječi

I sve to popraćeno tvojim fekalnim intepretacijama do razine mentalne retardiranosti.
Ili je samo delirijum tremens u pitanju? Sasvim svejedno. Iste fekalije, drugo pakovanje.
Evo, tipičan primjer za to je tvoja ocjena o mojim postovima garniranim znanstvenim argumentima, ali je jasno da praznovjerne okultno-mistične nakaze poput tebe osjećaju jednu patološku mržnju prema znanosti jer ista jasno prikazuje njihov svjetonazor kao potpuno izgubljen u bespućima prostorvremena cijelog svemira.
Da i ogromna doza agresivnosti i histerije kad osjećaš da si u inferiornom položaju u raspravi
vjeruj, tvoj eskalirajući defetizam i galopirajući cinizam, kao i neprestalno isijavanje negativne energije ovim forumom dominira već mjesecima.
uz to, zadobio si nekolicinu forumskih fanova, jednako istraumatiziranih i izgubljenih u vlastitom očaju, s kojima se udruženo veseliš kada tuđe dobre namjere ne urode plodom, jer to ionako samo potvrđuje tvoju i vašu tezu da dobre stvari ne postoje te da su ljudi, koji vjeruju u snagu pozitivnog razmišljanja, naivni i glupi.
svojim negativnim stavom sabotirate sva pozitivna nastojanja drugih ljudi i svirepo u tome uživate.
Šta sam rekao maloprije a sve je počelo sa tekstom na engleskom vezano za lešinarski fond koji je upravo kod nas
ma počelo je već odavno, a taj tekst je sada potpuno minoran.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 9 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:10

asilovski wrote:Šta sam rekao maloprije a sve je počelo sa tekstom na engleskom vezano za lešinarski fond koji je upravo kod nas

Teško da su kamate koje lešinarski fond misli naplatiti veće od onih koje je Agrokor uzimao od Sberbank, ali taj ćemo detalj uredno i "objektivno" prigodno preskočiti, zar ne?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 9 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Kermit 16/6/2017, 09:12

slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:Inače šejkeru ti si jedna pametna osoba ali bez ikakve samokontrola a to na kraju anulira ovo prvotno...

Ja se odlično kontroliram, hvala na primjedbi koja je netočna kao i manje više sve one koje ti izneseš. Druga je priča što znam kako je povremeno neophodno otvoreno reći popu pop i bobu bob čisto zato da bi se naglasilo gdje je kome zapravo mjesto.
A vidiš asila, ti si jedna iznimno glupa osoba bez ikakve samokontrole što si trista milijuna puta dokazao na ovom forumu, a pri tome ti ne pomaže stanovito formalno obrazovanje, sa određenim poremećajima ličnosti čemu određene sadržaje dodaje i alkoholizam.
Ja sam glup što tvrdim da dovođenje fonda koji je napravio sranje u Puerto Ricu, Argentini, Kongu i Grčkoj neće dobro završiti po nas sve i to kad vas dvoje uvredljivo raspravljate o meni a ne o temi hehe samo ta činjenica te isključuje iz rasprave pobogu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 9 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Kermit 16/6/2017, 09:13

Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

I sve to popraćeno tvojim fekalnim intepretacijama do razine mentalne retardiranosti.
Ili je samo delirijum tremens u pitanju? Sasvim svejedno. Iste fekalije, drugo pakovanje.
Evo, tipičan primjer za to je tvoja ocjena o mojim postovima garniranim znanstvenim argumentima, ali je jasno da praznovjerne okultno-mistične nakaze poput tebe osjećaju jednu patološku mržnju prema znanosti jer ista jasno prikazuje njihov svjetonazor kao potpuno izgubljen u bespućima prostorvremena cijelog svemira.
Da i ogromna doza agresivnosti i histerije kad osjećaš da si u inferiornom položaju u raspravi
vjeruj, tvoj eskalirajući defetizam i galopirajući cinizam, kao i neprestalno isijavanje negativne energije ovim forumom dominira već mjesecima.
uz to, zadobio si nekolicinu forumskih fanova, jednako istraumatiziranih i izgubljenih u vlastitom očaju, s kojima se udruženo veseliš kada tuđe dobre namjere ne urode plodom, jer to ionako samo potvrđuje tvoju i vašu tezu da dobre stvari ne postoje te da su ljudi, koji vjeruju u snagu pozitivnog razmišljanja, naivni i glupi.
svojim negativnim stavom sabotirate sva pozitivna nastojanja drugih ljudi i svirepo u tome uživate.
Šta sam rekao maloprije a sve je počelo sa tekstom na engleskom vezano za lešinarski fond koji je upravo kod nas
ma počelo je već odavno, a taj tekst je sada potpuno minoran.
Pa ti od početka ne radpravljaš o temi koju nisi niti pročitala "jer imaš pametnija posla" a sad znamo i koja
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 9 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:14

asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:Inače šejkeru ti si jedna pametna osoba ali bez ikakve samokontrola a to na kraju anulira ovo prvotno...

Ja se odlično kontroliram, hvala na primjedbi koja je netočna kao i manje više sve one koje ti izneseš. Druga je priča što znam kako je povremeno neophodno otvoreno reći popu pop i bobu bob čisto zato da bi se naglasilo gdje je kome zapravo mjesto.
A vidiš asila, ti si jedna iznimno glupa osoba bez ikakve samokontrole što si trista milijuna puta dokazao na ovom forumu, a pri tome ti ne pomaže stanovito formalno obrazovanje, sa određenim poremećajima ličnosti čemu određene sadržaje dodaje i alkoholizam.
Ja sam glup što tvrdim da dovođenje fonda koji je napravio sranje u Puerto Ricu, Argentini, Kongu i Grčkoj neće dobro završiti po nas sve i to kad vas dvoje uvredljivo raspravljate o meni a ne o temi hehe samo ta činjenica te isključuje iz rasprave pobogu
boli istina, a? vidi, nisam ti uputila ni jednu uvredu, a idi čitaj što si ti sve meni napisao pred cca mjesec dana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 9 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:14

asilovski wrote:Ja sam glup što tvrdim da dovođenje fonda koji je napravio sranje u Puerto Ricu, Argentini, Kongu i Grčkoj neće dobro završiti po nas sve

Bitno je da si isto tako "objektivno" propustio uvidjeti kako će podizanje kredita od Sberbank po kamatama od 10-12% dovesti do jako dobre financijske situacije u Agrokoru. Pa ne da si glup, ti si jednostavno idiot.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 9 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Kermit 16/6/2017, 09:15

slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:Šta sam rekao maloprije a sve je počelo sa tekstom na engleskom vezano za lešinarski fond koji je upravo kod nas

Teško da su kamate koje lešinarski fond misli naplatiti veće od onih koje je Agrokor uzimao od Sberbank, ali taj ćemo detalj uredno i "objektivno" prigodno preskočiti, zar ne?
Na 400 mil. Eura za godinu dana ce morati platiti 1,3 vrlo povoljno, drugo sama narav fonda je da uništi, sbera ne već da preuzme i ulaže, no...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 9 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:15

asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Da i ogromna doza agresivnosti i histerije kad osjećaš da si u inferiornom položaju u raspravi
vjeruj, tvoj eskalirajući defetizam i galopirajući cinizam, kao i neprestalno isijavanje negativne energije ovim forumom dominira već mjesecima.
uz to, zadobio si nekolicinu forumskih fanova, jednako istraumatiziranih i izgubljenih u vlastitom očaju, s kojima se udruženo veseliš kada tuđe dobre namjere ne urode plodom, jer to ionako samo potvrđuje tvoju i vašu tezu da dobre stvari ne postoje te da su ljudi, koji vjeruju u snagu pozitivnog razmišljanja, naivni i glupi.
svojim negativnim stavom sabotirate sva pozitivna nastojanja drugih ljudi i svirepo u tome uživate.
Šta sam rekao maloprije a sve je počelo sa tekstom na engleskom vezano za lešinarski fond koji je upravo kod nas
ma počelo je već odavno, a taj tekst je sada potpuno minoran.
Pa ti od početka ne radpravljaš o temi koju nisi niti pročitala "jer imaš pametnija posla" a sad znamo i koja
ne skviči asila, jednom ti se mora reći istina u lice. budi čvrst i prihvati to stojički.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 9 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Kermit 16/6/2017, 09:16

slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:Ja sam glup što tvrdim da dovođenje fonda koji je napravio sranje u Puerto Ricu, Argentini, Kongu i Grčkoj neće dobro završiti po nas sve

Bitno je da si isto tako "objektivno" propustio uvidjeti kako će podizanje kredita od Sberbank po kamatama od 10-12% dovesti do jako dobre financijske situacije u Agrokoru. Pa ne da si glup, ti si jednostavno idiot.
Ne ja sam rekao da je agrokor propao i da je isti piramidalna shema
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 9 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:18

asilovski wrote:drugo sama narav fonda je da uništi, sbera ne već da preuzme i ulaže, no...

Je, da ulaže po kamatama od 10-12%.
Mislim, pa koliki kreten moraš biti da u ovo stvarno povjeruješ?
Na kraju se i njima s obzirom na vrijednost imovine Agrokora to uopće neće isplatiti pa je jasno koliko financijski nekompetentni ljudi vode politiku te banke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 9 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Kermit 16/6/2017, 09:18

Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
vjeruj, tvoj eskalirajući defetizam i galopirajući cinizam, kao i neprestalno isijavanje negativne energije ovim forumom dominira već mjesecima.
uz to, zadobio si nekolicinu forumskih fanova, jednako istraumatiziranih i izgubljenih u vlastitom očaju, s kojima se udruženo veseliš kada tuđe dobre namjere ne urode plodom, jer to ionako samo potvrđuje tvoju i vašu tezu da dobre stvari ne postoje te da su ljudi, koji vjeruju u snagu pozitivnog razmišljanja, naivni i glupi.
svojim negativnim stavom sabotirate sva pozitivna nastojanja drugih ljudi i svirepo u tome uživate.
Šta sam rekao maloprije a sve je počelo sa tekstom na engleskom vezano za lešinarski fond koji je upravo kod nas
ma počelo je već odavno, a taj tekst je sada potpuno minoran.
Pa ti od početka ne radpravljaš o temi koju nisi niti pročitala "jer imaš pametnija posla" a sad znamo i koja
ne skviči asila, jednom ti se mora reći istina u lice. budi čvrst i prihvati to stojički.
U biti nakon što si dobila po repu i to zasluženo ti mjesec dana čekaš u sačekuši to su znači ta "posla" e moja noorka kerić pati a ti tipkaš
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 9 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:19

asilovski wrote:Ne ja sam rekao da je agrokor propao i da je isti piramidalna shema

Je, otkrio si toplu vodu i onda se još hvališ sa tim po forumu. Svašta, čak i za tvoje uobičajene standarde.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 9 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:21

Noor wrote:budi čvrst i prihvati to stojički.

Kukavelj poput njega? Nema teorije. On će inzistirati na tome da ostane đubre do kraja, kao što to uvijek i napravi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 9 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Kermit 16/6/2017, 09:25

slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:Ne ja sam rekao da je agrokor propao i da je isti piramidalna shema

Je, otkrio si toplu vodu i onda se još hvališ sa tim po forumu. Svašta, čak i za tvoje uobičajene standarde.
Čuj dok di ti vikao da je to zdrava firma u svakom slučaju ako ništa drugo ispao si potpuni pacer kao što ćeš i sada
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 9 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:25

asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Šta sam rekao maloprije a sve je počelo sa tekstom na engleskom vezano za lešinarski fond koji je upravo kod nas
ma počelo je već odavno, a taj tekst je sada potpuno minoran.
Pa ti od početka ne radpravljaš o temi koju nisi niti pročitala "jer imaš pametnija posla" a sad znamo i koja
ne skviči asila, jednom ti se mora reći istina u lice. budi čvrst i prihvati to stojički.
U biti nakon što si dobila po repu i to zasluženo ti mjesec dana čekaš u sačekuši to su znači ta "posla" e moja noorka kerić pati a ti tipkaš
u biti...ja pišem konstantno kako stižem i kako su mi teme zanimljive. i nisam te sada prvi puta oplela unazad mjesec dana, a to što si ti ignorirao, tvoja stvar.
još da se osvrnem na ovo boldano...tvoji seksistički ispadi ne znače nekome dati po repu, oni samo pokazuju nivo nečije kulture i izostanak argumenata.
neš ti muškarčine...ccc
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 9 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Kermit 16/6/2017, 09:28

slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:budi čvrst i prihvati to stojički.

Kukavelj poput njega? Nema teorije. On će inzistirati na tome da ostane đubre do kraja, kao što to uvijek i napravi.
Tema, tema, tema ako želite mene analizirati otvorite zasebnu temu unutar Čardaka ja obećavam da Vam necu smetati
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 9 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Guest 16/6/2017, 09:29

asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:Ne ja sam rekao da je agrokor propao i da je isti piramidalna shema

Je, otkrio si toplu vodu i onda se još hvališ sa tim po forumu. Svašta, čak i za tvoje uobičajene standarde.
Čuj dok di ti vikao da je to zdrava firma u svakom slučaju ako ništa drugo ispao si potpuni pacer kao što ćeš i sada

Nikad ja nisam ni rekao, a kamoli vikao da je to zdrava firma.
Za razliku od nekih drugih ja ipak uvažavam činjenice, posebno one evidentne.
Dakle, za početak se suzdrži od svojih bolesnih i podmuklih laži na moj račun ili ćeš dobiti uzvrat s kamatama puno većim od onih "umjerenih" koje daje Sberbank od 10 do 12%, a onda ćemo za dalje još vidjeti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 9 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Kermit 16/6/2017, 09:31

Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:
ma počelo je već odavno, a taj tekst je sada potpuno minoran.
Pa ti od početka ne radpravljaš o temi koju nisi niti pročitala "jer imaš pametnija posla" a sad znamo i koja
ne skviči asila, jednom ti se mora reći istina u lice. budi čvrst i prihvati to stojički.
U biti nakon što si dobila po repu i to zasluženo ti mjesec dana čekaš u sačekuši to su znači ta "posla" e moja noorka kerić pati a ti tipkaš
u biti...ja pišem konstantno kako stižem i kako su mi teme zanimljive. i nisam te sada prvi puta oplela unazad mjesec dana, a to što si ti ignorirao, tvoja stvar.
još da se osvrnem na ovo boldano...tvoji seksistički ispadi ne znače nekome dati po repu, oni samo pokazuju nivo nečije kulture i izostanak argumenata.
neš ti muškarčine...ccc
Svatko tko koristi privatne podatke sugovornika u raspravi ce dobiti po repu bez obzira na spol ili seksualne sklonosti
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Buzin stoji iza Lex Agrokora - Page 9 Empty Re: Buzin stoji iza Lex Agrokora

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum