ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by vuksadinare 6/6/2017, 10:56

Eva_ wrote:Ma ja te malo pikam, sam ti piši memoare, možda i tebi dođe t(p)ipkat neka mlađahna.
...nije lose pipkat ni komade u 40-tim ako su komadi...i drze do sebe.. :)

vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 6/6/2017, 13:39

‘Generalna proba za nadolazeću gay paradu’ Legendaran je talent ljevičara za laganje. 20.000 ljudi, da, ali ‘kod ‘Gige u šupi’


Jasminka Buljan Culej kaže: “povezana sa crkvenim krugovima, predavanja na konferencijama udruge U ime obitelji…“ na nju je Borisa Vlašića upozorila i Europska komisija. I Vlašić se trese i trese. “I sad će oni donijeti neki napredak, halo? Pa jedino je pitanje koliko će zeznuti djecu. Imaju li djeca uopće šansu ako se o njima brinu ovakvi ljudi?“ Ako se ovako nastavi ostati ćemo bez Titovih pionira. Tko će nas u budućnosti predstavljati na “balu vampira“ u Kumrovcu? 

I sad odgovor ljevorukoj Mireli Lilek, popularnoj Lili. “Zašto su baš ovi ljudi uzeti…“ Zato što po zadnjem istraživanju koje je proveo “Pew Research Center“ 86% hrvatskih državljana vjeruje u Boga, a samo 7% građana izjasnili su se kao ateisti ili agnostici. Lili je brzo zaboravila referendum i omjer 70 prema 30% usprkos histeričnoj harangi svih pisanih i elektroničnih medija, Predsjednika države, Vlade, Sabora, nevladinih udruga. I usprkos ovih primjera “mi smo napredni, a oni su nazadni.“ Malo morgen! Sveučilišni profesor dr. sc. Marko Alerić sa Filozofskog fakulteta u Zagrebu kaže: “Jokićeva reforma doživjela je fijasko“.

Bez obzira što nije bilo puno primjedaba. Samo nešto više od 5.000 tisuća!!? I nije relevantno pitanje hoće li učenici čitati Juditu ili umjesto nje “Što je muškarac bez brkova“, hoće li čitati stihove Augustina Ujevića ili Branimira Štulića i njegovu “Konjuh planinom“, da li će đaci čitati Slobodana Novaka ili Juricu Pavičića koji ga iz svog jugo šinjela javno naziva kretenom. Je li veći književnik Aralica ili Miljenko Jergović, opčinjen “trodimenzionalnim Dražom Mihajlovićem, a kojem je Tuđman “lešina s Mirogoja“. Marka Marulića će glumatati Vedrana Rudan koja ovih dana sanja o “Republici Rijeci“. Mogao bih ovako bizarne i perverzne primjere iznositi u nedogled. Zaključak je jasan. Bez obzira što smo mi desničari, ognjištari, antieuropejci, nacionalisti, klerofašisti, zatucani ustašoidi, pobjednici smo u Domovinskom ratu i velika većina u RH reformu želi da pišu oni.

Kad je propala Jokoćeva reforma oni su odmah pohitali na ulice da nam pokažu što je “ulična demokracija“. Uličari u pravom smislu te riječi. Očvrsnuli na Cvjetnom trgu, garaži u Varšavskoj, kroz GONG, BABE, Mirovne studije, Documentu, Radničku frontu, Pametno itd. Sad kad je izabrana nova ekipa čude se k’o pura dreku zašto nema Jokića, Tomića, Dežulovića, Pavičića, Rudanice, Pofuka, Rade i familije, Jakovine, Markovine, Klasića, Frljića da djeca vide kako zastava RH izlazi iz vagine. 

”Hod za život“ je za njih hod protiv ljudskih prava, a ne hod za život i djecu. Ne priznaju ni referendum o samostalnosti od 19.svibnja 1991.g. gdje je 94,17% bilo za samostalnu Hrvatsku. Za ostanak u Jugi bilo 1,2% birača. I to je tih lažnih 20.000 ispred moga prozora na Trgu Kralja Tomislava. Zapamtite 94% prema 1%!!! Dean Jović jedan od onih koji bi trebao biti dio njihove karikaturalne ekipe i danas tvrdi da taj referendum nije odražavao demokratski stav hrvatskih glasača. Kao ustaše su bile preplašile narod. 

No “uzaludan vam trud svirači“. Možda vam malo pomogne progresivni HNS, popularno nazvan 2% u koaliciji sa HDZ-om. Doktor, profesor emeritus za koalicije, Ivan Vrdoljak, navodno bi trebao biti novi selektor ekipe koja će voditi reformu školstva. Vrdoljak će navodno odmah iz ove rigidno nacionalističke ekipe izbaciti “zloglasnu“ Željku Markić. Dobro, ona ni nije imenovana, ali će je Ivan za svaki slučaj izbaciti, kako Zagorci kažu, “vun“. Opreza radi.

 


Zvonimir Hodak
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 6/6/2017, 13:40

bogumi..kod Tite se pederi i liberali nisu šepirili,a pijoniri su se nakon vojske zaposljavali i zenili..
Tudej...kuku-lele.. No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Eva_ 6/6/2017, 13:41

Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by vuksadinare 6/6/2017, 14:05

Ponovno malo kronologije domovinskog rata dogodilo se na danasnji dan

'Na konferenciji za medije u Sisku koju je odrzao Ivan Bobetko predsjednik kriznog stozera za Baniju i Sisak izlozio je sto se desavalo ovih dana na podrucju Banije,Siska i sisackog pokuplja.Ivan Bobetko je rekao da su pojacane aktivnosti srpskih esktremista,terorista i paravojnih skupina na citavom podrucju Banije ali i na sirem podrucju grada Siska.Posebno neprijateljska djelatnost je izrazena u juznim djelovima Banije te na granicnom podrucju Banije i Korduna.

-Imamo informacije da cetnicke paravojne formacije kao i srpski esktremisti svakodnevno izazivaju ozbiljne incidente i vrse teror nad nesrpskim pucanstvom pretezno Hrvatima i to na podrucju grada Gline kao i same opcine.Zatim njihovim djelovanjem je obuhvaceno i podrucje Topuskog te Pounje.Vec nekoliko dana traju cetnicki ispadi na podrucju sela Jukinac kod Gline koje je nastanjeno Hrvatima.Nase redarstvene snage u Jukincu kao i u Glini izlozeni su svakodnevno oruzanim napadima veceg ili manjeg obujma za sada jos sa nekim ozbiljnijim posljedicama kada su u pitanju ljudski zivoti.No,taj teror izaziva strah kod Hrvata i drugog nesrpskog pucanstva te imamo sve veci broj onih koji su zbog sigurnosti otisli iz svojih domova na mirnija podrucja Banije,Siska ili negdje drugdje u Hrvatskoj.Jucer smo imali ozbiljan ispad srpskih paravojnih formacija kod Tupuskog.Na selo Gređane ispalili su nekoliko trmblonskih mina i pucali iz rucnih bacaca sto je izazvalo vecu materijalnu stetu na obiteljskim kucama i gospodarskim zgradama te zbog tog podmuklog napada određen dio stanovnika Gređana morali su preventivno napustiti svoje domove i privremeno se skloniti ili u Topusko a neki su nasli utociste i u Sisku,Petrinji,Zagrebu kod rodbine ili prijatelja narocito starije osobe.Nase snage koje su se nalazile u Gređanima a to je jedna jedinica MUP-a kao i civilni dragovoljci morali su odgovoriti na ovaj bezobzirni i nicim izazvani napad pa nakon anse intervencije cetnici i ekstremisti su prekinuli napad.Sto se tice zrtava na nasoj strani njih nije bilo osim jednog civila lakse ranjenog za drugu stranu nemamo podataka ali mala vjerojatnost je da su prosli neokrznuto.Hrvatska sela u Pounju izlozena su svakodnevnim oruzanim provokacijama cetnickih bandita sa podrucja Samarice kao i iz smjera Dvora na Uni.Srecom nekih vecih zrtava nije bilo ali dolje vlada poprilican strah sto ce donijeti sljedeci dani kao sto znate hrvatska sela u hrvatskom pounju nalaze se u iznimno slozenoj situaciji prakticno opkoljeni sa svih strana i sa bosanske strane i sa hrvatske strane odnosno onog dijela koji je pod kontrolom ili okupiran od strane paravojnih cetnickih formacija.Mi na tom podrucju raspolazemo sa relativno manjim snagama policije kojima pomazu malobrojni naoruzani domaci dragovoljci.Trenutno razmatramo da im poslajemo pomoc u svakom obliku koliko je to u nasoj mogucnosti.Na podrucju grada Siska odnosno podrucja koje gravitira Sisku za sada nema nekih vecih provokacija osim ucestalih kretnji jedinica JNA za koje se ne moze određeno reci sto im je na umu ali pretpostavljamo da vozila JNA koje idu prema kriznom podrucju Banije prevoze oruzje zasrpske teroristicke skupine koje tamo vedre i oblace posto imamo dokaze da je zapljenjeno oruzje koje posjedujemo vojnog porijekla tj porijekla iz skladista JNA.Vojne objekti JNA na podrucju grada Siska trenutno su pod nasim osmatranjem gdje nase policijske snage vrse redovitu kontrolu ili izviđanje kretnji vozila JNA i u dogovoru sa njima duzni su nam pokazati naloge koje su dobili za pokrete svojih vozila ili jedinica.Sto se tice sisackog garnizona JNA tu nemamo nekakvih problema u komunikaciji ali imamo problema sa petrinjskim garnizonom JNA koji u nekim određenim situacijama odbijaju pokazati nalog za pokret pa opravdano sumnjamo da se radi o tome da prevoze materijalno tehnicka sredstva teroristima na podrucja pod njihovom kontrolom'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by vuksadinare 6/6/2017, 14:39

Izjava Ministra unutarnjih poslova Republike Hrvatske Josipa Boljkovca na sve ucestalije provokacije srpskih terorista i paravojnih snaga na podrucju Republike Hrvatske

'Svjedoci smo posljednjih dana da se pojacavaju provokacije i napadi onih snaga koji su se udruzili na rusenju ustavno pravnog poretka Republike Hrvatske.Mi smo donijeli zakljucke da se to radi sa namjerom da se sprijeci legalni referendum o neovisnosti Republike Hrvatske i to narocito na podrucjima pod kontrolom ekstremistickih snaga koje kontrolira SDS kao i određene strukture kako politicke tako i policijske i vojne iz Srbije.Za sada su ti incidenti rubnog karaktera ali problem je sto se oni zele prenijeti na podrucja koja su do sad smatrali mirnijima i koji nisu pod kontrolom terorista.Kako sam rekao svrha tih napda je sprjecavanje odrzavanja referenduma,zastrasivanje hrvatskog naroda kao i drugih nesrpskih naroda na tim podrucjima kao i pokusaj da se izazove intervencija snaga JNA i da se to pretvori u otvoreni rat.Mi se uspjesno suzdrzavamo od takvih provokacija osim u onim momentima ili kriticnim situacijama kada je potrebna nasa intervencija a mahom se radi o osobnom ugrozavanju civilnih zivota,zivota pripadnika MUP-a i garde.Na srecu takvih napada nije bilo u vecem obliku pa nismo imali potrebe znacajnije intervenirati.Za sada se ti incidenti i provokacije baziraju na postavljanju misko eksplozivnih sredtsva pod objekte razlicite namjene od gospodarskih preko vjerskih objekata do civilnih.Naravno imamo i napade ioruzjem razlitih namjena od automatskih pusaka,pistolja,lovackog i trofejnog oruzja a u nekim slucajevima upotrebljeni su i trombloni kao i rucni raketni bacaci i na takve situacije smo bili primorani odgovoriti.Za sada ucestalije napade i provokacije imamo na podrucjima Banije,Slavonije te jednog dijela sjeverne Dalmacije na podrucju Vrlike i Kijeva te oko Obrovca.Mi smo bili prisiljeni poslati neke dodatne snage na ta podrucja posto smo smatrali da one snage koje se tamo trenutno nalaze nisu u onakvom broju zastupljene koje bi omogucavale kvalitetniju zastitu naseg pucanstva kao i teritorija na kojem vrse svoje zadace.Imamo i neke informacije da vođe SDS-a iz tzv.'Krajine' uz dogovor sa beogradskim struturama i politickim vrhom imaju ovih dana pa mjeseci veci dio krize prenijeti na podrucja sredisnje Hrvatske kao i istocne Dalmacije te svoje teziste djelovanja koje je bilo do sada fokusirano u sjevernoj Dalmaciji prebaciti na ova podrucja narocito na podrucja koja nisu pod njihovom potpunom kontrolom a gdje ima znatan udio srpskog pucanstva dakle to je podrucje kako sam rekao Banije i Korduna a takva politika se vec moze osjetiti ovih dana'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by debotoijusto 6/6/2017, 16:14

"'Faljen Isus i Marija' - govore u glas. Upali su mi u bolesničku sobu kao Jehovini svjedoci.

Kako nitko ne zna da sam već neko vrijeme u bolnici nisam očekivao posjete. Naročito ne u vrijeme večernjeg odmora i nakon što je posjet bolesnicima odavno završen. Svaki dan, točno u 17.30 medicinske sestre vrlo strogim glasom zamole sve zaostale posjete i rodbinu bolesnika da napuste bolesničke sobe te ih užurbano upućuju prema izlazu kako bi obavile njegu bolesnika.

Nije mi bilo nimalo ugodno kada su u moju bolesničku sobu banule nepoznate žene te me zatekle neadekvatno odjevenog na krevetu. Mislio sam da se radi o rodbini drugog teško bolesnog pacijenta pa nisam odmah izrazio svoje negodovanje. Kako mom nepokretnom cimeru malo tko dolazi namjeravao sam baš zbog njega šutjeti ali vidim da je i njemu jako neugodno pred nepoznatim ženama jer je imao na sebi samo pelenu za odrasle i gornji dio pidžame.
I on je zapitao tko su te žene.


Prilazeći mom krevetu prva žena me pita: “Jeste li vi vjernik?“.
Žena iz nje potvrdno odgovara u moje ime.
Ja odgovaram pitanjem: “Kome ste vi došli” a one mi uglas odgovaraju: “Došli smo k vama”.
Tko je vas uputi meni? - nastavljam s pitanjima.
Mi smo upravo bili na bolničkoj misi pa nas je bolnički kapelan na Križinama uputio da obiđemo bolesnike po bolničkim sobama.
“A tko ste vi”, nastavljam ja s pitanjima a one odgovore : “Mi smo pripadnice Molitvene zajednice koje Bogu i svetom Anti žele preporučiti vas za što skorije ozdravljenje. Želimo se pomoliti Bogu i Djevici Mariji za vas i u vaše ime”.

Dok su to govorile uvježbanim pokretima izvadili su latene značke i privjeske sv. Ante kao i papirnate slike na kojima se nalazi Molitva sv. Antunu te ih položili na naše bolesničke ormariće.
A onda je krenula molitva:
Zdravo Marijo, milosti puna,
(ubačen meni nepoznat dodatak)
Pa nastavljaju:
Gospodin s tobom,
blagoslovljena ti među ženama i blagoslovljen plod utrobe tvoje, Isus.…
Izašle su odmah nakon molitve. Dok se vrata moje sobe nisu ni zatvorila već sam čuo iz susjedne bolesničke sobe:
"Zdravo Marijo, milosti puna,..."


I tako je to bilo večeras u Splitu, 5. 6. 2017. godine u splitskoj bolnici Križine, nakon službene zabrane posjeta u bolesničko sobi broj 7 na trećem katu.
Kakav je službeni odnos bolnice prema Molitvenoj zajednici vidi se po tome što su u ovo vrijeme vrata zaključana i pod šifrom za sve posjete kao i za bolesnike. Bolesnici ne smiju izlaziti a nitko ulaziti.
Nitko ne može proći kroz tako dobro zaključana vrata osim, eto, pripadnica Molitvene zajednice u Splitu. Po bolničkom hodniku bolnice Križine (bivša vojna bolnica) u Splitu pripadnice organizacije Molitvena zajednica kretali su se kao da su u svom Crkvenom molitvenom prostoru", stoji u objavi.

Index je kontaktirao ravnateljstvo bolnice od kojega smo zatražili komentar ove situacije.
Ravnatelj bolnice, Ivo Jurić, odgovorio je na naš upit kako nema saznanja o tom događaju.
Dodao je i kako od Uprave KBC Split nitko nije zatražio odobrenje za te radnje te kako shodno tome nikakvo odobrenje nije niti dano.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 6/6/2017, 16:23

Zoran Erceg: Nepoznate žene su mi upale u bolničku sobu i počele moliti


http://www.index.hr/vijesti/clanak/molitvena-zajednica-u-splitskoj-bolnici-upada-pacijentima-u-sobe/975115.aspx



zoran erceg i imbecilex ... nije ni čudo koliko ste glupi.. index vas zaglupljuje.. a treba pitati boru čorbu aka malaniz od čega je to bolovao slavni vodič i fotograf ratka mladića
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 6/6/2017, 16:30

metilda wrote:Zoran Erceg: Nepoznate žene su mi upale u bolničku sobu i počele moliti


http://www.index.hr/vijesti/clanak/molitvena-zajednica-u-splitskoj-bolnici-upada-pacijentima-u-sobe/975115.aspx



zoran erceg i imbecilex ... nije ni čudo koliko ste glupi.. index vas zaglupljuje.. a treba pitati boru čorbu aka malaniz od čega je to bolovao slavni vodič i fotograf ratka mladića

bora čorba je malaniz odnosno glista? kako si to uspjela skužit po čemu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 6/6/2017, 16:34

Gnječ wrote:
metilda wrote:Zoran Erceg: Nepoznate žene su mi upale u bolničku sobu i počele moliti


http://www.index.hr/vijesti/clanak/molitvena-zajednica-u-splitskoj-bolnici-upada-pacijentima-u-sobe/975115.aspx



zoran erceg i imbecilex ... nije ni čudo koliko ste glupi.. index vas zaglupljuje.. a treba pitati boru čorbu aka malaniz od čega je to bolovao slavni vodič i fotograf ratka mladića

bora čorba je malaniz odnosno glista? kako si to uspjela skužit po čemu?

sjećaš se onog testa o zapažanju dvojki? e pa po tome
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 6/6/2017, 16:43

Bit ce ovo interesantno. Ako HNS udje u deal s HDZ-om....Eri ce automatski se omiliti oni spotovi HNS-ovi o ljudima s bijelim bicvama po tramvajima i parolama očistimo Zagreb, o onome kako smo izvršili invaziju na BiH da i ne govorim. Treba određen niz godina proći da pojedine ideje konačno dobiju svoje temelje :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 6/6/2017, 16:48

metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:Zoran Erceg: Nepoznate žene su mi upale u bolničku sobu i počele moliti


http://www.index.hr/vijesti/clanak/molitvena-zajednica-u-splitskoj-bolnici-upada-pacijentima-u-sobe/975115.aspx



zoran erceg i imbecilex ... nije ni čudo koliko ste glupi.. index vas zaglupljuje.. a treba pitati boru čorbu aka malaniz od čega je to bolovao slavni vodič i fotograf ratka mladića

bora čorba je malaniz odnosno glista? kako si to uspjela skužit po čemu?

sjećaš se onog testa o zapažanju dvojki? e pa po tome

nisam obraćao pažnju stvarno. moguće da je ona vi žene imate kliničko oko za sitne detalje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč 6/6/2017, 16:59

pismejker wrote:
Regoč wrote:
pismejker wrote:moja majka je pristojno rodila dvoje djece..kao i uostalom sve majke koje misle izazvati demografski slom
:vaultboy1
Reg,neuk si..da imas imalo ukosti,shvatio bi da brojenost ne rula svijetom,nego posebnosti i kvaliteta,koja odredjuje pravila... :cleanteeth
Piš,glup si. Mirovinski i zdravstveni sustav održavaju se dok je više djece nego roditeljah. Kad se to promieni, dobijemo današnju Europu.

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč 6/6/2017, 17:01

kaja wrote:gol u mantilu
Bos u patikama.
Gologlav sa šubarom.

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč 6/6/2017, 17:03

kaja wrote:
metilda wrote:
vuksadinare wrote:
kaja wrote:
metilda wrote:
.
metilda resetiraj se....

Koprivnički novinar, publicist i predsjednik Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata 91. Mladen Pavković nepravomoćno je osuđen na sedam mjeseci uvjetnog zatvora zbog bludne radnje nad djevojkom, koja je tada imala 18 godina, u svom uredu, gdje je radila preko student servisa.

To je u petak presudio Općinski sud u Koprivnici u nepravomoćnoj presudi, nakon nešto manje od četiri godine od tog događaja.
– Proglašen je krivim što je dana 22. srpnja 2013. godine tijekom prijepodnevnih sati u Koprivnici, u svom uredu, u Dugoj ulici, u cilju zadovoljavanja spolnog nagona, za vrijeme dok je ona obavljala poslove prijepisa, prišao njenom radnom stolu i iznenada je protiv njene volje zagrlio i prislonio svoja usta na njena kojom prilikom je svoj jezik stavio u njena usta – stoji u obrazloženju presude s Općinskog suda.
Izrečena mu je kazna od sedam mjeseci uvjetno

O ovom slučaju pisali smo još 2013. godine kada je ona opisala što se dogodilo i zašto je podnijela tužbu.
– Dao mi je čitati svoj rukopis erotskog sadržaja. Rekao mi je da ga zanima je li to zanimljivo i treba li što mijenjati.  Pitao me i  s koliko sam muškaraca spavala – rekla je djevojka za Večernji list.
eh znaju te fufice od 18 godina biti itekako 'iskrene'....prvo vabe pa ako netko do starijih padne onda im uzvrate..'sto me napastvujes stara pedercino'...i onda ucjene..

nažalost, ovdje se moram složiti s tobom posebno s obzirom na ovo boldano.. kako se nekome može silom staviti jezik u usta?
srami se, fakat se srami. imaš li kćer? da ju pošalješ negdje zaraditi 3000 kuna pa da joj stari prdonja uvaljuje erotski roman u ruku i žvali ju po uredu bi li pričala tako?
s čim se slažeš s vukom, da fufice od 18 vabe nekoga od 65?
cure od 18 misle da su oni od 30 prestari a kamoli 60 plus.
sram te može biti
Kaže Svetac da cure od 18 samo njega čekaju. Neke se i štede do punoljetnosti samo da bi im on bil prvi, a da ipak ne ode u zatvor.

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by kaya 6/6/2017, 17:03

bora-corba wrote:
maggie13 wrote:
bora-corba wrote:
čitaj bolje, meni je dobra ovakva, ovaj vaš je ne bi hteo da pipne u ovim godinama. Nema on šta da se srami, takve od 17-18 najviše iskorištavaju i koketišu. :x
da,da, okreci i izvrci sad..osjeca se između redova s kakvom sladostrascu o tome pises.
:D
a gde ću nego ovde gde ljudi imaju razumevanja za to, vodite ljubav a ne rat cheers
vidim da je mladen sa nama...a tko je bora čorba uopće?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč 6/6/2017, 17:06

slidingdoorsoperator wrote:
kaja wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
debotoijusto wrote:
cekaj malo
jel osudjen za kurabe/kokain ? je 
jel "cinjenice koje iznosi" isto osudjen ? je

sto si htio jos reci ?

Da činjenice koje iznosi ne mogu biti derogirane kao takve bilo kakvim osudama.
Mislio sam da je to čak i tebi jasno, ali očito sam se prevario.
a kakve činjenice taj pavković uopće iznosi?!
trambulja nešto o komunistima i zaziva pola miljona branitelja od kojih je 1000 000 lažnih a 100 000 su bili u ratu par dana za oluju da glasaju za neke tobož domoljube, tko su ti uopće?
i gleda ispred srenje škole kome će pokazati pimpek kad otvori baloner
zaista pravi gospodin

Gospodin ili ne, iznio je u svojoj emisiji čitave hrpe autentičnih dokumenata čiju točnost nitko nije doveo u pitanje.
Pola milijuna branitelja od kojih je milijun lažnih?
Nije mi poznata takva vrsta matematike pa zaista ne znam o čemu govoriš.
Kaja je pravnica, a pravo i matematika su disparatni. Osim kad se klijentu naplaćuje.

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by kaya 6/6/2017, 17:12

metilda wrote:
kaja wrote:divno, domoljupci sada brane i pedofile i seksualne prijestupnike ako su i oni domoljubni!
kako je moguće staviti nekom staviti jezik u usta na silu veli meti?
vrlo jednostavno, izazvao je prepast kod cure
dakle mala stiže kod domoljuba raditi prijepis, poslodavac je godina kao njezin deda , 60 i par. 
ona radi prijepis, stari domoljub joj uvaljuje u ruke nekakav svoj erotski roman, jer on osim što brani hrvatsku od komunjara drka na švrakotine koje ispisao noću  u nedostatku pičke
mala je već zaprepaštena i neugodno joj je, to joj je poslodavac i išao je s dedom u školu, ona je paf!
tada diže glavu i uvaljuje žvaku , ova je zbunj, ispriča roditeljima kad se malo snađe i sabere i prijavljuju ga!
diskreditira li ga to kao domoljuba? jako. on zaziva hrvatsku bez komunjara u kojoj bi valjda slobodno trčao gol u mantilu ispred srednje škole i dijelio žvake...

gle da je meni moj šef prislonio svoja usta na moja ja bih ga ošamarila i ne bi imao priliku uvaliti mi jezik..
znam kako se oblače mlade djevojke i kako koketiraju sa šefovima..
svoje sam kćeri naučila pristojno se oblačiti i do sada nisu imale sličnih problema..
a ti se malo smiri..
i vicu vukojevića su godinama optuživali da je silovao mlade muslimanke..
danas je najlakše optužiti nekoga da je pedofil, silovatelj, da šmrče (eno Jakovčića šmrče u Briselu i predstavlja hrvatsku)
na starom a i ovom forumu su za takve radnje najviše optuživani svećenici..
sad domoljubni novinari..
no, da ti prišapnem.. Marija Magdalena je bila kurva
da, možeš misliti kako bi ga ošamarila da imaš 18 godina , došla si na posao i prdonja od 65 ti uvali u ruku erotski roman pa jezik, ne bi se ni snašla.
a vezano za kćeri koje si naučila pristojno se oblačiti pa nemaju problema s obzirom na napisano pitam se što je to tebi pristojno, plahta preko glave? da ne izazivaju?
e moja meti, ja sam mislila da takvo što postoji samo u africi..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by kic 6/6/2017, 17:12


bora je neki alter..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Regoč 6/6/2017, 17:13

slidingdoorsoperator wrote:HNS ne može biti kooperativniji partner HDZ-u nego je to bio Most
Itekako bi bil, HNS zna kako vlast funkcionira, a zbog vlasti i slasti je tu.

_________________
Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by veber 6/6/2017, 17:17

pismejker wrote:bogumi..kod Tite se pederi i liberali nisu šepirili,a pijoniri su se nakon vojske zaposljavali i zenili..
Tudej...kuku-lele.. No
ti nit se oženio niti zaposlio, tek pod stare dane krenuo radit.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 26 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum